Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dijefcatko
16. júl 2009

Ten kokroucik je mile, Tea333 🙂 my máme skôr tie bežné milé slovíčka. My sa chystáme maľovať cez víkend a klásť podlahu, tak som zvedavá, ako nám to pôjde. Ale určite chcem drahého vytiahnuť na festival fujár v Korytárkach cez víkend, aspoň na chvíľočku. V poslednej dobe som akosi zľudovale 🙂

andzi
16. júl 2009

Ja sa dnes na obede pýtam drahého, že prečo sa ma neopýta, či "to už prišlo"? Či nie je zvedavý? A on, že čo malo prísť? 😀

andzi
16. júl 2009

Muži majú úplne iné myslenie ako ženy, ja mám niekedy pocit, že si stoja na kábli. 😎

tea333
16. júl 2009

tak festival fujar-to moze byt zaujimave 😀
ja mam rada ked sa doma nieco robi, vzdy je take dobre ked sa v dome nieco zlepsi, ze?
nakoniec pozries na vysledok svojej prace a mas super pocit, ako sa to tam hned zmenilo 🙂

tea333
16. júl 2009

andzi - naozaj,ale musis si uvedomit ze tento jazyk je im totalne neznamy 😀

andzi
16. júl 2009

baby, mne sa dnes niekoľkokrát zahmlelo pred očami, tak neviem či je to z toho tepla alebo to bude niečo iné. 😉

andzi
16. júl 2009

ja mám zase rada upratovanie, keď sa pozrieš ako to doma krásne všetko čisto vyzerá, skvelý pocit, nie?

tea333
16. júl 2009

ja nemam upratovanie az tak rada, mam vsade poriadok,a mam rada cisto ale nejako sa do samotneho upratovania nehrniem 😒
priatel rad upratuje, aj ked uz sme dospeli do stadia lenivosti ze mame babu na upratovanie 🤐

andzi
16. júl 2009

super, aspoň si môžeš ľahnúť, nalakovať nechty a vyložiť nohy a ..... spokojne tehuľkovať 🙂

tea333
16. júl 2009

bodaj by som tehulkovala 😀
ale aj tak treba kazdy den co to upratat, a kosit travicku,starat sa o zvieratka,upratovat za nimi,sem tam varit.. 🙂
andzi a nemas ine priznaky?

andzi
16. júl 2009

tea: trochu ma bolia prsia, mám vyššiu BT, pobolieva ma v podbrušku...neviem

tea333
16. júl 2009

jee andzi to vyzera super 🙂
velmi ti to prajem, musi to byt super pocit ked ti meska...
myslim ze budes tehulka 😀

ja duufam ze bude meskat,zatial citim len zvlastne pocity v podbrusku, ale to moze znamenat vsetko a nic 😔

tea333
16. júl 2009

inak dijefcatko pozeram ze sme uz spolu pisai v teme 10.10 na mojasvadba 😀

dijefcatko
16. júl 2009

Tak vám babenky držím palce, nech sa objavia dve čiaročky čím skôr 😉
Ja práve varím večeru pre budúceho manžela, nech sa poriadne naje, aby mal sily na bytíček 🙂

andzi
16. júl 2009

teuška: díky, bodaj by si mala pravdu
kedy máš mať ms?

andzi
16. júl 2009

dijefcatko? čo dobré mu varíš? Láska ide cez žalúdok, to staré známe platí.

dijefcatko
16. júl 2009

Andzi, môj miláčik má rád jednoduché jedlá, takže keď som navrhla čínu, bol veľmi rád a už sa vraj teší domov 😀 Len toho zajaca nie a nie udusiť, stále je nejaký tvrdý 😒

ellit
16. júl 2009

ahojte snazilky, chcem sa vas opytat, treba s testom cakat az po vynechani MS, alebo su take testy, ktore sa daju robit aj po len musite mat par dni po ovulacii. Ja sa v tych testoch nevyznam, ale mne je tak zle uz druhy tyzden a dneska som bola v potravinach a bol tam jeden chlapik......no jak mna natiahlo, ked som ho zacitila, bleeee

biancarv
16. júl 2009

ellit rapidclear sa dá urobiť na piaty až desiaty deň po oplodnení, ale nespoliehala by som sa na to, aj tak môžeš mať nízke hcg ak si tehu a ten test to nemusí zachytiť, na nete som čítala odporúčanie lekára, že treba počkať dva týždne od pravdepodobného počatia a tak testovať 😉

tea333
16. júl 2009

ms az koncom mesiaca, nikdy som nesledovala kkolko denny mam cyklus, ale nemam ho nijak velmi dlhy a mavam ms pravidelne(sa mi zda) a 1.7 som mala 1.den cyklu tak budem cakat do koca mesiaca..ak to bude viac nez 30 dni, budem sa pomaly tesit..ale mavam tak tyzden pred ms predmenstruacne pocity a bolesti, tak snad budem vediet 😉

biancarv
16. júl 2009

tea ale tie predmenstruacne pocity a bolesti môžeš mať aj ako tehuľka, je to veľmi podobné 😀

biancarv
16. júl 2009

ktovie ako sa majú fomarik a nadenka, už som si s nimi dlho nepísala 😒

ellit
16. júl 2009

dakujem za radu biancarv 🙂 no nam sa tak pred mesiacom postastilo si nedat pozor, ale snaha o babo je tu od jula, tak bud sa nam uz vtedy na prvy krat podarilo, alebo mojmu telu sibe
v sobotu mam dostat MS, tak to uz vydrzim
lebo po porode som dostala MS az po 8 mesiacoch a mala som ju len tri krat dokopy a to sa velmi cyklus vypocitat neda

biancarv
16. júl 2009

no ellit ja som po pôrode až po roku a pol dostala prvú mrchu, lebo vtedy som prestala kojiť, a už máš priznaky? ved ked to bolo pred mesiacom, už môžeš testovať, určite daj vedieť ako si dopadla, no to som zvedavá 😀

ellit
16. júl 2009

biancarv, citim sa presne rovnako ako pri prvom tehu
zjem aj kravu ale pri pohlade na jedlo mi je do bleeeeee, boli ma v podbrusku a obcas aj hlava
tak to chce uz len ten test, len sa bojim, ze budem mat este slabu hladinu toho hormonu a vyjde nagativny

tea333
16. júl 2009

ved ked pridu tie pocity ale nepride ms, bude to jasne 😀 😀
to je pravda,baby nepisali uz dlho,ale urcite sa im stikuta jak o nich piseme a coskoro pridu 😀

tea333
16. júl 2009

ach ide v telke film Once, ja snad budem plakat,ta hudba, ja ju milujem ☹ 🙂 😕

dijefcatko
16. júl 2009

baby, mam na vas jednu otazku, este sa v tom nevyznam, tak mozno bude zniet hlupo, ale neva. Ak si meriate BT a ta jedneho dna stupne, co naznacuje ovulku, treba robiť bábo hneď alebo pár dní počkať? Chcem si ju začať merať, ale potom neviem, ako sa riadiť podľa grafu 😅

tea333
16. júl 2009

no to je to, neviem ci to nie je tak ze ked stupne ovulka uz je alebo bola??

nadenkaaa
16. júl 2009

ahojte tea bianca fomarik tak tehu NIE som ☹ 😢 😢 😢 😢 testy neklamali len tolko som vam prisla napisat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre