Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

andzi
2. sep 2009

groka, dnes bolo takýchto nárekov v škôlke asi viac a asi aj v školách...malý si musí zvyknúť na denný režim, že časť dňa bude v škôlke, kde sa bude hrať s deťmi a poobede doma s maminou a tatinom. Ja si pamätám z detstva, že som do škôlky rada chodila, ale nechcela som tam poobede spať.

groka
2. sep 2009

adzi mozes mi kuknut na graf?ja som zvykla meriavat rped tym okolo 8"00 vtedy som mavala poovulacne aj 36,9 aj 37 teraz meriam o 6"15 a ledva 36,6 skusala som kedy mi vyhodi ovulku a ked pojde teplota hore,tak este 2 dni musi ist hore potom mi vyznaci na 20DC aj to prerusovana ale ovu bola na 100000 percent na 18 DC tkaze asi zrusim ten hlien na 20DC ze?mala som ale malo,ale mala som natahovaci,no na 18 DC som mala cely den a ukrutanske bolesti asi ako mala ta vcera v ordinacii v ruzovej zahrade som videla seba,ja som sa tiez tak krutila,tak co poradis zrusim ten hlien na 20DC

groka
2. sep 2009

no a rezim mame taky,ze rano vstal sam o 6"45 co spava aj do 9"30 a spat isiel o 20"00 a za 3 minuty bol tuhy,jej akurat som kukla ze mi zaspal na sedacke pri rozpravke,sila,ale cchem ho davat spat o 19"45 a cez zimu o 19"00

nadenkaaa
2. sep 2009

groka ono to tak byva prve dni v skolke ale neboj sa zvykne si a bude rad ze je medzi detmi 😉 ja sa v tych grafoch nevyznam ale snad casom to bude lepsie 😉

andzi
2. sep 2009

groka: celý cyklus musíš merať v rovnaký čas, inak to nemá význam. FF ti ovulku vždy vyznačí prerušovane, pokiaľ mu zadáš len údaj o teplote. Ak si merala v rovnaký čas, tak podľa mňa ovulka bola na 16.DC, lebo v 18.DC je už vysoká hladina progesterónu. Môžeš si tam zadať ovulku aj sama manuálne, keď ti ju nevyznačil program.

groka
2. sep 2009

andzi ja som tento mesiac merala v tu istu hodinu,pred par mesiacmi som merala v inu hodinu,mne vzdy vyznacil ovu plnu ciaru nie prerusovanu a teraz tam mam aj hlieny zaznacene a bolesti takze na just by mal dat plnu ciaru

fazulka1512
2. sep 2009

ahojte babule
som strasne smutna z toho ze sa to nepodarilo, som 26 dc, v piatok mrcha
priznaky-bolest prs a krizov ako pred mrchou, od rana ma pobolieva hlava, a ani vytok nemam
a mala som sen ze som prisla na wc a dostala som ms, ale o 2 dni skor, v tom sne som sa cudovala ze preco tak skoro, ved mala prist az v piatok

michelle
2. sep 2009

fazulka, podla mna este nic nie je stratene... pokial nedorazi, je nadej 🙂 kedy cca si mala ovu?

nadenkaaa
2. sep 2009

fazulka preco si smutna ved mrcha este nie je a okrem toho bolest krizov a prs moze byt aj tehu a okrem toho ten sen 😉 😉

fazulka1512
2. sep 2009

baby uz som si pripustila ze sa to nepodarilo, nejak to namna dolahlo, uz som s tym zmierena
ovu som mala 12-13 dc, keks bol pocas nej aj pre dnou takze som tajne dufala ze sa to podari a asi to nevyslo

michelle
2. sep 2009

fazulka teda si 13-14dni DPO... to by ti teoreticky aj testik mohol ducha ukazat... netestnes? 😉

diamond_doll
2. sep 2009

baby ked sa vykaslete na nejake meranie a sledovanie otehotniete ani nebudete vedet kedy... 😅

fazulka1512
2. sep 2009

nie netestnem, dohodli sme sa ze az ked bude meskat, ved ms by mala dorazit v piatok, to sa da vydrzat
a naco testovat ked viem ze sa to nepodarilo

cheerlady
2. sep 2009

ahojte babulky,ako sa mavame? 🙂 ja som opat v praci,ale posledne 2dni nic moc - kvoli mm 😢
groka neboj sa,maly si rychlo zvykne,ked si najde novych kamaratov 😉
fazulka,skus spravit test,ked si 2dni pred mrchou 😉

michelle
2. sep 2009

fazulka sama som zvedava, ci to bude tak ako hovoris...drzim palce, aby si sa mylila 😉

fazulka1512
2. sep 2009

michelle bud si ista ze ti v piatok oznamim ze mcha dorazila ako mala
uz asi 3 dni ked si na to pomyslim ze sa to nepodrailo tak aj si tak sama poplacem, mm ani nevie ako sa trapim
co ma byt tak to sa stane, no co uz

michelle
2. sep 2009

cheer co sa deje s m? ..tehu ok? ako to znasas?

brisilda
2. sep 2009

fazulka pocuj ty places dopredu ako ja 🙂 tiez mam teraz strach co bude a ako bude na krv idem az 7 no chcem zajtra zavolat doktorke obvodnej ci mi ju nemoze zobrat ona 😒

cheerlady
2. sep 2009

michelle tehu zatial ok,tuk,tuk,tuk... aaale,co ti poviem - svokra 😠 vzdy vsetky hadky vznikaju kvoli nej... 😔
znasam celkom fajn,uz som sa naucila jest menej a castejsie,lebo ked 2hodiny nejem,tak amen,tma,je mi strasne zle.tak si teraz pripadam jak srotovnik-stale musim mat nieco po ruke,ked to zacne 😀 ale inak som nepribrala,dokonca sa mi zda,ze som trochu schudla 🙂

fazulka neplaaaac,bris tu tiez vypisovala,ze aj tak tento mesiac nic a to si nemusi ani test kupovat,lebo uz vie vysledok,no a aha - uz je tehula 😀 hlavu hore 😉

fazulka1512
2. sep 2009

ked ja sa tak citim ako keby sme sa ani nesnazili a mrcha ma prist normalne ale my sme sa snazili
a pocity su rovnake

fazulka1512
2. sep 2009

bris aj tebe sa snivalo o tom ze babka dostala mrchu aj mne sa o mrche snivalo ze som ju dostala skor

tea333
2. sep 2009

fazulka pockaj do piatku este nevesaj hlavu..
michelle dik za clanok, no vidis tam sa pise ze LH klesa a stupa 24-48 hod..vcera som mala slabunku ciarku na ovu teste, a dnes taku viditelnejsiu,ale stale o dost slabsiu od testovacej..co sa rata ako neg..tak uz som zmatena..

andzi
2. sep 2009

tea: počkaj, zajtra bude rovnocenná a v piatok to tipujem u teba na ovulu, tak snažte! Ja som dnes testovala a mám stále biely test, neviem kedy a či sa vôbec ovule uráči prísť.

tea333
2. sep 2009

ja som mala total biele testy predtym ale aj som pila tak neviem 😖
ideme sa dnes snazit andzi 🙂

tea333
2. sep 2009

ale musim povedat ze neviem naco ta ovula bude platna ked piatok je 17DC a ja mavam 24a25dni 😠

tea333
2. sep 2009

aspon sa nebudem na dovolenke stresovat tehotenstvom a mozem sa aj opit zo sangrie haha 😀 😀 😀

brisilda
2. sep 2009

tea tak ten pocit ti zavidim 😀 😀 😀

dzou
2. sep 2009

ahojky tak mrcha dnes prisla... boli ma brucho jak slak, ale tak aspon konecne viem ze ma teploty nesalili ( dnes rano uz bola len 36.5) a teda konecne mozem zacat dalsi cyklus v ktorom sa to haaaaaaaaaadam podari...
bris ako?

groka
2. sep 2009

caute

dzou to mi je luto,buduci mesiac to vyjde

inak ja som dnes grogy,uz len cakam kedy zalahnem,ale chcela by som kuknut aspon panelaka,rano zas budicek a to je pre mna smrt,cakam maleho idem ho okupat a spat ide,inak je strasny zly,taky vyplaseny aj,zajtra uz citim ze budem aj ja plakat s nim v skolke,som nejaka mimo z toho vsetkeho a ja som taka unavena,ze ledva hlavu drzim na krku

tea budem drzat palce aby si mala krasne dialnice na ovu teste

bris obvodna ti asi nezoberie krv na hcg,na to to chces ze?alebo sa mylim?no ak je miluvna tak hadam aj vezme,ale na co to chces vediet?ved ides 7 n akrv a 17 ides na sono tusim a uz budes vsetko vidiet co chces a este aj na dovolenku pojdes

fazulka ,neplackaj,vsetko moze byt inak,tehu priznaky a predmenstruacny syndrom su na beton rovnake,musis len pockat,dnes si kolky DC?my sme tento mesiac snazilkvoali uzasne,pred ovu,pocas ovu viac a aj po ovu a tiez ked sa nepodari nebudem chapat,ale tak asi neni ten spravny cas,ja si to vysvetlim tak ze ked je praca nemoze byt dieta v mojom pripade aspon,lebo ja som rizikovka

andzi
2. sep 2009

tea - teraz budeš mať asi dlhší cyklus

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre