Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
19. jan 2010

ok tak pa zatim ...
luci uz mas termin k dr?

dzou
19. jan 2010

no nasla som na ebay zevraj brand new ale nie je k tomu attachnuty obrazok co sa mi nepaci ale cena je dost lacnejsia... teda £80 alebo £65.... takze rodiel je dost idem kuk kolko stoja v obchode...

lucialen
19. jan 2010

Dzou, pojdem buduci piatok, to uz budem 6+2,3, uz by malo byt srdiecko 🙂

lucialen
19. jan 2010

hod link dzou, prosim

dzou
19. jan 2010

to je to co bris chce....
http://cgi.ebay.co.uk/Snuza-Go-Baby-Movement-Mo...

http://cgi.ebay.co.uk/Snuza-Mobile-Baby-Movemen...

ale nechapem preco su 2 rozdielne ked predavajuci je ten isty...

kkatkaa
19. jan 2010

ahojte idem si precitat co nove odkedy som tu nebola

miska krasna silnejuca ciarocka len tak dalej

veronika gratulujem k srdiecku

groka to ma mrzi ze ti je stale tak zle. tak drzim palce aby ta to co najskor preslo a aby ti uz bolo fajn

xeni neboj je tu este zopar snaziliek

idem kuk ordinaciu a neviem ci este pridem tak keby nie tak dobru nocku a zajtra pekny a uspesny den

sharmana
19. jan 2010

luci. tak držím palčeky, ja so bola práve 6+2tt na sone objednaná a bolo aj srdiečko 🙂

dzou
19. jan 2010

luci aj ja drzim palcceky 😉 joj uz sa tesim na fotecku 🙂

lucialen
19. jan 2010

Katka, este neprisli kvapky? V piatok som ich poslala 😉
Aj ja som bola prvy krat 6+2 a uz bolo 😵 Inak ja som otehu asi o 10 dni skor ako s prvym babom, sranda 🙂

lucialen
19. jan 2010

Dakujem. Dufam, ze mi da aj fotku 😒

dzou
19. jan 2010

luci tak asi v december/januar si najplodnejsia 😉

lucialen
19. jan 2010

No a vzdy som otehu ked moj mm prisiel z dovolenky s prepitymi spermiami 😀

sharmana
19. jan 2010

pozerám docela dobrý film na markíze....
luci. že s prepitými spermiami 😀 teda dobrééé 😀

xena1
19. jan 2010

luci,som tak pracovne vytazena ze vecer uz odpadavam do postele...
zajtra idem na folikulometriu,som zvedava co a ci tam daco bude....IUI by sem podla ovulky mali mat 25.1.tak uvidime...
dzou,prepac som zabudla ze ma pravidelne kazdy mesiac cakas 😀
kati a ty ako???

brisilda
19. jan 2010

inak kocky nieco na tych pripitych spermoskach a vajkach bude lebo uz som citala ze nejednej sa podarilo otehotniet ked konzumovali najviac alkoholu 😀 😀 😀 cize snazilky skusajte to aj s poharom vina 😀

dzou
19. jan 2010

luci 😀 😀 😀 tak dobre sa vam to podarilo 😉 drzim palceky aby ste to tentokrat dotiahli do tych 9.mesiacov 😉
no bris my sme to uz aj skusali s poharom vina(aj viac poharov 😀 ) a aj tak nic..... no ja uz neverim ze sa nam to len tak podari.... ale kamoska mi akurat hovorila cez vikend(ona je uz starsia 39r a ma 2 deti) ze ked skusali prve ze az 2 roky a nic im nebolo.... ja neviem od coho to vlastne zavisi ci len od statsia alebo co....

brisilda
19. jan 2010

dzou tak toto je zahada pre kazdeho 😒 ja tiez neviem pochopit ako je mozne ze zena neotehotneje napriek ovulke a zdatnym spermoskam

sharmana
19. jan 2010

že vraj niektorí ľudia si nejako fyzicky nesadnú, myslím tie ludské tekutiny a tak... je to podobné ako s alergiou, nechcem to zlahčovať samozrejme... alebo psychika robí tiež svoje... kamoška nemohla otehotnieť 3 roky a až teraz ked to vzdala a mali íst na nejaké vyšetrenia, tak otehotnela... už s tým nejako nerátala..

miskahryzka8
19. jan 2010

ahojte, ja som kaput 😒 , som mala dnes dve zumby, v malinove 36 ludi, super atmoska, ale zaberak, budem si musiet ubrat hodiny uz pomaly ☹

inak v lekarni mi povedali, ze zovirax sa nemoze, tak snad neva, ze som si ho jeden den mazala ☹ , dala mi an to zinkovu mast...

sharmi, super, ze kocik je uz ok 😵

juuuj docitam zajra, a pokukam nove fotky, uz nevidim 😔 😅 , papa 🙂

lucialen
20. jan 2010

Dobre ranko 🙂
Maji, tak klesas o trosku 😠 Ale za posledne tri mesiace mas najvyssiu teplotu na 12dc

motylek17
20. jan 2010

ja viem, ale tak co uz, dnes si poplacem a bude dobre... posledne meranie, uz s tym prestavam, nebavi ma to... len mi je zahadou aku dlhu budem mat LF...

brisilda
20. jan 2010

motylek ten pokles ma mrzi ☹ a co sa tyka LF tak taka 9 mesacna by bodla 😀

motylek17
20. jan 2010

ja uz na nic neverim, vsetko pre mna skoncilo... ☹

groka
20. jan 2010

Ahojte

tak mam zaciatok za sebou,vcera som bola u zubara,robil mi pätku,vyvrtal,dal liecivu vlozku propolis,vraj velmi oblubena,ziadny arzen,robil mi to bez injekcie,ale s nejakymi specivrtakmi,ja vystresovana jak hovado,hadzalo ma na stolicke jak keby som mala epilepticky zachvat=nervy,ale bol velmi zlaty,bola som spokojna vcera,chcel mi robit dalsi kaz sestku,ale nabuduce,uz som nemohla dalej,takze o 2 tyzdne idem na vybratie vlozky a zablombovanie,hned mi urobi aj 6 ,potom zas dalsi kaz hore a nakoniec bude aj trhat,potom mam pokoj,zuby ma mal prestat boliet hned,no mna presta az vecer,ale mam ho citlivy na horuce a teple,papam ako vevericka,s prednymi zubami

lucialen
20. jan 2010

Maji, lf by mala byt ako vzdy. Poplac si a zajtra bude lepsie 😔

lucialen
20. jan 2010

Groka, tak to si este uzijes so zubarom 😒

groka
20. jan 2010

luci ano uzijem,ale nic ine mi neostava,cim skor si to dam do poriadku tym mal to bude menej boliet,ale tie nervy co som zazila u neho a co este zazijem babatku vobec neprospievaju,na buduci tyzden idem do 1 poradne dufam,z bude v poriadku a paci sa mu u mna

motylek pokles ma mrzi ☹

mne dnes je zle,ale som schopna stat na nohach,takze idem uvarit kuracie prsicka na smotane s knedlou a hrachovu polievku,muz este chcel placky zemiakove s kuracim maskom,ale nevydrzim tolko stat na nohach a struhat zemiaky,takze to si spravime pobede a trosku by som mala uz upratat saty

brisilda
20. jan 2010

groka no vidis to zvladla si to statocne 😉 verim ze aj dalsiu navstevu zvladnes tak statocne a mozno uz aj bez stresu 😉
inak ja ked robim zem. placky tak ich nestruham lebo ich hadzem do mixera 😀

miskahryzka8
20. jan 2010

ahojte 🙂 , no s tymi tt tyzdnami je to zvlastne 😕 , dala som si teraz na konika presny datum poslednej mrchy a ukazuje mi to teda 6tt, co by vlastne sedelo, lebo ked pozriem na grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, tak od prveho dna poslednej menstruacie je to presne 5 tyzdnov a 4 dni 😕 , tak to by som mala asi upravit tie ostatne obrazkove grafiky 😕

motylek 😠 , tak nemeraj ale snaziljujte sa okolo toho 12 DC 😉

groak, tak si to zvladla 🙂 , si ma inspirovala a aj ja somsa objednala k zubarovi 🙂 , ja trpim an krcky a mam teraz na prednych zuboch kaziky 😕 , sestricka mi povedala, ze injekcia v tehu nevadi..., ale tie predne sa aj tak robia bez, doki mi chce uz dva roky trhat osmicku, nechcem si dat, tak snad este vydrzi cez tehu 😠

zemiakove placky, hmmmm no mnam a ako ich robite presne 🙂 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre