Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
23. júl 2009

Cicimon, je to skoro, ale ja si to chcem tentoraz poistiť, lebo doteraz sme keksovali vždy cez ovu a nič sa nechytilo, takže teraz to chcem skúšať stále, muž povedal, že dvakrát za deň 😀 no ale nakoniec sme sa dohodli tak ako ty hovoríš každý druhý deň - aj to bude na mňa asi veľa, ale premôžem sa 😀

cicimon
23. júl 2009

nooo, ja teraz uz tiez planovane.. 🙂 a zas kazdy den...to sa treba aj vyspat a tak 🙂 takze kazdy druhy by mohlo byt ok....zvlast ked sa uz ani na ovu neviem spolahnut, ked zrazu po 27 dnoch som mala len 22 dni cyklus..

rhodosbb
23. júl 2009

nadenka, máš pravdu, ale možno by sa to pretiahlo až na začiatok mája 😉 ináč aj ja som aprílová, tak by sme boli dvaja baránkovia 🙂

nadenkaaa
23. júl 2009

no ako som uz pisala moji rodicia mama je 24 aprila oco je 28 aprila 55 takze na buduci rok budu mat okruhle 55 narodky tak to by bol uzasny darcek ak by sa to podariloa rozhodne je lspie rodit v parili ako trebars v auguste alebo v septembri ked v takych teplach clovek musi nosit take brucho celkovo je to vacsia zataz v lete alebo na zaciatok jesene

rhodosbb
23. júl 2009

no to máš pravdu, ja som Sofiu rodila v júni a to bolo ešte tak akurá, ani zima, ale ani veľké horúčavy...

andzi
23. júl 2009

aj môj muž je aprílový, takže tento mesiac si dáme záležať a uvidíme

nadenkaaa
23. júl 2009

moj muz je februarovy a na buducii rok buude mat 35 som mu strasne chcela urobit radost 😉 lenze v maji sa nepodarilo 😖 ☹ (moje statnice)tak uz to nechavam na osud a uvidime 😔 dufam ze uz nas nencha dlho nasa bublinka cakat 😵

andzi
23. júl 2009

nadenka a ty máš koľko rokov, že som zvedavá... 🙂

rhodosbb
23. júl 2009

baby, idem dať spať Sofiu, už je veľa hodín a potom hor sa na vec 😀

Prajem vám krásny a hlavne úspešný večer 😉

nadenkaaa
23. júl 2009

andzi 30 😉 a ty?
dobru a hlavne uspesnu nocku rodos 😉

brisilda
23. júl 2009

nadenka ty mas uz 30??? na foto by som dala takych 20 🙂

nadenkaaa
23. júl 2009

Bris no ono to tak nevyzeraa aj mi to hovoria ale bohuzial je to tak 😀 😅 ani ja z toho nie som nadsena a hlvne ked tie mesiace utekaju ako splasene 😉

nadenkaaa
23. júl 2009

a okrem toho ked som mala 20 tak som na nejakde babetko nepomyslela a este nebol ani ten spravny tatino 😉

brisilda
23. júl 2009

no ale ma to svoju vyhodu 😉 to by som brala aj ja 🙂)) Inak preco sa nevenujes manzelovi??? 😉 sup sup do prace nie???

nadenkaaa
23. júl 2009

bris a ty mas kolko rokov?
moj drahy ma momentalne nos este v notebooku tak to bude zasa zlozite odtial ho dostat 😝 budem musiet ist asi velmi naostro 😉 😀

spanihelka
23. júl 2009

kočky moja kamoška má už dve detičky a vždy mala také strašné hnačky...trvali aj týždeň, nemusela si ani robiť test dostala hnačku a hneď vedela, že je tehu...aj tak bolo 😀

brisilda
23. júl 2009

nadenka ja budem mat teraz v sept. 27 ☹ a ano mala by si pekne z hurta nech nema cas odmietnut 🙂 mozno prave dnes sa zadari 😉
spanihelka o takom som este nepocula ale je to mozne moja kamoska mala stale vysoke teploty chuda nezavidela som jej to

andzi
23. júl 2009

nadenka: ja mám 29, roky utekajú a bio hodiny tikajú stále hlasnejšie a hlasnejšie

brisilda
23. júl 2009

no kocky tak mate to tu hm..ja som si prve zaistila este v 20 tke 😉 a nelutujem aspon mi pri druhom bude pomahat chi chi ja si to aspon tak naivne myslim 😉

brisilda
23. júl 2009

ale nebojte ved uz aj 40 tnicky porodili takze mate stale cas 😉

spanihelka
23. júl 2009

my by sme veľmi chceli mimi, ale asi čím budeme po tom viac túžiť...tým to bude horšie, najlepši je nemyslieť a vtedy sa to podarí!!
mám pocit, že tento mesiac som ani ovu nemala 😔 vždy viem presne kedy je a tento mesiac nejako nič, ale aj napriek tomu sme sa snažili...8, 10, a 13 deň iba 3krát, lebo manžel išiel na konferenciu a príde až 27. a to bude neskoro!!!

nadenkaaa
23. júl 2009

andzi takze myslim ze ma uplne chapes 😉 bris a ty preco taky utrapeny smailik si dala po tom tvojom veku? 😉 ved to mas uplne super roky nie? 😉
no u nas je to skor tak ze mojmu manzovi tikaju nie hodinyt ale priam orloje 😉 😀

nadenkaaa
23. júl 2009

spanihelka nadej je vzdy nehadz flintu do zita 😉 😀 potom to este poistite toho 27 😀

spanihelka
23. júl 2009

nadenkaaa si zlatá...tak to ešte poistíme, to si píš 😀 ...ale ja mám poslednú dobu nejako pošahaný ten cyklus už mám aj 23 deň, potom 25deň a tak...vždy som mávala 27deň a teraz na starobu sa mi nejako mení 😲 len sa bojím aby v tom nebol problém

nadenkaaa
23. júl 2009

ale no pokial zena po roku nechraneneho styku neotehotnie vtedy je na mieste vyhladat lekarsku pomoc dovtedy treba dat sancu prirode 😉

spanihelka
23. júl 2009

tak to si ma potešila 😀 ešte nie je rok!
nebudem na tovôbec myslieť, verím že aj nám sa to podarí..už nie tento mesiac, ale budúci mesiac budem fičať o dušu a hneď aj počas menzesu 😀

nadenkaaa
23. júl 2009

pozri podla mna teraz sme uz velmi rozmaznani dobou alebo neviem cim to je ze vsetko by sme chceli hned kedysi ludia otehotneli normalne prirodzene nebolo tehotenskych testov ovulacnych testov nemerala sa BT podla mna teraz ked sa meisac alebo dva nedari tak uz sme kazdy v panike ze co sa deje a pritom treba dat priestor a cas prirode a hlavne netreba na to mysliet treba si snazenie uzivat 😉 😵

brisilda
23. júl 2009

nadenka ja si snazenie stale uzivam 🙂)))) a kazdy den to istim od 17.7 🙂 takze som zvedava co a ako 😅

spanihelka
23. júl 2009

presne si to nadi vystihla...hlavu hore, nie je najhoršie!!! ale o to viac sme znepokojené tým, že stále vidíme...aha aj tá už má mimi, jej aj ona už kočíkuje!!! kedy sa to podarí nám? pociťujem nejakú bolesť v bruchu, asi príde menzes...ale dnes je ešte len 17.deň to nie je dobré!!!

nadenkaaa
23. júl 2009

no vidis bris to je spravny pristup 😉 dobre babule idem ja naostro znasilnit mojho draheho 😀 😀 lucim sa a prajem horucu noc nielen od tepla vonku 😉 😉 😀 papapa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre