Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
14. jan 2010

Ja som sa cez vianoce vysvihla na 56,5 kg a dostala som aj digitalnu vahu, takze to budem mat pod kontrolou 😀 Bris myslis ze uz bude dutinka? Zajtra som len 4+3tt 😒 Ale co, hlavne ze ma supne na marodku 😀

brisilda
14. jan 2010

dzou no ved hovorim ze je to tym ziovotnym stylom aky teraz zijeme kde su casy kedy nase babky od rano do vecera pracovali na poli 😀 😀 😀 vtedy rodili ako jablonky 😉

brisilda
14. jan 2010

lucka podla mna ano pokial si mala ovu na 14 dc tak naisto minimalne zvatsena maternica bude 😉

dzou
14. jan 2010

bris sak aj na mne sa dost podpisalo to ze sa vsade vozim na aute ... ked som byvala v BA tak som vselikda peso chodila lebo to bolo skoro rychlejsie ako MHD ... a teraz mam niekedy pocit ze na aute uz aj smeti chodim vysypovat 😀 😀 😀 😀 😀 no minuly piatok som bola peso na nakupe v tescu tak rozmyslam ze to tak budem praktizovta castejsie mam to aj do kopecka po ceste domov cez park takze s nakupom v ruksaku dost makacka 😅

brisilda
14. jan 2010

dzou v PB mame turistiku v centre mesta 😀 byvam na dost strmom kopci kde je sidlisko cize mam co robit ked chcem vybehnut z mesta domov 😀 a preto chodim autom

lucialen
14. jan 2010

Bris, ovu som mala na 18dc, zajtra som 35dc, 16DPO. Ved vas budem informovat 😉

dzou
14. jan 2010

no ved podla mna nam aj chyba pohyb ... kamoskyna kolegyna ze nemohla otehu a ze to bolo nieco od chrbtice si predstavte .... tak chodila na nejake rehabilitacie..cvicenia a uz ma doma miminko 😵 nie je to vzdy len o tom ze pchta do seba vitaminy a sledovat ovu 😉

lucialen
14. jan 2010

17dpo, sorry

dzou
14. jan 2010

luci tak drzim palceky nech uz nieco uvidi 😉 a krvicku ti nebude brat?

kkatkaa
14. jan 2010

jasne dzou ved ako ty chce to je na tebe, ja ked som bola u dokiho tak hned akcna som sa pytala aj na ten spermiogram a doki ze brzdite najskor musim pozriet vas ci vam rastu foliky a tak a ak ano tak az potom je na rade manzel 😅

diky bris, to by bolo skvele ale keby aj nie tak snad mi doki pomoze s tym nieco urobit. krasne brusinko 🙂

brisilda
14. jan 2010

lucka to je v pohode ja som to neprepocitavala 😀 lebo pisem s maminou na skype

dzou
14. jan 2010

nooo kati podla mna by vas mali vysetrit oboch naraz... podla mna by to tak bolo najlepsie.... a tusim ze tu v uk to tak funguje.... ja si myslim ze v dnesnej dobe je mozno viac neplodnych chlapov ako zien 😉

sharmana
14. jan 2010

babule v tescu, tie veci sú cherokee, ale sú dobré, ja som kupovala už X vecičiek pre kamošky, pre sestru atd. a aj v drahých butikoch, a niektoré veci, hlavne dupačky a body sú úplne rovnakej kvality 😉

kkatkaa
14. jan 2010

luci drzim zajtra palce u dokiho a dufam ze uz bude aj dutinka aspon

my tiez ked sa prestahujeme (ak sa vobec prestahujeme) tak barak je na dost brutalnom kopci takze to bude tiez turistika kazdou cestou domov
sme si robili srandu ze keby som tade tlacila hore kocik tak by mi male vypadlo, takze ho budeme radsej hore tahat 😀

na chvilu vas opustim idem kuk ordinaciu

dzou
14. jan 2010

no my sme na takom velkooooooooooom kopci byvali v BA teda mamina este stale byva 😅 😀

lucialen
14. jan 2010

Jaj dzou, to neviem 😒
Bris tvoje brusko sa nezda vobec vacsie ako pred 4tt 😉

dzou
14. jan 2010

ze luci mne sa zda brisine brusko praveze trosku aj mensie ci?

sharmana
14. jan 2010

no nejako sa nam to tu pekne otehotnieva v tejto téme, to je super, ešte pár kočiek a budeme pomaly komplet 🙂

dzou
14. jan 2010

a ozik... nikto nic nevie o nadenke?

dzou
14. jan 2010

sharmi ze? tolko novych tehuliek 😵
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj a konecne ma napadlo co sa chcem opytat hlavne novsich tehuliek asi.... vzdy ma to napadne v robote a doma zabudnem..... ze teda ked ste uz tehulkya vestila vam salute ci vam to vyslo alebo nie..... 😉

sharmana
14. jan 2010

dzou. no mne to asi nevyjde, pokial budem mať dcérku, lebo mne veštila chlapca... ešte počkám na 3D 😉

dzou
14. jan 2010

hej sharmi ? no som zvedava aka bude tendencia 😉 ... kedze mne vestila ze budem mamina az v r. 2011 ze ako to mam brat pravdivo 😀

sharmana
14. jan 2010

ja veštbám neverím... u mna nikdy nevyšli, takže ich beriem len ako zábavu.. takže asi tak.... skôr by som verila tej metode kedy splodit dievča a kedy chlapca, podla dní pred ovu a počas ovu... lebo to sa mi zdá že vychádza.. aj moja kolegyna chcela dcérku, tak keksikovali 2 dni pred ovu a vyšlo to...

dzou
14. jan 2010

sak jasne sharmi 😉 ja len tak ... lebo nieco jej vyslo a to to ze o nasej teme vyvestila ze okt/nov nebude moc dobry a ani nebol ale ze od decembra sa to ovela zlepsi a od vtedy mame tusim 5 novych tehuliek 😉tak preto sa pytam mozno to bola len nahoda mozno nie 🙂

brisilda
14. jan 2010

lucka ja som si to tiez vsimla 😀 ale tuk okolo je viditelny 😉 co narobim hlavne ze male kope bola som v utorok na poradni cize je to vraj ok 😉 teraz si kazdy den meram tlak a ked vyskoci nad 140 mam utekad do nemocnice alebo prist na poradnu

lucialen
14. jan 2010

Dzou, to vyvestila mne 😀 Mne vyvestila, ze oktober, november nic nevidi, ale ze v decembri na vianoce to vidi pozitivne 🙂 V decembri som mrchu dostala, ale otehu som po vianociach, takze to aj vyslo 😉

dzou
14. jan 2010

luci ale ty si sa tusim pytala aj na celu temu ci nie? alebo niekto sa pytal na celu temu to viem....

brisilda
14. jan 2010

ianak busko moze byt aj preto mensie lebo v knihe som citala o spravnom drzani tela a vraj brusko treba jemne vtiahnut dnu proste ho nemame my tehule vypulovat von 😉 inak skusim este odfotit v tom istom obleceni ako pre 4 tt a uvidim podla dokiho je velkost OK normalne ma aj meral 😀

brisilda
14. jan 2010

a cim je bursko viditelnejsie tym sa mi prsia zdaju mensie 😀 😀 😀

dzou
14. jan 2010

bris to mas fuk sak vyzeras super ako netypovala by som ze mas taku vahu aku mas si dost vysoka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre