Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
1. okt 2009

ahojte som s5🙂 tusim ste sa tu bavili o menach no u mna je to jasne 😀 som Nada aj krstena 😉 nastastie iba nada ziadna nadezda lebo to by som nerozdychala 😅 ale ked som bola mala tak mi hovorili krupska a na to som sa jedovala 😀 😀 inak mala som sa volat nina ale mam si to rozmyslela vraj k mojmu prezvisku lepsie znelo nada lenze nikto neratal s tym ze sa tak narodim ako som sa narodila ze meniny mam 23.12.24.12 su vianoce a 26.12 mam narodky a teda vsetky sviatky v jednom tyzdni 😉
dzou ty mas pekne meno take vznesene ked sa zamozrejme hovori jozefina 😉inak napoleonova milenka bola Jozefina 🙂
veronika a nehovoria ti aj Vera? 😉

nadenkaaa
1. okt 2009

groka a ty si jarmila alebo jaroslava? 😉

andzi
1. okt 2009

baby, a moje meno tipnete?

nadenkaaa
1. okt 2009

podla nicku andrea 😉 ale samozrejme nemusi to tak byt 😀

cheerlady
1. okt 2009

andzi podla mna si anna 🙂
inak nasi chceli dat mojho brata mareka,ale pozreli do kalendara,ze nie,ze to by mal blizko seba narodky a meniny - mareka je 25.4. no a nakoniec dali juraja,lebo na tie meniny sa nekukli,tak bracho ma 23.4. narodky a 24.4. meniny 😀 😀 😀

andzi
1. okt 2009

nadi, správne, som andrea
inak ja mám meniny a narodeniny v jeden deň a aké to je super

groka
1. okt 2009

cheerlady zec?nechapem

michell oon byval casto chory aj ako babatko,antibiotik ma v sebe dost uz,neni to choroba len proste mam dojem ze zmena pocasia ochladenie,on to velmi vnima teda jeho organizmus

ja pojdem za chvilu do obchodu na nakup,chlapov mam vonku a potom sup s malym do vane uz sa tesim,lebo som celkom uz zamrznuta,trasiem sa jako osyika 😀 neviem ake i,y tak som dala obe 😀

groka
1. okt 2009

nadenka som Jarmila

janulka04
1. okt 2009

osika...groka 😉
ja som sa prave z obchodu vratila....zjedla som pekne dva pomarance a jednu mandarinku....tak a vitaminy v sebe mame
inac ten pokec s tymi hlaskami deti.... 😀 😀 😀 😀

cheerlady
1. okt 2009

groka no,ze nechceli mareka-aby mal meniny blizko pri narodkach,ale na meno juraj sa zabudli kuknut,kedy ma meniny,no a nakoniec ma meniny hned den po narodkach.

dzou
1. okt 2009

tak uz aj ja som sp5t...a so mnou dlasie spinenie..je to zaujimave... vcera po robote...potom dnes po sexiku... a dnes jak som sa ponahlala ku autu ...nejak sa jej nechce mrche jednej 😠 ale brucho ma uz zacina boliet....tak som sa nasr...a a kupila si cervene vino 😀
nadi hej viem ze napoleonova manzelka bola jozefina 😉 no a inac ja som sa narodila na barboru a mamu nahovarali v porodnici aby mi dala take meno, este ze nie... tak by som mala narodky a meniny v jeden den a tak mam narodky v zime a meniny v lete 😀

cheerlady
1. okt 2009

no ja mam narodky na konci novembra,potom v decembri su vianoce a na zaciatku januara meniny 😒 a potom cakam cely rok na darceky! 😠 😀 😀

dzou
1. okt 2009

cheer nooo vidis nemas to dobre rozdelene 😀

nadenkaaa
1. okt 2009

baby prave som predala sovje svadobne saty 😢 ach aka nostalgia 😔 😅

dzou
1. okt 2009

a to preco nadi? 😕

dzou
1. okt 2009

myslim ze preco si ich predala...

dzou
1. okt 2009

fuj baby teraz ma uz straaaaaaaaaaaasne zacalo boliet brucho 😖 uz som si dala aj ibupr. takze je to jasne... ale sak to sme vedeli hned od zaciatku...takze uz je to uplne jasne ani krv nemusim vidiet...

janulka04
1. okt 2009

jaaaj, dzou...ty to mas tiez ze mrcha ta natahuje....ved co caka,ovacie? nech sa spusti a ide do kelu 😀 ....tebe treba ovu...ne? 😉

dzou
1. okt 2009

no sak potovora jedna nie aby vynechala na 9 mesiacov ale este takto vymysla 😠 ale som si aspon pre radost kupila novu lak na nechtiky fialovy 😵
ale ked som bola na poste jak naschval som tam viedla jednu tehulu...ked mala 16 rokov tak vela... ako ja jej nezavidim sak nech ma...ale do kelu dakto si trtkne raz dakde na lavicke v parku abo kde a je hned tehu... a my co sa snazime odrana dovecera nic 😠 a tvarila sa tak ze zabite ma... 😖

nadenkaaa
1. okt 2009

no lebo co uz mi budu trcat v skrini 😉

janulka04
1. okt 2009

to tak byva dzou, moja ex svagrova ma 5 deti a 2 z nich aj cez danu...proste ani nechcela a ma...a podmienky nema ani na to, aby mala jedno...a co som sa nalezala s malymi po nemocnici, ked som bola tehu, videla som X bab, ktore b za dieta dali cokolvek, no jednoducho to neslo....je to smutne...ja som sama mimon, ze s jednym vajecnikom a tak rychlo sa podarilo...ale prikladam tomu, ze uz vyse 7 rokov neberem HAK...pred malymi som intenzivne brala, no arok po vysadeni sa nedarilo...az na 12.mesiac 😉

dzou
1. okt 2009

no ja keby som mala asi by som si ich nechala...lebo ja sa ich asi nikdy nedockam, tak by to pre mna bolo nieco extra 😉

janulka04
1. okt 2009

mozno ta tvoj drahy prijemne prekvapi, dzou

dzou
1. okt 2009

ten? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nechcem to napisat tak hnusne ale to by sa najprv musel pominut jeho otec... potom mozno...
hej no ja len tak ma to zase trosku nasrdilo, keby ste vydeli ako sa tvarila a taka pekna tehula inac bola stihla, pekne brusko ...ale asi nie moc stastna... 😒

lucialen
1. okt 2009

Aj ja som spat 🙂 Chvilu mi trvalo, kym som vas docitala 😀
Ked som bola v utorok u doktorky, tak predomnou bola taka 40nicka v 4tt a chcela ist na potrat a doktorka taka nasrata, ked som vosla dnu 😕 Ze sa jej vobec nepaci ten zakon, ze niektore zeny tak chcu mat deti, ako ja a niektore ich len tak odhodia 😒

dzou
1. okt 2009

luci no sak...napr. moja sestra to ma teraz za trest s byv. m. ma 10 r. dcerku, 2x bola tehu a dala si to zobrat(som raz tusim pisala...on na nu len hodil trenky a bola tehu 😉 ) a teraz je 2x vydata...snazilkuje uz rok a nic...nechcem byt hnusna ale tak jej treba...a inac aj hovorila ze dost casto sa jej sniva s 2 detmi...tak jej hovorime s maminou ze to ju strasia tie 2 co si dala zobrat

janulka04
1. okt 2009

luci, tak to u nas bola jedna baba, ktora mala cez 40 a mrcha nedosla, tak isla k dokimu, no on, ze je v prechode...a z prechodu bolo baby 😀 😀 ...nakoniec rodila v ten isty tyzden, ako jej nevesta 😀 ...ale dala dieta k adopcii, ze na to uz nema, vychovavat dieta ☹

nadenkaaa
1. okt 2009

ale dzou 😉 predala som la sposa madeira 😉 najprv som rozmyslala ze to necham pre dceru ale po 30 rokoch by mi povedala ze mama take nemoderneeeee 😀 😀

dzou
1. okt 2009

nerozumiem la sposa madeira 😕

nadenkaaa
1. okt 2009

je to typ siat 😉 vsak mam album aj na mojejsvadbe 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre