Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
4. sep 2009

som opat tu, porezala som pecienku a dusim ju na cibulke aby bolo na veceru
u nas je slnecno, celkom fajn

fazulka1512
4. sep 2009

baby este stale nemam toto heslo

dzou
4. sep 2009

tak nechapem

fazulka1512
4. sep 2009

ani ja som z toho ze debilka

dzou
4. sep 2009

tak skus este raz preposlat, ci uz si skusala? no sak uvidis mozno ho budes at az zajtra ale sak to neva do ovu ti urcite pride 😉 fazulka a mne nejak uslo ze vy ako dlho sa snazite?

dzou
4. sep 2009

no co kocky kde ste sa vsetky stratili? mm stale pracuje tak ja sa nudim a lenosim na iesto neho 😀

dzou
4. sep 2009

tak este raz kde ste vsetkyyyyyyyyyyyyy

brisilda
4. sep 2009

ahoj ake pekne foto mas 😀 😀 😀

dzou
4. sep 2009

diki 😀 no co si dnes porabala? ako sa mas mamina?

brisilda
4. sep 2009

no tak navarila som zjedla som a zacalo ma boliet brucho tak som si lahla zaspala a spala som az doretaz 😉 zaujimave je ze ma to chyta stale v rovnaku hodinu

dzou
4. sep 2009

tak hlavne ze si odychovala... aj ja ndes cely den som niiiiiiiiiiiiiiiiic nerobila sa mi nechcelo, ale zajtra si teda maknem na dome treba riadne popratat tak sa mi chce 😝

lucialen
4. sep 2009

Ach, dalsiu mys som videla 😝 😲 😕 😝 😲 😲

brisilda
4. sep 2009

jejda vy ste preberali tu hadku??? 😀 😀 😀 podla mna sa tie kocky len zle pochopili 😀 v podstate tam o nic neslo ziadna zavist len sa jedna kocka zle vyjdrila ☹ ale isto neziarlila 🙂 ja ked som sa snazilkovala som si casto obzerala alba s testikmi a tisko im zavidela tie krasne // 😀 😀 😀 a teraz si ich vychutnavam aj ja 😀 a dufam ze coskoro uz aj vy 😉
nadi dik ze este cakas v pondelok ti dam vediet ci ma uz mozes prefarbit 😀 😀 😀

brisilda
4. sep 2009

lucka tak im teda nastraz pascu 😉

lucialen
4. sep 2009

Nemozem, lebo pes by tam stril nufak 😉 Len nech nam to maciatko rychlo rastie, lebo sa tu zblaznim 🙂

dzou
4. sep 2009

luci aj my sme mali mysi sme dali pasticku ale nic sme nechytili a ked sme prerabali kuchynu sme utesnili dieru kade chodili a je pokoj-dufam no bris este to v tej tee nejak pokracuje 😠 nechapem co sa tym babam porobilo 😠

brisilda
4. sep 2009

😀 zly den 😀 ale ved ich to prejde a dufam ze zajtra sa na to zabudne 😀 neviem preco sa k tomu stale vracaju uz mi to pripada az trapne 😉 ani sa mi nechce citat o co presne tam vlastne islo 🙂

brisilda
4. sep 2009

dzu pocuj a uz to preberame aj tu 😀 😀 😀 cize stop kaslime na to a nechajme to uz tak 😀
lucka neboj pes az taky hlupi neni aby tam pchal nufak 😀

dzou
4. sep 2009

no sak ja tiez nechapem naco to stale rozoberaju....
no my sme ich mali za kuchynskou linkou takze pes sa tam nastastie nedostal, ale sr..i ho riadne ked ta suchotali 😀 aj preto viem ze uz nie su lebo tam uz nekuka jak debil 😎

brisilda
4. sep 2009

inak v GB ich je vela 😀 ja som si raz chcela skratit cestu z Matalanu a nevedela som ze idem do zadu kde vykladaju tovar bol tam krasny chodnik a az ked som sa vracala spat lebo som zistila ze tamat cesta nevedie som si vsimla mysi a potkanov pozdochynanich fuuuuuj boli na chodniku kadial som isla 😀 😀 😀 😀 😀 boze to bol zazitok sestra sa dodnes s toho smeje 😀 😀 😀 😀

dzou
4. sep 2009

no bris ten moj by ten nufak tam strcil, on je take trdlo ze ho strci vsade 😅 minule nahanal zabu podvore a potom mal na pysteku take daco jak herpes 😖 keby ste videli do akej diery sa raz vopchal tak by ste odpadli a=sak sme ho odtial asi pol hodku vytahovali, nechapem ako tam vosiel ked von sa mu nedalo

brisilda
4. sep 2009

no stava sa psia zvedavost nepozna hranice 😀 inak dzou len tak medzi nami dnes to tam poriadne zaiskrilo 😀 hotova komedia 😀 ja viem nemala by som sa nad tym smiat ale s takeh hovadiny vznikla hadka ze sa neviem udrzat smiechu

dzou
4. sep 2009

no sak ja sa sice opakujem ale fakt nechapem je to smiesne... sak tu ide o tehu a oni sa rozpravaju akokeby si zavideli cukriky 😅
no ten moj je asi najzvedavejsi na svete

dzou
4. sep 2009

a ako som uz pisala v tej teme tak mi je luto ze petulku odradili, taka som bola zvedava ze ako to s nou dopadne...lebo to vyzeralo naozaj veeeeelmi nadejne

lucialen
4. sep 2009

No ved ja by som si ju ani nevsimla, keby moj pes okolo nej neskackal a hral sa snou 😀 Ona by do tej pasce urcite nos strcila, taka je poblaznena 🙂 Nastastie vo vnutri som este ziadnu nestretla, to uz neviem co by som urobila. Ved macku ani nebudem musiet krmit, ved ich tu je dost 😉
Inak ja tam tiez zvyknem pozriet do tej temy, ja chapem obe baby 😒 Idem mrknut, co sa este deje

brisilda
4. sep 2009

ja neviem ja som jej graf nevidela ☹ nechce sa mi hladat ale ak ma teplotu hore uz 16 dni tak je tehu 😉 a to je super konecne daka tehula aj tam 😉
inak co robis ze si za netom tak dlho??? 😀 dnes sa tu toho velmi vela popisalo zeby sme sa konecne dostavali do starych kolaji??? a kde su ostatne snazilky?

dzou
4. sep 2009

a bris furt sa zabudnem opytat Samko to uz vie? A co on na to sa tesi, ze bude velky braaaaaaska?

brisilda
4. sep 2009

lucka tak ja tam chodim 😉 je tam tiez super a vedia poradit ale tu je lepsie 😀 tu sa nechytame za slovicka 😉 😀

dzou
4. sep 2009

ja mam dnes volno akurat som navarila ten granadyr a nerobim nic len lenosim a mm stale robi, tak sa nudiiiiiiiiim uz by sa aj mohol vratit 😠 tak som cely den tu sak co by som robila 😉 aspon oddychujem a zjtra budem upratovat a taaaaaaaak

brisilda
4. sep 2009

dzou ano vie to ale ak to zacal nahlas na ulici rozkrikovat tak som mu zakazala o tom hovorit 😀 teraz sa uz o babatku prednim nerozpravame az ked bude istota ze je malinke na spravnom mieste a bude aj fotecka 😎 potom mu gasparka aj ukazem a na 3D ultrazvuk ho vezmem zo sebou 😉 on je velmi sikovny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre