Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
7. sep 2009

no my sa s mm tiež dobre rehoceme na tom... no u mna je ta teplotka taka nemasna, neslana... a tiez citim trosku vajecniky, sem tam take pichanie... ale to mam už od poslednej ms... nikdy som to nemavala, tak dufam ze to nebude nejaky zapal..

michelle
7. sep 2009

sharmi, kde mas grafik?

brisilda
7. sep 2009

nadi aj mna obcas pichne tak ze sa az prehnem 😉 ale pri zahniezdovani ma bolelo brucho a da sa povedat ze konkretne ma casto pobolieva brucho to pychanie ma pri prudkom pohybe 😝 klop klop klop az sa vam zahniezdi poriadne maly potapacik 😉

sharmana
7. sep 2009

michelle. nemam graf, neviem sa dostat do ff, lebo mi neprisiel mail s heslom a uz sa mi to potom nechcelo riesit... musím si vytvorit mailovú adresu na inej stranke, aby mi to tam doslo...
ale doma si to kreslím jak na výtvarnej 😀

michelle
7. sep 2009

uvidiiime 😉

nadenkaaa
7. sep 2009

no sharmi to by si potom mala dat do svojho albumu ako vitazny graf 😀

sharmana
7. sep 2009

no a mojmu mm s tým už leziem na nervy xixi... vie že sa teraz pozorujem, meriam bt a cakám na sobotu, respektíve nedelu, aby som otestovala, ak teda ms nedojde 😉

sharmana
7. sep 2009

nadi. no ja si myslím že ten tvoj je zatial ukážkový... moj je taký čo ja viem.. tazko povedat... taký normálny, ovulacný, ale teraz pár dní pred ms 🙂

michelle
7. sep 2009

sharmi ktory DC a DPO si?

sharmana
7. sep 2009

24DC, a cca 8 al. 7 DPO a v sobotu, nedelu je neocakávaná ms 🙂

michelle
7. sep 2009

to mas dost neskoru ovcu, co? drzim palceky na testiku....
fuha, v ss ta "žtééém".. dobre, co? 😕 😀

sharmana
7. sep 2009

no ta ovu to som dedukovala podla teploty, ale podla hlienu by som to tipovala o 4 dni skôr......
to aj teraz tam boli dobrí típci xixi...

nadenkaaa
7. sep 2009

sharmi ,michelle verime ze nepride
ach boze ta sa teda strapnila 😔 😀 ja nerozumiem ako je to mozne ze niekto nema dostatok zdraveho rozumu a sluchu ze sa nepocuje 😉 😀

brisilda
7. sep 2009

kocky to komentujete to super star ? 😀 😀 😀

sharmana
7. sep 2009

veru nadi a takých tam dnes bolo a ešte bude 🙂 ale zas aspon sa clovek nasmeje...

sharmana
7. sep 2009

ano bris.. jeej, uz tam mas namiesto snž tt... to je super... aj ja xceeeem 😀

dzou
7. sep 2009

aj ja 😀

brisilda
7. sep 2009

shami neboj budes mat aj ty 😉 drzim ti pace 😉 aby ta mrcha neprisla a zabludila tak ako ta moja 😀 😀 😀

sharmana
7. sep 2009

bris. a čo ti povedal lekár, môžeš cestovať?

brisilda
7. sep 2009

no tak ano mozem 😉 ja to uz risknem babatko je tam kde ma byt odkazalo mi ze nema stresovat 😀 😀 😀 a mam si uzit dofcu 😉 v den odchodu idem este na sono aby doki skontroloval maleho a da mi aj foto a tehu knizku 🙂 hadam sa za 3 tyzdne nic nestane 🙂 myslim uz len pozitivne 😀 a nic negativne si ani nejdem zistovat

sharmana
7. sep 2009

jasné, ved všetko je určite ok.. a s akou istotou píšeš že malý 🙂 ako mm? tešil sa?

nadenkaaa
7. sep 2009

no veru bris preco mas aj v pase ze cakate chlapceka? 😉

brisilda
7. sep 2009

shamo on si po 7 rokoch aj pospevoval tak sa tesil 😀 😀 😀 vedel ze som u dokiho dlho a vratim sa hladna tak mi kupil pecene kuriatko s listockom ze ho mam spapkat 😀 takze som bola milo prekvapena a na kuriatku som si pochutnala 😉 a ano bude to chalan 😉 na 100%

nadenkaaa
7. sep 2009

ako to mozes vediet bris?ci mas take tusenie?alebo si si to dala zistit z krvi alebo vyvestit?

brisilda
7. sep 2009

nadi ja neviem ja sa pripravujem na chalana a ked bude dievcatko tak ma to milo prekvapi a potom si budem pospevovat ja 😀 😀 😀 inak pre dievcatko nemam meno ☹ a pravdu povediac sa mi ani nechce rozmyslat nad dievcenskym menom 😀 mne sa ten sebastian velmi paci 😉

michelle
7. sep 2009

no, bris, aj ja som sa chcela na to spytat...
inac sharmi citala som, ze si zo strkovca, ja byvam tiez v ruzinove... 🙂

sharmana
7. sep 2009

jeej, fakt michelle, tak to nás je tu už dost.. tak dáme niekedy stretko všetky 😉 babenky idem do postielky.. papa a dobrúúú

nadenkaaa
7. sep 2009

no ved len aby si nebola privelmi prekvapena ked tam miesto pipika nebude trcat nic a bude to dievka 😀 😀 tak asi budes rozmyslat nad menom na S hm? 😉

michelle
7. sep 2009

sharmi no jasne, mozme 🙂
baby aj ja to tu balim... peknu nocku vam 🙂

nadenkaaa
7. sep 2009

sharmi dobru nocku 😉 veru pojdem aj ja 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre