Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
10. jan 2010

miska luckin graf je par stran dozadu, dnes rano ho tam davala..

lucialen
10. jan 2010

Nadenka dakujem 🙂
Budem vam velmi drzat palce k // 🙂
Miska tu je moj http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181

nadenkaaa
10. jan 2010

luci a kedy ti vychadza termin porodu?okolo 19.9 hm?

lucialen
10. jan 2010

Inak dnes som uz stresovala, ze co ked mam z toho clostylu cystu a preto mam pozit test 😒 Ale pri cyste asi nebolia prsia tak velmi 🙂 Cim viac sa tesim, tym viac sa bojim 😒 A vobec nemam chut na sladke, to je u mna normalne sokujuce, lebo ja som zavislacka na sladkom a hrozne mi chuti mlieko
Za chvilu ideme k nasim gratulovat mamine, ozvem sa neskor.

lucialen
10. jan 2010

Nadi, asi az 22.9., lebo ovu bola neskor

miskahryzka8
10. jan 2010

ja uz citam odzadu 😀 , ale je vela popisane 🙂

luci dik, grafik nadhera 😵 , sranda, ze si testovala na 29 DC a yelenu ciarku ti dal FF uz od 28 DC 🙂 🙂

dzou , veru chlapi to s otehotnovanim beru inak ako my a hlavne sa boja dochtorov 😀

nadenkaaa
10. jan 2010

luci strach tam bude vzdy 😔 ale drzim palce nech ho uspesne aj s omrvinkou v brusku prekonavas 😵 😵
ja pochybujem zeby sa to podarilo u nas myslim ze my si este pockame 🙂 ale beriem to sportovo 😉 pojdem off dnes dalsia nocna 😅 peknu nedelu vsetkym 🙂

dzou
10. jan 2010

ahojte kocky idem vas docitat.... citala som trochu rano ... tak diki za pochvalu mm a mna 😵 ta jedna vacsia fotka je nasa naj ta sepiova 😉 tak idem citat

tea333
10. jan 2010

Nadi ty sa nejak neukazujes 😒 Vzdy sa nenapadko vytratis 🙂

nadenkaaa
10. jan 2010

tei no ako chodim do roboty tak uz tolko nestiham 😀 neviem ci som taka mimo este z toho 😀 😅 alebo taka nesikovna ze nestiham 😀

tea333
10. jan 2010

ach no robotka 😉 tak sa skoro ukaz 🙂

nadenkaaa
10. jan 2010

ved konecne budem mat 2 dni volna takze sa ukazem na dlhsie 🙂 😉 pekne sa mi tu opatrujte 😵

sisa2
10. jan 2010

miska - krasna hadica, vyzera to super! mrchu necakaj, podla mna si da dost dlhu pauzu 😵

nadi - som zvedava, ako ty. drzim palceky. ked budes niekedy aktualizovat tabulku, prihod ta este pls xenu, nam tam chyba 🙂 dakujem-

dzou
10. jan 2010

lucka super ze ciarka silneje ...moooooooooooc drzim palce 😵
xena no podla mna si uz skoro istaaaaaaa 😵 moc drzim palceky 😉 zajtra testni... 🙂
miska inac uz som ti asi vcera chcela napisat.... ze ci si skusala na ff dat prec to ako si si ty vyznacila ovu ze ako ti ju ff sam teraz vyznacil len ma tak zauijmalo ci oznaci to iste 😉
a tehulky hlavne vela oddychujte... 🙂
ja som robila mad.gulas.. a knedle konecne sa mi podarili 😀 mnaaaaaaaam dobre to bolo ako od maminky
a hlasim ze ZASE snezi 😖

xena1
10. jan 2010

babule trocha som zaspinila neviem ci z vrtania sa v krcku alebo ide mrcha... 😒

dzou
10. jan 2010

xena 😒 ved uvidis ale ak to opat bolo jednorazove tak to je dobre znamenie

sharmana
10. jan 2010

jaj babule, vy s tým krčkom, xeni nevrtaj sa v nom 🙂
čítala som, že to vôbec nie je dobre, aj infekcie z toho môžeš chytiť.. a okrem iného, ja ked som začala s BT a skúšala som aj krčok, tak som ho nikdy ani nenašla, tak bol schovaný, takže každá to má trošku inak 😉

práve si dávam kafíčko, ja som dnes robila zemiakové placky, strúhaný syr... a na zajtra chystám rybičku, len tak udusenú a zemiačky...

a držte mi palčeky, aby som našla vôbec nejaké pekné šatočky na svadbu a za normálnu cenu 😀

sisa2
10. jan 2010

dzou - posli sneh k nam, u nas sa uz roztopil. danielko je z toho nestastny ☹

xeni - uz fakt kasli nanho a nevrtaj sa tam, zbytocne si robis nervy a mozes si zaniest nejaku infekciu. ja verim tomu, ze mrcha nepride a na teste budu dve //

sharmi - mnam, zemiakove placky som davno nerobila. neznasam to struhanie zemiakov. ale asi sa necham nahovorit a spravime si aj my.
drzim palce, nech sa vam podari najst pekne saty. su vypredaje, tak hadam aj ceny budu normalne.

ja cakam, kedy sa nam zobudi krpec a ideme pozriet domcek. nechcem vidiet to blato, co tam zas bude 😒

dzou
10. jan 2010

my tiez budeme mat rybickove tyzdne... vcera sme v makr(nieco ako metro)kupili file 3kg za 10lb. a lososa 2kg za 15lb. a ananas 3kg za 3lb v plechovke obrovskej takze chundutie moze zacat 😀

dzou
10. jan 2010

ideme sa prejst s psiskom 😉 tak zatial paaaaaaa

miskahryzka8
10. jan 2010

xeni no mna hlavne bolelo to podbrusko a prisia, ale tie prestali 😕 , ale pred mrchou ma bolievali, tak nechapem 😕

siska dik 🙂

inak v noci sa mi snivalo, ze mi jedna znama vesti z kariet 😀 , ona normalne nevesti 😀 a som sa pytala ci som tehu a karty ze odpovedali neurcito 😀 😀 😀 😀

motylek, vyzera to, ze boola ovulka 🙂 a tiez dik 🙂

tot je tiez moj siedmi cyklus... ale jedne mesiac sme sa nesnazili nkvoli antibiotikam...

tei, tak som sa bacla po ruke 😀 a zatial to zvladas super ako citam 😵

luci, nemas pocit, ze mas nizzsi tlak? Baby nemali ste to, ked ste otehu?

xena1
10. jan 2010

ok babule idem sa nan vykaslat teraz uz naozaj a idem s detmi do kina... 😉
bud pride mrchula alebo nie...ideme dalej.... 😉

miskahryzka8
10. jan 2010

siska, bodaj by si mala pravdu 🙂

dzou neskusala, vidis idem skusit 🙂

sharmi drzim palce na satocky 😉

miskahryzka8
10. jan 2010

juj nevirem najst to s tou ovulou, kde sa to dava 😕 ?

sharmana
10. jan 2010

sisa. a kde máte domček? blízko BA alebo priamo v BA?
my ešte nemáme dorobený byt a už rozmýšlam, že kde by sme si v budúcnosti postavili domček 😀 respektíve kde zohnať pozemok za ešte prijatelnú cenu, lebo tu je to hrôza čo pýtajú....

tea333
10. jan 2010

shami u nas v studenom to bolo este ako-tak..a sme blizucko od Ba, 10 min do skoly do ruzinova 🙂 ale prostredie nooo len taka nudna rovina 😒
za prijatelnu iba dalej od BA..ked sa postastia nejake peniazky navyse ja chcem ist daleko do karpat do lesa 🙂

dzou
10. jan 2010

uz sme sp5t 😉 ...
miska ja neviem kde sa to robi ja som si sama neoznacovala nikdy ovu ale tak asi tam kde si to oznacila sa to aj da dat prec... neviem

dzou
10. jan 2010

nikto tu nie je????

janulka04
10. jan 2010

tak ako kocky? mm mi dnes preinstalovaval software a mam radost....nahadzoval novy Windows a vymazal mi vsetky dolezite zalozky 😠

dzou
10. jan 2010

to vzdy potesi jani 😖
ako sa inac mas?videla som fotecky kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre