Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
13. dec 2009

siska zlatko nebojkaj sa to zvladnes lebo si silna zena a my tu vsetky na teba budeme moc mysliet a drzat ti moc palce tak si aj ty na nas pomysli ze sme s tebou 🙂

sisa2
13. dec 2009

luci - ja sa tam dostanem najskor o osmej ... tak neviem, ako to poriesit. ale dufam, ze to budem mat zajtra za sebou. a dakujem za kazdu radu. mozem mat normalne pyzamo? som myslela, ze vyfasujem od nich len koselu. ponozky nemozem mat na nohach? vsak zamrznem 😕

sisa2
13. dec 2009

kati dakujem. ale fakt nie som 😔 som uuuuplne maly vyklepany trpazlik 😔

lucialen
13. dec 2009

Ja som si doniesla vsetko svoje, aj ostatne baby mali pyzama. Mna viezli na salu oblecenu, tam ma vyzliekli a prikryli tou zelenou plachtou, a zobudila som sa vyzlecena 😒 Tiez som bola na zaciatku marca a horuco mi dvakrat nebolo. Ja som sa vladala trochu obliect a este som aj v polospanku telefonovala 😅

sisa2
13. dec 2009

dik luci, takze beriem pyzamo, nohavicky, vlozky, ponozky ... dufam, ze ma zajtra pustia

lucialen
13. dec 2009

Sisa, aj ja dufam, ze nebudes mat nejake tocaky a nic ti nebude a pustia ta hned domov 😉
Baby ja myslim ze ten Smajda to vyhra 😒

xena1
13. dec 2009

ahojte babulky...

luci vsetko naj naj a drzim palce u antonia... 😀

groka...potisku teskam s tebou...

kati,ako?

siska drzim palce...zvladnes to...

sisa2
13. dec 2009

dakujem baby. dam vediet, ked sa na to budem citit 😔

lucialen
13. dec 2009

Ahoj Xeni, dakujem 🙂 zajtra dam vediet 😉

xena1
13. dec 2009

oki...drzkajte sa...ja zajtra odchadzam na skolenie a vratim sa v utorok vecer...ale mozno sa bude dat medzitym si vas precitat.....

sisa2
13. dec 2009

luci drzim palceky!!!!
xeni uzi si to v ramci moznosti, ak sa da 😉

kkatkaa
13. dec 2009

siska tak este raz drz sa sme s tebou

xeni vdaka zatial ms nic ale to by bolo este skoro som len 29DC 😀 . a ty ako?

dobru nocku

dzou
13. dec 2009

caut kocky ja som dnes vobec nemala cas sem prist... no len na rychlo som zachytila groku... mooooc sa tesinkujem s tebou
a luci vsetko naj k menianm 😵
ja som dnes nemerala... sa mi nechcelo 😀 ale zajtra mozno zmeriam este uvidim 😉

groka
14. dec 2009

Dobre rano

ja prave ranajkujem,idem sa namalovat pomalicky

http://www.fertilityfriend.com/home/groka pre mna to neni zaujimave,lebo nemeriam v tom case ako zvycajne,len ta prazdna gulicka je tam taka divna

siska dnes na teba budem mysliet

baby a potom ked budete moct ten recept na tu bielkovu blnku na zdobenie medovnickov 😉 mi poslite do ip

dzou
14. dec 2009

bre ranko no tento december tusim budem zanedbavat vas aj meranie.... ale ja sa mooooooc ospravedlnujem... tu je grafik ale nic sa z neho neda vycitat 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou a v podstate mi to je nejako jedno ....
tak vam prajem vsekym krasny den 😉

janulka04
14. dec 2009

ahojte babulky....siska, jasne, ze spomenula, myslim na teba dokonca casto a niesom sama 😉 😵
drzim papceky na dnes, aby si to zvladla cele co najlepsie...a ako tu uz baby pisali, aby si bola cimskor fit a opat medzi nami 😵
babule, ja som v noci mala taky cemer, ale neviem z coho, si z pohladu na mm, ako sa napchaval, bolo mi ani nie, ze zle, ale strasne ma tlacil a pichal zaludok, som nespala do nejakej 4 rano, mozno aj viac mohlo byt, kedze o 3:38 som sa doplazila do kupelky a snazila sa pomoct si sama.... 😒 potom do sprchy, potom som si davala obklad vlazny na zmoernenie, mm ma masiroval...chudak a to staval pred piatou....a take potrhane spanie som mala a zobudila som sa tradicne 5 minut pred budikom a nie a nie zaspat 😠
tak len tolko, ze som upne znocena a nechce sa mi do tej mrazivej zimy vonku...a ked si zmyslim, ze teraz budem 5-6krat spat sama, bez mm milovaneho... 😢 ☹
tak s atu majte...ja za hodinku vyrazam, lebo mm ma auto a s detmi si davam radsej viac casu, lebo ma aj porazi, kym tam dojdeme....pre mna za 10monut, ale male stale sa zastavuju, snehberu do ruk...pobehuju 😀 , tak radsej par minut k dobru...a este ideme aj cez kolajnice a minule nam dvakrat stiahli zavory, co is,y vlaky, take dnes neriskujem 😀
a mam tusaka, ze mrnus sa neukaze... 😀 , ae ak by hej, ste prve, komu to sdelim 😉 😵

motylek17
14. dec 2009

dobre ranko.... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ...musela som zaznacit ovu sama, tento krat sa grafu akosi nechcelo 😠

motylek17
14. dec 2009

jani daj nam vediet ako dopadnes... 😉
sisus myslim na teba a som s tebou.... verim, ze to dobre dopadne.... drz sa nam....

brisilda
14. dec 2009

dobre ranko babule 🙂
siska drzim ti palce aby vsetko dobre dopadlo hlavne co sa tyka psychickej stranky 😉
lucka vsetko naj. k vcerajsim meninam 😉
groka ty si ma normane otesila no zatial negratulujem aby som to nezakrikla 😉 no tesim sa spolu s tebou 😀 predpokladam, ze o 2 tt uz to budes mat potvrdene aj doktorom 😉
inak nestiham vas citat ☹ co mi je luto tak hadam mi nic podstatne neuslo

motylek17
14. dec 2009

ahoj bris, ako sa dari???

brisilda
14. dec 2009

no v celku to ujde 😉 som leniva nic sa mi nechce najradsej by som prespala cele dni no to bohuzial neni mozne 😀 teraz mam na nohach svalovicu ☹ vecer sme sa boli prejst na Zilinskom namesti 😉 inak ma stale drzia vajicka (myslim tym bud chlieb vo vajicku alebo vajicko natvrdo mnam ) predpokladam, ze moje male bude mat rad vajicka kedze doteraz som ich nejedavala 😉
inak vsimla som si grafik tak len tak dalej 🙂 s tym znacenim mas pravdu ked to nejde podobrotky treba ju tam vyznacit nasilu a basta 😀 kiez by bola uspecna ta ovulka drzim palce 😉

motylek17
14. dec 2009

a malicke poslucha?

brisilda
14. dec 2009

no tak to sa dozvieme zajtra 😀 ale hadam ani kedze kope jedna radost vcera som sla spat sz o 1 rano a stale kopalo 😉 asi bude ponocovat po mamine no ja zato nemozem, ze cezden sopm ako balvanom omracena a vecer po 21:00 ma chyta druha vlna 😀 potom je uz tazke zaspat hlavne ked vidim neporiadok v byte ktory sme porobili pocas dna 😀

motylek17
14. dec 2009

si v praci ci doma??

brisilda
14. dec 2009

no ja nepracujem mne skoncila materska 20.5 .2009 a odvtedy sa flakam po uradoch a kedze som v auguste otehotnela tak mi je zbytocne hladat pracu ☹ no po pravde radsej by som zarezavala v praci ako doma

motylek17
14. dec 2009

tak ale teraz ked si stale taka unavena, tak si mozes kedykolvek aspon pospat... 😀

rhodosbb
14. dec 2009

siska, drz sa dnes, myslim na teba a skoro sa uzdrav.
jani, tak si mala brutalnu noc...drobcek sa ukaze neboj, nemoze sa schovavat donekonecna 😀
groka 😵 😵 😵 tfuj tfuj tfuj len tak potisku zatial
dzou, my ti to odpústame ale polepsi sa 😀
ahojte bris a majka 🙂

tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

motylek17
14. dec 2009

rhodo my sme narovnako... 🙂

cheerlady
14. dec 2009

ahojte babule,teraz sme prisli z 3/4D a vraj je to CHLAPCEK 😵 😵 😵 pridam fotky a mozte mrknut,aj ked mne sa to take jednoznacne nezdalo,no hadam sa nemylil 😀

janulka04
14. dec 2009

ahojte, tak som spat...no a vsetko je v poriadku, vsetky vysledky, za dva tyzdne mam hore len 600g, tak ma pochvali...
srdiecko nam cvalalo ako statny konik....bolo to prekrasne... 😉 no, ale je hamblivec po mne a nic neukazalo, ale inac zase bolo ako z akcneho filmu 😀 ....kontrolu mam o 3tyzdne, lebo doki ma dovosku, ale tak to by v tom bol cert, aby sa neukazalo 😀
doki bol zaty, poprial mi krasne Vianoce a Novy rok...a ja som tam bola jak debil....kedze som si nespomenula na to, ako vinsovat 😀 😀 😀
ale vysledky su vsetky v poriadku, aj krv aj moc, aj nejaky ster mi zobral a ze negativne...tak asi to je dobre 😀 , musim tehu knizku prestudovat...
a inac, tie triple testy stoja tolko, takze nebudem investovat 250€ na to, to radsej pokupim ine 😉 pre mrnuska

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre