Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
3. mar 2010

inak zienyk ja som si vcera uzila kexik a celu noc som poriadne nespala ☹ a dnes poobede som myslela ze asi znova pojdem do nemocnice ☹ take tlaky som mala 😒 aj som si poplakala ze nesom schopna uz ani navarit ☹ esteze janka nas tu rozosmiala 😀

brisilda
3. mar 2010

a najlepsie na tom je ze mojho mm stale drzi nadcha ☹ takze s prace pride taky zniceny ze ide rovno do sprchy a spat 😖 chyba mi tu moja mama aby mi navarila 😀

petafr
3. mar 2010

Miska, tak to som rada, u nas je to tiez tak nejak, mm bol veeelmi nezavisly, kamarati najprv a teraz pochopil, o com je zivot a ze spolocny zivot a vyrovnany vztah znamena ovela viac... no ale nechcem filozofovat, je krasne nie, ked sa navzajom lubime a mozeme sa jeden na druheho spolahnut... a ja si velmi vazim, ze mam niekoho, kto ma vie mat rad aj taku, aka som so vsetkymi chybami...

je to sranda, ale teraz ako bol u matky, tak je na neho neprijemna a neprebieha to velmi dobre a ked mi povie, ze mu vytyka to alebo to, a ja mu nato, ze ved aj ja som ti take veci predtym vytykala a on mi nato povie, ze "ano, ale ty si mala na to dovod", no nie je zlaty? Zrazu mu to chyba 😀 😀 😀 a vie si uznat veci... no ved uvidime, ked budeme znovu spolu...

A Jarka sa ma ako??? Neviete niekto, davno sa neukazala... A Nadenka, tu tiez nevidno... Baby, pridte sa ukazat!!!

miskahryzka8
3. mar 2010

bris, tak ked si si ho uzila, tak snad to nebude az take zle 😉

jj peti, ja niekedy obdivujem mmho, ze ma zvlada a lubi taku aka som 🙂 a to sme uz toho preskakali velmi vela a fakt vazne veci... , ved o tom to je a je to super 😵 , klop,klop,klop nech nam to co najdlhsie vydrzi 🙂

kocky, idem ja uz dohajan, dobru nocku 🙂

xena1
4. mar 2010

babulky pozdravujem vas...myslim na vas...len som pracovne strasne vytazena skor tu budem cez vikend....co mate nove??nejaka nova tehulka???

lucialen
4. mar 2010

Ahojte, vy ste tu este porozoberali veci 🙂
Xeni, ty ako, uz sa ti blizi termin 😉
Miska, u nas sa chodi na 3d az okolo 20tt, takze este mam cas 😉 A ako vybavim tu knizku a kupony v dm? Ja tam moc nechodim, ale zacnem

fazulka1512
4. mar 2010
miskahryzka8
4. mar 2010

xeni, ahoj 🙂 , drziiim palceky, aby si bola ty nova tehulka 😉 😵

luci aha, no a to dovtedy musime cakat, kym budeme vediet pohlavie 😕 , normalne pri pokladni povies, ze by si chcela kartu na zlavy, oni ti ju daju a aj program pre tehulky a maminy, len to budu chciet mozno tehu knizku a vyplnis take tlacivka a oni ti to daju 🙂, inak mozes kuk aj tu http://www.dm-drogeriemarkt.sk/Master_CMS/_site... 🙂

fazulka, paraaaaaaaaaada, to vyzera fakt nadejne 😵

ja som mala ist rano k tomu zubarovi, ale bolo mi po dlhom case zle, tak som to prehodila na 15.3. a ako som sa najedla a to teda prehodila, je mi lepsie 😀

fazulka1512
4. mar 2010

miska zajtra padnem a bude po parade

majuska7979
4. mar 2010

fazulka, no grafik vyzera uplne super, len nech sa pekne tak drzka 😵
ja uz mam 4dc a uz iba spinenie 😵 taka mrcha to sa mi paci 😀

majuska7979
4. mar 2010

babule neviete nahodou co je s dzou ??????????? 😕

brisilda
4. mar 2010

fazulka tvoj graf je super 😉 este pockame a uvidime co teplota vykuzli 😉
majka dzou ma na navsteve kamosky 😉

majuska7979
4. mar 2010

aha, lebo som nechapala ze preco sa tak dlho neozyva 😀

fazulka1512
4. mar 2010

bris ved nic ine neostava len cakat
a chela by som sa opytat na krcok, ze aky ma byt

majuska7979
4. mar 2010

babule dnes som mala sen, bola velmi rozburena rieka, a na druhej strane som vydela ako padlo do nej babatko, to som do nej skocila a zachranila ho
a viete co som precitala v snary??? ze sa mi splni nadej ???????????/ tak aby to bolo to babatko 😀

fazulka1512
4. mar 2010

majuska pekne, zaujimavy sen 🙂

brisilda
4. mar 2010

maji mne sa snival sen ze sme sli po kraji cesty a bola tam slama tak som sa si robila srandicky a slamu davala na hlavu a v tom sa objavili klieste 😕 take hnusne zlte ble fuj take ani neexistuju no v sne boli 😖 dufam ze to neznamena nic zle ☹
fazulka krcok ma byt tvrdy 😉 ako spicka nosa 🙂 aj je makky ako pery tak mrcha pride no ja sa podla krcka orientovat nemozem lebo moj bol stale akosi makky 😀 a teraz ho neviem ani najst 😀

majuska7979
4. mar 2010

fazulka, krcok by mal byt nizko a zatvoreny, ked je vysoko a otvoreny mrcha je tu

dzou
4. mar 2010

Ahojte zienky... tak kamosky som uspesne odviezla do Birmingahmu na letisko ale az ma noha boli z tolkeho soferovania 😅
idem este trochu upratat a varit a prat.... ale tak len nakukam... nieco nove tu je?
No ja som uplne mimo akoze vobec neviem co si mam mysliet.... dnes som 34DC.... a test neg zo vcera ale mrcha nikde 😕 ani prsia proste nic 😕 vobce nechapem pretoze takto dlhy cyklus som este NIKDY nemala.... ani predtym ked sme sa nesnazili max najdlhsi moj je 32DC a to naposeldy bol v auguste inak max 31dc... ako vazne nechapem co sa deje, ako 2x som si dala za nejake 4 dni tie femi kvapky lebo som si uz myslela ze pride ale tak snad tie 2 razy mi to nemohlo nejak poskodit ..... ci?... a teda vcera aj predvcerom som mala taku navalovu bolest asi 15min ze som uz aj kamoskam tvrdila ze uz urcite dostanem a nic 😕
uz som aj rozmyslala ci ten test nebol nahovno ako vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazne nechapem 😕

majuska7979
4. mar 2010

brisilda chod na stranku, www.snar.sk, chod do snar a tak si vpis slama a vyhodi ti par moznosti
dzou ahoj moja, no ja si myslim ze tie femi kvapky ti to mohli troska po...drbkat s prepacenim 😕

dzou
4. mar 2010

a teda este taka otazka.... ked som ten test robila ma sa ocikat ale ja neviem preco som sa vycikala do kadicky a tak som ho robila moze to vadit?

dzou
4. mar 2010

myslis maji? sak iba 2x som ich brala 😕 za viac dni co je vlastne jednodenna davka....

fazulka1512
4. mar 2010

dzou zaujimave, nemas to z nejakeho stresu, ze ti meska, asi cakas na mna a zacneme spolu, ved sme tu take chuderky ostali 😉
ked som bola na wc tak tom s prstom nahmatala taky oblucik a je tvrdy , ale to sa asi moze zmenit v priebehu par hodin

dzou
4. mar 2010

no mohlo to byt ze akoze stres z kamosiek.... ale tak ja som uz bola o vselijakych stresoch a takto dlho som cyklus nemala 😕 a to myslim mozno v priebehu 4 rokoch ze som takto dlho nemala cyklus nie ze len par mesiacov....

dzou
4. mar 2010

a teda ja praveze ked mam stresy tak dostanem skor .... lebo som v strese 😀

majuska7979
4. mar 2010

dzou nemam tusenie, ale moze to byt zo stresu, alebo bola ovulka neskor nez si myslis 😕

dzou
4. mar 2010

no skor to s tou ovulkou beriem ze bola neskor... mozno kvoli tej chorobe... no ak do zajtra nepride tak rano testujem zase

majuska7979
4. mar 2010

pekne tak urob, ja uz koncim so svojou mrchou, dnes uz je spinenie a to je 4dc 😵 tak sa tesim ze uz bude koniec 😀

dzou
4. mar 2010

no sak som na teba myslela som kukala tvoj graf ze ty uz pomaly koncis s mrchou a mne este ani nedosla 😠 ako nemusi dojst ale nech su // 😀
a inac co tu nove? ako xena?
fazulkama krasny grafik moc drzim palceky 😉

majuska7979
4. mar 2010

dzou no grafik bol krasny a pekne padol na dno, a rozmyslam ze fakt prestanem merat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre