Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
5. aug 2009

sisa dobru noc
tea diky moc si zlaticko je to dost zrozumitelne ale ako povedala sisa este si to budem musiet parkrat preopakovat a da sa to urcite pochopit
inak momentalne netusim co robi moja ovu ale snazime nadalej nechceme predsa nic zanedbat no nie 😀
mam jednu blbu otazku ale chcem sa spytat ci by mali brat kyselinu listovu aj muzi, ci by im to tiez mohlo nejako pomoct. a ak nie, tak co sa odporuca u nich?

cicimon
5. aug 2009

groka - ako chces, vsetky mena su ok, aj tak je to od moniky 🙂

kkatkaa - listovka je len pre zeny ( za predpokladu, ze muz nejde rodit - pokus o vtip, sorry 🙂)
pre muzov sa vraj odporuca zinok, kvoli spermiam abo cosi take

groka
5. aug 2009

pre muzov vitamin E aj zeny ho mozu brat,ja som mala

tea333
5. aug 2009

podla mna je podstatny hlavne zdrava strava a zivotny styl oboch 🙂
dufam ze listovku nebudem potrebovat

tea333
5. aug 2009

cici myslim ze ta skracujem na moni 🙂 este musim skratit malu lady🙂 aj ked ona ma stale pise s cislami 🙂
inak groka ake je tvoje civil meno? ja som tereza, preto tea, vsetci ma tak volaju 🙂

tea333
5. aug 2009

a vo vacsine padov sa sklonujem Tei.. 😀 nie tee

kkatkaa
5. aug 2009

cicimon diky, myslim ze sa bez porodu obide takze nie

tea333
5. aug 2009

monika a kde v Ba byvas?

groka
5. aug 2009

dobru noc prajeeeem do snazilkovaniaaaaaaaaa 😔

cicimon
5. aug 2009

v petrzke 🙂 a ty?

tea333
5. aug 2009

kkatka vies co jeden skusobny porod by im trebalo, aspon pinpongovu lopticku cez .....vytlacit 😀 🤐 🤐 🤐

kkatkaa
5. aug 2009

groka dobru noc
tea 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
leps priklad by som nevymyslela ved sme sa o tom uz bavili a potom by videli co to je a mali by pre nas pochopenie

tea333
5. aug 2009

groka dobru noc..
moni my sme uz rok v moste pri ba, v studenom, ak vies kde to je, a predtym sme byvali v petrzalke na namesti hraniciarov 🙂 teda na osuskeho

cheerlady
5. aug 2009

halooo babenky,tak moja nedockavost sa zase prejavila a aj ked mam zajtra volat za vysledky krvi,tak dnes som si este kupila test - aaaa vecer o osmej krasne dve // 😀 😀 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,som sa strasne potesila,hned som to odfotila a poslala mms-ku manzelikovi do roboty 😀 sa strasne tesil,ze mu aj slzicky vybehli 😔 tak uz zajtra budem volat sestricke ovela kludnejsia,ked viem,ze ciarka je silnejsia 😉 hned pridam foto...just a moment 😉

tea333
5. aug 2009

cheer ja som ti vravela,a to ze uz mas aj vecer jasnejsiu ciarku znamena, ze sa nic zleho stat ani nemohlo! a ty si veeelmi tehu 🙂 a rano bude taka dialnica ze by ti z nej oci vypadli 😉

tea333
5. aug 2009

cheer a kde budete mat domcek? som sa zabudla opytat

cheerlady
5. aug 2009

kurnajs neviem najst nabijacku na fotak 😠 takze foto bude az zajtra 😒
tea v pezinku 🙂

kkatkaa
5. aug 2009

cheer my sme ti vsetky verili aj verime (a zavidime ale v dobrom 🙂 ) tesim sa na foto, uz je pridane?

cheerlady
5. aug 2009

neniii,nemam nabijacku na fotak,tak to nemozem ani odfotit 😠 zrazu zahadne niekam zmizla.ale uz som si zvykla - ja totiz vzdy tak odlozim veci,aby sa nestratili,ze ich potom neviem najst 😠

kkatkaa
5. aug 2009

cheer ako sa vola ten testik co mas na 3. foto? a je z lekarne alebo sa da kupit aj v drogerii?

kkatkaa
5. aug 2009

nevadi tak si pockame a budeme sa tesit zajtra dvojnasobne

cheerlady
5. aug 2009

to je rapiclear taku zelenu krabicku ma a ja som kupovala vzdy len v lekarni,ani ma nenapadlo,ze testy by mohli mat aj v drogerii 😅

cheerlady
5. aug 2009

nasla som nabijacku!! bola tam ako vzdy 😠 takze za chvilku to tam bude - moje krasne 2 // 😵

kkatkaa
5. aug 2009

ani mna by to nikdy nenapadlo ale som sa to docitala niekde tu a tiez som zirala a dnes som to vyskusala bola som v drogerii a mali tam rapiclear cerveny (ten na foto c. 2)
prosim ta a kolko stoji a je v krabicke len 1 alebo viac? lebo ja poznam len ten cerveny

cheerlady
5. aug 2009

no stoji tusim okolo 2,40 a je tam len jeden.ale ten,co som robila dnes je taky kazetovy a vola sa "baby",ma taky ruzovy obal a je to 2v1 - takze su tam 2 a stal 4,40 tusim 😉 a je supis - mne ukazal // 😀

cicimon
5. aug 2009

baby a vsetky tie testy su take, ze treba ponorit ten papierik do mocu resp ho nakvapkat pipetou do kazety?
neviete o teste kde by stacilo "nacurat" na papierik a cakat?

kkatkaa
5. aug 2009

super cheer tak ten si urcite hned kupim 😀 😀 😀
idem kuknut na tie //

kkatkaa
5. aug 2009

cicimon ja poznam len take pipetove ale nemam s testami moc skusenosti takze mozno niekto iny bude vediet aj o takych

cheerlady
5. aug 2009

cicimon su aj take - aj jeden rapiclear som taky mala - bol tiez taky kazetovy,tam pisali,ze pouzit pod prudom mocu ale komu nevyhovuje,tak ho moze aj ponorit 😉 ja uprednostnujem ponorenie do nadobky s mocom,myslim,ze je to spolahlivejsie - mam istotu,ze sa tam dostane tolko mocu,kolko naozaj treba 😉

kkatkaa
5. aug 2009

cheer no co je s tym??? je to hrozne napinave (a to ani nie su moje //, tych sa asi nedockam) 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre