Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
3. nov 2009

veru, hnusny zralok...tomu vypadne a narastie..ma tak niekto stastie 😠 😀

cheerlady
3. nov 2009

veru,kto to aj vymyslel tie zuby ☹ najradsej by som si dala nasadit na moje tie umele a mala by som pokoj 😀

kkatkaa
3. nov 2009

sis no ja som bola vacsinou unavena alebo leniva, tak som si vas horko tazko precitala a isla som spat - to asi robilo to pocasie 😀 ale neboj citila som sa previnilo ze vas zanedbavam

ja som teraz po ovu, ms cakam okolo 12, snazenie nic moc respektive netusim ci sme sa trafili do ovu, tak ani moc necakam ze by som bola tehu tak asi tak

sisa a ty si aj citila nejake tehu priznaky? ale sa mi zda ze si pisala ze prave ani nie ze?

motylek17
3. nov 2009

babulky lucim sa s vami, idem domov huraaaaaaaaaaa... koniec pracovneho dna.... pekny vecer

brisilda
3. nov 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
kocky pevne verim, ze netoraz sa to tu uz rozbehne sisa spustila lavinu takze ostatne snazilky racte sa pridat 😀 drzim pace tfuj tfuj tfuj

kkatkaa
3. nov 2009

tak bris velka vdaka chytam ked som uz konecne tu a dufam ze uz zaberu aj na mna 😉 dikyyyyyyyyyyyy

tea333
3. nov 2009

ahoj baby, co mame nove?

janulka04
3. nov 2009

siska je tehu, tea... 😵 😉 😵

tea333
3. nov 2009

sisi GRATULUJEM !!! perfektna sprava, super super, nech babo rastie a nech to mas bez problemov 😀

kkatkaa
3. nov 2009

ahojky tea co mas nove? ty sa tusim teraz chystas na velke zmeny - meranie, caste a pravidelne snazilkovanie a tak ze? tak drzim palce nech sa zadariiiiiiiiiiii

dzou
3. nov 2009

ahojte koculky moje... akurat vas idem citat... no len som tam zbezne kukla ze ste nieco kecali o zuboch... ja som akurat vcera bola na prehliadke tak vsetko ok som rada 🙂
sisa pri mene 6tt 😵 tak to ma byt
mm isiel pre jednu stvorkolku co kupil a este je len na ceste tam nejake zapchy su asi havarka na dialnici tak pride asi az okolo 22.00 takze som tuuuuuuuuuu ak chce niekto pokecat 🙂

janulka04
3. nov 2009

veru, tea, kkatkaa, teraz sa to tu musi spustit, do Vianoc s bruskami, babule... 😉

kkatkaa
3. nov 2009

ty si teda poctivy pacient dzou. ja sa tiez snazim chodit pravidelne k zubarovi, naposledy som bola v auguste a vsetko bolo tiez ok, ale som aj zabudla ze som bola na preventivke a chcela som ist este raz az ked mi mama povedala ze ved ty si uz bola. to som ale sibnuta co?

kkatkaa
3. nov 2009

ach janulka keby to bolo take jednoduche ale tak mozme dufat ze sisa spustila dalsiu vlnu plodnosti tak ako to bolo v lete
tak nam drz palce aby sme sa pridali aj ostatne

dzou
3. nov 2009

hej no tu ti pride list ze musis ist ina ta vyradia z evidencie 😅 inac mam panicky strach ale uz je to lepsie 🙂
ina c baby vidite tehulky konecne ste poposielali nejake vyrusky a hned je tu tehulka tak len to nezanedbavajte aj nadalej 😀

janulka04
3. nov 2009

tak tak, treba tie virusiky zbierat...
a hlavne, kati...mysliet pozitivne 😉

kkatkaa
3. nov 2009

presne tak dzou ja som to stale hovorila lebo predtym sa tu posielali stale tehu virusiky a islo to ako po masle lenze potom nase tehulky objimali misy (chudatka nase) a mali uplne ine starosti

dzou
3. nov 2009

ja som dnes v robote tak priebezne mala depky... a potom som si povedala, ze co stresujem ved to proste VIEM ze maminou raz budem ci uz nabuduci rok alebo az na ten dalsi... sak mam 27(skoro) a do 30 mam cas a do 30 som chcela mat mimi tak mam este cas a som sa zatial aj rozhodla ze pojdem k dokymu az po roku snazenia... chcela som ist skor ale nepojdem.. ja verim ze otehotniem prirodzene 😀

kkatkaa
3. nov 2009

jasne dzou este je predcasne panikarit - a ty si si tusim dala vestit ze buduci rok nie?

janulka04
3. nov 2009

dzou, jasne, ze otehotnies.....pozri na mna...s jednym vajecnikom, este aj myom na maternici a maternica otocena opacne a na treti mesiac sa zadarilo....a to som cakala, ze urcite to bude zase trvat rok ako pri malych...
a kati, ja som aj chcela posielat, ale kedze doki na 1.UTZ videl iba dutinku, nechcela som zakriknut to stasticko..teraz, ked uz mam cez tyzden obrazok potapaca, uz vas opluvat mozem a aj budem!!! 😉 😵

tea333
3. nov 2009

Sisa je ukazkou toho, ze sa to da aj pri ddlllllhyyyych cykloch 😉
Tak nech nas to povzbudi 😉

dzou
3. nov 2009

no mne salute vyvestila ze az v r. 2011... ze som velmi plodna, ale ze momentalne je nejaky problem s udrzanim 😔 no uvidime ci ma pravdu 😉 ale ja si pockam...
a co si myslite moze byt problem aj v tom ze v podstate mm to chce ale nechce?? ... my ked sme zacali snazilkovat tak uz po tyzdni sa zlakol a chcel ma ukecat ze zacneme az po vianociach.. ja som bola hrozne nasrata a tak pokracujeme( a ako vidime aj tak nic) a potom ked stratil pracu mal zase lepi... a asi 3 tyzdne dozadu co som tu aj pisala mi hovoril ze ak budem tehu bude rad ale ze by aj bolo lepsie ak by bolo neskor.. ze sa boji aby sme sa nezruinovali... ze ci teda nejako tie jeho spermijky to vytusia a sa nedari.... chapete ako to myslim...

janulka04
3. nov 2009

nemyslim, ze spermijky, dzou...skor sa to mozno prenasa na teba, to, ze nieje stopercentne presvedceny, ze teraz by ho chcel...a vsetko je to o psychike, mala pochybnost...a staci to..nebojkaj, babo bude a myslim, ze bude rad, dieta este nikoho nezruinovalo 😵

kkatkaa
3. nov 2009

jasne janulka srandujem ja viem ze na nas myslite a ste uplne perfektna podpora a bez vas by to bolo ovela tazsie takze diky ste super 😵
inak dzou uplne suhlasim s janulkou. tak sa pred nim tvar ze v podstate o nic nejde bude nebude a mozno sa upokoji a bude to 😉

kkatkaa
3. nov 2009

a nasa nova tehulka asi zasa zalomila s danielkom co?

dzou
3. nov 2009

no sak to si aj ja myslim 😉 ... on ho ako chce... len neviem ci aj tvoj mm je taky(panic).. on strasne riesi finacnu situaciu.. ze co a ako bude... aby sme sa mali dobre aby sa babo malo dobre ako ja viem ze je to super ze som si nasla zodpovedneho chlapa ale zase takto ma to niekedy stve... ani mu poriadne nemozem povedat ako ma to trapi ze zase mrcha... akurat vcera som mu povedala ze uz 5x... a on ze co 5x... ja ze no mrcha ze ideme uz 6. mesiac a on ze ako co 6. mesiac... on vobec nechapal o com tocim ale potom mu doslo a este som mu aj povedala ze no vidis a si sa bal ze sa to podari na 1x.. a nepovedal na to nic... 😒 ako my nie sme taky par ze si nemame co povedat alebo ze sa nerozpravame... ale o tomto sa mi tazko snim lebo viem ze nie je 100% presvedceny... ja viem ze uz kd budem tehu uz bude stastny ale momentalne mi to nepomaha 😔

janulka04
3. nov 2009

dzou, ano aj moj je taky, riesi straaasne moooooc dopredu, ale akoze ja zase neriesim jeho...
je to pekne, ze sa staraju, ale ten mm niekedy take detaily riesi, ze ma ide porazit...ale tiez sa tesil...i ked medzi prvymi reakciami bola aj..do kelu, to musim hladat 4 izbak minimalne!!!! 😀 😀 ako vravim, ono to z neho vyfuci, tak ja ho vzdy necham tak, ze nech sa stresuje, pomojkam ho, vypocujem, zahram to, ze jasne, chapem jeho obavy...a je klud 😀

dzou
3. nov 2009

jani presnneeeeeeeeeee to aj moj... ja uz tiez kolkokrat jednym uchom dnu a druhym von niekedy sa to pri nich inak neda 😀 ale len tak ma napadlo, ze teda ked na nas tak vplyva psychika ze moc chceme ze ci nahodou na nho nevyplyva ze sa tomu trochu brani

janulka04
3. nov 2009

nie, to na teba vplyva ta jeho, podla mna...lebo premyslas nad nim....prd, tam mu sok treba spravit, chlapi inac nedospeju!!! 😀
mna moj skor vytaca s chorobami, lebo mne, ked som objimala misu rano...vravel, aj mne je zle!!! Kua...by som ho zadusila..
alebo tie migreny, co ma trapili tu jednu noc...mu vravim, ze ako som ani spat nemohla...a on, ze: Ani ja som nespal celu noc....
no zabi hooooooo!!!!
a vcera mal vyklbenu ruku a asi na neho lezie chripka, ze ma zimnicu...pritom chodil fajcit na bakon iba v trenkach...neriesim to, lebo by som ho niekedy nakrajala na pidi kusky...ale inac ho milujem a co by som bez neho robila.. 😀

dzou
3. nov 2009

jani 😀 ... aj ten moj je horzny ked je chori 🙄 ja sa tiez z neho furt smejem ako trosku zakasle a uz ... hmmm daco na mna lezieeeeeee 😀
no ja viem ze inak nedospeje... ze mu treba soky spravit 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre