Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

stanka1986ke
15. aug 2009

no a to cakanie najhorsie...

ale pritom vcera mi nic nebolo....to len dnes akosi...
takze este cakat styri dni...jooj...

stanka1986ke
15. aug 2009

najhorsie su tie bolestiv podbrusku..

malalady
15. aug 2009

stanka no však uvidíš ja len dúfam,že mrška nepríde.. 😉 jaj tá trubka zo včera ma otravuje zase, ale začína ma vytačat.. 😉 sa jej dobre skrýva za nickom

stanka1986ke
15. aug 2009

kto???aka trubka

malalady
15. aug 2009

ale v aprilovkách jedna.. má problem za to,že som bola minulý rok na potrate.. ale ja si myslím,že to je každeho osobná vec.. tak ja ako nechápem čo tým sleduje..

stanka1986ke
15. aug 2009

nevsimaj si ju ....ona len zavidi ze si opat tehotna...vari sa nebudes kvoli nej rozculovat...a strestovat malicke 😠

malalady
15. aug 2009

stanka tak tak.. 😉 nestresovat sa 😀

stanka1986ke
15. aug 2009

moja mala uz tri hodinky spi.... 😀 to je u nej nezvyk..lebo ona vacsinou nespi....uz od roka..ani v skolke len sem tam..no ale dnes vstala o 6 rano..len som zvedava kedy pojde spat 😅

malalady
15. aug 2009

stanka 😀 však s tebou o pol noci ne? xii 😀 😀 😀

minka21
15. aug 2009

cawky tehulky a skoro tehulky🙂 nejake novinky? len dnes je to tu slabe)🙂len dve nove strany! vidno ze je sobota 😉

fomarik
15. aug 2009

Ahojte ! Všetkým Vám veľmi pekne ďakujem.... aj za toho mojho (ne)podareného MM.
Tea...............dakujem, dakujem, dakuejm. Ved ja si to už uvedomujem, len sú chvíle, kedy človek nevie, ako dalej... ☹

andzi
15. aug 2009

ahojte snažilky, čo nové? Cez týždeň vás nestíham ani čítať, lebo mám nenormálne veľa práce a teraz cez víkend tu zase nikto nie je...

minka21
15. aug 2009

ahoj fomarik,tak uz viem ktora to si. 😉 Nahodou to bolo od neho odvazne🙂 chlapi neradi pisu o svojich citoch a podobne,a sam v ,,jame plnej levic,,🙂 fomarik a naco teda prisli? preco sa vam nedari?ak sa smiem spytat

tea333
15. aug 2009

ahoj baby vystaba bola super super, prave sme sa vratili,som u kamosky na chvilu.
stanka ten biely je maltezsky psik, a ja som velky psickar aj ked sa nechcem pasovat za odbornika uz som mala doma a blizko seba vselico 🙂 maltezakov mam zhodou okolnosti dvoch, su to baby, to su ti moji psikovia..\kludne mi napis IP hocico sa opytaj velmi rada si s tebou popisem aj o vhodnom plemene aj o detoch a psoch

tea333
15. aug 2009

fomrik 😉

lucialen
15. aug 2009

Caute, ja som dnes cely den pracovala vonku, prisli nam pomoct nasi, trochu sme poopekali a teraz som si konecne sadla, vycerpana 🙄 Takze pracovna sobota pre mna, ale zase mam radost, ked sa pozriem do zahrady 🙂

lucialen
15. aug 2009

Malalady, chcela som pozriet tie aprilovky, ale vsak to tu neviem najst 😠

malalady
15. aug 2009

lucinka a kašli na to.. tá truhlica mi za to nestojí.. škodím,len mojmu babenku... ☹ a ja mu škodit nechcem.. 😉

brisilda
15. aug 2009

ahojte kocky ako sa mate????prave si vas idem precitat 😉 hadam sa docitam 😀 😀 😀 inak dnes som nasla stvorlistok juuuj tak teraz len dufam, ze mi prinesie stastie teda dufam, ze celej mojej rodinke 😀 😀 😀 a zaroven aj vam 😉

brisilda
15. aug 2009

nalalady kukla som si co ta krava o tebe v aprilovkach popisala ☹ moj nazor na nu je, ze zavidi a zbytocne sa tu strapnuje 😒 😠 sice nesom zastanco toho co si spravila ale ani nikoho za to neodsudzujem isto si mala svoje dovody ☹ no teraz si uzivaj tehulkovanie a blbe reci si nevsimaj 😉 zaklad je ze si teraz stastna a mas pri sebe ludi ktorim na tebe zalezi 😉 tobiaskovi posielam taktiez velku pusu 😉 moj maly tiez ublizoval psikovi no teraz to je uz suepr vedia sa krasne zahrat cize mas pravdu treba pockat do 6 r. ked je dieta uz rozumnejsie 😉

andzi
15. aug 2009

malalady: a čože ťa niekto uráža za to, že si si dala vziať dieťa?

cheerlady
15. aug 2009

dobry vecer babule,tak som si vas konecne zapla 🙂 mm isiel na oslavu a ja som si chcela spravit taky pohodickovy vecer,ale jedla som papriku a teraz mi je z nej straaaaaaaasne zle... ☹ ☹ ☹ som na to zabudla,ze mi z nej byva tazko a len som si 2x odkusla,potom som si na to spomenula a aj tak mi je zle 😠 😠 😠 kazdu chvilu cakam,ze poletim na zachod ☹
akurat pozeram,ze uz som podla tohto kalendara v 8tt - este vcera tam bol 7tt 😀 no tak hadam v utorok uz na tom sone budeme pocut aj srdiecko 😵

minka uz mate vybrane mena,to je super 😉 ja som mala niekedy davnejsie tiez vybrane,ale teraz som zistila,ze sa nebudu hodit k priezvisku 😠

papate niektora z tehuliek vitaminy?? ja som si vcera chcela kupit v lekarni a z nevedela som sa rozhodnut ktore,tak som chcela pockat,ktore mi odporuci doki,ale i to zas nebude neskoro 😕

brisilda
15. aug 2009

stanka teraz si pisem sama zo sebou ja 😀 😀 😀 parada 😉 takze halooooo kde ste ktooooo snazilkovanie ma uz prestalo bavit ☹ ☹ ☹ ja neviem preco 😖 hm...akosi ma uz presla chut ale to tak byva prejde ovu a je po chuti na sex 😀 😀 😀

brisilda
15. aug 2009

cherlady mala by si uzivat kyselinu listovu tu odporucaju uzivat uz 3 m. pred otehotnenim a vitaminky su rozne ja som ich tez uzivala 😉

andzi
15. aug 2009

ja užívam Acidofolan

brisilda
15. aug 2009

andzi ja uzivam v podstate to iste 😉 tiez to obsahuje aj B-cko

cheerlady
15. aug 2009

bris no ja som pred otehotnenim neuzivala ziadne 😒 zajtra si asi pojdem nejake kupit 😉 pozerala som na nejake na P - uz si nepamatam nazov a boli aj pred otehotnenim aj pocas tehu aj pocas dojcenia. myslite,ze su lepsie taketo univerzalne alebo tie,co su rozdelene - do 12tt a potom su druhe od 13tt 😕

andzi to je kyselina listova,ci nejaky komplex vitaminov?

brisilda
15. aug 2009

cherlady podla mna su lepsie tie co su rozdelene no tak ci tak su vsetke lepsie ako nic 😀 😀 😀

cheerlady
15. aug 2009

no hadam ano,citala som,ze vacsinou sa po uzivani vitaminov rodia velke deti - a ze samozrejme uzivanie vitaminov nezarucuje zdrave babatko 😒 ale tak asi fakt lepsie ako nic.. 😉

lucialen
15. aug 2009

Do r..., konecne som nasla tie aprilovky a uz to zmazali, ach tie moje oneskorene reflexi 😀
Inak ja tiez beriem Acidifolan, uz riadne dlho, ale tento mesiac neberiem, ked nesnazime 😒 Dnes 15DC a ani naznak ovulky, aj ked neprekaza 🙂 Tento mesiac som sa naucila hlien a krcok, tak buduci uz budem vymakana a urcite to vyjde 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre