Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
27. dec 2009

nic neboj aj mne klesne zajtra... uz to citim v kostiach

majuska7979
27. dec 2009

no podla ff som 10dp, no ale clovek neviem lebo nedavno som bola 18dp, a zmenilo sa to 😒
len uz aby bola mrcha, nech uz mozem zacat odznova 😖

cheerlady
27. dec 2009

ahojte babule,tak som tu,nebolo ani casu zapinat pc,po samych navstevach sme chodili,teraz uz je klud. ako sa mate? 🙂 nadenke gratulujem k narodeninkam a tiez tee 🙂 ozaj tea aka bola reakcia na darcek??? 😵

dzou
27. dec 2009

ved uvidis maji tak do januara pojdeme spolu .... sak nemozeme byt vsetky tehulky v jeden mesiac 😅

dzou
27. dec 2009

ahoj cherly tea sa tu neukazala iz asi 3 dni 😒

majuska7979
27. dec 2009

dzou dakujem za podporu 😉

dzou
27. dec 2009

teda cheerly a ty uz 27tt normalne nemozem tomu uverit ako to bezi zachvilu budeme mat mimco z tejto temy 😵

majuska7979
27. dec 2009

dzou daj sem tu tvoj grafik, nech si kuknem

sharmana
27. dec 2009

no ved maji uvidíš, ale nebud velmi sklamaná.. ak ti teplota klesla a už nemáš ani dve čiarky, tak je pravdepodobná ms.. to s tými testami sa niekedy stáva..

dzou
27. dec 2009
majuska7979
27. dec 2009

vsak uz som sa s tym rano zmierila 😉
ide sa do dalsieho kola 😉

cheerlady
27. dec 2009

maji drzim palce do dalsieho kola 😉
dzou no leti,aj ked uz sa mi to asi zacne vliect teraz 😅 ale ty vyzeras paradne,som zvedava na zajtra! 😵
sharmi super,ze budes mat dalsie babo v rodine 🙂

sharmana
27. dec 2009

ahoj cheer 😉
dzou. ty nehádž flintu do žita, u teba je to isté že si tehu,žiadny január.. 😀

dzou
27. dec 2009

cheerly aj ja ale uz zase zacinaju moje dilemy...... 😀 ze co ak bude zajtra teplota 37.0? ako bude to pokles ale nie moc vely ze co testnem alebo nie ja viem uz som asi otravna... ale tak zabite ma 😅

majuska7979
27. dec 2009

dzou kukla som tvoj grafik, ty vypadas nadejne 😉 😵 😵 😵 😵
drzkam palceky 😵 😵 😵

dzou
27. dec 2009

ale baby musim vam povedat ze vcera rano a dnes skoro cely den ked som doma(myslim ze ked nie som na cerstvom vzduchu) mi je tak cudne neviem ci z tlaku ale tak sa mi cudne toci hlava ako keby som mala nieco z rovnovahou a potom mi je z toho zle od zaludka... tak snaaaaaaaaaaaaad to je ono

dzou
27. dec 2009

maji diki 😀

cheerlady
27. dec 2009

dzou no jasne,ze by si mala merat,aj keby bola "len" 37.0 😉 no ja som to mala o tieto dilemy ukratene,lebo som nemerala,tak som vzdy len testovala 😀 a ja som bola netrpezlivka,takze ja som radsej spravila skor aby som vedela na com som a bola som spokojna 😀

dzou
27. dec 2009

cheerly asi si myslela testovat 😀 ale chnapem jasne... no cheerly ale tebe to vyslo skoro na prvy sup nie? tak sa necuduj ze my uz sa dlhsie snazime mame panicky strach z /

dzou
27. dec 2009

kam ste odisli konecne sa to tu rozbehlo

sharmana
27. dec 2009

tu som, začala som pozerat prci, prci, prcičky 🙂

dzou
27. dec 2009

jaj to vam teraz ide v telke?... ja to tiez rada kukam 😀

cheerlady
27. dec 2009

dzou hej testovat 😀 no nam to vyslo po pol roku,takze az tak na prvy sup to nebolo 😅
idem aj ja kuk tie prcicky,vcera nejake boli ale to neboli tie origos,takze o nicom 🙄

sharmana
27. dec 2009

hej, dávajú na jojke, ale pozerám to len preto, že tam nič poriadne nedávajú 🙂

dzou
27. dec 2009

jaaaaaaaaj cheerly a preco som si ja myslela ze sa vam to podarilo na nejaky 2x 😕 neviem... no aj tak je to uz jedno hlavne ze mas maleho v brusku 😉
ja pozeram jednym ockom simpsonovcov ako tu v uk na vianoce je uplne o nicom program zopar dobrych filmov a inac same hovadiny

sharmana
27. dec 2009

cheer. toto asi tiež nie sú tie originál, pretože ja si pamätám iných hercov aj dej, tak neviem 😕

dzou
27. dec 2009

a to su aj nejake ine ako original 😕 to som nevedela...

sharmana
27. dec 2009

dzou. tu je toho dost, len to by som musela sledovat telku stále, a my sme dost cestovali a samé návštevy, takže tv som velmi nesledovala...

sharmana
27. dec 2009

no v programe je napísané Prci, prci, prcičky: Nahá míľa. Tak možno nejaká dalšia časť alebo čo... neviem, tiež som prekvapená..

dzou
27. dec 2009

no my mame skoro vsetky ''nase vianocne'' filmiky stiahnute na disku takze sme kukali mrazika ked sme vecerali 😀 a potom sam doma... dokonca ani to tu nedavaju...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre