Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
25. jan 2010

nooo na angl. fore som kukala ze ktore testy su dobre a tak a pisali tam ze FR je dobry... ale ze ten clearblue co je digi je shit... ze ti vlastne neukaze ak si tehu ak mas slabu ciarku lebo to rata presne na 3 min.takze tak...

dzou
25. jan 2010

ale neviem ci mas ten clearblue digitalny alebo klasicky... palickovy
ja mam tiez jeden ten digi ale ten spravim az ked budem tehu a budem na klas. pekne // a potom sparvim ze tam bude napisane pregnant a ten ukazem mm aby pochopil 😀 ale to sa este nacakaaaaaaaaaaaaaaam snad neprejde do vtedy zaruka na nho 😀

majuska7979
25. jan 2010

a to ktory mam robit ak sa predsa len zajtra rozhodnem?? 😕
dzou ale nemyslis ze to bude priskoro???

fazulka1512
25. jan 2010

som pozerala na ten zoznam co ma nadenka, niektore baby su uz v inych temach ale nas vemli malo ostalo co niesme tehu a co ostali verne tejto teme 😉

dzou
25. jan 2010

nieeeeeeeeee sak podla toho minulomesa. grafu uz by si aj mrchu mala nat nie?... skus ten FR ja viem ze sa bojis lebo to je ten co ti predtym ukazal // ale mohli byt dve len sa mozno mimi neudrzalo 😔 chapes ako to myslim
a tedn clearblue mas teda aky?

majuska7979
25. jan 2010

dzou mam ten klasicky, nemam digitalny bol pridrahy 😉

dzou
25. jan 2010

hej fazuili velmi malo nas je 😉 dufam ze iz za chvilu ani jedna snazilka z tej zostavy nebude snz 😉
maji tak potom je to jedno podla mna ktory spravis

majuska7979
25. jan 2010

ten blueclear +plus, tak sa vola, ono ak si tehula to urobi + a ak nie to --, na nom pise ze sa moze robit 4dni pred ocakavanou mrchou, a ten FR 6 dni pred mrchou ale tam je to percentovo nie na 99percent

lucialen
25. jan 2010

No uz sa konecne doucila, to zase bolo 🙄 Som totalne unavena. 🙄
Majus, a citlivost tych testov je taka ista?
Inak myslim ze Sobiatko bude rodit prva, ale ta sem uz tiez velmi nechodi 😒

dzou
25. jan 2010

hej hej.... no tak sprav ten clearblue...ci blueclear... ja mam tie digi lebo raz boli v akcoske 😉
inac baby mna taaaaaaaaaaaaaaaaaak strasne bolia tie prsia... normalne v robote ma raz tak pichlo tak cudne taka bolest z bradavky do celeho prsa... ak to tak bude stale budem musiet skocit k dr ze co to... no si aj prezeram prsia kazdy mesiac a nemam ziadne hrcky no keby ste zazili taku bolest ... normalne sa bojim

dzou
25. jan 2010

presne luci sabiatko uz na nas kasle... a ta baba co zalozila temu... tak tu som tu nevidela od kedy sem chodim cca od konca augusta 😀

dzou
25. jan 2010

a inac dnes nemala ist niektora z vas k dr?...

fazulka1512
25. jan 2010

majuska keby ja som mala taky graf ako ty, a porovnala by som z predchadzajucim cyklom, co si merala tak testnem, ale rob ako uznas za vhodne aj ked si myslim ze si z toho dost napata, ale aj ja by som bola, ver tomu 😉

lucialen
25. jan 2010

Jaj, tu si ja vobec nepamatam 😒 A cheer mala asi plnu hlavu a ruky stahovania, tak nema na nas cas 😒 Ale Janka ma stve, kde sa vyparila a ani neda o sebe vediet 😠

majuska7979
25. jan 2010

no baby ani na jednom nemozem najst aku maju citlivost???????? 😕

dzou
25. jan 2010

no sak o janku mam aj strach trosicka... dufam ze je v poriadku....
maji ani na letacikoch to nie je? tusim takym malym niekde na spodu napisane?

majuska7979
25. jan 2010

fazulka, proste myslim ze je este priskoro a nechcem testovat skor,
a napata, no mozno troska ale urcite menej nez som bola minuly mesiac 😀

lucialen
25. jan 2010

Maji, ja som prvy krat testila 10dpo cit 25 a malinky dusik bol, na 11 dpo uz bola jemna ciarka 😉
Dzou, Miska ide v stredu, ja v piatok a katka v pondelok 🙂

dzou
25. jan 2010

jaaaj tak uz mam jasno luci ja som myslela ze uz niektora ide dnes...
no tak ja som jasna som cca12-13dpo a bfn bol taky zeeeeeeee az ... ani len naaaaaaaaaaaaaaaaaznak po druhej ja som vlastne este nikdy ziadne duchy nemala ja tam mam furt bielo ja prdel

lucialen
25. jan 2010

Dzou, ani ja som nikdy ducha nemala predtym, len teraz 😒 Ale fakt je, ze vela bab mava duchov kazdy mesiac

majuska7979
25. jan 2010

na tom blueclear nieje nic
a FR som este neotvarala, kuknem zajtra 😉
lucia problem je ze ja uz nechcem vidiet dusika, bojim sa ich ako cert svatenej vody, radsej si pockam a nech vidim riadne kolajnice 😒

sharmana
25. jan 2010

ja sa pridávam, tiež mám poradňu v pondelok 🙂 a 2.2. mám to 3D, tak som zvedavá, či náhodou pipik nedorástol 😀

dzou
25. jan 2010

no sak... ja viem ze to teraz vyznie hrozne ale ja by som napr. aj bola rada ak by som mala nejakeho ducha a potom nic... aspon by som mala aku taku istotu ze otehu mozem len sa neudrzalo.... ale ja som tam NIKDY tu druhu ai len naznakom nemala...

fazulka1512
25. jan 2010

majuska je to na tebe, ci testnes zajtra alebo v iny den, drzim palce a budem sa tesit s tebou 😉

groka
25. jan 2010

caute

dzou ja som mala ist k doktorovi,ale idem stredu
ja mam nejake bolave pichanie v podbrusku,nemam dobry pocit uz z nicoho

majuska7979
25. jan 2010

sharmana, no drzkam palceky aby ten malu pipik troska znova podrastol 😀 😵
no vsak uvidim babule zajtra aka bude teplotka 😉

dzou
25. jan 2010

groka joj tak drzim palce aby si bola cim skot fit a uzivala si tehulkovanie
maji sak sa musis sama rozhdonut;... ale drzim palceky 😉

lucialen
25. jan 2010

Sharmi 😀 Myslis ze by este dorastol pipik? 😀

sharmana
25. jan 2010

majuska. dakujem, ja som síce už nakúpila ružové, ale tak ako ma prekvapilo dievčatko, tak by ma teraz prekvapilo, že čakám chlapčeka 😀 hlavne aby bolo mimi zdravé 🙂

dzou
25. jan 2010

no ja zatial utekam baby na to taebo... ale nie doslova 😀 aby som zase nespadla ako min. tyzden 😀
este nakuknem ako sa mate ak budem mat cas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre