Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
16. aug 2009

Dobre rano, no vyborne Nadenka, urob test 😀

nadenkaaa
16. aug 2009

dobre ranko luci este pockam ci to bude pokracovat alebo ako sa to vyvrbi

nadenkaaa
16. aug 2009

aale nerozumiem tomu lebo vcera 2 den ms a ja cely den jeden tampon a ked som ho vybrala na nom 2 kvapky 😨 😕 🤐 (prepacte ze zachadzam do podrobnosti)

tea333
16. aug 2009

nadenka s testom si budes ista..tak urob zajtra.. 😉

nadenkaaa
16. aug 2009

no pripadne testnem zajtra uvidime ci sa to rozbehne alebo ako to bude pokracovat

lucialen
16. aug 2009

Uz sa tesim 😀 , velmi ti prajem // 😀 😀

stanka1986ke
16. aug 2009

no mozno ze sa ti to len zahniezdovalo...verime ze ano a na testiku budu krasne // 😀

tea presne ako pise tie vitaminy ani mne sa nezdaju..radcej v prirodnej forme ako chemicky upravovane..
a minujle som malej isla kupit takych tiyhc bronchikov tiez vitaminy nieco ako martankovia...a ta lekarnicka mi povedala ze preco jej nedavam radcej prirodne lebo ze to je sama chemia...a ja ze ved jej davam aj tak ako ovocie a zeleninu...nakoniec somjej to ani nekupila..ked som si precitala kolko je tam ecok...

dnes je fakt najlepsie jest len to co vidis a vies ze ako si to pripravis... ja mam napr.odpor jest aj restikach alebo rychle obcerstvenie..v jednom som brigadovala..tak asi preto..nevies presne co tam davaju aky prepaleny olej pouzivaju...radcej si nieco doma navarim..jedine ak tu restiku uz poznam lepsie...vsak?

stanka1986ke
16. aug 2009

je tu niekto teraz

malalady
16. aug 2009

ahojte dámy🙂 😉

stanka1986ke
16. aug 2009

ahoj ale asi sme tu len my dve..?

nadenkaaa
16. aug 2009

dakujem baby idem off pochystat veci,lebo chceme ist s mm k vode dńes mame 1 vyrocie ach to letiiiiiiiiiiii 😀 😉 😉 😵

stanka1986ke
16. aug 2009

tak gratulujeme k vyrociu...a urob si potom ten testik...sme zvedave... 😀

tea333
16. aug 2009

baby ja som tu 🙂 len si cosi citam

malalady
16. aug 2009

jejdo žeby nadenka dostala očistuuuuu 😀 😀 😀 😀

minka21
16. aug 2009

nadenkaaaaaaaa!!!testni saaa,,,,ja sa neviem dockat,tak nas moc nenatahuj! a sup testovat!

inak dobre ranko🙂 nieco nove?🙂

malalady
16. aug 2009

no ja som sa už naranajkovala🙂 bo mi byva strašne špatne.. zachvilu to začne ☹ ale aspon mi bábo dáva vediet,že je všecičko v poriadku he 😉

lucialen
16. aug 2009

Ja odchadzam hrat tenis a k nasim na obed 🙂 Neskor sa ukazem 😉

andzi
16. aug 2009

ahojte baby, želám pekné ráno

nadenkaa: že by???? držím palce

minka21
16. aug 2009

malalady a odkedy ti byvava zle?lebo ja som este nevracala ani raz,len som stale unavena,a by som stale spala🙂

malalady
16. aug 2009

minka včera som zvracala ale inak mi býva len zle..len na zvracanie ale nič.. no včera to išlo von.. ale ti poviem,že to bolo lepšie ked to so mna išlo von.. taká úlava joj 😉 no a ospala som aj ja... 🙂 😉

andzi ahoj

groka
16. aug 2009

ahojte

nadenka tak to teda testni
ja som tiez mala len 3 dni,nechapem,ale ja som tehu neni iste,mozno to tie antibiotika ktore som brala v juli spravili,ale mne to vyhovuje ze som mala tak kratko

ja varim obedik a chlapi isli trosku von,potom pridu,napapme sa a ideme prec asi k mojej mamine alebo dam maleho spat a ja neviem

rhodosbb
16. aug 2009

Ahjte baby, som tu len kuk na chvilu, vy ste teda ukecane 😀 nestiham docitavat...

nadenka, to vyzera fakt len na ocistu 😉 (za to moja mrcha dorazila uplne v plnej parade) jooj som zvedava, co to je, tak daj hned vediet, drzim palce 🙂

dievcata bezim, mame taku action v praci, to je otrava 😝 peknu nedelu vam prajem a zajtra som tu 😉

cheerlady
16. aug 2009

nadenka no to vyzera naaadejneeee 😀 mozno sa fakt vajicko akurat uhniezdovalo 😵

minka,malalady ja som tiez skoro stale unavena a este k tomu mam odbodie nechutenstva 😖 a asi nizky tlak,lebo sa mi obcas mota hlava,ale akurat som citala v knizke,ze je to v tehu normalne 😒

groka
16. aug 2009

cheerlady krasne ti svietia tie tt 🙂 🙂 🙂 vela pit treba v tehu a nie len v tehu ale v tehu viac ako obvykle 😵

cheerlady
16. aug 2009

groka ja som bola zvyknuta vela pit aj predtym,ale asi to teraz nestaci,tak to musim zvysit 😉
inak dnes v noci som sa poriadne nevyspala,teraz ide na mna utlm.. 😔

groka
16. aug 2009

cher tak si chod lazkat

cheerlady
16. aug 2009

idem este torteliny uvarit - na hanbu - nedela a pomaly nic uvarene 😠 ale mm isiel prec,tak ked dojde, vytiahnem ho so mnou na ten nakup - som chcela ist teraz,ale radsej pojdem s nim 🙂

tea333
16. aug 2009

dnes sa k smrti neupisete, baby..ja sa pripravujem na cestu na vychod a upratujem a par veci musim vybavit, tak tu nebudem 😒 ale vecer sa zastavim

cheerlady
16. aug 2009

tea ja tiez cakam a vidim,ze tu nikoho nie je,asi su vsetci pri vode 😒

lenushka
16. aug 2009

cheerlady, ja mam od dokyho odporucane Femibion 800. Zacala som ich brat asi mesiac a pol pred planovanim pocatim.... a stalo sa, ze z toho som uz asi 3 tazdne tehotna... 🙂 🙂 🙂 😉 Mam ich uzivat dalej, do tretieho mesiaca, potom prejdem na Femibion 400. Ma ine zlaozenie, obsahuje viac vitaminkov, ale v mensich davkach... Su zevraj vyborne, ale uz aj cena je vyssia...(asi13€ 30tabliet) No co by sme vsak pre vytuzeneho drobceka neurobili 🙂

Mirka, nezufaj, poviem ti podla seba, dobre? Zacali sme 14.7.den pred menstr😀.Ovu som mala asi 27.-28.7.Urobila som si 3testy a to v dnoch, den pred ovu😀, 3dni po ovu a 9dni po ovu. Stale mi vysli negativne...Ze sa cudujem😀 Ale z toho posledneho (9dni po)som bola sklamana, ti poviem.... No podporili ma tieto dievcata, ze to bolo asi predsa len este skoro. 1.pozitivny test mi vysliel az na 12.den a aj to len slabulinka ciarka🙂 Ano, je prevda, ze mam pravidelnu menst. a ziadne problemy(teda neviem o ziadnych...), ale Mirka, nezufaj, co ak je predsa len skoro?? Drzim ti palce a ver tomu🙂 ono sa to podari, uvidis🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre