Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
19. jan 2010

grok to ma velmi mrzi ze ta boli ten zub..v kazdom pripade radsej nejedz ked tam pojdes, a neboj sa bolesti, ked zozenies dobreho tak ta ani poriadne boliet nebude, ja mam zubara v tn, sukromneho,prvykrat som prisla a hned rtal 2 zuby a ja sa neskutocne bojim, ale nebolelo velmi. upozorni lekara ze si tehotna, ze ti moze prist zle, zober si sacok do ruky keby nieco a stale vyplachuj, nech ma s tebou trpezlivost..

tea333
19. jan 2010

sisa ja ti nepomozem bohuzial 😒

monikapd1
19. jan 2010

ahojte babule uz dlllho som nebola medzi vami

brisilda
19. jan 2010

ahoj monika tak co? ako bolo na sone??? mas aj fotecky? inak gratulujem k malej slecne 😉

rhodosbb
19. jan 2010

monika ahoj 🙂 aj ja gratulujem k Rebeke 🙂
sisa, poslem ti do IP jednu velmi sikovnu babu prekladatelku do NJ; a o com je ten text, je to nieco odborne?

monikapd1
19. jan 2010

ahojte babule, dakujem velmi pekne 😀 noo ale meno este nie je na 100% vybrate, manzel zacal zas vymyslat nove 😅

xena1
19. jan 2010

ahojte,kocky moje ako sa mi mavate,asi tolko nestihnem precitat...co mate nove???uz su tu same tehulky,vsak???

sharmana
19. jan 2010

ahojte kočky, ako sa mi máte? pôjdem prečítat čo ste popísali 😉
ja som si dnes vzala pol dňa dovolenky, začala sa mi točiť hlava, asi tlak...
boli sme v brendone, tak sme vymenili na kočíku súčasti a už je to ok, tak sa vytešujem...

bris. no ten náš kočík ako nový stál v akcii presne 317 eur, takže je mi pohodlnejšie reklamovať v kamennom obchode prípadné vady.. a dnes som v tom Brendone kúpila aj Tommee tippee flasku, tam stojí 260ml 5,90 eur, ale ja mám aj body na karte, tak som to mala aj s dvomi náhradnými cumlíkmi od 3+ mesiaca za 3,18 eura, takže už mám aj tú flasku, vyskúšam... dakujem za tip 😉

sharmana
19. jan 2010

bris. 🙂 veru, ten košík je asi najväčší aký som videla na kočíkoch, mm sa to páčilo... a je fakt pravda, že tieto kočíky za túto cenu a pritom sú ešte lahšie než drahé kočíky... a majú velkú hlbokú vaničku, takže sa tam 7 mesačné dieťa nebude tlačiť ako napríklad v Peg Perego a podobných kočíkoch..

brisilda
19. jan 2010

shami tak ja mam flase uz v kombinacii aj s aventkami aj s tommee tippee 😀 taktiez mam cumliky ine uz ani nechcem nakolko nechcem malemu deformovat podnebie v pusinke (takze budeme mat stale rovnake cumliky ) dnes som kupila aj avent via pohariky a k nim aj lyzcky avent 😀 ak budem mat cas tak si upravim album a hodim nove foto nakolko dievcenske veci musim dat bokom 😀

dzou
19. jan 2010

ahojte kocky tak ja uz oddychujem...ako sa mate co nove? idem si vas pocitat...

lucialen
19. jan 2010

Caute 🙂
Xeni, no ze si sa ukazala 😠 Kedy idete na IUI? Uz za chvilu, nie?

sharmana
19. jan 2010

už som dala dalsie fotky do albumu a zajtra odfotím kočík, lebo je zabalený v krabici...
bris. super, tak daj potom foto 😉

dzou
19. jan 2010

tak citkam.....
miska cvicim taebo.... vaha sa zatial drzi na predvianocnej(ale cez vianoce som pribrala kilo) ale tak chudnem len 3ti tyzden tak uvidime.. no zajtra som chcela ist ale kvoli tym bobam co mam na rukach a nohach asi nic ☹ velmi ma bolia kolena ☹ fnuq
a vcera som este cvivila nejak som si to este neuvedomovala 😀 az doma to prislo 😖

groka 😒 chudatko dufam, ze zub je ok a ze si to prezila

motylek ved ako pisu baby toto vobec nie je pokles 😉 tak moc drzim palceky

a miska super ze sa mm rozhodol pre kupelku ta sa ti zide aby si nemusela behat hore dole 😉

hej xeni ze vsetky tehulky.... a co na nas par snaziliek si zabudla? 😀

sharmi super ze vam to vymenili na tom kociku 😵

teda ale az tak ste tomu dnes nedali....

dzou
19. jan 2010

sharmi idem kuknut 😉

dzou
19. jan 2010

no pekneeeeeee si nakupila 😵 aj ja uz chcem nakupovat vecickyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😠

lucialen
19. jan 2010

Jej, ake frajerske nohavice si pokupila 😵

brisilda
19. jan 2010

sharmi kukla som tvoj album vidim ze mas avent cumlik 😀 aj ja mam ale priesvitne a 2ks lebo sa mi zdali cenovo vyhodnejsie 😀 a musim povedat ze su uzasne ja inak tvarovane ani nekupujem mam aj znacku mam oni maju cumliky v takmo istom style ako avent len su vraj protismykove cize s pusinky babatku nevyletia takze odskusame po porode 😀 a este planujem kupit tommeerky cumliky lebo oni mavaju tiez dobre tvarovane 😀 juuj ja studujem take hovadiny a este babo ani na svete neni 😎 a zasova cumlov na 3 roky bude 😀 lebo jedna kocka predava aventky za 3 € 2ks no nekup to 🙂)) a to len preto tak lacno ze potrebuje vypredat skladove zasoby 😀
dzou ahooj ako bolo v praci po tvojom uraze?

sharmana
19. jan 2010

dzou. neboooj, aj ty budeš zachvílku, uvidíš 🙂 ja už sa zas neviem dočkať bábätka, všetci mi hovoria, že nech si to ešte užívam, že sa môžem vyspať a tak celkovo.. no ale ja by som už chcela čičíkať bábo, viem že budem unavená, že sú to starosti, ale aj tak 🙂

brisilda
19. jan 2010

inak musim sa pochvalit dnes i dorazila cierna autosedacka na loolu 😀 a je uzasna na nerozoznanie od novej ako keby ani pouzivana nebola 😀 takze sa vytesujem ako mala 😀 teraz mam ev izbe uz rozlozene 2 kociare takze zajtra odfotim konecne budem mat volno 😝 😀

dzou
19. jan 2010

no v praci mali vsetci shou ze som spadla ked uz ani sneh a lad nie je 😀 zle sa mi chodilo ale tak snad uz bude lepsie....
ja som akurat dnes tak nakukla v tescu a 2 flasky tie timmotipee ci ako sa to vola stoja okolo £9 a cumliky avent 2ks len £2 😉 no my mame karty aj do makra(nieco ako metro) a jtf tiez nieco podobne a tam maju vsetky tieto veci dost lacne tak som zvedava len tam este nekukam lebo vzdy idem s mm takze to on by sa tam nezastavil este...

brisilda
19. jan 2010

dzou pocuj tak to spravme biznis nakupis mi tie avent cumle a posles na slovensko ja ti to preplatim 😀 za 2 libri to je ako zadara a ja sa vytesujem ze za 3 € je super cena u nas take stoka cez 8 €

dzou
19. jan 2010

sharmi ja uz neverim... vcera ma sice uz nejak zacali boliet prsia ale po tom pade to skoncilo 😀 takze aj tak asi nic z toho nembude 😒 ale co uz este asi nie som na rade....

dzou
19. jan 2010

bris sak uvidim ono je praveze som kukala ze ake lacne tak radsej este skotrolujem raz ked pojdem tento tyzden ze ci som dobre kukla ale tusim hej 😕 boli pekne take priesvitne s oranzovym a v takej priesvitnej krabicke 😉

sharmana
19. jan 2010

dzou. no v zahraničí je všetko lacnejšie ako tu na Sk mám taký pocit... ale ja som tiež dobre kúpila, som spokojná s tým obchodom... ešte niekedy zabehnem do pár obchodíkov, či nejaké kúsky nenájdem za dobrú cenu a plienky nové musím kúpit... muž to berie tak, že ho to v podstate nezaujíma čo kupujem, lebo on povie, že on sa v tom nevyzná.. no chlapi 😀

dzou
19. jan 2010

sak sharmi podla mma ten kocik co si kupila je super cena 😉 ale inac vela veci je tu lacnejsich ako u vas.... teda u nas 😀

dzou
19. jan 2010

no sak ani moj sa nebude vediet vyznat jeho len cena bude zaujimat 😀 no ale aj kvalita samozrejme sak ja vzdy hovorim ze nie sme taky bohaty aby sme mohli kupovat lacne veci 😉

sharmana
19. jan 2010

dzou. ja som fakt spokojná s tou cenou, uplne super, ved v niektorých obchodo ho predávajú za 420 eur a na nete aj drahšie, čo je divné teda 😀
inak čo je s janulkou? sa tu zas neukázala pár dní 😕

dzou
19. jan 2010

vazne janulka tu dlho nebola 😕 no predtym pisala ze ma toho vela tak neviem... vlastne tu ani nebola od tej poradne co bola aj s mm, ze?

sharmana
19. jan 2010

dzou. ale musím dokúpit k tomu kočíku ešte nánožník, nebudem však kupovať ABC design, zbytočne predražené.. aj taška na kočík stála 40 eur od abc design a nepáčila sa mi, bola velká ako kufor, otras, tak som si kúpila úplne inú, ktorá farebne ešte lepšie ladí k mojmu kočíku a stála len 14 eur... no a ešte treba pršiplášť na kočík a to bude všetko... vajíčko som tiež rozmýšlala, že nekúpim origoš ku kočíku, lebo ja to ani nebudem na kočíku používať...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre