Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
12. mar 2010

janulka. dakujem, tehulkujem v pohode, ale už mi začína liezť na nervy tá váha.. akože je pravda, že mi chutí aj jesť, ale včera som skoro odpadla, keď som sa odvážila, už mám 14,5kg plus... hrôza...
dzou. ty kokos, akože sila, to bola dorá ťava tá dr... a inak prečo sa tam striedajú lekáry? to chodíš do nejakej polikliniky? ved ked je súkromník nejaký jeden dr, tak má svoju amulanciu, napríklad niekde mimo nemocníc a mal by ta vyšetrovat len on..., či nie?
majka. 10kg? to je riadna blbosť, za normálne pribratie za tehotenstvo, respektíve priemerné pribratie sa berie 12 az 15 kg, plus, mínus samozrejme, lebo každá žena je iná...

dzou
12. mar 2010

uz viackrat som pisala ze tu zena nema svojoho gynek ako na svk.... tu ked mas akykolvek problem ides k normalnemu dr a ak tak ten ta posle ku odbornikovi a mas mat akoze jednbeho prideleneho ale tak tosa malokedy stane ze idem k tomu istemu 2x za sebou....

janulka04
12. mar 2010

ahojte...
dzou...inac, to robim aj ja, ze ked ma niekto vytopci, zanadavam mu po slovensky... 😀 😀
inac, ste fakt zlaticka, kocky, ze na mna myslite....mm sa bol dnes pytat aj v Hoteli, kde predtym zacinal, Arabela Sheraton...a v pondelok ma prist za riaditelom, tak na mna myslite...prosiiiiiiiiiiiiim 😔 , dufam, ze mu to vyjde...

a este k dzou...no tvoja teplota je divna... 😖
a urcite by som isla k inemu doktorovi, aby to nebolo nieco vazne... 😒
drzim palceky.. 😵

dzou
12. mar 2010

jani preco si myslis ze je divna? ved to su pekne poovulacne teploty 😕

dzou
12. mar 2010

a teda URCITE pojdem k inemu dr 😉

janulka04
12. mar 2010

a na debilov narazis fakt hocikde...

s tymi lekarmi je to asi ako tu, dzou...tu mozes ist ku hocikomu, kazdy ma svoju ambulanciu, ale nemusis chodit len k jednemu...ibaze, ak mas svojho, platis stvrtrocne 10€ a ak chodis sup sem sup tam, tak tych 10€ calujes zakazdym...
ono mas taku karticku ako bankomatovku a z toho si kuknu tvoje zaznamy...takze mas vlastne svoj chorobopis nonstpo so sebou v penazenke 😅

sharmi, mi nevrav, ja uz _ viac ako 12kil...brucho si mozete pozriet v albume....ako sud som 😝
a do toho dnes prve poslicky...krce na hovado a total tvrde brucho...normalne ma ta mala darebacka az vystrasila... 😕

monikapd1
12. mar 2010

ahojte babule, chcem sa vas spytat kedy sa vam urobila linea negra?? hm bo ja este stale nemam a ine uz maju daaaavno a este ani pupek nemam vytlaceny von, len taky rovny

dzou
12. mar 2010

jani kukala som brusko je kraaaaaaaaaaaasne 😵

cheerlady
12. mar 2010

jani neblazni,ved mas pekne brusko 🙂 ja sa zase neviem spamatat z toho mojho-som citala na nete,ze uz by nemalo asi 2tyzdne nejak viditelne rast a ja mam praveze pocit,ze teraz mi narastlo najviac! 😲 ale novu foto nemam,musim odfotit zajtra.

janulka04
12. mar 2010

ahoj, moni...pri malych uz davno som mala aj ciarku, no pupok vonku az nejako pred porodom..je to indivindi..teraz ciarku nemam 😵 😉
dzou, teplotka hej, ale tie testy mi nejako nejdu do hlavy...ale mna si moc nevsimaj, ja som streserka...ja vzdy vo vsetkom vidim nieco zle....chcela som len povedat, ze si prehliadku vydupaj a hlavne tfuj tfuj na dobreho lekara 😉

dzou
12. mar 2010

ok zienky idem ja za kamoskou na pokec poohovarat anglicke zdravotnictvo 😀 pa zajtra 😉

monikapd1
12. mar 2010

no ved to, ze vacsina pri svojich prvych uz ciarku davno mala 😒

janulka04
12. mar 2010

cheerly...tak mne tentokrat narastlo iba brucho a rit...prsia mi nerastu uz dobre dlho 😝 , vyzeram jak hruska 😀 😀 😀, pri malych som bola ako jablcko, ze prsia, brusko a boky skoro nic...a teraz vyzeram hrozne...uz sa modlim, nech je maj....ako fakt uz je to moc...v noci sa mi zle spi, mala je stale hore a nekope, neboxuje, ale prevracia sa...a to je tusim najhorsi pohyb babatka v brusku..navyse sme super zonrane...ako vazne, ja sa zobudim v noci, zmyslim si na nu a pokym zaspim, ona sa zobudi a robi tam coro moro 😀 😀 😀...aj rano vstavame spolu..vzdy je tak do minuty hore po mne 😀....

janulka04
12. mar 2010

moni, nieje to pravidlom 😉 😵 , niekto ju ma, niekto nie 😵

cheerlady
12. mar 2010

moni ja tu ciarku nemam ani teraz..teda ked sa dlho pozeram,tak mozno od spodu po pupok sa mi tam aj trochu crta.. 😕 a pupok nemam vytlaceny ani ja 😀

janulka04
12. mar 2010

paaa, dzou... 😉

lucialen
12. mar 2010

Dzou 😲 😕 Co im pekne povedane sibe? 😲 Ty vole, to je pristup. Akoze to ze nemas ms, moze znamenat aj ine problemy, nie len to ze meska, alebo si tehu. No mozes robit pre svoje zdravie co chces, pokial do doktorov nesere.
Inak ja som uz +4kg 😒 😉
Cheer, ved ty uz za chvilu aj mozes ist 😕 Uz mas nacvicene dychanie a veci okolo toho? 😀
Monika, ja viem len tolko, ze pupok sa ti nemusi vytlacit von a je to ok 😉 A linea negra je ta ciarka na bruchu? 😕

majka1981
12. mar 2010

Dzou no som bez slov. Naozaj. To co si dovoluje. Nemas moznost zmenit dok? ako to je v UK? Ja mam velmi mileho dok, vlastne som k nemu sla bez poz testu lebo som test nerobila. A on mi hned robil ultrazvuk a objednaval ma kazdy tyzden!!

Este ma napadlo, ze nemozes si krvny test zaplatit sama? Choj do laboru, daj si zmerat HCG a budes vediet na com si.

janulka04
12. mar 2010

ahoj, luci...tvoja vaha je v pohode...ja som zozaciatku priberala malo, zato teraz to ide nejako same a to vazne jem malo, nielenze nemam chut, ale este aj ma skriabe v krku...proste choremu moc nechuti..a aj tak ta vaha ide hore..ale uz to neriesim, len nech je mala v poriadku
a co sa dzou tyka, fakt, ze to doktorka zobrala moc na lahku vahu...ty kokos, taky pristup mat k svojmu zdraviu kazdy a lekarov nam ani neni treba, ne? 😀
a ta ciarka sa vola linea negra, tak tak 😉

dzou
12. mar 2010

no lekara ako tak mas skoro vzdy ineho ako som pisala....ked budem tehu budem mat ku sebe pridelenu porodnu asistentku....
a nma krv neviem asi tazko ani neviem kam by som sla 😒
ale ja to vyriesim bud tyzden cez tu kamosku...
no uz fakt letim paaaaaaaaaaa

cheerlady
12. mar 2010

jani to mas pravdu-to prevalovanie je este horsie ako kopanie.radsej nech si kopka ako ked mi vytlaci prdelkou pol brucha na druhu stranu 😀
pa pa dzou 🙂
ahoj luci 🙂 ja este nemam ani tasku zbalenu,ale zajtra dokupim plienky a cez weekend sa pobalim-to mam zavazok! 😀 a dychanie som citala akurat tak na nete 😅

janulka04
12. mar 2010

veru, cheerly...take to je male a este si to bude rozkazovat, ze ako mas lezat, na ktorej strane....ako mas mat brucho 😀 😀
a nasa mala je vycurana ako dierka do snehu...minule sme isli autom a presne mi svietilo slniecko na zaludok, tak dama si to pekne naspacirovala podlz cez zaludok a veselo sa vyhrievala, potvorka... 😀

lucialen
12. mar 2010

Jani, tak teraz uz je aj Stella dost velka, to ua ide do nej tie kila, nie do teba 😉
Cheer, tak mas cas 😀 Hovori sa, ze chlapci su lenivy, nechce sa im von, tak mozno sa to bude tykat aj teba 😉
Maji, uz si tu veru dlho nebola. 😉 Dobre, ze ti je uz lepsie, ja som mala stastie, ze zle mi bolo iba tyzden, viac by som nezvladala, mam dost aj z unavy.
Ozaj baby a ci mam dost zeleza zistia z krvi? Lebo som citala, ze aj z toho je unava 😒

monikapd1
12. mar 2010

jani ano ta ciarka 🙂 juj mm som bola robit neskoru veceru 🙂 🙂 odkedy prestal fajcit by furt papal 😀 ale konecne uz aspon trosku pribral 😵

janulka04
12. mar 2010

cheerly..ved ty to mas fakt za par..fuuuha....aj to trosku zavidim... 😵
moni, to by som potrebovala aj mm odnaucit a este by aj pribral, kedze on ma vahu ako modelka 😀 😀

luci...tak dufam, ze nieco sa aj na malu lepi...ale stacilo by mi take 3 kilove babo... 😀

monikapd1
12. mar 2010

veru aj ja zavidim adus 😵 no ja som ho to odnaucovala asi 3/4 roka, uz sa drzi 3,5 mesiaca, teda az na jeden prehresok.
ja som zatial pribrala asi 5 kg

janulka04
12. mar 2010

co,moni? iba 5 kil? super...to sa da?

monikapd1
12. mar 2010

no ja som na zaciatku 4 schudla a potom som min. mesiac nabrala 3 kg a teraz asi 2

monikapd1
12. mar 2010

inak baby kedy sa mam zbalit do nemocky?? a co vlastne si mam zbalit??

lucialen
12. mar 2010

Jej Moni, tvoj ma taku postavu ako moj 🙂 Aj moj uz povedal, ze prastane fajcit kym porodim, tak sa tesim, ze priberie. Doktorka ked ho videla prvy krat, myslela ze je podvyziveny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre