Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
2. aug 2009

spanihelka jasne moze sa stat ze ovulka nepride a tak isto som sa docitala, ze ani po vysadeni HAK vraj to je normalne 😉
malalady inak mne ciarky pri prvom zacali tmavnut az po tyzdni od prveho testu takze to je v pohode ked su svetle 😉

spanihelka
2. aug 2009

brisilda ďakujem veľmi peknea ešte by som sa ťa chcela opýtať, je pravda, že sa môže otehotnieť počas menštruácie???

brisilda
2. aug 2009

no jasne nemama s tym sice skusenost ale pocula som ze ano da sa otehotniet aj pocas menstruacie 😀 uvidime poviem ti o mesiac 😀 😀 😀

spanihelka
2. aug 2009

tak sa teším na odpoveď 😀 budem čakať 😉
ja mám menštruáciu od piatka večera, tak že ešte dnes nie, ale už zajtra začneme, aj manžel sa ma pýtal kedy začíname 😎

lucialen
2. aug 2009

Ja si idem asi obiednat nejake prirodne kvapky na upravenie cyklu, teda mala by sa mi predlzit ta lutealna faza. Ze 10 dni a menej nieje dobre, tak vyskusam. Citala som, ze su dobre a baby otehotneli hned ten mesiac, ked ich zacali brat. Ale az v septembri, tento cyklus si odsledujem aj tie vytoky, dufam, ze to budem vediet nejak rozlisit. Na krcok si netrufam 🙂

spanihelka
2. aug 2009

lucialen ja som mávala menzes od svojich trinástich rokov na 27 deň, teraz posledný rok sa mi nejako kašle, posledné 3x som mala na 25.deň a aké sú tie kvapky sú osvedčené??? aj ja by som ich potom vyskúšala 😉

lucialen
2. aug 2009

Ach, idem este vysavat a zehlit a potom balit, cely den som bola leniva, tak teraz uz fakt musim 😠 Zajtra huraaa do Tatier. Ozvem sa az v sobotu, tak sa drzte, snazilkujte, nech ciarky silneju,aby tu uz bola dalsia tehulka 🙂

brisilda
2. aug 2009

kocky to tie dni cyklu sa pocitaju od prveho dna ms ???vsak?

spanihelka
2. aug 2009

presne tak od prvého dňa menzesu

brisilda
2. aug 2009

dik tak ja som pred HAK mavala pravidelne 32 a po vysadeni som mala teraz po 26 som zvedava kedy pride v auguste 😉

kkatkaa
2. aug 2009

ahojte baby uz som domenka z vikendu bolo super skoda ze uz je po nom 😠
a vy ste sa ako mali?
idem si rychlo precitat co sa tu udialo kym som tu nebola ale vidim ze ste boli velmi aktivne tak hor sa do toho aby som bola v obraze 😀

cicimon
2. aug 2009

no mna zas cely den boli brucho...

kkatkaa
2. aug 2009

uz som to docitala phew 😕
este sa chcem vyjadrit aj ja ze rozhodne n e p r e ch a dz a m e do novej augustovej temy!!! suhlasim s nadenkou a ostatnymi
lucialen - diky (yearbookyourself) pobavilo vazne 😀 😀 😀
brisilda, lucialen - ta sprosta mrcha ma mrzi ale nevadi nepodliehajte panike a ide sa dalej 😉
baby mohla by mi niektora jednou vetou este zhrnut to o tom krcku kedy ma byt aky????????? diky moc

lucialen
2. aug 2009

katka, ku krcku vela neviem, len makky v case ovulky a tvrdy po ovulke, ze ked je tvrdy, mozes byt tehu, take nieco 😀 😅 Radsej si to niekde nastuduj 😉

kkatkaa
2. aug 2009

diky luc a inak ako sa mas? co mas aktualne nove?ja som po vikende ale nevysiel mi velmi podla predstav 😖 😢 tak tento mesiac asi nic ale ideme dalej co ine nam zostava

lucialen
2. aug 2009

Co ti nevyslo? Hadam si tiez nedostala mrchu? 😠

kkatkaa
2. aug 2009

noo nevyslo mi to sanzilkovanie ☹ ☹ ☹ takze aj tu mrchu urcite dostanem tento mesiac to je viac nez iste tak ma to sere 😠
idem skusit pohladat nieco o tom krcku ak chces dam ti potom vediet 😉

lucialen
2. aug 2009

Daj vediet, aj ked ja sa tam kazdy den smatrat nebudem, aby som zistila aky je 🙂

kkatkaa
2. aug 2009

krcok ma byt tvrdy ako ked sa dotknes palcom spicky nosa, pokial si tehu
pokial idu kramy tak je mekky a otvoreny ako ked naspulis pery a dotknes sa ich prstom
teda taketo nieco som nasla
mas uplne recht ja tiez nie len asi v case ovu inak kazdy den by to bolo asi dost trhle ne? 😵

lucialen
2. aug 2009

Tak to si viem predstavit, kazde rano po prebudeni kontrola teploty a potom este krcku 😀 😵

kkatkaa
2. aug 2009

ved ja si ani neviem predstavit to meranie teploty a nie este kontrolu krcku skratka na to nie som 😉

cicimon
2. aug 2009

no ja odsledujem barsco ale teplotu asi nie..

lucialen
2. aug 2009

Ja som sa uz na meranie BT namotala aj s mojim priatelom 🙂 Ten este skor ako otvori oci sa opyta "aka bola dnes teplota?" 😀 Ale len podla merania BT som zistila, kedy mam vlastne ovulku. My sa snazime hlavne v case ovulky a keby to nezistim, neviem ako dlho by som sa este rozculovala, ze nie som tehu

kkatkaa
2. aug 2009

cicimon 😀 ty si moj clovek 😀 lepsie by som to nevyjadrila 😀 ja si to dokladne meranie fakt neviem predstavit

cicimon
2. aug 2009

no ja neveim, ale ja si neodmeriam viac ako 36,5 ani ked fakt citim, ze mam chripku abo co. Min rok som bola fakt ze chora, a teplomer zakliaty na 36,5...ja som dajaka divna v tomto smere 🙂)
tak radsej budem sledovat nieco ine 🙂

tea333
2. aug 2009

tak my sme sa dnes posnazili, 8.DC takze o 4-5dni by mala byt ovu.. 🙂

cicimon
2. aug 2009

tea ides na to pekne od konca mrchy? a ako pravidelne?

lucialen
2. aug 2009

A ktora teraz necaka na mrchu? Stratila som prehlad 😕 Tak dievcata, este ziadna nemate priznaky ci co?

cicimon
2. aug 2009

ja som dnes 21DC, tak cakam :(( naposledy prisla 22Dc, tak hadam sa teraz oneskori. Akurat ze brucho ma boli uz tyzden..

lucialen
2. aug 2009

Cicomon, a este si neskusala testnut? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre