Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
6. jan 2010

Miska, tak sa ti konecne tie teploty umudrili 😉 Ja zase nemam ziadne pocity, sem tam ma pichne niekde pri vajecnikoch, inak nic 😒
Tea, praveze, 37,1 je vysoka teplota, lebo ja mam max 37 a to sa uz tesim 😉 A to uz som 26DC. Este dva dni sa to moze drzat, to je maximum. A hlien si mala aky ked si otehu? Ja dnes zase riadne vela creamy 😒

tea333
6. jan 2010

lucka to znie ako dobry hlien, drzim palec, ja som taky tiez mala 🙂

groka
6. jan 2010

baby ja mam teraz ako som tehu taky hlien zlty jak namalovany a takyyyyyyyyy tahavy a tolko vela ze ani pri tom najplodnejsom dni som taky nemala a to vazne 😀

lucialen
6. jan 2010

Diky baby, ja ho mam tiez riadne vela, pocas ovu som mala rano trochu wet a to je vsetko. Toto mi pride ako druha ovu. Ale tahavy asi nie je 😒 To je jedno, uvidime. Idem sa prejst zo psom, nech sa mi trochu nos uvolni 🙂

sharmana
6. jan 2010

luci. ja som vám vtedy tiež písala babule, že mám hrozne vela hlienu, ja som nemala tahavy, ale biely, husty a hrozne vela, taky som vživote nemala.. preto som si myslela, že som asi otehu, ale ked som začala špinit, tak ma to zmiatlo, že mi ide ms a nakoniec som bola tehu... 😀

lucialen
6. jan 2010

Hej Sharmi? To si uz nepamatam. Tak aspon mala nadej 🙂

cheerlady
6. jan 2010

ahojte babule,ako sa mate,co nove? 🙂 nemam sancu docitavat 😅

tea333
6. jan 2010

cheer no fuu fazulke dorazila mrcha, lucku cakaaame 🙂 zatial ma pekny grafik 🙂

cheerlady
6. jan 2010

tea dakujem za info,tak fazulke prajem vela sil do dalsieho kola 😉 mrcha jedna hnusna 😠
no a na lucku som teda faaaakt zvedava 😵 kedy necakas mrchu? 🙂

miskahryzka8
6. jan 2010

Jeeej v lese na prechadzke to bolo ako ruskej rozpravke, uz som len cakala spoza ktoreho stromu vyskoci mrazik 🙂 , ale tulal sa niekde inde 😀 , objavili sme len dvojmetroveho snehuliaka 🙂 a ja ze co na neho ten nas hafan tak steka a niekto mu prirobil pol metroveho pindura 😀 .

groka, tak si sa dostala k polievocke 😉

tea, no ked bude treba budem ho buduci mesiac sledovat cely cyklus, nech mam odhad v prste 😀

groka no pred mrchou ma byt krcok hore vraj a cez tehu dole 😕 , ty mas asi nejaky speci 😉 , groka od ktoreho dna tehu ta bolelo podbrusko?

sharmi francuzsko je krasne, hlavne vidiek 🙂 a jeej ozi, zajtra je 7.1., to ma aj janka ultrazvuk 🙂 🙂, drzim palceky 😵

tea, ved kopec bab stihlo oboje, mat mimco skoro a dokoncit skolu a spravit karieru 🙂

luci, vyzera ze umudrili 🙂, ja tiez nemam speci pocity, vzdy ked som mala, nic z toho nebolo 😀, ale mam dlho uz pocit na mrchu,obcas to pichne, nafuknute brusko a dnes na prechadzke som mala nejaky divny tlak, som si dala uz kofolu a vidim hviezdicky a mam trosku citlivejsie prsia, ale to mavam 🙂 a inak hliena mam tiez trosku creamy 🙂, ale zase extra vela nie a nie je tahavy 🙂

groka tak nie len krcok aj hlienik mas speci 😉 😅

sharmana
6. jan 2010

ahoj cheer. ked vidím ze 28tt tak už sa ti to blíži, ty už v apríli 🙂 ako malé, kopká?

miskahryzka8
6. jan 2010

jeej cheer ahoj 😵

no lucka ja a xena teraz najblizsie necakame 🙂

jezis, ja pisem a vzdy je poto toho tak vela 😀

cheerlady
6. jan 2010

ahoj sharmi 🙂 no mam termin na zaciatku aprila podla mrchy,ale podla pohybov tak v polovici marca a citala som,ze podla tych pohybov je to u prvorodicky velmi presne,tak uvidime kedy to nakoniec bude 🙂 kopka,kopka a tvoje? 🙂

sharmana
6. jan 2010

a ako je to podla pohybov? moje kopká od 20tt, ale cítila som ho ako steklenie už v 18tt, aj sa lekár čudoval, že na prvorodičku tak skoro... a ja mám aj brucho dost velké, tak možno tiež porodím skôr, čo by mi teda vôbec nevadilo 🙂

cheerlady
6. jan 2010

miska ahoj,tak drzim palce v necakani 😀
sharmi vraj je to presne 4,5mesiaca odkedy si prvy krat zacitila pohyby-samozrejme neplati to u tehuliek,ktore maju vpredu placentu a tak citia mimi az ovela neskor.u mna to bolo 28.10.,takze mi to vychadza presne na polku marca 🙂 a mne by to vtedy teda tiez vobec nevadilo 😀

groka
6. jan 2010

miska no urcite ma pobolievalo asi aj v den ked som testovala co bolo 9DPO urcite aj po tom,ale bolo mi dovne ze nie tak velmi,skoro vobec,pred silvestrom ale co bolo asi tyzden po skonceni mrchy ako som mala mat ma bolelo zasa

sharmana ja som citila pohyby od 16tt a porodila som o 2 tyzdne skor

sharmana
6. jan 2010

no to som zveda teda... prenášať by som nechcela... aj ked moja mamina vraj skoro každé prenášala.. tak dúfam že to nebudem mať po nej 🙂
a dnes je moje malinké dost živé, ale to som rada, nech sa len vrtí, mna to teší 🙂

sharmana
6. jan 2010

groka. to si dost skoro cítila pohyby... môj lekár sa čudoval, že som cítila v 18tt...
bože dnes som celý den zatvorená v byte, som chcela ísť von, ale som čakala na mm kým dorobí práce na spálni.. a teraz sa nám už nechce, je tma..

lucialen
6. jan 2010

Caute 🙂 Boli sme sme na nakupe, tak som si kupila v kauflande nejake testy, intimed 25mlU, tak uvidime 😉
Cheerlady, ja uz necakam kedykolvek. Posledne dva cykly som mala 27dnove a predtym 26dc a dnes som 26dc 8-10DPO 🙂

sharmana
6. jan 2010

luci, tak zajtra nám možno povieš správičku, sa teškám 🙂

dzou
6. jan 2010

ahojte kokcy no u nas je taka kalamita ze v tescu ziadna zelenina ani zemiaky nic a o chlebe som len snivala 😠 to sa tu este nestalo.... ale hlavne ze ked sme chceli vcera kupit reatze na auto tak sa nam smiali ze kde sme ze to do polmetroveho snehu no my na to ze sme z krajiny kde je kopec snehu a keby bolo polmetra na ceste tak ani nevyjdes z domu 😠
no lucka moc drzim palceky vyzera to fakt doooooooooooooooost zaujimavo 😉

dzou
6. jan 2010

jeee to co som zase za preklep napisala ze kokcy 😀 jasne ze to malo byt kocky 😉
miska teda aj tebe sa to konecne umudrilo 😉 a teda moc drim palce kedy necakas?

lucialen
6. jan 2010

Dzou to u vas tak snezi? 😕 My tu o tolkom snehu len snivame, mame len trosku, dnes sice snezilo, ale vela sa neudrzalo 😒
Dakujem vam vsetkym za tolko palcov 😀 😀

dzou
6. jan 2010

nooo vcera hroooooooooozme snezilo cely den... rano som sla este na aute do roboty vtedy to zacalo ... z prace som sa uz neodvazila kedze tu ani neodhrnuju sneh a ani zimne gumy nemam tak prisiel po mna mm a auto som nechala v robote na parkovisku a dnes rano ma mm hodil a teraz uz som nastastie prisla sama ale je zima strasnaaaaaaaaa tak bude mrznut a tusim uz snezi zase teraz mame asi tak 25cm snehu... to som tu este nezazila a drzi sa to jak fras teraz je -1 a v noci je aj -5 😒

lucialen
6. jan 2010

Dzou tak to riadny zazitok musia mat anglicania, o tom s bude este rozpravat vela generacii ludi 😀 Tak ale aj vy si to trochu uzijete, nie? 😉

dzou
6. jan 2010

ale baby vazne to tu nejako viazne ja viem ze tiez v poslednej dobe tu nie som tak velaale aspon vy by ste mohli aby som mala co citat 😀
ale chnapem siska a petka potrebuju cas....nadenka uz pracuje ..... janulka sa asi aklimatizuje opat v nemecku...motylek ma este dovcu tusim... no na koho som este zabudla ... jaaaaaaaaj aj veronika sa uz tusim par dni neukazala.... kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?????????????????

majuska7979
6. jan 2010

ahojte babule
no dzou viem nieco o tom, mame tu riadnu chumelicu a neviem ak to pojde tak dalej to mozno zajtra ani do prace nedojdem 😠 troska snehu a deti nejdu do skoly, svagrine povedali ze ak bude dnes snezit skola je zavreta
😕 chori ludia 😀

lucialen
6. jan 2010

A bris sa tiez dost ulieva 😠

majuska7979
6. jan 2010

baby kto tu je najbliezsie ku // 😵 😵 😵

dzou
6. jan 2010

hej aj bris sa ulieva....
maji no sak skoly su aj tu zavrete a teda aj u nas ak bude vela snezit zajtra tak asi ani ja nepojdem do roboty ...
luci no maju zazitok ale podla mna to je glob. oteplovanim co som tu kazdy rok je zima horsia a horsia... (aj ked viem ze to nedava zmysel ze golb. oteplovanie a je zimnejsie ale tak kazdy kto sa aspon trosku vyzna tak chape o com hovorim 😉 ) takze si myslim ze by si mali anglania zacat zvykat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre