Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
27. jan 2010

ahojte kocky

vcera som vas uz ani nedocitala som kukla ordinaciu a bola som mrtva - to som teraz inak kazdy den hlavne tak od obeda vtedy ma to chyti a som hotova 😒

veronika diky moc - ale az v pondelok idem k dokimu

ale dnes bola u dokiho miska ze? uz sa ozvala co nove?

lucialen
27. jan 2010

Kati vitaj v klube, ja som tiez od obeda uplne mimo, unavena, az kym nejdem vecer spat 😒
Miska sa neozvala 😒
Mne je dnes druhy den blbo, zacne mi byt zle od zaludka a musim sa najest, inak mi je len horsie 😖

kkatkaa
27. jan 2010

inak ja som to v decembri a este aj v januari uz vzdavala tiez, po navsteve dokiho ked mi len povedal ze ms bude meskat som uz nic neriesila a len som si hovorila ze uvidim kedy dorazi a nakoniec nedorazila 😉

tea na ake vysetrenie to ides? drzim palce

groka gratulujem ku knizke a k dobrym vysledkom super. a ako sa inak mas? zastav sa aj castejsie ak sa ti bude dat

kkatkaa
27. jan 2010

luci ja presne tak isto uz som si myslela ze som nejaka ina, lebo ja som byvala taky nocny vtak a teraz totalne nevladzem 😒

ta miska nas ale napina. urcite uz lieta po nakupoch a zacala si robit vybavicku 😉

mne este nic zatial - keby to tak vydrzalo co najdlhsie

brisilda
27. jan 2010

fiha? takze uz to tu mame krasne poporiadku ako ste otehotneli najskor lucka potom miska a nakoniec katka 😀 myslim tie nevolnosti nebojte mne tiez bolo na zaciatku az nesmierne dobre a potom baaaac nevolnosti v plnom prude ktore nikomu nezelam 🙄 🙄 🙄 hroza strach uz by som to zazit nechcela 😖

groka
27. jan 2010

katka ,baby vcera bola ordinacia?ked si katka pisala ze si kukala,ved som teraz pozerala a nebola,ved by ma porazilo
ja mam dnes asi dietu,neviem co by som jedla,mne je uz ocividne lepsie,som dnes vypila 2 kavy uz,ale slabe,a chutili mi az som mala labuz z tej prvej

ja vas citam casto,len niekedy nepisem,ale teraz som na FB paci sa mi ta farma tie hry tam,tak hram 😀

tea333
27. jan 2010

kkatka zajtra na poradnu a snad pre knizku 🙂 a 2.2 do genetonu, budeme vediet pohlavie do 5 dni od odberu, tak snad do konca tyzdna 🙂

kkatkaa
27. jan 2010

bris nestras prosiiiiiiiiiiiiim ja som sa teraz zobudila a tak ma boli zaludok ze az - teraz skusam jest (lasagne) ze ci mi to prejde ale neprechadza zatial ☹ ale som taka hladnaaaaaaaaaaaa ale ma boli zaludooooooooooook co by mi mohlo pomoct?

aha groka tak ty takto s FB nas podvzadzas - no aspon ze sa priznas 😉 ja som pozerala ordinaciu na nove. a tie kavy si pila ake? normalne?

tea aha super tak zajtra drzim palce. a to uz ste taki zvedavi ze chcete uz vediet pohlavie vy nedockavci 🙂

baby co sa to deje s nasou temickou? ved tu sa kazdy den tolko popisalo a teraz posledne dni teda tomu moc nedavame co? musime sa polepsit (ak nam to okolnosti dovolia)

dzou
27. jan 2010

caute zienky... idem najprv citkat...
fazulka pekny grafik...moc drzim palceky 😉
maji ved este uvidis mrcha nikde tak sanca este je.... pokles to nie je velky 😉
tea tak drzim palce na poradnu... a to tak skoro chces vediet pohlavie?
groka tak super ... ze tehu knizkaaaaaaaaaaaaaa vaaaaaaaaaaaaaaau ahaaaa a ty nas takto podzvadzas na FB... no to si zapametame 😀 .
katka sranda ja som najprv napisala ze nas groka podvadza a teraz citam ze si napisala to iste 😀
no podla mna uz vsetky zhanaju vybavicku 😀
no.... a ja.... vecer som sa rozhodla ze rano zmeriam teplotku... ze mm je na nocnej tak nebude pindat... tak som rano zmerala a skoro som odpadla... na 29dc ze 37???? to som nikdy nemala... v albume mam vsetky grafi tak kuknite...max som mala 36.8... no tak som testla a nic 😒 ale bol to ten lacny test tak neviem... ako viem ze moze teplota klesnut aj az cez MS ale podla mojjich grafoch ja nie som ta co jej tak klesa... mne vzdy padne tak 2-3dni pred mrchou... tak uz nechapem.. inac sa nic nezmenilo... podbrusko stale trochu boli, picha ci co a aj prsia....tak uz fakt neviem normalne by som uz cakal mrchu po tych testoch ale ta teplota ma teraz metie

dzou
27. jan 2010

no a teda este musim polutovat mm... rano bol na pohotovosti lebo cez vikedn rezal nejake zelezo a padla mu spona do oka... to mal pritom aj okuliare a ze inokedy nenosi 😅 .... tak ho to rezalo, tak siel mu to vytiahli... teraz este spi lebo bol aj po nocnej.... dufam ze to bude zvladat lepsie ako chripku 😀

kkatkaa
27. jan 2010

ahoj dzou
pozeram ze sme mali rovnake reakcie 😀 ako sa mas? co nove? krasna teplotka dnes rano ty brdo ale co ten test? ach jo tak ja uz neviem. skus zmerat aj zajtra skusis? budem ti hrozne moc drzat palce dzou aby sa zadarilo juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
chudak tvoj mm - moj to uz tiez mal parkrat a viem ze ho to vzdy hrozne bolelo 😒 ale ked mu to vytiahli tak uz bude dobre neboj

fazulka1512
27. jan 2010

dzou teplota je super, drzim palce, skoda toho testu, ale nadej este stale zije

dzou
27. jan 2010

joj no sak kati...... ja som kukala na ten teplomer jak puk... no sak zmeriam uz asi aj zajtra... no uvidime... lebo ten test co som mala to je z libroveho obchodu a dokonca su v baleni 2za£1... a kukala som na angl. fore ze ci su spolahlive a tak tak niekto tvrdi ze nie a niekto ze hej... niekto aj pisal ze nic neukazali a pritom baby boli tehu... no tak este uvidim ale velke nadeje si nedavam... to sa musela len moja tam dole nejak pomylit s tou teplotou 😀

fazulka1512
27. jan 2010

zabudla som vam napisat, ze dnes mi dosli femikvapky, este ich nemam doma, su na poste
asi musim cakat na koniec cyklu a zacat brat od 1 dc

dzou
27. jan 2010

no fazuli len aby to ich bolo treba 😀 😀 😀

dzou
27. jan 2010

no ale vazne kde ste vsetky???

janulka04
27. jan 2010

ahoj tehule a snazilky....hlasim sa po odmlke...mm ukradli notebook na sluzobke, takze sme museli kupit novy...
co nove? idem skusit precitat

dzou
27. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezi janulkaaaaaaaaaaaa dnes som uz zase cely den nad tebou premyslala co je s tebou.... uz som sa obavala ci nie si v nemocke
no hrozne s tymi ludmi... teda ze mu ho ukradli.... no neviem ako dlho si tu nebola... takze nove tehulky co asi nevies je lucka , miska a katka 🙂
a inac ako sa mas?

janulka04
27. jan 2010

lucka a miska som vedela....katke gratulujem 😵
ja v pohode, mala kope o dusu, ja mam uz skoro 7kileciek navyse 😀 ...dnes sme boli s Laurou u zubnej, jej robili zubky v narkoze, lebo sa velmi bala....ale mame to za sebou
a inac, skusala som tu brokolicovu a bola mnaaaaam 😝 😀

janulka04
27. jan 2010

a ty ako? 😉

dzou
27. jan 2010

ze je straaaaaaaasne dobraaaaaaaaaa.... no ja sa ako tak mam celkom dobre 🙂
no a trochu vyssie ne tejto strane som pisala ako som na to tak kuk lebo je to na dlhsie... no v skratke som 29dc... piatok cakam mrsinu....
joj a super ze kopka... a ako bolo na tej poradni?

dzou
27. jan 2010

a inac teraz kukam na ff grafy a hlavne teda tie kde baby mali neg, tehu rest pred poz. a jedna dokonca mala neg. na 13dpo, 15dpo... a az na 16dpo mala pozit.
tak nebudem si davat nadeje ale davam si 😀 😀 😀 😀

groka
27. jan 2010

katka nescu ale pol na pol s mliekom

janulka som stastna ze si tu

janulka04
27. jan 2010

jaaj, supis...myslis tu predporodnu pripravku, ze? Zlati lekari, mam narok aj na masaze a jogu, ak by som chcela, ale niet casu, takze nehrozi...postup porodu je aky tam maju, priprava a porod zatial hodnotim dobre, uvidime, co bude v maji v reale 😀 ....dokonca mi odfotia male ihned po porode, odtlacky mu spravia a ak budeme chciet, pod heslom to daju na net, aby si mohla rodinka na SVK kuknut 😵
a za porod dostanem zadarmo monitor dychania, takze som spokojna 😉
teraz idem 4.2. tak som zvedava, ci bude Sono a ci bude pipik a ci nie 😀

kkatkaa
27. jan 2010

janul ahoooooooooooooj kde sa tulas? no to je neprijemne s tym notebookom a my sme ta tu spominali ze kde si a kedy sa uz konecne ozves. vsetko ok?
a dakujem 😵

a ako bolo na predporodnej priprave? bavili ste sa?

dzou
27. jan 2010

ty kokso ... a jedna ma dokonca neg test na 18dpo a hned na 19dpo poz ale z krvi.... chapete to? no uz nekukam lebo potom budem smutna 😅 😀

kkatkaa
27. jan 2010

janulka tak to je hrozne moc super perfektna starostlivost to ti teda mozeme len zavidiet wow 🙂 to by som sa hned menej bala ist rodit 😉

a baby taka od veci otazka ale vedeli by ste mi povedat ze ako je to so sexikom v tehu? napr odkedy dokedy sa moze a tak? prepacte ze sa tak pytam ale by ma to aj zaujimalo 😉 🤐 😵 aby sme s mm nieco nevyviedli ved viete

janulka04
27. jan 2010

a ja groka dakujem a gratulujem k tehu knizke 😀 😵 😵 😵 😵
dzou, tvojho mm je mi luto.... ☹
inac, vies, dzou, co mi mm minule povedal? Ze citi pohyby, ako by ho nieco kopalo... 😀 😀 hned som si spomenula aj na teba a toho tvojho....vies jak ma nasr...? 😀 😀 mu vravim, ze ci to ako zo srandy...a on, ze nie, ze vazne to citim....
tak som zvedava, co bude citit pri porode 😠 😠

kkatkaa
27. jan 2010

dzou ty si ale rozbehla patracku 😉 uz radsej nepatraj a sustred pozitivnu energiu na svoje brusko aby tam nieco bolo moc ti to prajem

janulka04
27. jan 2010

kati, ja som normalne keksovala, ved babo je skovane a chranene...neodporuca sa iba ak su tazkosti, krvacanie a co ja viem....my momentalne raz do mesiaca...ja nejako nemam chut 😒
dzou....no vsetko je mozne 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre