Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

biancarv
1. aug 2009

AHOJTE baby, ani ja stým nesúhlasim, že by sme sa mali presúvať, veď načo, nadenka má pravdu, inkašie nadenka tebe sa ako darí?
😉

nadenkaaa
1. aug 2009

ahoj bianca no dari sa mi udrziavat s drahym dvojdnove tempo 😉 tak uvidime 😉 a ty ako aky mas vikend?U nas je dusno a zamracene som rozmyslala vcera ze pojdeme dnes niekam k vode ale nie je na to pocasie dnes

biancarv
1. aug 2009

u nás je krásny slnečný deň a chystáme sa na našu chatu, manžel má dovolenku, tak tam budem do štvrtka, takže veget a keď sa z tade vrátim tak už asi konečne budem testovať.... 😅

nadenkaaa
1. aug 2009

no my este musime dokoncit urcity biznis a konecne pojdeme aj my niekam mimo a asi aj v septembri do chorvatska.Tak si to na chate pekne uzi a potom prid sem s pozitivnou spravickou v podobe dialnice na testiku 😉 🙂 uz sa nevieme dockat kedy sa otestujes 😀

biancarv
1. aug 2009

no ďakujem a dúfam že to fakt dopadne pozitívne, ak áno hneď to dám do albumu 😀

cheerlady
1. aug 2009

aj ja si myslim.ze by sa nikto nemal odtialto presuvat! ved tema sa vola ZACINAME V JULI,tak to bude pravda aj ked sa niekomu podari v auguste,septembri,atd. 😉

tea333
1. aug 2009

presne tak, zacali sme predsa v juli, len sabiatko podvadzala 😀 (pozdravujem ked sa ukaze)
nikto nikam nepojde, mna to ani nenapadlo, odchadzat sa moze az ked je jasne tehu, aj potom sa ale musime raz za cas ukazat 🙂
cheerlady tak som ti tie ciarky nachvilu zavidela 😅

snad sa aj mne postasti, od dnes ideme prvy mesiac naostro, dnes mam 7. den cyklu, ale kedze neviem kedy mam ovu a minuly cyklus bol 24 dni asi, tak uz ideme dnes skusat 😀

tea333
1. aug 2009

nadenkaa dofca vzdy prospeje, budete mat cas jeden na druheho, len nech si M neberie ten notebook 😅

biancarv- ty staale natahujes, ale nevadi,ja viem ze si tehu 😉

spanihelka
1. aug 2009

tak nakoniec aj ja zostávam...nadenka má pravdu...začali sme v júli, tak pekne budeme tu...až sa poznáme 😀 ja mám od vvečera mrch 😠 ale utorok by sme už mohli zašať ťuťumuťu 😀 nabehneme ako nadenka na dvojdňové tempo 🙂

tea333
1. aug 2009

aj my chceme dvojdnove, ale ked budu tri dni nic sa nestane, ale idem to brat vaazne tento mesiac 😀

cheerlady
1. aug 2009

tea ja sa este moc nechcem tesit,kym to nepotvrdi doki... 😠 vies ako to byva,ked sa na nieco strasne tesis ☹
ale povedala som si,ze budem mysliet pozitivne! 😀
na dofci je idealny cas na splodenie mimca-relax,ziadne stresy,romantika,no paradicka 😎
teraz tak rozmyslam,ze my sme mozno uz na svadbe boli traja 😀 samozrejme,ked sa to potvrdi.. 😉

tea333
1. aug 2009

ked to boli ine testy, a boli pozitivne tak myslim ze sa nemas coho bat a mozme blahozelat k fazulke 😀
a jasne ze ste boli traja, ved ta fazulka sa poponahlala aby to videla, sak si to nemohla nechat ujst!! 😀

cheerlady
1. aug 2009

uz sa neviem dockat utorka,uz nech som na tej koze 😀 😀 😀 hi,hi,veru tak,ved uz sme v ten den boli rodinka,tak dufam,ze uz aj s drobcom 😀

tea333
1. aug 2009

to by bolo strasne mile prekvapco, ze?? velmi drzim palec 🙂

nadenkaaa
1. aug 2009

cherlady drzim palce aby si to mala uz potvrdene 😉 tea neber to tak vazne len na tom pracujte ale neber to vazne 😉 nie ze sa nam tu budes rutit ked by to nahodou nevyslo 😔 spanihelka no uvidime kolko vydrzim to dvojdnove tempo 😀 aj ked zatial je to fajn a vyhovuje 😉

tea333
1. aug 2009

ja sa nerutim, vsak je to uz jedno, tento rok, buduci rok, budem na tom pracovat a jednoducho sa tesit na to ze to raz pride 🙂 zatial mam macicky a psikov, akurat ich tu tyram na zahrade a sa smejem, lebo kocurik sa vozi na chvoste psikovi a nechce sa pustit, tak psik ho taha 🙂

cheerlady
1. aug 2009

tea to by teda bolo 😀
nadenkaaa dakujem 😉 za chvilu koncim v robote a potom utekam do prvej lekarne pre dalsie testy a budem dufat v stmavsujucu sa ciarocku.. 😉

groka
1. aug 2009

baby,tato tema sa vola zaciname v july,takze ak zacinate v juli neviem preco odchadzate?ved nezacinate v auguste,uz ste zacali ,nechapem

lucialen
1. aug 2009

Nechajme to tak, vsetky ostaaaavaaaaaammmmmeeeee 🙂

tea333
1. aug 2009

groka suhlasim..

groka
1. aug 2009

boze,sorry za to juli-july 😀 to uz dopada unava po dnesnom dni

tea333
1. aug 2009

to mas poanglictene juli je july 😉

cicimon
1. aug 2009

ja mam pocit, ze pride mrcha...krcok makne, priznaky ziadne..

lucialen
1. aug 2009

Cicimon, kasli na krcok, ked si ho doteraz nekontrolovala, tak nan kasli, ved to nemas s cim porovnat 🙂

lucialen
1. aug 2009

Pomaly sa dostavam z mojej dnesnej depky 🙂

cicimon
1. aug 2009

my sme sa boli slnit a teraz ma zacina boliet hlava, od slnka

groka
1. aug 2009

Ahojte

prisla som vas opat kuk

mate dilemu z krcka?ja z toho,ze ma nejako neboli extra brusko a teraz neviem ,ci vajko prasklo alebo nie 😢
dnes som uz zorala 3 rezne,kurnik,si to vycitam,dala som si CARO,ledva fucim,mala by som sa nejako pohybat,ale sa mi nechce,laska moja mi mrnkala,tak som bola ta zas kuk,muzika nemam doma,vesala som pradlo este von,

inak dost intenzivne som zacala si priat,aby nam babo teraz vyslo,ms by mala prist maximalne 15 augusta,to je este dalekoooooooo

brisilda
1. aug 2009

luci nesi sama aj ja som mala depku a budem ju mat stale ked pride mrcha fnuuuuq

lucialen
1. aug 2009

Ak sa chcete pobavit skuste toto: www.yearbookyourself.com/ 😀 😀 😀

tea333
1. aug 2009

ale notak baby stopnite depresivne reci..ja som mala par poslednych dni nanic ale snazim sa mysliet pozitivne, a byt pozitivna 🙂
takze na vas budem intenzivne pozitivne vplyvat 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre