Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena1
14. jan 2010

ahoj kati

dzou
14. jan 2010

xeni sak aj ja sa holim vsade 🙂 tym som len chcela povedat ze nechapme ako si niekto ani len nohy neholi fuj
sak keby aj mm nebol oholeny tam dole tak ho vyhodim z postele fuj.... take baranice tam chovat 😅

brisilda
14. jan 2010

katka tak ja s melonmi nemam problem 😀 😀 😀 aspon ma neboli chrbtica a nemam problem si kupit podpiru 😉 dzou u mna je holenie od puberty samozrejmostou 😀

kkatkaa
14. jan 2010

bris super fotecky 🙂

brisilda
14. jan 2010

dzou ze baranice? 😀 😀 😀 copiky by si robievala 😉

brisilda
14. jan 2010

katka diiik

xena1
14. jan 2010

tak to jasne dzou...
🙂

kkatkaa
14. jan 2010

ahoj xeni, este mrchujes? dobre si spominam ze okolo 25.1. ides na IUI? alebo to nie si ty? to co ta tam caka?

bris to ja zasa ano, chrbtica ma sice este neboli ale minule som rozmyslala ze ich mam aj celkom tazke, a o kupovani podprdy sa radsej ani nejdem bavit, to su pre mna hotove galeje kym najdem moju velkost a potom aby mi aj dobre sadla 😠

sharmana
14. jan 2010

katka tak posielam pár vírusíkov pre všety zatial snažilky, ale aj tak verím že už to dlho nepotrvá a snažilku tu budeme lupou hladat 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sharmana
14. jan 2010

a inak ten čas letík ved tea a groka majú už tušim najaký 9tt, ved to som mala ja nedávno a ako som si myslela, že som už "dlllho tehotná" 😀 každý týžden je pre mna obrovským ako keby pokrokom, ako keby som každý týžden nejaký level zvládla... asi mi šibe 🙂 ja tomu niekedy ešte sama neviem uveriť, že budem mamou, že budem mat svoje vlastné dieťa...to je velký zlom, hlavne pre prvorodičky..

xena1
14. jan 2010

kati ano ja som to.... 🙂 caka ma tam zavedenie spermii do dutiny maternice

sharmana
14. jan 2010

maminky čo už máte detičky, poraďte mi aké flašky kupovat a kde mám kúpit ten sterilizátor či čo to je na flašky a za dobrú cenu? teda tu v BA poprosím 🙂

dzou
14. jan 2010

bris 😀 no my to tak s mm volame aj ked nejaky chlap nie je oholeny pod pazuchami tak vzdy ze fuuuuuuuuj kukni ake tam ma baranice 😀 😀 😀
sharmi no dufam ze mas pravdu a cochvila budeme vazne tie snazilky hladat lupou a podla mna si uplne normalna ze tak prezivas tie tt sak to asi kazda 😉 a asi tak ako ty nemozes uverit ze budes mamina tak ja nemoze uveriy ze raz budem tehu uz je to pre mna take nemyslitelne ze sa to podari

brisilda
14. jan 2010

xeni drzim palce dufam ze to neni bolestive 😒 co vsetko si musi zena vytrpiet a chlap nic to neni spravodlive ☹
kati nezavidim ja mam nastastie na vyber 😉 ci chcem vystuzene krajkovu alebo sportovu 😀 no na tie kojenecke si asi nezvyknem 😖 su otrasne
shami mas pravdu cas leti ako voda a coskoro lezime na porodnom kresle 😀 neboj budes dobra mamina ja neviem ako zvladnem prvacika skolacika a babatko 😀 to az potom budu roztrhane zosity lietat po izbach 😀 😀 😀

sharmana
14. jan 2010

no ja neviem dzou, ja som hrozne netrpezlivý človek, ja by som už mm poslala na spermiogram, ved ak by to bolo v pohode, tak aspon by som vedela, že treba hladat chybu vo mne...

dzou
14. jan 2010

ja viem sharmi ale ako som uz velakrat pisala chcela som aby si najrpv nasiel robotu.... uz maaaaaaaaaa ale tak este pockam chvilu kym sa tam udomaci a tak no a potom skocime a to asi bude nakoniec az v tom juni 😀

kkatkaa
14. jan 2010

sharmi tiez chcem tomu verit
a neboj vsetko zvladnes kazdy den sa naucis nieco nove a bude to super a ty budes uzasna mamca

a tie spermie budu odobrate mm v ten isty den alebo uz boli a su teraz niekde zmrazene - ja viem ze sa pytam ako blbec ale o tom nic neviem 😅 a potom budes skratka cakat ci sa podari hej?

dzou ja si to tiez v poslednej dobe myslim 😒

brisilda
14. jan 2010

dzou tak poviem ti pravdu moj mm sa dole neholi ved komu by sa aj chcelo 😀 on ma problem oholit sa a tvari 😀 ale on neni zarasteny ako iny ved aj na hrudi si pestuje jeden chlp uz strednej skoly a chvali sa ze to je stiepok ktory tam zasadil len sa akosi neujal 😀 😀 😀

sharmana
14. jan 2010

no bris veru nie je to spravodlivé a to nie len v zákrokoch a pôrode... napríklad môj mm prerába byt, samozrejme, ja tazké práce nemôžem... ale okrem toho nepohne sám od seba ani prstom, necháva papieriky z čokolád alebo tegliky z jogurtov po stole, alebo doje a nenapadne ho umyť riad.. proste ja ked prídem z práce, kým idem varit, najskôr musím všetko umyť, lebo jaksi "samo" to neurobí... a samozrejme pri prerábke vždy zasviní celú kúpelku, ale neumyje ju...
no proste nie je to typická panna, ako ste mi tu opisovali... niekedy si pripadám ako taká sekera, stále ho sekírujem, aby po sebe upratal 😀 ale inak by som všetko musela urobiť sama a on by to začal brat za samozrejmosť.. je to hrôza..

dzou
14. jan 2010

kati no sak preto som sa konecne zacala sustredit na nieco ine... teda to chudnutie a cvicenie... uz ma nebavi sa furt strachovat najprv ci pride ovu .. potom aka je teplota... potom nad bielym testom ... proste uz kaslem na to.... ako nehovorim ze na to nemyslim to sa neda jasne ze myslim ale uz proste neverim tak kaslem na to a budem sa na to sustredit az potom ked zajdeme za dr

kkatkaa
14. jan 2010

sharmi ja som pisala vcera ze som bola u dokiho a hned som sa ho akcne pytala ze ci by mohol mm poslat na spermio a on tak na mna pozrel ze moja klud najprv sa pozreme na teba a az potom budeme riesit jeho - asi nejaka chlapska solidarita alebo co 🙂

dzou tak ti zelam pevne nervy a dufam ze nebudes musiet cakat do juna - ze v tom case budes chodit do poradne 😉 ale to v UK tusim neni si tusim pisala. tak dufam ze v tom case budes uz nakupovat vybavicku 🙂

kkatkaa
14. jan 2010

sharmi to niekedy robi aj moj, ale len niekedy, vtedy staci jeden dobre nacviceny pohlad alebo pripadne ostrejsie slovo a zvyseny hlas a uz sa lieta 😀

mas recht dzou

bris moj ma rovnako chlpatu hrud ako ten tvoj 😀

dzou
14. jan 2010

bris 😀 😀 😀 ze jeden stiepik ale sa neujal som sa tu rehotala na plne hrdlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no mm je zarasteny aj na hrudi a pekne som to odsledovala ako zarasta od 20r do teraz a ty kokso iny rozdiel je no uz je z neho chlap 😀 a tam dole sa najprv strihal a potom zacal nakoniec holit...
sharmi no ani sa mi nechce verit ze tvoj mm je panna 😀 to ten moj na mna furt huci ze nechavam tegliky od jogurtov 😀 a pod. no moj je typicka panna v tomto ako zasvinit tiez vie a tiez dakedy nepoprace ale to vzdy povie ze len preto aby som nevysla z cviku 😠 😀

sharmana
14. jan 2010

katka, na spermio môžete íst aj do nejakej súkromnej kliniky, tu v ba napr. Gyn Fiv, akurát za to zaplatíš nejakých 7 eur.. môj známy na to bol a vraj nepotreboval, aby ho tam posielal nejaký gynekolog, on sa dal vyšetrit sám od seba..

kkatkaa
14. jan 2010

moj je blizenec, ja vahy

brisilda
14. jan 2010

shami tak moj mm je tiez neporiadny aj spinave veci hodi pred kos na pradlo ako keby ho mal hodit dnu co uz chlpa je chlap ale zato navari 😉 uprace 😉 a riad umyva tak ze mi kupil umyvacku 😀 😀 😀

xena1
14. jan 2010

bris vraj to neboli...je to najjednoduhsia a naj lacnejsia metoda ako dopomoct otehu

kkatkaa
14. jan 2010

sharmi diky za tip to ma ani nenapadlo 😕 tak to by bolo super najst nieco take aj v trnave ale neviem zatial o nicom takom, tak keby ste nahodou poculi dajte mi prosim vediet

dzou
14. jan 2010

kati no tu je poradna ale taky stylom ze mas ku sebe priradenu sesrticku...nieco ako porodna asistentka.. midwife a ta chodi k tebe domova a ked treba ist na sono alebo tak tak to sa ide k dr ... cize nieco take ako u nas len je to skor doma... dokonca viem ze mm sestre brala aj krv u nej doma

sharmana
14. jan 2010

no môj mm je v pohode, ale ked sa zatne.. nemá rád, ked ho už vela sekírujem.. a je dost pohodlný..
on to nakoniec umyje, ale až ked sa zdujem a prestanem sa s ním bavit...

oki kočky, idem už hajat, lebo sa teraz posledné dva dni neviem dospat, som nejaká vyčerpaná.. majte sa mi krásne a dobrú nocku vám všektým prajem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre