Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
8. mar 2010

akurat som chcela napisat, ze ved babo je v brusku pokrutene, take vo vajicku je to prirodzenesia poloha. Aj ta sa babatka po narodeni stale krcia ako v brusku a chvilu im trva kym sa narovnaju 😉

janulka04
8. mar 2010

Ups, malo byt 30tt 😀

sisa2
8. mar 2010

dik jani, posielam cmuky cmuk.
a kludne beriem velkost 42 vsetkymi desiatimi 😀 😀 😀 to by som bola pekne schudnuta 😀

dzou
8. mar 2010

a inac to siska dostala tu moju mrchu ... ale mne nikto neposlal vyrusiky tak nemam ani // ☹

lucialen
8. mar 2010

Baby, vy sem pridete vzdy tak neskoro, ked ja som uz v polospanku 😒
Jani, zatial sa netes ze to s tou vahou vyhras, este som tu ja 😀 Do tabulky si pridame kolonku kolko sme pribrali v tehu 😀
Dzou, tak mozno aj on bude stresovat, ze co sa deje 😉 😀

sisa2
8. mar 2010

dzou ja som ti za nu vdacna, fakt. a verim, ze zajtra ich tam mas. fakt ti to moc moc prajem.

monikapd1
8. mar 2010

hojte babule, ako sa mi mate?? ako tehulkujete?? 🙂

dzou
8. mar 2010

diki siska.... ja uz neverim 😔 preco by tam doteraz neboli????
no luci on urcite bude stresovat 😅 😀 a urcite bude nadavat ze to mam z toho ze na to furt myslim 😠 uz ho vidim 😠

brisilda
8. mar 2010

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😀
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😀
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😀
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😀
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😀
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😀
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😀
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😀
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😀
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😀
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😀
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😀
dzou chytaj zajtra dufam ze aspon // tam najdes 😉

dzou
8. mar 2010

dakujem bris ja mam pocit ze mne uz ani svatena voda nepomoze 😀 ale cenim si to 😉

sharmana
8. mar 2010

no mne kilá pribúdajú čím dalej tým rýchlejšie mám taký pocit... budem zachvílu jak tank...
ahoj monika, dakujem dobre sa mám.. a ty? vidím že 29tt, jak to letí... meno ešte nemáte vybraté?
bris. ešte nemám vajíčko autosedačku, práve hladám, akú by som kúpila, neviem či si mám kúpit rovno k tomu abc design, alebo inú značku..

brisilda
8. mar 2010

inak budem musiet na teba poslat cele embargo 😀 a kasli uz na mrchu jasne? nechcem tu o nej uz pocot !!!

lucialen
8. mar 2010

Dzou, no jasne 😀 Alebo ze ti to vsetky tie caje co pijes nejako posunuli 😀
Ahoj Moni, mi tu v pohode. A ty? 🙂

dzou
8. mar 2010

tda fakt moni ze 29tt wau... neskutocne to leti si pametam jak vcera ked si napisala ze mas // 😵

sharmana
8. mar 2010

dzou. ja som nedočkavá.... ale naozaj už veelmi dúfam že tie čiarky sa konečne ukážu, ved to ti nemôže tolko ms meškat a len tak z ničoho nič... 🙂

lucialen
8. mar 2010

Ozaj dou, rybicky este neporodili? 😀
Ja tiez myslim, kasli na mrchu, tie vase testy su smejdy 😉

brisilda
8. mar 2010

sharmi ja neviem mne sa ta k ABC nepozdavala ja som vsadila radsej na kvalitu aj ked to nebola stale najdrahsia autosedacka no svoju som predala za 55 € a tu ciernu kupila za 150 😝

dzou
8. mar 2010

no sak ale ja nic nepijem.... jasne ze to urcite povie... ale ja ich nepijem a mozem mu ukazat ze su este vsetky pekne zacelofonovane 😀 .... cakam na mrchu aby som ich zacala pit 😠

sisa2
8. mar 2010

dzou ja to veru nechapem, neviem, preco sa tie // uz konecne neukazali, na co cakaju. ale zajtra tam BUDU a basta! bez debaty, jasne? 😀

monikapd1
8. mar 2010

sharmi veru leti to a dooost rychlo, ved aj ty si uz 30 tt 🙂 uz mame vybrate, ale este som nestihla zmenit v pase, resp. zabudla 😀 najnovsie to bude Natalka 😵

lucka aj ja v pohode, len niekedy trosku menej kopkame, ale to zato ,ze sa nam zuzuje priestor 🙂 teda dufam, ze za to. pozeram, ze pekne napredujes v tehotenstve, tak ti gratulujem a dufam, ze tentokrat to dopadne dobre.

lucialen
8. mar 2010

Dzou a nezabudni nas prist informovat, lebo ty strasne dlho robis 😉

dzou
8. mar 2010

jasne 😀 asi si ich tam aspon dokreslim pre radost 😀 😀 😀
este musim zavolat kamoske co je tu sestricka ze co mam vlastne robit ci sa len klasicky objednat k dr alebo rovno na krv alebo co 😒
no neviem ci su smejdy... ako je to 10ml... co je aj napr. rapiclear a je to smejd 😅 no kukala som na nete a vsetky anglicanky pisu ze su dobre a spolahlive....tak nevieeeeeeeeeeeeeeeem 😅 aj tie moje kamosky my uz kazdy den vypisuju ze ci uz mam mrchu a ze urcite som tehu .... ja by som tomu verila ale ked tie testy inak ukazuju a uz ma aj prsia zacali boliet tak mozno uz aj mrcha nakoniec pride 😔

monikapd1
8. mar 2010

dzou veru aj ja si pamatam ako keby to bolo vcera co som napisala, ze som mala // 🙂 a kolko ti uz meska?? hm som neni v obraze, nechodim sem vela, ja som meskala 2 dni a len taaaaku strasne slabulinku mi tu druhu ukazalo

lucialen
8. mar 2010

Moni, diky, verim, ze uz to bude ok 😉
Idem ja spat, lebo uz dva dni som si poobede nezdriemla, vyvadza ma to z miery 😀

monikapd1
8. mar 2010

tak lucka prajem ti sladunke snicky, ja zas v noci malo spinkam bo moj pokladik sa mi zavrta pod rebra a je to dost nepohodlne

dzou
8. mar 2010

monik som uz 38DC a meska 6dni 😒 a v sobotu na 35dc test nic 😔

dzou
8. mar 2010

inac luc krasne plavky si si kupila 😉

monikapd1
8. mar 2010

jaj tak, no tak ak si mala neskor ovulku tak neskor aj ukaze

lucialen
8. mar 2010

Dzou, ja pozeravam v sobotu tu relaciu, ze nevedela som ze som tehu, a tym babam cele tehu vychadzaju negativne testy, este aj v nemocnici ked ich doktory testuju z mocu, tak su neg., len z krvi su pozitivne 😒 Takze vsetko je mozne 😉

lucialen
8. mar 2010

Dzou, pekne su, ale dobre su mi aj teraz, takze uvidim v lete ci sa na mne neroztrhnu 😀
Ale uz fakt idem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre