Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
5. mar 2010

a inac, myslite, ze sa este moze mala otocit, ked uz je hlavou dole? 😕

xena1
5. mar 2010

babulky ste uzasne,dakujem vam vsetkym za gratulacie aj podporu...pred IUI som mala vajka 2,tak uvidim kolko sa uchytilo...a hlavne aby vsetko bolo ok v pondelok na krvi aj na sone...drzim palceky vsetkym snazilkam...

brisilda
5. mar 2010

juuj janka mala sa moze otacat pri druhorodickach do 34tt 😀 a niektore deti sa otocia esteaj pri kontrakciach tesne pred porodom moj bol hlavickou dole a o tyzden nato KP a o 2tt znova hlavickou dole 😀 takze ma tam riadny kolotoc 😀 😀 😀 a otaca sa vtedy ked mam pocit ze mi v bruchu drieme votrelec vtedy to su neskutocne drasticke pohyby 😀 😀 😀 ale je to mile 😉
jani nad menom sa nerozculuj mna nieco take nedokaze vyviest z mieri lebo je to mouje dieta a aj ked mu dam meno enceculo tak nikto nic nemoze povedat ved aj Samko sa mal volat Helmund 😀 podla manzela 😀 😀 😀

janulka04
5. mar 2010

bris 😀 😀 😀
a s tym otacanim...kelu, som sa uz zacinala tesit...no, lenze tu sa to uz nedozviem...ze aku ma polohu, kedze uz UZV nebudem mat..tak to bude napinak az do finale...
ozi, aj ty uz chodis kazde 2 tyzdne do poradne...? 😕

brisilda
5. mar 2010

jani ja chodim kazde 2 tt odkedy som sa vratila s porodnice a inak u nas je to tak ze na prijme robia nielen vysetrenie zospodu ale aj sono a prietoky 😉 a pokial zena ma KP tak automatikus robia spinal 😉 co ma potesilo 🙂 sestricky su vraj mile a porodne asistentky tiez o doktorov ani nehovorim takze som zvedava aka bude moja skusenost 😉

brisilda
5. mar 2010

notak zeny kdeze ste??? moj mm zaspal este o 19:00 a ja sa nudiiim ! ☹

miskahryzka8
5. mar 2010

ahojte 🙂 , uz sme pekne doma z oslavy ako popolusky 😀, mm ide zajtra na tu operaciu kolena 🙂

kuki na album katarina1234, to mala tolkokrat 3D ultrazvuk 😕 😕 😕

jani, tak to som si ista, ze je krasna 🙂 , ved ma byt po kom 😉 , tak posles uz fotecky ako bude rast 😵

peti, tak super 😵 , potom nam daj vediet z francuzska ci si dobre dosla 🙂

bris, tak super, ze uz steptokok isiel do prec 🙂, tak mmho kamosa dcera je tiez papula, mala pat rokov a v skolke mali starsiu a mladsiu triedu a a ucitelka z tej starsej triedy k nim prisla nieco riesit a mala na nu, ze chodte si robit poriadky do svojej triedy 😀 😀 😀

fuuuha cheer tak za chvilku budeme mat prvu naozajsnu fotecku babatka, nie len z bruska 😵 😵 😵 😵

miskahryzka8
5. mar 2010

jeeej sabiatko bude rodit na moje narodeniny 🙂 😵 ,

dzou, tak mne by mm nemohol nakazat kam mam chodit na net a kam nie 😕 , tak drzim palce, aby ste to uz vobec nemuseli riesit a mrcha neprisla 😉

sharmi, tak to mas super, ze ti ho takto vytrhol, lebo si sa nestihla ani spamatat 😀 , mne ho ide trhat uz vyse dvoch rokov, ze by bolo treba, uz aj blombu mi na no robil a ja to stale odkladam, lebo ma neboli 😒

luciii to ako ti skocil prispevok 😕 😀

janulka svokra nech si kupi fenku alebo skrecka a moe ma elizabetu aj doma 😀 😉

bris samko to super vymyslel 😀

miskahryzka8
5. mar 2010

bris, uz som dosla neskoro uz spis 😀 😉 , idem aj ja uz, zase kolko hodin 😠

groka
6. mar 2010

Caute 😢
vcera som dostala strasne bolesti,hojdala som sa na posteli ako keby mi preskocillo,isla som na pohotovost,tam uz nikto nebol,takze som zhanala to stomatologicko chirurgicke oddelenie,vratnik mi povedal ze take nie je,ale mne sa to nechcelo verit,tak som isla na normalnu pohotovost sa spytat,co mam robit a kde ist,vraj ta stomatologia funguje len pocas prac.dni,ze mam ist sukromnikovi,tak som jednemu volal,jeho zena ma prijemne odmietla,ale kazdy sa mi to boji spravit,lebo ze na to treba maximalne sterilne prostredie,takze nic,potom som sa dozvedela ze v nemocnici je normalne lozkove oddelenie,takze ak ma to chyti idem na pohotovost a nech ma posle na chirurgiu,niekto tam musi byt,noc bola dobra,dala som si paralen,male citim,ale nemozem sa zuba dotknut nicim,ani len jazykom,sem tam ma v nom sklbne ,vtedy bojim ze sa to zase zacne,doki mi pride 12 domov,takze keby som takto vydrzala aspon dovtedy

fazulka1512
6. mar 2010
dzou
6. mar 2010

caute zienky... fazulke pokles ma mrzi ale tak este uvidis ako to dopadne i ked vyzera to na mrchu 😔
luci no vyviedla.... podla mna mm zostal dost v soku ked mi kamosky priniesli femi kvapky a obrovsku zasobu cajov ... cely cas ako tu boli bol taky divny a ked odisli tak hned z nehon vyletelo ze uz ma toho dost ze takto na to tlacim a ze sa ma niekedy az blby pocit prist domov lebo vie ze som furt na nete s vami a pisem si len o ovulkach a otehotneni..... ze uz ani nevie ci to chce a pod.no nastastie sme to vyriesili,....
ja som dnes uz 36DC!!!!! a mrcha stale nikde... neviem ci sa mam tesit alebo nie... vcera test neg.dnes som netestila cakam este a asi si kupim nejaky iny druh testu ci nahodou tieto nie su na hovno ale tak to nie su tie najlacnejsie tak neviem.....

majuska7979
6. mar 2010

ahoj groka, boze co sa ti stalo??? 😕 preco mavas take bolesti??
fazulka, no teplotka uz pada, ale neboj som tu s tebou, 😉 niesi sama

xena1
6. mar 2010

krasne dopoludnie kocky...
fazulka,neboj raz to pride a mozno velmi skoro...
dzou a ty ako moja???kde mas mrchu 😉 nie si tehu???
majuska alko sa dari??

dzou
6. mar 2010

xena nevieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 mne nic nie je ale absolutne nic.....ani PMS ani priznaky proste nic 😕

majuska7979
6. mar 2010

dzou to tvoja mrcha este nedosla???????? 😕 robila si si tehu test 😅
mne uz dnes mrcha skoncila kompletne a vcera uz bolo tutumutu 😵

miskahryzka8
6. mar 2010

groka a ten zub ta bolel uz pred tehu a pocas tehu sa to zhorsilo?

Fazulka a uz aj spinis?

Dzou tak muzi to zle znasaju, ked sa nedari, beru to osobne... Tak asi mi netreba zbitocne vsetko hovorit, ved aj ja som stale na ente, ale riesim aj ine veci a mm mi nekuka cez rameno, kde som... A skusila si ocikat ovu test, aj tie vraj ukazuju tehu skor 🙂

mm je na tej operacii kolena, mu rano volali, ze im ochorel jeden pacient, tak isiel uz na deviatu, robia to v normalnej narkoze, ale dve hodky po operacii sa ide domov 😕

majuska7979
6. mar 2010

dzou no dufam ze su to krasne // preto ti ta mrcha meska 😉
xeni zatial sa dari uplne super, vcera som bola v praci boss, tak som riadila ludmi kto co robi 😵 a musim sa pochvalit ze mi to slo uplne super 😵

dzou ja teraz beriem iba ten vitamin E250 a kyselinu listovu, zhodnotila som ze si nejdem zatazovat telo nejakymi bylinkami, a blbostami, proste asi tomu treba nechat volny priebeh, a musim uznat ze ani merat sa mi nechce, takze budem merat iba ak pojdem do prace na rannu ;)
😉 neviem proste sa mi nechce, a necham tomu volny priebeh ak sa ma nieco stat stane sa, ovulku viem kedy mam priblizne budem merat vtedy a je to 😉

xena1
6. mar 2010

dzou ale ani mne dokopy nic nie je len mam navaly hladuuuuuuuuu....a skusala si testik?

majuska7979
6. mar 2010

xena a ty si v 4tt??? alebo v 5tt???

brisilda
6. mar 2010

ahojte kocky u nas sa dnes maluje detska izba 😉 takze sa tesim 🙂
groka ja len dufam, ze ten zub nakoniec daku poriesis lebo to neni normalne ze ta kazdy odmieta 😢 asi sa malo stazujes ja by som sa s pohotovosti nepostavila pokial by mi s tym nieco nespravili ved vytrhnut zub predsa neni nic tazke sharme ho tahali bez problemov 😀 a to ju ani nebolel 😉
dzou pokial neni mrcha je stale nadej 😉
fazulka pokles ma mrzi ☹ hadam konecne nabuduce
xena a ty davaj na seba teraz velky pozor 😉 a u dokiho drim place 😉

dzou
6. mar 2010

xena jasne ze som testila na 33dc a 35dc a nic... test neg. biely ako sneh... takze vobec tomu nerozumiem... ako poznam jednu babu co zistila ze je tehu v 5.mesiaci lebo mala neg testy a dokonca aj mrchu takze na to nemala ako prist no pochubyjem ze je to akurat moj pripad... ale tak takto dlho my nemeskala NIKDY!!!!vazne nerozumiem co sa deje ak nepride do pondelka a testy budu neg. budem musiet zajst k dokymu.... inac ale niekedy ma zapicha vo vajecnikoch akokeby nemoze to byt nejaky zapal alebo tak? a mohlo by mi to oddialit mrchu?
a teda ja ani hladna moc nie som praveze naopak nejak ani nemam na nic chut...

miskahryzka8
6. mar 2010

majuska, sikulka v robotke 🙂

bris a na ake farby 🙂

ja odbieham od upratovania 🙂 , vytiahlas om ejden suflik uplne lahko a ensiel mi asunut naspat 😕 , som sa s nim uplne najedovala, ma vytocil 😀

dzou ani ja som nebola na zaciatku hladna 😉

majuska7979
6. mar 2010

dzou, proste skus ten digitalny 😉 alebo pockaj este do zajtra mozno ak si bola chora to sa ti troska posunulo?? neskusala si dnes merat teplotku??? ze ako si asi na tom ci sa drzi pekne hore???

fazulka1512
6. mar 2010

ja som to cakala, ved ani keksik poriadne nebol, takze v pohode
este nespinim ale ona dojde na 31 dc, tak ako minule preto som chcela pockat
dzou to meskanie nebude preto ze si bola chora, nebrala si nejake lieky

lucialen
6. mar 2010

Caute babulky. Tak som sa hned rano nasrala, moj doki odchadza do inej nemocnici a nase gynekologicke oddelenie konci 😠 Akoze ja uz nechapem niektorym hajzlom v tejto republike 😠
Dzou, ja som tiez nebola vobec hladna na zaciatku, nemala som na nic chut, fakt som sa musela prinutit najest sa 3x denne koli babu 😉 Tie bylinky nepomahaju len k otehotnenie, ale celkovo upravuju cyklus, odstranuju bolesti pri ms, tak preco nie, ked ti to moze pomoct v inych veciach.
Xeni, jaj taka som z teba stastna 😵 😵 😵 😵

xena1
6. mar 2010

majuska,som rada ze sa ti dari
dzou vydrzkaj bude to

lucialen
6. mar 2010

Fazulka, hm tak si nas trochu ponatahovala, ale keksikovanie je zaklad, bez toho moze meskat aj dva tyzdne 😒

majuska7979
6. mar 2010

xeni a ako budu to dvojcatka 😉 tak nakoniec sa vam to podarilo prirodzenou cestou 😀 😀 😵 😵 😵

dzou
6. mar 2010

fazulbola som chora ale tak uz som viackrat bola chora cez mrchu baby ako vazne vazne toto sa mi nestalo uz vela rokov aby mi takto meskala to by som si kur...a pametala 😀 viem ze ked sme sa este s mm nesnazili ked sme boli mladsi tak ja som vzdy ratala cyklus na 28dni.... a vtedy som mu hovorila ze ked mi bude meskat viac ako 6 dni taksme v prdeli.... no a teraz podla toho mojho vypoctu co som sa riadila niekolko rokov my meska uz 9den!
teplotu som merala vcera ale to uz som bolana zachode lebo som nemala pri sebe teplomer a bola 37.2!!!ale tak v noci somdost zle spala kvoli tej ''hadke'' s mm 😒
a onac zase ma zacina voliet hrdlo a soplem boze kedy to uz prejdeeeeeeeeeeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre