Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
29. nov 2009

fazulka, moze to byt uhniezdovanie vajicka 😉

leni, prave som ho olyzla, to su tie mikroskopiky, co sme spominali vyssie a funguju, ako sa im chce 😀

sharni, dik za virusiky

ale vraj sa ma ten tester olyzovat az dve hodky pojedeni a ja som ho hned po jedle olyzla, tak skusim este 😀

my sa teraz mojkame vela, ale uz je to tiez take trosku o vyrobe, tak dam poloviciakovi pokoj, akoze nee nechcem a jemu sa vtedy chce, ved akoze muzi dobyvatelia 😀 😀

no a co si myslite o tom mojom divnom grafe?

sharmana
29. nov 2009

ahojte, ja som tu, len ked sa nikto neozýval, tak som začala robit niečo iné...
práve robím španielske vtáčiky, a docela sa mi to darí... mäsko viem robit asi najlepšie 🙂

dzou
29. nov 2009

ahojte no porve co chcem luci jasne ze je to zanedbanie s tym sonom ja nepisem ze je to spravne ani nikto tu len pisem ze to tu nerobia a nijak to nemozem ovplyvnit samozrejme ze by som bola rada ak by som bola tehu mat sono cim skor ci je vsetko ok ale ked to tu tak proste nie je ☹ a len pisem ze co baby napisali co su z UK ze preco to nerobia... ja neviem ci to je pravda ze ci je to nebzpecne alebo nie
mrcha uz je na ceste http://www.fertilityfriend.com/home/dzou aj podla grafu aj podla toho ako sa mm zase sprava ku mne 😠 sme sa pohadali ani nemam naladu na nic... op5t ''predava dom a ide byvat sam'' uz ma to niekedy nebavi 🙄 idem upratovat a potom musim skocit do jedneho obchodu vymenit garnizu lebo jasne ze mm kupil malu 😠 no dufam ze mrcha pride cim skor a zase ma nebude natahovat

sharmana
29. nov 2009

ahoj dzou. a to sa ti takto mm vyhráža že od teba odíde, ked sa pohádate? to musí byt vážna hádka ☹

dzou
29. nov 2009

nieeeeeeee sharmi nic neboj 😉 to ja mam bezne doma ja uz jednym uchom dnu a druhym von.... ja som si uz davnejsie vsimla ze vzdy den pred alebo v den mrchy sa povadime kvoli nejakej blbosti... a to on len tak furt zadre a dnes preto lebo ma nasr...l tak som mu povedala ze kto plati teraz uver ked on v podstate nerobi... ze ja tak nech mi da pokoj ako jasne ze take veci sa nehovoria ale uz ma vazne nasr...l kvoli takej pi...e ze kde je odlozeny taky antibakter. striekac ze nie je presne na TOM mieste kde akoze ma byt podla neho ... ale podla mna je na tom mieste kde ho najcastejsie potrebujem no proste blbost 🙄 ale sak co by to bol za vzath keby sa sa nevadili 😅 tak on potom zahlasil ze dom predame... to on je tazka povaha v takychto veciach... ja uz ho poznam nastastie tak to beriem s rezervou 😉

sharmana
29. nov 2009

dzou. no ja som sa s mojim mm ešte vážne ani nepohádala a nerada by som došla až ku krajnostiam, lebo ja som tvrdá hlava a ešte aj výbušná, mm to väčšinou uhrá tým, že ma nechá trošku vyzúrit, ale už sa stalo, že som ho vytočila a zvýšil hlas aj on.. potom zas ja ho pokarhám, že čo hučí 😀
no my máme tiež úver, to by dopadlo asi veelmi zle, keby sa chceme rozíst, ešte aj dieta na ceste, do kelu, ale stávajú sa takéto veci, musí to by velmi zlé, ak ešte aj jeden potom robí druhému naschváli 😒
ja len dúfam, že ma ten môj mm miluje tak, že by mi v živote nechcel ublížit, ani keby sa pohádame velmi prevelmi 🙂

dzou
29. nov 2009

srami tam vobec neslo o ten uver 😉 roste slo o blbost ale ja som len teraz nasr,...a ono to nebolo nic vazne u nas vazne hadky su celkom ine... a ja viem sak ze ma miluje sak kolkokrat mi aj povedal ze on ked uz je nahnevany povie vselijake blbosti ale ze by ani tyzden bezo mna neprezil 😀 on je len taky vybuysny no a inak my oprave ked na seba vrieskame tak to je take normalne praveze u nas taka vazna hadka je na velmi tichej a ukaznenej urovni 😉 to take hadky jak teraz to pojdem teraz za nim do dielni a on sa bude tvarit uuuuplne ako keby sa nic nestalo 😉 to uz mam odskusane.... a inac vlastne cele to je o tom ze on je nasrany na suseda toho co snim zacina ten kseft to by bolo na dlho ze preco ...a toto ho riadne vytocilo a potom ho rozculi kazda prkotina 🙄ale to mu vzdy vykricim ze nech sa laskoavo na mne nevybyruje zlost z ostatnych)
jeeeeeeeej ja tu uz na jednom programe pocuvam vianocne pesnicky 😵 uz sa tesiiiim

lucialen
29. nov 2009

Dzou, sorry ak to vyznelo nejak blbo, ale na to aka je UK rozvinuta krajina, tak v tychto veciach su trochu mimo, urcite ze by si chcela vidiet male co najskor, ci je vsetko ok a oni ti nedaju moznost, ale zase tie anglicanky rodia ako na beziaco pase, tak sa im to asi nezda potrebne 😉 Ja si to neviem predstavit, asi to tak beriem koli zlej skusenosti 😒
To mi ked sa pohadame, tam mojho oblubene je: ''jasne, ved ja som najsprostejsi'' 🙄 , tiez som uz zviknuta, ale zatial sa odstahovat nechcel 😉
Miska, ovulka bola urcite predvcerom 🙂 Tie ovu testy nie su 100% ani zdaleka
Groka a ja som myslela, ze sa s mm nebavite a tento mesiac kasles na snazenie 😒 Ale dobre ze ste to urovnali a idete znova do toho 🙂

sharmana
29. nov 2009

dzou. ved ja som to pochopila, že nie ste až tak vážne pohádaní a ludia sa pohádajú väčšinou kvôli blbosti, alebo preto že sú podráždení 🙂

inác ja som prekvapená, že angličanky rodia jak na bežiacom páse, to by som do nich nepovedala, taká rozvinutá krajina, ja že max jedno, dve deti a aj to až pri vrchole kariéry a tak..

fazulka1512
29. nov 2009

groka som po ovu 9 dni, brucho mam take ako keby mi kazdu chvilu mala dojst mrcha,mam akurat vytok, ale pred mred mrchou je to bezne, neostava mi nic ine len cakat

dzou
29. nov 2009

luci sak jasne uz sa chnapeme 😉
no ja som u nas ta co je vzdy'' vsetkemu na vine'' ale vacsinou to koci tak za mm zahlasi ze ja som na vine aj za ozonovu dieru a potom sa uz rehlime my celkovo mame take ''taliankse mm'' keby som tu mala pisat kazdy krat ked sa ''povadime'' tak tu nic ine asi nepisem 😀 ale toto dnes prehnal 😠 ale ako pisem to kvoli susedovi uz od vcera nevie prehltnut co mu povedal....

dzou
29. nov 2009

hej sharmi ale to je to mensie % ty karieristui strasne vela hlavne mladych teraz su doma na socilake nic nerobia len beru benefity no a ak maji deti tak pridavky , dom dostanu od statu do prenajmu ze platia uplne minimum tusim len take prkotiny ako za smeti a pod. a maju vselijake ine vyhody tak rodia aby dostali prachy ale to ako som pisala hlavne take mlade blbe... lebi tu skolu mozu skoncit v 16 a ist do roboty... no a im sa nechce tak radsej maju deti... a maju tu s tym veljky problem napr. tu je HAKzadarmo llebo keby si za to mali platit tak asi kazda jedna uz od 13 je tehotna...

lucialen
29. nov 2009

Presne tak je to s anglicankami, a v irsku je to este horsie, tam su proti horm. antikoncepcii, takze rodia aj od 14tich 😒 Oni fakt rodia bud velmi skoro alebo karieristky velmi neskoro 😒
Fazulka, moze to byt aj z toho duphastonu, vela bab ma z toho spinenie, dokonca zacnu krvacat skor ako by mali a tak. Na kazdu to ucinkuje inak, mne byvalo zle od zaludku a nechutilo mi jest, nastastie spinenie a cyklus bol ok 😉

fazulka1512
29. nov 2009

lucialen to mi ani nenapadlo, idem si precitat cele forum co je tu o tom napisane

sharmana
29. nov 2009

idem skúsit tie palacinky znovu, dúfam že dnes sa mi to podarí, lebo mám na ne obrovskú chut 😀

fazulka1512
29. nov 2009

ale ked mne sa tospinenie nepozdava v tom ze ono nieje take ze ked idem na wc, tak trosku krvi , ja ked idem na wc tak pohoda len ten vytok

lucialen
29. nov 2009

Fazulka, skus si precitat tu temu, ja som spinenie nikdy nemala, ale viem, ze tam baby o tom pisali. V tom lepsom pripade je to uhniezdovanie 😉
Sharmi, ved som citala nieco o palacinkach. Co sa ti nepodarili? 🙂

fazulka1512
29. nov 2009

no co som trosku precitala tak spinenie bolo, takze nerobim si zbytocne nadeje a cakam dalej co sa bude diat

petafr
29. nov 2009

ahojte, fazulka, dufam, ze to spinenie ma pozitivnu pricinu... tak o par dni budes vediet viac...
sharmi, dzou, my sa s mm tiez z casu na cas poriadne pohadame, ale nevieme sa dlho na seba hnevat, tak to vacsinou skonci milovanim, to uz zacina byt klasika... u nas je to stylom, ze mm vyhlasuje, "jasne, vsetko je moja chyba", co ma vie vzdy natoto, ale mam to stastie, ze ma ochotu si veci vydiskutovat, a ze sa az tolko neuraza... ja sa praveze ani neviem urazit, ja potrebujem vzdy o vsetkom hovorit, a to mu niekedy ide na nervy... 😀 😀 😀 ale u nas je to iste, ze sa lubime, takze to tiez neberiem az tak vazne, vzdy viem, ze o polhodku bude dobre...

petafr
29. nov 2009

inac mne doktor hovoril, ze mi nebude robit zbytocne sono pricasto, aby mi nedrazdil krcok maternice, ked som spinila, tak mozno aj zato hovoria, ze to moze byt nebezpecne...

sharmana
29. nov 2009

ahoj luci, veru nepodarili a ani tentokrát.. mám totiž doma len polohrubú múku ale našla som recepty aj s polohrubou, ale je to o ničom, lepia sa a trhajú, musím kúpit hladkú, s tou sa mi to nikdy nestalo 😒

ahojte peti, fazulka

petafr
29. nov 2009

no sharmi, teda... 😀

sharmana
29. nov 2009

peti 😀 ide ma slahnút, od nervov som si dala čokoladovy puding a kokosovú tyčinku 😀

sharmana
29. nov 2009

kam ste všetky zmizli?
peti, ako sa cítiš?

petafr
29. nov 2009

no nie celkom dobre, od vcera sice nespinim, ale od rana ma strasne boli hlava a bolia ma vsetky klby, ako by som mala horucku, ale nemam, neviem, co mi je... zajtra idem k vseobecnej, tak uvidim...
a ty si nikam nesla cez vikend?

petafr
29. nov 2009

odratavam dni, uz len dva dni budeme s mm spolu, v stredu ide prec... 😒 tak som zvedava, ako to idem zvladat... 😀

petafr
29. nov 2009

navyse sme sa uz skoro tri tyzdne nemilovali, a teraz sa minimalne mesiac neuvidime, mm sa uz musi citit ako mnich... 😀

sharmana
29. nov 2009

peti. ja sa s mm tiež velmi nekeksikujeme, lebo poviem pravdu, ja sa o to moje mimuško bojím... asi som vadná..
som rada že už nešpiníš, to je na dobrej ceste... a neboj, zvládneš to, ženy sú silnejšie než muži, tí keby si museli tolko preskákat čo my, tak neviem neviem...

cheerlady
29. nov 2009

ahojte babule,konecne som sa sem dostala ale nestiham vas citat dozadu.
vcera den blbec-vecer sme sa s mm tak strasne pohadali - kvoli tej pani p... co sme mali od nej prenajaty ten byt.skaredo mi vynadal pre nasimi,ti su z toho este teraz hotovi... 😔 cely vecer som preplakala...
dnes som po strasne dlhej dobe vybehla s kamoskou sa vyvetrat do avionu,nic som nekupovala,len som natrafila na bodynka v akcii,tak som si spravila radost a kupila si 3 😵 inak vecicky este vobec nekupujem.

sharmi u nas je to naopak - mm sa boji,takze my sme nekeksikovali mozno aj 3mesiace a tak skoro sa asi ani nechysta 🙄 pravdupovediac pri tychto nervoch,co mi za poslednu dobu robi na to ani nemam naladu..

petafr
29. nov 2009

ahoj cheer, tak to mas dynamicke manzelstvo... dufam, ze sa uvedomi trosku, mne raz mm spravil hanbu pred mojou mamou a dodnes mam z toho zly pocit... uz by to neurobil...
vy ste asi obaja nejaki tvrdohlavi, na chlapov treba s rozumom 😀 nic v zlom, ale... ja len, ze asi potrebuje vysvetlit dve tri veci, aby s tebou takto nejednal a aby mal k tebe trosku vacsi respekt... len vela trpezlivosti potrebujes, ach jaj... my ale toho musime preskakat, ako vravis sharmi 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre