Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
21. jan 2010

no maji ved aj jem 😀 obcas si kupim aj celozrne pecivo mnam 😉 pocuj a kedze to zelezo mame rovnake tak uz by sa patrilo aby si sa kumne pridala aj s tehulkovanim 😉

majuska7979
21. jan 2010

brisilda snazime sa uz, toto je 7cyklus ???
tak mi drzkaj palceky 😒

brisilda
21. jan 2010

maji drzim ako sa len da 😉 inak ta bolest ktoru opisujes som mavala niekedy aj ja nic si s toho nerob sexom to isto nebolo mna aj teraz hocikedy coto zaboli niekedy doslova ma sekne a bojim sa pohnut 😢 ludske telo je zahada no ked ta to neprestane do tyzdna boliet tak sup k dokimu moje bolesti su po vatsine prechodne a chvilkove
posielam tehu virusiky 🙂
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// inak nestracaj nadej aj lucka a katka sa dlho snazili a kuk uz su tehulky 😉

brisilda
21. jan 2010

cakame teraz na teba dzou nadenku majku sisi88 dalsiu sisu a vsetke snazilky na ktore som zabudla spomenut sorry kocky ☹

brisilda
21. jan 2010

inak niekto sa tu pytal kto je 1 v poradi na rodenie tak sa mi zda ze bud cherlady alebo malalady spravte kuk nadenke do alba ona to tam ma 😀

majuska7979
21. jan 2010

brisilda dakujem za virusiky 😀
urcite su nakazlive 😵
teraz ma uz nic neboli moja takze uz sa to ukludnilo 😉

dzou
21. jan 2010

ahojte kocky.... co nove? ja zatial nic... idem si vas precitat ...

majuska7979
21. jan 2010

ahoj dzou

dzou
21. jan 2010

ahoj maji tak ako?

fazulka1512
21. jan 2010

bris zabudla si este na mna, ale v pohode 😉

majuska7979
21. jan 2010

dzou no zatial nic nove, proste musim cakat 😠

dzou
21. jan 2010

maji sak to prezijeme... baby netreba mat tak vela negativnej energie.....proste raz to pride len neviem ze kedy..... 😉 a grafik som akurat kukala tak pekne stupas 😉

majuska7979
21. jan 2010

dzou vies co rozmyslam ci ja nemam lf 11dni??

dzou
21. jan 2010

motylek ☹ tak mrcha... no skoda drzim palce aby dalsi cyklus uz bol ten uspesny... a hlavne viac pozitivnej energie... lebo s teba velmi sala ta negativna energia.. podla mna nemate ziadny problem len trosku viac optimizmu do zivota 😉 a hned budes tehula...

groka tak super ze vsetko je ok 😉 fuuuh az som si vydychla...

tak len tak som to preletela dnes ste sa snazili som videla ze aj petka medzi nas zavitala 😉 ale janulka furt nic.... bohvie co je snou 😒

inac baby poradte. mi toto..... koncom februara ma prijdu kuknut moje 2 naj kamosky(juuuuuuuuuuuuuuuuj moc sa tesim) no a jednej z nich mamina robi v lekarni 😉 ...
ako sa vola ten caj na plodnost? caj na plodnost alebo zensky caj? alebo ako? viem ze niektora ste to pili ... alebo co je dobre? viem ze je lepsie pit zensky caj ako cistu alchemilku... ze jej napisem co mi ma priniest
a co take este by som jej mohla povedat aby doniesla? tie femi kvapky sa daju kupit aj v lekarni?

fazulka1512
21. jan 2010

ja tiez ked viem ze sa blizi mrcha tak som z toho na nervy, placem, namyslam si somariny, dostanem mrchu a po nej si povieme s mm ze teraz sa to musi podarit a basta
no ale to som nemerala, teraz som trosku na nervy z toho ze kde je ovu, som zvedava kedy dorazi a ci vobec dorazi 😠

fazulka1512
21. jan 2010

dzou ja som si tie femi kvapky objednala cez net, uz som ich aj zaplatila, ale ci sa daju kupit v lekarni to neviem

dzou
21. jan 2010

no maji a ako si na to prisla? hod este raz graf uz sa mi nechce ho hladat 😅
fazulka no vidis dobre ze si zacala merat ... presne ako ti tu niekto pisal vcera ci kedy .. ze bolest vajecnikov v strede cyklu este nemusi znamenat ovu... ale tusim uz sa ti to blizi a mam citak ze zajtra uz vyskoci tak sup sup pootravovat mm 😀

fazulka1512
21. jan 2010

opytaj sa ich opytat,ci si ich mozes objednat, poslu im ich na ich adresu na slovensko, stoja 8 eur aj s postovym a ked pridu tak im vratis peniaze

dzou
21. jan 2010

jeeeeeeeeeej fazulka to je super napad 😀 mna by to nenapadlo 😅 diki 😉

fazulka1512
21. jan 2010

dzou vcera vecer sme keksikovali, dnes pauza, a zajtra asi tiez lebo ma posedenie z prace, sperma uz cakaju v mojom tele na vajko, kym sa uvolni,
no bola to moja naivna hlupost ze som si pri pichnuti hned myslela ze mam ovu

majuska7979
21. jan 2010

kuk na toto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 je tam aj graf z minula, a potom ten graf co som mala neuplny a mrcha sa predlzila, to ovulka sa asi presunula neskor, lebo sme cestovali, co je celkom mozne,lebo ja vzdy stresujem ked cestujem,

fazulka1512
21. jan 2010

tam sa zadava ze na aku adresu ich maju poslat a daj ich a mas to vybavene, poslat ti link na tie kvapky, chces

dzou
21. jan 2010

no nie je to naivne... len niekedy to nemusi byt ''to''... chapes.. mna napr. bolia aj 2 dni pred... ze vraj to niektore citia aj ked vajko dozrieva ci co...
fazuli a nehodis mi link na tie kvapky? ze by som im ho poslala?

dzou
21. jan 2010

fazuli 😀 som ta prosila ked si pisala 😀
maji tak potom je to mozne ved uz tento cyklus budes vediet ... kedze teraz necestujes 😉

majuska7979
21. jan 2010

no ved to dzou a sedelo by to aj s mrskou, 30dnova??? 😉
staci 11dni lf, na usadenie?? 😕

dzou
21. jan 2010

hej mala by.... lf ma byt od najmenej 10 dni... 😉

fazulka1512
21. jan 2010

majuska ja tiez tak pocitam ze 10 dni, preto este stale verim ze ovu dorazi, do mrchy mam 13 dni, este 3 dni ked do vtedy nepride tak ma asi j......ne 😉

dzou
21. jan 2010

diki fazuli 😉

lucialen
21. jan 2010

Dzou, teta ti ich moze v lekarni objednat a kupit a budes to mat bez postovneho. Len nezabudi povedat, ze su to femi kvapky od Valoviča. Moja kamoska ich chcela objednat v lekarni, ale nepovedala som jej že su od Valoviča 😉 A ja som pila len alchemilkovy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre