Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
8. sep 2009

bris tak to ti zavidim,ten moj mi nepovedal ani slovo,len zapol sono,kukol,vypol a hotovo - cely proces trval asi 10sekund 😠 akurat mi to cele zneprijemnil recami co vsetko zle sa moze stat a ani jednu pozitivnu vetu som od neho nepocula ☹ a co sa tyka tej ceny - cert to ber,ked mozme minut peniaze na "blbostiach" v obchode,tak ich velmi rada "obetujem" na fotecku maleho drobca 😵

cheerlady
8. sep 2009

tea tak stastnu cestu a dufam,ze sa vratis aj s malym "suvenirom" 😀 😀 😀

brisilda
8. sep 2009

tea fiiiiiha tak ty uz nam odchadzas 😀 tak drzim palce mna ta cesta caka bud. tyzden vo stvrtok 😉 a autom 😀 cize si budem vychutnavat krasu sveta 😀 😀 😀

sisa2
8. sep 2009

cheer - hladala si u vas v pezinku? ja velmi rozmyslam nad budmericami. rodila som u niuznanskej a tam ma ambulanciu - http://www.gyn-media.szm.sk/

cheerlady
8. sep 2009

u nas v pezinku su uz len 2lekari na poliklinike - chlap,na ktoreho kazdy nadava a zenska,na ktoru som tiez nepocula moc dobre ohlasy 😒 idem pozriet tu stranku..

cheerlady
8. sep 2009

sisa a bola si s nou spokojna?ty si k nej chodila aj do ambulancie,ci si na nu "natrafila" az pri porode?

sisa2
8. sep 2009

cheer - mne by viac vyhovoval lekar v BA, no tiez neviem ku komu ist. momentalne mam velmi zvlastnu lekarku, ku ktorej sa mi moc nechce, tak by som tiez rada zmenila. keby bola niznanska a spol. v BA tak nevaham. budmerice mam ale dost od ruky 😖

nadenkaaa
8. sep 2009

baby co sa tyka lekara tak niznanska je fajn robila som na antolskej v ba a pokial by som tam zostala urcite chcem ju lebo ona je fajn a je zena 😉 a bola som aj pri porode ked rodila s jednou mamickou a to bola starsia prvorodicka bola super ovela viac to brala s kludom ako ked som bola pri porode ktory robil chlap doktor
sisa to ma mrzi s tym doktorom neviem baby ja mma furt pocit ako na mrchu boli ma podbrusko som nervozna moj muz uz dnes riesil moje zlostne vybuchy plus jeden vybuch placu neviem co to je so mnou
Tea krasnu dovolenku a hlavne sa nam vrat cela 😉 😀

cheerlady
8. sep 2009

no ja mam budmerice asi tak ako blavu (myslim),ale radsej by som isla asi do blavy,lebo by som potom zase nemusela spekulovat k akemu lekarovi ist pred porodom 😒 rozmyslam,rozmyslam,no uvidim,na co pridem...a teraz ma napadlo,ze by som si ho asi mala uz vybrat v tej nemocnici,kde budem aj rodit a to tiez nemam sajnu,ale asi to vidim najskor na ruzinov...ty kde si rodila maleho? 🙂

nadenkaaa
8. sep 2009

sisa kamoska chodi do rusoviec k jednej doktorke a velmi si ju chvali-myslim chabadova ale nie som si ista

cheerlady
8. sep 2009

nadenka a ty si robila na gynekologii? 🙂

nadenkaaa
8. sep 2009

ja som robila na jednotke intenzivnej starostlivosti pre novorodencov

cheerlady
8. sep 2009

no ja neviem,ta antolska...v poslednej dobe na nu moc dobre reci nepocuvam... 😖

nadenkaaa
8. sep 2009

cheerlady neviem ako je v ruzinove ale pokial je nieco s dietatom tak vsetko zvazaju na antolsku lebo tam je pericentrum

sisa2
8. sep 2009

cheer - ja som na nu pri porode natrafila nahodou, ale uz predtym som o nej pocula len dobre veci. pri porode bola fakt super, takze ak sa zadari druhe, rada by som isla znova ku nej.
ona ma na antolskej aj ambulanciu spolu s korbelom, ale tam beru podla mna len tehotne.

nadi - dakujem za utvrdenie 🙂 hodis mi pls kontakt na chabadovu?

nadenkaaa
8. sep 2009

ono asi to fakt zavisi od toho s akymi ludmi sa stretnes a co sa tyka tych umrti no neviem bohuzial je to strasne ze este aj dnes je take nieco mozne..ale uz tam nerobim takze neviem nic blizsie ale viem ze ono je to teraz zlozite asi vsade lebo rodi sa vela takze su dost porodnice preplnene a potm sa nestiha nechem nikho obranovat ale zazila som si to na vlastnej kozi ze bol taky frmol ze sa fakt nestihalo a ono je to potom najhorie pre mnatky ktore su prvorodickami to je jasne.Nazory su rozne pokial sa stretnes sp ozitivnym pristupom povies si ze tam pojdes aj nabuduce pokial nie tak hladas nieco ine najdes ludi co nadavaju na antolsku co nadavaju na kramare alebo na hockttoru porodnicu proste to zavisi od pristupu s akym sa stretnes

nadenkaaa
8. sep 2009

sisa zavolam vecer kamoske a potm ti dam kontakt

cheerlady
8. sep 2009

sisa no asi jej skusim zavolat,len este mam jeden tip od groky,tak uvidim...dalsia vec je samozrejme,ci budu mat volne 😖
na antolskej boli teraz tie kauzy o tych umrtiach 2 rodiciek...

nadenkaaa
8. sep 2009

no ja neviem korbel urcite nie 😉 mne ked so mtam robila pripadal tak slizko neviem to popisat 😀 chapete vzdy ked som s nim isla vo vytahu som si pripadala ako hola 😅 😔 taky blby pocit
ale pokial viem niznanska rodi na antolskej je to taka pani blond nakratko ostrihana taka asi 45-50 rocna stihla taka spravne razna alebo ako to popisat

sisa2
8. sep 2009

cheer - rodila som na antolskej a bola som maximalne spokojna.

nadenkaaa
8. sep 2009

jasne cheerlady skus si precitat nieco o porodniciach a urobit si vlastny nazor nechcem tu robit reklamu na antolsku ked uz tam nerobim ale keby to nebolo tak daleko a k by som bola tehu tak idem na antolsku -asi aj preto ze tam mam znamych a ze to tam poznam a tak 😉

nadenkaaa
8. sep 2009

sisa tak to si tam rodila ked som tam este robila ale samozrejme sme sa nestretli lebo ty si mala zdrave babo -ja som robila na 6 poschodi 😉 ale poznam tu napriklad kili ta mala u nas dvojicky napriklad 😉

sisa2
8. sep 2009

nadi - diiik 🙂
u korbela som bola raz, lebo som mala pocas tehu myom a on robi rizikove. bol velmi mily a citlivy, nie ako moja lekarka, co po mne este aj zjapala, ze co sa stresujem zbytocne a blablabla. ale je fakt, ze kazdemu vyhovuje niekto iny. napr. som pocula chvaly na rozemberga, ja som z neho nadsena nebola. a mozno len mal zly den 😀

sisa2
8. sep 2009

hehe, tak to je haluz. danielko bol nastastie ok, len mal silnu zltacku. no to bol len na pekaci 😀

nadenkaaa
8. sep 2009

sisa rozemberg je ako kedy on je taky naladovy 😉

minka21
8. sep 2009

ahojky babule,tak ako ste na tom? mne byva tak zle ze to tu nevladzem ani zapnut,vacsinou dna lezim a trpim ☹ vraj by to malo prestat,no dufam,dnes mi je lepsie tak som prisla zistit ci su tu uz nejake nove tehulky ci len cakatelky mrsky? TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

diamond_doll
8. sep 2009

Tak ja tomu vooobec nerozumiem minka21 termin porodu mas presne ako ja 😀 ale ja som vraj podla doktorky asi v 7 tyzdni a podla ms mi vychadza 8 nechapem jak sa to pocita?😕

brisilda
8. sep 2009

diamond to sa pocita podla mrcky no doki ti to mohol vypocitat podla ultrazvuku 😉 mimochodom ukaz nam fotecku 😀
minka no to ti nezavidim namna to uz tiez lezie 😠 dnes ma cely den bolel zaludok mam pocit ze som hladna no nanic nemam chut 🙄 absolutne nanic 😒 ale inak to je v pohode nakoniec som si spravila zemiakovu kasu a rezne 😀 😀 😀

fazulka1512
8. sep 2009

ahojte babule 🙂
zajtra idem ku gyn. na prehliadku, pre pokoj duse ze som ok, aj ked sa mi nepozdava moje prave vajko

diamond_doll
8. sep 2009

no ok tak ju idem hodit na chvilu do albumu..nechcem to tam este nechavat nastalo 🙂 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre