Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
3. aug 2009

monika este sa vsetky 3 stretneme v teme deticky nar 2010 😀 ked mame na seba take stastie

brisilda
3. aug 2009

tea dal by Boh 😉 kiez by ta vyslisal ved ja mam uz komplet celu vybavicku 🙂)))

tea333
3. aug 2009

bris, malalady, tak to je dost skoro 🙂 to je paradicka, ze potom moze clovek nakupovat dalko dopredu vybavicku a veci a vie pre koho kupuje, u nas by bol hlavne boj o meno, kedze sa mi pacia nezvycajne, a asi mi ich drahy len tak neschvali

brisilda
3. aug 2009

tea vies ja uz jedneho syna mam 😉 cize zaklad mam doma len kociarik bude novy a satky mam aj na chalana aj na dievca cize dvojcata by boli najidealnejsie 😀 😀 😀 tak len dufam, ze ked ma osud tak napina, ze ma aj nakoniec vyslši 😵

kkatkaa
3. aug 2009

bris neboj vsetky pevne verime ze to bude coskoro tak to tak aj bude a basta 😎
tea ake nezvycajne mena si si vybrala daj vediet ak to teda nie je tajomstvo 😉

monikapd1
3. aug 2009

tea veru bodaj by sme vsetky porodili v roku 2010, bolo by to super 😉 ae ved uvidime ja to zas necem moc unahlit a tlacit na manzela i ked som sa teraz cez vikend dozveela, ze chce babo a velmi, ale ked sa nezadari teraz hned tak to nevadi, ze on pocka na tu spravnu chvilu 🙂 😵

tea333
3. aug 2009

kevin
darius
Aaron
Mia
Teo
damien
Timea
Samara
Noel
😀 😀 😀

tea333
3. aug 2009

este nemam ukonceny vyber 🙂

monikapd1
3. aug 2009

tea pekne mena 😉 mne sa pacia Rebeka, Barborka, Lea, Bianca, Magalenka, Matusko, Adamko, Borisko, Sergej 😉

brisilda
3. aug 2009

kocka a mne sa paci Samko 😀 😀 😀 aj ked sa mal zrejme volat postrach Denis 😀

tea333
3. aug 2009

monikapd ja tomu verim..ze to bude skoro..nedavam si terminy- kedy presne ale citim ze skoro.. a tak bude,
moja mama sa mi smeje, mne vyslo vzdy vsetko co som si zelala,
... ked som chcela ist na dobre gymko a nemala na to znamky, ked som chcela ist na pravo uz odmala, ked som hovorila ze ja si najdem chlapa co ma bude milovat a starat sa o mna ako o princeznu, a bude to moj jediny chlap v zivote, aj ked som tvrdila ze budem mat dom a aspon 4 zvieratka, atd..vsetko co som chcela sa mi splnilo uz v skorom veku 🙂
preto viem ze sa mi splni vsetko co chcem, podstatne je tomu verit a robit pre to veci, ako hovori ten ujo z reklamy na adidas: IMPOSSIBLE IS NOTHING (nic nie je nemozne)
a ja si prajem byt mlada mamicka so zdravym a stastnym babatkom 😀

tea333
3. aug 2009

bris Samko je pekne meno, len nemozes mat doma vela samkov 🙂 museli by mat cisla 😀

brisilda
3. aug 2009

tea uprimne ti zelam aby ti to tak vydrzalo cim najdlhsie a aby sa ti vsetko splnilo po com snivas a tuzis zaklad nesu peniaze ale zdravie a ked ho mas mas hadam vsetko 😉

tea333
3. aug 2009

monika mne sa pacia tvoje..hlavne lea,adam a boris..mam brata adama a odkedy sa narodil sa mi to pacilo 🙂

tea333
3. aug 2009

bris dakujem, pre mna nie su stastie peniaze ale moja rodina, tym myslim mojho Daga a nase zvery zatial, lebo nic nie je nad to, ked domov nie je miesto kde byvas, ale miesto,kde su tvoji milovani.. 🙂
a kedze mam ich, tak mozem mat vsetko 🙂
aj ty si stastna,ani nevies ako ze mas samka a ze je zdravy 🙂

tea333
3. aug 2009

akurat sa tu ku mne prisla privalit jedna moja selma psovita,akoby vedela ze aj o nej pisem 😝

tea333
3. aug 2009

kkatka a tebe sa pacia nejake mena? 😉

tea333
3. aug 2009

inak kupila som si zopar casti bol raz jeden zivot mali DVD tak som to vcera hltala pri telke 😎

brisilda
3. aug 2009

tea tak tie DVD poznam krasne rozpravky len blbci to nevedia dat zase do TV ☹ moj syn ma tieto rozpravky velmi rad a clovek sa s toho vela nauci

kkatkaa
3. aug 2009

tea uz som tu pekne mena jednoznacny favorit mia!!! dalej este tea a lea vobec sa nepodobaju ze 😀 😀 😀
ale odkedy som s mojim milovanym manzelikom tak z dievcenskych vedie julia o chlapcenskych este nie som uplne rozhodnuta a chcela by som to nechat na manzela nech on vyberie (teda pokial to bude nejake normalne meno 😀 )

kkatkaa
3. aug 2009

bol raz jeden zivot som milovala aj ja a kupila som si to nedavno v stanku ked to vyslo je to pekne aj poucne a mam to velmi rada 😉

fazulka1512
3. aug 2009

ahojte babule, ako, hm, ako citam tak celkom dobre
ocakavam ze v sobotu pride mrcha,
tehulkam blahozelam, posielajte virusiky, a snazilkam pokrik TREBA VYDRZAT
mna by zaujimalo kde je bianca, lebo ak sa nemylim tak mala testovat a niet jej tu

brisilda
3. aug 2009

fazulka a to dnes mala testovat??? no tak mozno ze oslavuje 😅

fazulka1512
3. aug 2009

no ona stale pislala ze ku koncu jula, ze po vikende
mozno fakt oslavuje, to by bolo super
zabudla som napisat, ze co sa tyka tych odchodov do inych tem, tak ja tiez ostavam s vami,ja nikam neidem, mne je tu s vami super a mam vas rada

brisilda
3. aug 2009

fazulka aj ja ostavam aj ked kukam aj do inych tem no tu budem chodit az pokial nebudeme vsetke tuhu 😉

cicimon
3. aug 2009

baby uspesne a ako reaguje vasa plet na tehotenstvo?

kkatkaa
3. aug 2009

jasne baby nikam sa nejde az ked budeme vsetky stastne tehu mozeme podniknut masovy presun inak nie
do inych obcas nakuknem aj ja ale tuto neopustim lebo tu mi je s vami moooooooooooooc dobre 😀
fazulka dobra poznamka kde je bianca ved mozno ma pre nas dobru spravu
bianca kde si ozvi sa 😲

brisilda
3. aug 2009

haloooo bianca 😲 cakame na dobru spravicku tak sup s nou sem

groka
3. aug 2009

dobry vecer sa praje

baby,ale ja mam pocit,ze tato tema je plodna,nakukala som do vselijakych,ale tam sa nejako nedari,tu za to ano,takze ja ostavam,lebo chcem byt tehuuuuuuu 😀

ja som varila kukuricu,mam plnu hrniec,kto si da?

tea333
3. aug 2009

jee groka posli 🙂 mnaaaaaaam
inak odkial si groka? nemas vyplneny pas..
idem do posilky klasika a vecer ked pridem a pozviecham sa tak zas nakuknem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre