Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
20. feb 2010

Bris, ved ja budem tiez mozno len vyvalena na lehatku v altanku a z tade riadit 😀 Ale tento rok uz treba dosadit travu, kvety, stromceky, to uz nie je take narocne, co by som nezvladla aj s bruchom
Xeni, mena uz mam davno vybrate, len chlapcenske musime rozhodnut, kuk pri fotke. A preco si sa odstahovala z domu? Inak to sa neda porovnat byt a dom 🙂 Rano kavicka a ranajky na zahradke, jaj, nech je uz teplo 😵 😵 Teda ak susedia nesmradia 😀

majka1981
20. feb 2010

dievcence idem ja na nakup. uz bude pomaly obed a my doma nic nemame. nakuknem neskor.

xena1
20. feb 2010

luci,krasne mena....ja by som dala Mathias... 🙂 predala som dom ked sme sa rozisli s mm a postavila druhy v martine a ten som musela predat lebo som ho nezvladala platit ked som zila sama...ale tuzime po domceku..hoci mame pekny bytik prerobeny...

lucialen
20. feb 2010

Xeni, to chapem, predsa ked budete este dalsie dietatko a budete dost pocetna rodina, tak v domceku bude lepsie. Aj mne sa viac paci Mathias aj mm, ale nevieme, ako to skratit, ci ho vsetci nebudu volat Matko 😒

lucialen
20. feb 2010

Inak sa uz ucim, potom idem na obed k nasim, tak sa ozvem poobede 😉

fazulka1512
20. feb 2010

dobre ranko 😠
taka hamba, no ma ide urvat baby
uz po mojej ovu, pripravovali sme sa cez vikend, ze si to s mm poriadne rozdame, ze ovu pride v pondelok na 18 den ako minule, a kuk moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
mali sme keksik v stredu vecer a to mm sa tak premahal lebo bol chory, podarilo sa az na druhy krat, popri tom tahal s nosom, a kychal lebo je chory, no sama radost 😉
ale podla vsetkeho mi tie femi kvapky upravili cyklus, to som rada 🙂

dzou
20. feb 2010

Bra ranko zienky 🙂 ja som vas prisla len pozdravit....este raz vam vsetkym strasne moc dakujem za krasne spravicky sa tu usmievam jak slniecko na hnoji 😀 ....
dnes ideme zase pre nejaku stvorkolku ci co to mm furt kupuje... potom upratovat a navever mame kamosov pozvanych na'' indoor barbeque'' 😀 😀 😀 no to ako aby ste si nemysleli... tak grilovat budeme na klasickom rurovom grile 😀 😀 u nas krasne svieti slniecko ale je este chladnejsie ale uz citi jar 😵 a ako pisala lucka ani ja sa uz neviem dockat ako zase dam do poriadku zahradu 😵

fazulka1512
20. feb 2010

dzou ja som minuly tyzden predala svoju stvorkolku, mala som ju rok a uz ma omrzela, ja som taka motorkova trosku 😉

dzou
20. feb 2010

ahoj fazul ....no super aspon ze ti upravilo cyklus a dnes cim skor hupni na mm a skus to este poistit ale ovula inac kraaaaaaaaasna 😉
no my ich mame plnu rit doma 😀 .....ale to preto ze mm vyraba na ne voziky a potom ich znovu predavame ako komplet aj s vozikom 😉

brisilda
20. feb 2010

fazulka tak teda bol by v tom cert kebyze vam to teraz nevyjde 😀 inak aj my sme sa s mm pri snazeni premahali lebo mat sex kazdy den nebola nasa parketa a kym nastal 14 DC tak sme uz toho mali az az 😀 😀 😀 a teraz som uz v 30tt a sex mi akosi nechyba 😀

miskahryzka8
20. feb 2010

ahoooojte, baby, tak mi please maminy povedzte, ci ja som divna, alebo si to predstavujem moc jednoducho, ale prste kazdu sobotu je tu odlozeny poloviciakov synove, akoze u babky, v piatok tu zvykne prespat a potom tu je teda cez den, teda ja neviem ako sa mu venuju doma, alebo s cim sa hra, ale tu je len pustena telka a proste ja som si dlhsie myslela, ze proste hyperaktivne deco, ale on furt krici - podla mna si vynucuje pozornost, proste rozprava tak, ze hucu, potom lozi po okne, ja furt hovorim, ze raz ho najdeme na lustry, minule bol vylezeny na radiatorovych takych trubkach uz skoro pod stropom, takze ten luster to raz isti, proste, chyta veci, kt. sa dost casto rozbiju, potom sa na neho vsetci akoze hnevaju, ale teraz si myslim, ze on sa chudatko musi strasne nudit, keby tu mal aspon nejaku omalovavanku, alebo si skaldal lego, ked som mu na vianoce dala puzzle dobu ladovu, tak sa tu s nim krasne hral, potom som mu dala aby mi v casopisoch o byvani hladal kupelne a sme ich vystrihovali sa s tym super zabavil, alebo ze babke sa enchce sustredit, ked sa ucia, ale ona na neho rozprava ako na male deco, ale on uz ma sest rokov, ja som sa s nim ucila, videla som, ze straca pozornost, tak som mu dala obehnut dva krat okolo izby alebo desat drepov a krasne to fungovalo 🙂 , ale proste, mna to uz fakt zacina vytacat, chudatko a keby tu mal aspon enjakych kamaratov, ze by sa spolu vyhrali....

My sme sa vcera rozhodli, ze zadnu velku ozbu proste necham ako hernu, budu tam kludne vselijake hracky, deco si tam moze stavat bunkre a bude mat urcite detsku spolocnost, to je podla mna hrozne dolezite, neviem, ale co robia vase seticky cez vikendy? Bris, ty si presne v tej situacii, tak samko ti asi nebeha po plaone, nie 🙂 ?

jaaaj som sa musela vyrozpravat, haugh 😀

miskahryzka8
20. feb 2010

pozeram janulka a dzou, ze ste vcera este podebatovali 🙂

dzou vcera som nezumbovala 🙂 , tak som si uzila, ze nebeham niekde s velkou sportovou kabelou a som sa nahodila namiesto sportoveho looku trosku sexi 😅 a baby sa minule tesili, ze sa mi spravili dva jebaciky na tvary, ze to bude baba a vcera, ze no "dnes to vyzera na chalana", ze teda moc neospatnievam 😀 😀 😀 😀

janulka, to s tym pedofilom, to amte ako z nejakeho filmu 😕 , ze sused pedofil na tabletkach, no pekne 😕

juuuj hematom, toje zrazenina v brusku?

cheeer jeej tak potom ked poskladate, napis co a ako bexinka 🙂

ahoj nova majka 😵, tak som pochopila spravne, ze si tiez uz tehulka 🙂? zumba 🙂 je fitness cvicenie, mas tam trosku aerobikove prvky, ale je to vela o tanci - latino, blizsie info si najdes na www.zumba.com, alebo aj an mojej stranke www.zumba-miska.wbl.sk a ked das do youtube do vyhaldavaca, zumba najdes tam straaasne vela videi z fitiek 🙂 aj na mojej stranke v uvode je video 🙂 , no ja som sa toho bala, ale zatial mozem precvicovat,klop,klop,klop, podla man si telo povie 🙂 a ozi vcera som si kupila tie speci tampony na plavanie, tak budem chodit plavat a prejdem aj na cviky pre tehotne neskor, tiez si neviem rpedstavit prestat uplne cvicit 🙂

miskahryzka8
20. feb 2010

xeni ahoj, ako sa citis 🙂 , no jar by bodla veru 🙂

aj aj som vyrastala na velikanskej zahrade, netusim kolko mala metrov stvorcovych, ale bola dlha asi ako dve skolske ihriska, ale ona bola rozdelena na dve polky v ramci otcovej rodiny, ale behali sme hore dole a ja som mala svoje policko, kde som pestovala zeleninky, kvetinky, aj malu skalku som tam mala a strasne ma to bavilo 🙂 , aj veeelke pieskovisko sme mali 🙂

jeeej bris, ty si ma osvietil, mne sa moc nechce chodit na nejaky kurz, ked nemozem ja precvicovat a uuplne som zabudla, ze existuju dvdcka 😀 , supeeeer a na kurz pre tehulky budem chodit na brusne tance 😵

luci mathiasa mozes skratit ako mati, to je pekne 🙂 , teda i tvrdo 🙂

fazulka, fiiha to vyletelo nejako moc, nie 😕 , to je nejaka vesela ovula 😀

miskahryzka8
20. feb 2010

vy ste sa ma zlakli 😕 😀 , uz som tisko 🤐 😀 😀

fazulka1512
20. feb 2010

bris ja som si ista ze to nevjde,lebo je to podobne ako minuly mesiac a tiez nic z toho nebolo 😠 necham sa prekvapit 😉, ja uz neverim ani na blestive prsia, ani na podbursko, jedina istota je vysoka teplota a meskanie mrchy
a moj mm mi este povedal ze to necakal ze to uz je po sanzeni, ze som ho sklamala
ale mozno ze to bolo take odflaknute, ze to bolo necakane, tak mozno sa to podari 😉

aby som nezabudla
TEA prajem ti krasny svadobny den, vela stastia a radosti a hlavne vela lasky

fazulka1512
20. feb 2010

co sa tyka mojej ovu tak zacala som spinit v stredu poobede, vecer bol keksik, a spinit som prestala vcera poobede
dzou myslim si ze sa uz velmi neoplati poistovat, uz len cakat treba

majka1981
20. feb 2010

ahoj miska, aj ja som mala podobne detstvo ako Ty: behala som po celej zahrade, mala som aj ja svoje policko a vsetko tam rastlo ze mi moja starka zavidela ze sa vsetko ujalo. 😎 tak super ta zumbovacka, kuknem do internetu co to je.
ano - pochopila si spravne ze som tiez tehulka. zmenim si to ale len ked mi to doki potvrdi - to bude v utorok, lebo som si spravila termin. to bude vlastne uz 6tt takze mozem ist k nemu, aj ked viem ze je to este skoro. kuk moj graf - teplota hore, takze som tehulka: http://www.fertilityfriend.com/home/2b2b9. Test som nerobila a ani neplanujem ho robit. Mne nikdy nemeskal ms.

fazulka a merala si v tom istom case? a tie ine dni, ktore si dala disregarded vtedy si merala v iny cas alebo co? no vyzera to naozaj na ovu.

majka1981
20. feb 2010

miska ja mam neter, ktora potrebuje tiez vela pozornosti ale v dobrom: ona si vymysla tolko hier, musime sa s nou hrat s konami, inymi zvieratkami atd. telku vela nepozera, len vecer max 1 hodinku. je poklad. Ja si myslim ze je to pre dieta velka skoda ked sa nehra a pozera furt len telku. deti sa hranim vlastne ucia. a z tv sa vela nenaucia.

dzou
20. feb 2010

majka neda sa otvorit tvoj graf lebo tam mas este bodku za cislami 😉
fazulka no ja by som positila istota je istota 😀

majka1981
20. feb 2010

dik dzou: takze este raz

http://www.fertilityfriend.com/home/2b2b9

teraz by to malo fungovat.

majka1981
20. feb 2010
fazulka1512
20. feb 2010

ok dzou dam na teba a vecer daco poriesime 😉
majka ja som bola chora tak preto su tam tie teploty take vysoke
varim gulas mnam

majka1981
20. feb 2010

mnam gulas.
ja varim zeleninku so zemiakmi

brisilda
20. feb 2010

kocky ja uz davno po obede 😀 boli rezne a kasa 😉

dzou
20. feb 2010

hej maji uz ti ide no grafik je vazne krasny.... ako dlho ste sa snazili?

dzou
20. feb 2010

baby hodila som na strechu fotku akvarka a este jednu obyvacky tak kuknite 😉

brisilda
20. feb 2010

miska tak moj samko ma strasne vela hraciek co neni dobre lebo on sa od mlaicka hraje iba s anglicakmi ( mini kovove auticka) ine hracky ho nezaujimaju ☹ s kockami sa hrat nechce knihu si obcas precita o vesmire inak ako je rok dlhy ho ani nenapadne aby sa mrkol do knihy co sa dufam zmeni ked zacne chodit do skoly a hracky knihy a omalovanky co mame ho zacnu konecne zaujimat .U nas frci TV minimax kde chodia same rozpravky potom spektrum a naucne relacie o vesmire prirode a zvieratkach inokedy zase ho zaujima relacia jak se to dela 😀 potom je na rade PC tam ma nainstalovane detske hry detsky kutik je to tiez naucne deti sa tam ucia kadejake dobre veci 😉 a ako kazde moderne dieta musi mat aj hry ako su preteky s autickami kobra 11 a ned for speed 😀 co uz ☹ to uz neni ako kedysi ked sme sa ako deti hrali vonku na skryvacku 😀 tu v baraku su iba strasi ludia deti ziadne 😠

brisilda
20. feb 2010

inak cim ma dieta viac hraciek tym viec sa nudi nakolko hracky ktore ma doma ho nezaujimaju

brisilda
20. feb 2010

juuuj a je jasne ze v lete sa to meni vtedy sme stale vonku 😉 resp. aj teraz chodime von jemu ta precadzka strasne chyba ak nahodou nejdeme von to je vtedy ked je chorucky ☹
dzou idem mrknut

janulka04
20. feb 2010

tak aj my uz davno po obede, dnes bolo Azu a zemiacky... 😝
inac, bris, ja za to nemozem, ja nemam pevnu volu, kolkokrat som chcela cvicit....ale ja to vydrzim len dva dni a je po cviceni...az sa hanbim...
a aj moje male maju kvantum hraciek, no hraju sa len s puzzlami, Barbie domcekom, obcas kuchynka...to varia babikam, ale inac od rana do sumraku kreslia... 😀
ked im clovek rano vlezie do izby, male este v pyzamach, no uz si vyfarbuju 😀 😀 😀
a teraz momentalne aj pisu....to mam stale, ze: Mami, ako sa pise televizor.....a ako sa pise mikrovlnka? a potom to vsade vypisuju 😀

a momentalne preslo obdobie PRECO a nastalo obdobie AKO SA ROBI? takze odpovedam cely den na otazky typu, ako sa robi syr, ako sa robi plysovy macko, vcera bolo ako sa robi hrncek a ako sa robi pocitac...uf, pri tom som sa aj zapotila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre