Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
14. sep 2009

cheerly, no vidis, aky bojovnik....tak nech je aj drobec taky 😉
a to vazne? 😀 😀 😀 sa ti sniva? no mne este nie....zatial 😀

cheerlady
14. sep 2009

jani dufam,ze bude 😵
no to fakt sa mi snivalo - este teraz mam pred ocami ako vyzerala 😀

groka
14. sep 2009

cheer ahoj a ako som vyzerala v tvojom sne?

ozaj ako si sa rozhodla ohladom toho doktora?

cheerlady
14. sep 2009

groka no uplne inak ako na fotke 😀 no v stredu si mam ist po tehu knizku a uvidim,ci mi sam zacne rozpravat co ma caka - kedy ake vysetrenia a tak,ale viem,ze teraz najblizsie by som mala ist na ten NT skrining chrbtice a potom na 3D..ale do konca tehu u neho urcite nezostanem,ked pojdem do blavy na 3D,tak sa skusim opytat toho dr.,co si mi pisala 😉

sisa2
14. sep 2009

cheer - dik, ak sa dostanem niekedy na vas smer, urcite pojdem pozriet. mate aj pre male deticky? brat cakaju teraz v novembri babo, tak by bol vyteseny 😀

groka
14. sep 2009

uz varim pecenky a ryzu,uz som hladna,zatial som mala len nizkotucny jogurt a potom si dam druhe,pobede len nieco lahke,vecer uz nic,ale za to sa nalievam vodou a cajom

chyba mi moj maly chrobacik ☹

cheerlady
14. sep 2009

sisa mame aj bodynka aj tricenka aj pre uplne novorodencov - su 0-3,3-6,6-9,9-12,12-18,18-24mes. 😉 len ti neviem zarucit,ci tam prave budu vsetky velkosti (mozno sa zrovna ta,co budes chciet predtym preda 😒 ).ale mozes si pozriet aj stranku - www.formulastore.sk - tam je vsetok tovar 😉 a da sa aj objednat,keby nebola velkost,aku chces 🙂

sisa2
14. sep 2009

cheer - dik, vecer pozriem. ved hadam sa nam nieco podari zohnat, nejaku velkost urcite budete mat. nemusi to byt hned od narodenia, brat sa bude tesit aj neskor 😀

sisa2
14. sep 2009

groka - dnes uz spite v skolke? danielko dnes ostava 1x. som zvedava, ako to zvladne.
narobila si mi tu chutky, som hladnaaaa. vybehnem si kupit aspon bagetu. a potrebujem ist do lekarne kupit detske leukoplasty nasmu marodovi - vcera spadol a rozrazil si dlane, tak chodi a lutuje sa 😵

sisa2
14. sep 2009

michelle - na co ty hned myslis? 😀 mam tam zaznacene citlive prsia, unavu, bolest hlavy, bolest krizov, nevolnost + dnes caste behanie na wc. to vsetko moze byt aj PMS, tak uvidime. zatial to beriem sportovo, uvidim zajtra rano, ci sa pripojim k junovkam.

groka
14. sep 2009

sisa ty vole,to su priznaky,len cakat a cakat treba

no maly je dnes prvy krat do 15:00 zatial mi nevolali,ja som chcela ist do obchodu ale mam dalej banku a nechce sa mi peso,vonku je take blbe pocasie ze by som spala a uz mi doprali 2 pracky a stale to nemam vyvesane,je to vo vandli,ale uz som dovarila

sisa2
14. sep 2009

groka - nas bude asi az do 16:30, skor ho nemam sancu vybrat ☹ dufam, ze nebude posledny. a aj to mozem byt rada, ze mozem o stvrtej vypadnut z roboty. v byvalej robote by to nehrozilo.
ja som este stale nebola na tom obede. priserne sa mi nechce. vsetko ma boli, najradsej by som si lahla a spala. to bude asi tym pocasim. od rana len zivam a zivam. este ze tu nikto okrem mna nie je 🙂

ja to zatial neberiem ako priznaky. len to dnesne behanie na wc-ko sa mi nezda, to bezne nezvyknem. niekedy za cely den nejdem, az ked idem domov a dnes som bola uz 4x 😕 no som fakt zvedava, co bude zajtra, aka bude teplota. do soboty to hadam uz vydrzim (ak nepride mrcha mrchata).

janulka04
14. sep 2009

sisa....juuuj,prajem nech to su tehu a nie PMS priznaky.... 😉
groka....ty sikula...ja tiez stihla dve pracky oprat...no varit nevladzem..mi je straaaaaaaaasne blbo ☹

groka
14. sep 2009

no ja musim ist vyvesat to pradlo a baby ja to potom vidim na takeho aspon 45 minutoveho slofika,ledva mam oci otvorene

sisa2
14. sep 2009

jani - dik 😵 ja to radsej nechcem riesit, aby som potom nebola moc sklamana. co teda budem aj tak, ked mrcha dorazi, ze ano 😖

sisa2
14. sep 2009

groka - slofika v dobrom zavidim. aj ja by som hned sla. tak dobru noc 😀

michelle
14. sep 2009

1. hlasim prichod z obeda.
2. hlasim - prepadli ma partizani (zatial len spinavi 😉 )
3. hlasim, ze tym padom nadej presla s komy do... smrti 😕 😠 😔
🙂 a hor sa do dalsieho cyklu. ved jun je tiez pekny mesiac 😉

cheerlady
14. sep 2009

jani a z coho ti je zle? 😕 ja akurat obedujem ale tempom jednu lyzicku za 2minuty 😅 a cakam,kym dopere pracka...mm si isiel pospat,vecer ide do nocnej,tak neviem,ci nezalahnem k nemu,ked si vsetko dorobim 😀

sisa2
14. sep 2009

michelle - aspon to beries sportovo 🙂 ale aj tak mi to je luto ☹

michelle
14. sep 2009

sisa nic ine mi neostava. a zatial sa nesnazime tak dlho, aby som bola zufala... tesim sa ako to tebe vyjde 😉

minka21
14. sep 2009

babule teraz bolo v reklame na pro7 ze je novy test ktory ukaze aj v krotom tyzdni si,vola sa to clearblue🙂 a nejake nove tehulienky:?🙂

brisilda
14. sep 2009

ahojte kocky tak som vas prisla mrknut tak na skok som strasne unavena musim upratovat komplet cely byt a hadam aj okna umyt treba 😝 potom ma caka zehlenie varit varim no smrdi mi to 😝 bleeeeee zaludok boli priserne , hlava sa mi toci tak pijem vodu na ktoru nemmam chut a potom ma napina 😔 no musim mat v sebe tekutiny 😉 najradsej by som si lahla a spala no viem ze ak to spravim tak vsetko zacne od znova 😀 je to hrozne obdobie no stoji to za to 😀 😀 😀 cherlady a inak aj ja takym tempom jedavam 🙂

brisilda
14. sep 2009

minka no takmpokial ten test dojde na slovensko ja uz aj porodim 😀

minka21
14. sep 2009

a je aj ovulacny test to ma taky monitor,neviem presne ako to funguje,ale vyzera to dobreee

bris:( chudatko toto je to najhorsie ze je ti zle a musis sa premoct:( skus ten emesin to je proti nevolnostiam v tehu,mne to pomaha

cheerlady
14. sep 2009

bris no potom ma pocit,ze cely den ine nerobim,len jem 😀 no idem rychlo do mesta,uz pred tyzdnom som si mala vyzdvihnut sveter - pokazil sa mi na nom zips 😅 a este pojdem do drogerky,jaaaj,to zas bude ucet 😀

minka21
14. sep 2009

bris no tebe to uz testovanie moze byt jedno nie 😀 ja som sa inak rozhodla mat ddruhe dost neskor,si neviem predstavit ze by mi bolo takto zle a musela by som varit a upratovat a este aj o maleho sa starat:(((((

janulka04
14. sep 2009

ahooj kocky, bris...toto jedenie tiez poznam 😀
a cheerly..i crevna chripka....
minka dik za radu, idem pozriet 😕

sisa2
14. sep 2009

bris - to mi je luto ☹ tak nech to rychlo prejde!

sisa2
14. sep 2009

michelle - ja viem, clovek si nepomoze. ale aj tak to nasere 😠

sisa2
14. sep 2009

minka - ja som ich videla na ebay. u nas tusim clearblue vobec ani nemaju 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre