Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
2. feb 2010

správa od bris babule
volala som s nou a je v nemocnici zatial na tyzden,hrozi jej predcasny porod,otvara sa,je otvorena na 1 prst,takze ma magnezium,infuzie,ked bude moct a bude sa dat,ozve sa,nevie ci je tam net,len nevie,co bude robit tam,lebo chodi spavat dost neskoro,ona sa ozve ked teda na nieco narazi

bris drzime ti palce

sharmana
2. feb 2010

tea. no vidíš, ja som skúšala robiť halušky len raz v živote, no dali sa jesť, ale asi to nebolo bohviečo 😀
ale inak varím tiež dobre, aj nové veci sa mi často podaria na prvý šup..

lucialen
2. feb 2010

Bris, drzim palce aby ste boli ok. Nejako skoro sa maly pyta, si vedela, preco tak skoro nakupujes 😉 Dufam, ze ta coskoro pustia domov a nebudes tam lezat az do porodu

kkatkaa
2. feb 2010

miska ja som hlien nemala ani nemam 😒

a mas pravdu tato tema je nenormalne super ako sme sa tu stretli a je tu tak dobre inde sa vadia a hadaju a tu je taky pokoj a dobra pozitivna energia

ja si myslim ze majka motylek si dala pauzu od konika ale stale nas cita a mysli na nas ako my na nu a ked bude mat lepsiu naladu tak sa tu urcite zasa ukaze

tea333
2. feb 2010

ja som skor nechapala kam zmizla nadenka 😕

motylek sa nam urcite vrati 🙂

Bris velmi drzim palce, budem na nu mysliet, ...snad sa coskoro ozve s dobrymi spravami 😔

sharmana
2. feb 2010

joooj, tak to jej držím palčeky, nech jej to prejde... to tvrdnutie asi niečo predpovedalo... no ked poleží, tak ja verím, že jej to prejde...

sharmana
2. feb 2010

tea. nadenka má teraz asi plnú hlavu novej práce 🙂 zdá sa mi, že ju práca s deťičkami veľmi napĺňa 🙂

dzou
2. feb 2010

ahojte zienky ja pisem az teraz som varila...prala... joj a nejaka depka dnes 😔 ... no to prejde 😉
ani som nic moc necitala len teda ze bris je v nemocke... tak jej moc drzim palce aby maly este pockal v brusku
inac sa ako mate?

sharmana
2. feb 2010

ahoj dzou. ja som dnes mala nervozny a hekticky den, od rána v práci niečo sa sypalo, všetko ma znervoznovalo, mm vzdal to brusenie parkiet, takže bud. tyzden voláme firmu, lebo je to fakt o hubu, len zme zbytočne kupovali takú brúsku, brúsne papiere a ešte nejaké kraviny... no a potom mi volal dr z kliniky, že či môže prísť čo najskôr, lebo o pol štvrtej, na ktorú sme boli objednaní, už potrebuje volné sono iný lekár.. ale nakoniec to dopadlo všetko dobre, venoval sa nám pekne a ešte tam ideme aj vo štvrtok...

dzou
2. feb 2010

jaj hej toto som tiez videla ze si videla cikulku 😵 ...
ja neviem co mi je... len tak som nejaka smutna zo vsetkeho 😒

lucialen
2. feb 2010

No veru nadenka sa ozve maximalne raz za tyzden a rychlo sa vypari 😒
Majka, ak nas citas, napis, ci si isla k tej dokine a ako si dopadla 🙂
Sharmi, akym olejom alebo kremom si natieras brusko? Aby som mala prehlad 😉

sharmana
2. feb 2010

dzou. kto videl cikulku?? 😀
luci. som dosť lenivá, takže sa natieram málo.. ale zatial sa mi vôbec nerobia strie... striedam krem z avonu na strie, s jedným olivovým z francuzska a potom mam ešte niečo z oriflamu... podla mna netreba špeciálny krém na strie, ale hlavne niečim mazať...

dzou
2. feb 2010

no vy nie na 3d sone... ci to som sa nejak pomylila? 😕

tea333
2. feb 2010

dzou celkovo blby den..mna naj kamoska dnes taaak obstastnila, poslala mi sms po ktorej sa mi az plakat chcelo 😔
strasne hnusnu, aj Dag len cumel ze co mi to napisala, vyzera to ze na Sri Lanku spolu nejdeme 😠

dzou
2. feb 2010

tea to az tak? 😕 to ti musela nieco vazne zle napisat 😠

tea333
2. feb 2010

dzou pomerne dost sa ma to dotklo a hlavne ma to urazilo..ma vecer pred skuskou, asi sa uz neuvedomuje 😔

dzou
2. feb 2010

no teda... naj kamoska a takto? ... si to neviem predstavit..ja s naj kamoskou sme sa nikdy nepovadili 😕 ved preto je aj naj... no ved uvidis ako to dopadne ci sa ospravedlni alebo tak....

sharmana
2. feb 2010

dzou. lekár nám potvrdil dievčatko 😉

dzou
2. feb 2010

no sak sharmi pisem ze ste videli cikulku 😀

sharmana
2. feb 2010

dzou. ja som potom naj kamošku asi nemala, lebo som zistila, že každá kamoška si chce po čase presadiť len to svoje a každý je v niečom egoista... ja už beriem kamošky s rezervou... 😉

tea333
2. feb 2010

dzou obavam sa ze shami ma v niecom pravdu, ja som mala viac kamosiek ktorym som verila a potom som sa sekla 😒 beriem to vzdy s rezervou, ale tuto svoju kamosku mam hrozne rada, len obcas mam pocit ze ona je tak trochu egoista, ja ked si niekoho oblubim tak pre neho urobim vsetko..
a ona mysli aj dost na seba ked nieco robi,nehovorim ze je egoista, ale urcite sa nerozda tak ako ja..ale to je fakt..proste ju beriem aka je.
No doteraz na mna uz bola aj hnusna, ale dnes to bolo vynimocne..proste to fakt prehnala..

dzou
2. feb 2010

tak neviem ja s tou mojou sme asi ine 😀 my sa velmi tolerujeme... kazda ked ma na nieco iny nazor vzdy sme to nejak prebrali poradili pretebatili... neviem vazne pozname sa 12r od 9triedy na zakladke a jediny rozbroj nebol 😅 a aj druhu co mam naj ...(to su tie 2 co ma pridu kuk na konci mesiaca) .. tu poznam od vysky cize 7r. a tiez sme sa nikdy nevadili a to sme spolu aj byvali 😀 ... asi som nasla spriaznene duse... no len skoda ze sme teraz tak daleko od seba 😒

dzou
2. feb 2010

ale uz sa hrozne tesiiiiiiiiiiiiiiiim pridu 27.2 🙂 to budu zase debaty 😀

tea333
2. feb 2010

dzou viem si predstavit ze ti za nimi je smutno ked ich velmi nevidas 😒

janulka04
2. feb 2010

teda, groka...no..dufam, ze bris to zvladne a Sebastianko si pocka riadne na termin....chudatko, asi to prehnala s upratovanim ☹
bris, drzim vam obom palceky, nech to maly vydrzka do terminu....a ty uz len oddychuj a setri sa...

idem spat, kocky...majte sa 😵

dzou
2. feb 2010

hej strasne ☹ ... no co uz zivot je taky.... no uz ma boli 2x pozriet... teraz pridu zase ... a ked ja pridem vzdy sa vidame... toto uz asi je naozaj na cely zivot 😉 ved ako sa hovori nikdy nevhovor nikdy ... takze mozno sa raz vratime na svk 😉

dzou
2. feb 2010

bru nocku janka 😉

sharmana
2. feb 2010

babule zajtra idem na ten test s tou glukozovou vodou, tak mi držte palčeky, aby som nemala tehotensku cukrovku.. dúfam že to tam prežijem, ja neznášam niekde čakať a tu budem musieť 2 hodiny 😝 😝
janulka dobrúúú

dzou
2. feb 2010

joj sharmi.. prezi to a drzim palce aby vsetko bolo ok 😉

kkatkaa
2. feb 2010

jaj pozrela som si ordinaciu som sa trochu odreagovala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre