Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
13. aug 2009

uj upiekla som si ten kolac a taku som mala nan chut a som si z neho dala hryz a som myslela, ze sa dovracim, fnuk nechuti mi hliva, fnuuuk

groka
13. aug 2009

ale keby stupla tak neviem,asi som chora na hlavu ze o takom niecom aj rozmyslam,ja proste budem prva ktora zajtra dostane,alebo este dnes

nadenkaaa
13. aug 2009

groka a ked ti vystupi v polovici cyklu na 37 to znaci ovu?

andzi
13. aug 2009

groka: škoda, že nemáš graf, ale vyzerá to tak, že asi príde ms, BT neklame. Tá moja sa drží už 9. DPO na 37,1 tak uvidím.

monikapd1
13. aug 2009

ako sa vravi, nadej zomiera posledna 😉

kkatkaa
13. aug 2009

andzi som rada ze si sa vratila ale len kvoli babam su zlate ja ti neodpustim osobne utoky na mna ale ved my dve si pisat nemusime no nie?

groka
13. aug 2009

nadenka najskor klesne v strede cyklu a potom ked stupne ten den je ovu a ked sa drzi hore a aj 37 a vyssie je to dobre a ked aj pred mrchou a aj v case meskania je vysoka je to tehu,malo by byt,ak zacne klesat priklad ja dostavi sa mrcha

flamenga
13. aug 2009

groka niekomu môže teplota klesať až po mrche 🙂

cicimon
13. aug 2009

inac - ja som nic nemerala - po skonceni mrchy, od 9DC sme skusali kazdy druhy den - 9,11,13 a 15DC , aby bolo poistene 😀

groka
13. aug 2009

falmenga ano moze ale malokomu

groka
13. aug 2009

idem sa uz kupat pa zatial

flamenga
13. aug 2009

groka napr. mne 😀

groka
13. aug 2009

😀

minka21
13. aug 2009

andzi 6.8 bola slabulinka ciarka a to bolo vecer testovane,potom rano silnejsia a na 30DC bolo uz riadne ciarisko 🙂

monikapd1
13. aug 2009

minka uz aby som mohla aj ja testnut, ete tyzden aj cosi, sak zosaliem. nemm rada ked neviem na com som 😠

tea333
13. aug 2009

minka tisko zavidime 😉 ale tesime sa s tebou 😀

andzi
13. aug 2009

minka: tá druhá čiarka je už riadne silná, takže si jasná tehula. Koľko ste sa snažili?

andzi
13. aug 2009

ja som dnes na parkovisku stretla bývalého kolegu a v aute v autosedačke mu sedela jeho ročná dcéra. Také zlaté krásne dieťa oblečené v ružovučkých šatočkách. Skoro som zošalela túžbou. Ja totiž strašne chcem dievčatko.

groka
13. aug 2009

tak baby a som jasná,ako to je s tým krčkom?ked je hore že sa nedá nahmatať vtedy sa blíži mrcha,nie?a ja som bola pred kúpaním na wc a krčok je dole a riadne tvrdý a už slabo krvácam,takže tak

a dnes je 13 a o 5 dní akože idem plodiť?hmm,zaujimavé to je

kkatkaa
13. aug 2009

groka ja som tiez zistila podla krcka ze uz ide mrcha
a plodne dni kludne mozes mat o 5 dni ved sa tu uz o tom pisalo ze uz sme z toho jelene ako to niekedy vychadza 😉

groka
13. aug 2009

katka no a kde ma byt podla spavnosti krcok?

kkatkaa
13. aug 2009

bris ako si hovorila ze spoliehas uz len na krcok tak som ti najskor nie ze neverila ale bolo to pre mna nepredstavitelne spoliehat sa na nejaky krcok ale ono je to fakt super, uz tomu rozumiem a to hlavne vdaka vam diky baby 🙂

kkatkaa
13. aug 2009

groka teraz to mas presne tak ako to ma byt pred ms ja som to mala presne tak ako ty a na druhy den som dostala

kkatkaa
13. aug 2009

groka a skus este toto: http://www.rodina.cz/clanek3775.htm

tea333
13. aug 2009

groka to je divne s tym krckom..on ma byt otvoreny a makky, mal by sa stratit pocas ms

lucialen
13. aug 2009

Cicimon tak to moc gratulujem 😀 😵

kkatkaa
13. aug 2009

tea to vazne? alebo zeby som tomu nerozumela ☹

tea333
13. aug 2009

ci som mimo??

tea333
13. aug 2009

ale mas pravdu on sa ma vlastne otvarat az pocas MS

tea333
13. aug 2009

ked ti len zacina MS tak moze byt vpohode uzatvoreny..to len ja saliem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre