Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
11. mar 2010

ahojte, babulky, dosla som vas este kuknut pred spanim....
uplne som K.O, zajtra musim k doktorovi, takuto chripku som uz dobre dlho nemala, v noci ani spat neviem, ako mi je zle...doteraz som sa dopovala homeopatikami, ale nezaberaju, tak kaslat na to, nech ma kukne lekar...malicka sa vrti ako cervik, tak aspon trosku radosti mam

a s mm sa ma vec takto, ze mal ist vcera na dolezitu sluzobku, ale od pondelka je marod, doniesom marodku do prace, vsetko v poriadku a dnes v schranke Vypoved...sila, ze? Lebo sef sa nasral, ze je chory...akoze nekomentujem. Tu je totiz normal dat vypoved cez marodku a aj bez udania dovodu, dnes to zistoval aj u pravnika
..mm to tazko nesie, ale musim ho pochvalit, bo dnes uz stihol obvolat styri hotely a aj zivotopisy poslal, tak snad od 1.4. robi a na lepsom...a hlavne, budem ho mat doma, ak by to vyslo 😉

dzou
11. mar 2010

jani no to je hrozne ze to takto mu mozu dat vypoved 😠 ale tak drzim palce na novy flek 😉
a skoro sa vyliec chudatko ☹

majuska7979
11. mar 2010

dzou tak to u teba teraz vypada fakt zahadne 😀 aby boli //, proste to musia byt // 😵

dzou
11. mar 2010

majuska diki no bud tyzden uz budeme mudrejsie 😉

miskahryzka8
11. mar 2010

ahojte ukecane 😀 , juuj ta zima dnes soms a musela otocit do mesta a nesiel mi bus jeden tak som 45 minut musela cakat a vymrzla 😠 , ale super na zumbe dnes bolo, uz maju velku navstevnost aj stvrtky a sa mi dnes prihlasilo 7 baba na zumbavikendik, co budem robit v aprili 🙂 , tusim so vam nespominala..., juuuuj baby ja chcem zumbovat az do deviateho mesiaca, mne je po hodine vzdy tak super 😀

bris, mi budeme mat RF sedacku, juuuj pekna je a mozem sa opytat, kolko ta hojdacka vide v GB, ci sa to fakt oplati? A z gb je velke postovne?

fazulka zacni brat calibrum prenatal a tm ecko 400 🙂 , potom posli tm na nejaky narocny vylet - treka a ked vecer pride taky zniceny sa pomojkajte cez ovu a jeho bojovnickovia budu taky happy, ze uz su doma v teple a ze to zvladli, ze akcne doplavaju az k vajicku a budes tehu 😀 , ja som presvedcena, ze nam sa tak zadarilo 😉

janulka, to ma mrzi to nastve 😒

majuska, super, to je za chvilku 😉

dzou no ja sa picnem, juuj nech su tam dve // 😵 😵 😵 😵

miskahryzka8
11. mar 2010

janulka, rychlo sa vyliec 😵 😵 , ty kokso to je fakt sila 😕 , no ale vsetko sa deje pre nejaku pricinu a urcite si najde lepsiu robotku!!!

no dnes mi este ani nestihaju oci pri vas klipkat 😉 , dobru nocku 🙂

fazulka1512
12. mar 2010

dobre ranko
miska ja keby som tak svojeho poslala tak pride po 4 domov, takze to neprichadza do uvahy 😉
a uz by ste mohli zacat posielat aj tehu vyrusiky, lebo ste take skupe 😉
a ja beriem femibion 800, duphaston po ovu a este aj femi kvapky
v utorok idem k lekarke po duphaston, tak s nou hodim rec

janulka04
12. mar 2010

ahojte babule...
tak som bola dnes u lekara, ale akoze kludne som mohla aj doma ostat, kedze mi dal len paralen, s tym, ze si ho mam dat iba vo velmi velmi surnom pripade, ze uz mi pojde hlavu rozpucit...takze tym padom si ho davat nebudem 😝
a c
mam si kupit mentolky na cmulanie...dobry lekar, ze? 😀

takze teraz varim kelovu na obed, inac vobec netusim aku ma chut, este bude sranda, ked to naberiem na tanier 😀

a pridala som foto Stellinkinho domceka v 30tt 😵

sharmana
12. mar 2010

ahojte kocky, tak tu naozaj zdochol pes 😀
jani lieč sa, držím palce aj tebe aj tvojmu mm aby našiel prácu..
miskahryzka. ja ta obdivujem že ešte vládzeš zumbovat, ja ledva chodím, lepšie povedané gúlam sa 😀

janulka04
12. mar 2010

ahoj, sharmi.. dakujem 😉
ako tehulkujes? 😵

lucialen
12. mar 2010

Caute babulky, no tu to zije 🙂
Ja som mala vcera depkove stavy z toho ucenia, unavy, nic nevladzem, varit, upratovat, uz mi bolo zo vsetkeho na ho..o 😒 Ale dnes pokracujem dalej 🙂
Dzou, stale drzim palce 😵
Jani, no to riadne s mm robotou, to ako mu mozu dat vypoved pocas pn 😕 Este ze tam nie je taky problem najst si pracu ako u nas, pokial ma clovek skusenosti. To sa mi pacilo aj v gb alebo irsku, ked sa mi nepacilo, odisla som a nasla inu pracu, ktora ma bavila zase nejakych 5 mesiacov pokial som chcela ist domov na dovolenku a nemala narok, tak som dala vypoved 😀
Majuska, neboj lietania, to je v poho, nebezpecnejsie je cestovat busom alebo autom v zaciatkoch tehu, to som uz pocula o babach co potratili z toho natriasania. 😒
Sharmi, tak uz sa len gulas? 😀 Neboj tie dva mesiace sa rychlo zgulaju a za chvilu budes na povodnej vahe 😉

brisilda
12. mar 2010

lucka nestras ja som cestovala v 6tt do spanielska autom a nepotratila som s natrasania podla mna to je blbost
ok idem citat 😀

brisilda
12. mar 2010

juuj janka je mi luto ze si chora ja si spominam na svoju nadchu juuj hruza tiez som nemohla spat ale ja som proste musela porusit pravidla a dat si nasivin lebo inak by som sa asi zadusila 😖 inak ta vypoved je hrozna maju tam divne zakony ☹
dzou velmi drzim place aby si bola jedna s tych mala co je tehu a neukazuje to na teste 😉 lebo priznaky mas jasne no test divny 😕 😀
fazulka drzim palce tento mesiac to uz musi byt plodne 😉
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

fazulka1512
12. mar 2010

ahojte, no viazne to tu riadne, mozno ze sa polepsite 😉
aj ja s vami, ked ja vecer na nete velmi niesom, len cez den, takze sa miname, vy pisete vecer a ja sem tam rano a poobede a ked niet s kym tak len citam v inych temach

fazulka1512
12. mar 2010

no bris to som si aj ja povedala ze uz to musi byt plodne
ked ja sa bojim ze ci je mm v poriadku, ci ma zdrave sperma, ja neviem preco mi to stale beha po hlave

lucialen
12. mar 2010

Bris, no to je vseobecne zname, ze sa neodporuca cestovat busom alebo autom, neznamena ze ked sa to nestalo tebe, tak sa to nemoze stat. Sestra mojej byv. kolegine tak potratila, do konca tretieho mesiaca sa to neodporuca 😉 Ved ty sama si sa bala ked ste isli na dovolenku, to urcite nebolo bez dovodu.
Fazul, ty sa hlavne venuj snazeniu 😉 Ono je to take, ze snazte sa podla chuti, ale ked sa snazis niekolko mesiacov bez vysledku, tak ta to az tak velmi nebavi a v presne vymedzene dni. My sme sa tolko krat tiez prinutili, aby nam neusiel dalsi mesiac 😀 Ale tak kazdy druhy den to poistujte, , pripadne okolo ovulky este viac 😉

majka1981
12. mar 2010

Ahojte,
pokusam sa Vas docitat, ale ste toho tu poriadne napisali!!

Cely tyzden som sa Vam neozvala, lebo som bola vecer strasne unavena, respektivne som prisla neskoro domov. Vcera som bola u dok, vsetko je okay, dostala som knizku a prvu fotku. Tak prilezitostne zalozim albumik. Dnes som sa uz aj v nemocnici prihlasila (spravila termin na 13tt), bola na krv - takze som mala behacku.

Citam ze ste tu vybavovali balenie/nebalenie. Ja s tym skusenosti nemam, kedze nemam dieta, ale tu v Rakusku sa to tiez vlastne nerobi. Tak neviem. Este som sa nepozrela do kniziek.

V pondelok som povedala sestre, ze som tehu. Tesila sa so mnou a mame rozdiel 3 mesiace. Druhej sestre som to este nepovedala, lebo ja to nechcem nikomu hovorit cez telefon. Takze este to pocka.

Co sa tyka zaludka mi je uz lepsie, uz jem trosku viacej.

majka1981
12. mar 2010

dzou ja si tiez myslim ze ovulka sa nemohla tak posunut. A poznam baby, ktore robili testy a boli vzdy negativne, len dok im potvrdil ze su tehu. Tak som zvedava, ako dopadnes. Drzim palceky.

majka1981
12. mar 2010

Groka krasne brusko!!

Ozaj doky mi povedal, ze mozem len 10 kg pribrat 😠 😠 😠 (to prosim pekne ako mam spravit ???) Ved ja nemam nadvahu!

dzou
12. mar 2010

no dnes som bola u dr chcela som sa objednat na bud tyzden ale bolo vsetko obsadene do paitku bud tyzdna a dnes poobede mali volne tak som sla a ked vam napisem ako to dopadlo tak odpadnete

no taaaaaaaaaaaaakze.....
1. mala som najhorsiu dr aku som mohla mat, ta kamoska sestricka ju pozna a hovorila ze je strasna pi*a
2.viem uz davno ze piatok poobede v anglicku clovek nevybavi nic ale tak nenapadlo ma
.... nooo prisla som povedala jej moj problem a ona zacala ze nebudu robit ziadne vysetr.pokial sa nesnazime rok.... ja jej ze ja som tu nie preto ze sa nedari ale preto ze nemam MS a test je neg...no ona si furt mlela svoje a ze teda mam skusit dalsi test bud tyzden ... no a ja... a co ked bude neg ale stale nebude ms? tak mam cakat do vtedy kym nebude ROK!!!!!! co sa snazime cize do juna!!!! a potom to budu riesit no skoro som odpadla... jej hovorim ale sak to nie je zdrave ze ci mi daju nejaku vyvolavacku...... a ona ze oni mi nic davat nebudu LEN kvoli tomu aby som zacala krvacat! ....druhe odpadnutie.... tak som sa jej este raz pytala ze ci mi aspon krv nezoberie a neurobia test ... tak ma odjeb...la ze naco taky drahy test budu robit ked si mozem urobit doma z mocu.... tretie odpadnutie....tak som sa jej spytala ze akoze ked nejaka zena nema rok ms tak oni to budu riesit az po roku? a ona na to ze ANO!!!!!!! ..... stvrte odpadnutie.....tak som jej povedala ze to nie je zdrave ze sak zena ma mat ms a ze co ked mam neg testy a predsa som tehu ... no ona ze to nikdy v zivote nepocula tak som jej povedala ze ja som to uz velakrat pocula a nech sa kukne na net.... no proste uplneho idiota zo mna spravila ze co akoze od nej chcem tak som ju poslovensky poslala do pi*e a sla domov
potom som volala tej kamoske anglicanke a ona povedala ze to pocuje 1x v zivote ze ta dr je otrasna zekeby som chytila niekoho ineho(tu nemate stale too isteho dr ako na svk) tak sa chova uplne inak a ze ked nedostanem ms do pondelka tak ona mi vybavi s nejakym norm. dr
a to som sa jej este zabudla opytat ze preco potom na kazdom tehu teste je napisane ze ked do tyzdna po meskani nedojde MS a test je neg mas navstivit dr
no proste uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuplna pi*a ktorej sa nechcelo robit v piatok poobede a neskutocne ma nasrala
zajtra rano robim test

fazulka1512
12. mar 2010

luci vystihla si to, no ved to ze nechceme uz zasa cakat na dalsi mesiac, mame stazene podmienky lebo byva teraz u nas mojej mamy sestra s detmi, lebo prerabaju byt
ziadne vyhovorky neprichadzaju do uvahy, takze zaciname, hoc potichucky ale predsa
ako pises je to blbe ze prinutene, ale mm si uz zvyka ze po ovu mu dam pokoj, uz pochopil ze sa treba premoct

dzou
12. mar 2010

a apropo dnes som 42dc rano tepl.37.1

fazulka1512
12. mar 2010

dzou zaujimave, ci boze to riadna krysa

dzou
12. mar 2010

ale keby ste vedeli ako ma nasrala a pritom na prvy pohlad tak milo vyzerala ale to len klam 😠

fazulka1512
12. mar 2010

dzou to ti verim ze ta nasrala to by urcite kazdeho vytocilo, od coho tam sedi buchta jedna

cheerlady
12. mar 2010

ahojte babule,ako sa mame? 🙂
gratulujem novym tehulkam-uz si nepamatam komu som uz gratulovala a komu nie,vacsinou len citam.

dzou akoze sodoma gomora a ze tu su blbi lekari,no vidim,ze aj inde sa taki najdu 😠

neviete,sabiatko uz porodila??? 10.3. mala mat tusim vyvolavacku 😕

majka1981
12. mar 2010

majus, podla mna mozes bookovat dovolenku ale sa poisti ze ak budes tehu, aby si mohla stornovat. Ja s letenim v tehotenstve nemam dobre skusenosti:
kamoska potratila v 24 tt v Grecku
znama zacala krvacat v 8 tt, skoncila na rizikovom doma, mala vlastne stastie ze uz zacala krvacat doma ked boli naspät a mala dobru nemocnicu
kamocka potratila v 6 tt ked sa vratila z Turecka

Mozes mi vysvetlovat, ze to nevadi, ale podla mna ten stress, tie tlaky, malo kysliku atd nemoze byt dobre a moznoze by si to lutovala!!!

My uz tento rok neletime, oznamila som tento tyzden sefovi ze som tehu, aj ked to je dost skoro: ale ja som mu to povedala z toho dovodu, lebo by som mala ist o 3 tyzdne do Londyna na sluzobnu cestu a povedala som mu ze kedze som tehu, musi najst niekoho ineho, ja to neriskujem. Akceptoval to a sam povedal, ze jeho zenu by tiez nepustil (oni maju 2 deti a chape to).

majka1981
12. mar 2010

Xena gratulujem k tehu!!! 🙂 🙂

dzou
12. mar 2010

no cheer vazne sodoma gomora ked som zacala treh kamoske rozpravta hned vedela ze o ktoru dr sa jedna ze vsetci sa na nu stazuju 😠

dzou
12. mar 2010

ona mi proste stale dokolecka trepala ze sa nesnazime rok tak ze oni nic nebudu robit..... no a ako som napisala tak som ju pekne poslala do pi*e 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre