Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
8. sep 2009

no sak 36.9 te dost ci? sak to mas skoro 37 treba to brat tak optimisticky 😉 a vy ako dlho sa snazite? a grafik nemas?
nadi no tebe este raz grafik je kraaaaaasny 😉 moc drzim palce na uspesny zeleny koniec...

lucialen
8. sep 2009

Caute, som tu na skok 🙂
Diamond, ja som teraz dostala Duphaston, dnes som to zacala brat na upravenie cyklu. A ty si ho chces sama nasadit? Mam ten letacik ak chces napisem na co to je 😉

nadenkaaa
8. sep 2009

dzou ja to nejak tak neberiem skor ratam s dalsim kolom 😉 😉 a ak by sa tak stalo tak budem zasa merat bt 😉 😉

nadenkaaa
8. sep 2009

luci uz som jej napisala na predoslej strane 😉

dzou
8. sep 2009

no teda nadi mas pevne nervy 😉 obdivujem... no nic asi vas na chvilu opustim ale mozno sa este zastaviiiiiiim

nadenkaaa
8. sep 2009

dzou to som teraz hrdinka 😉 pockaj ked pride mrcha to bude zas slzave udolie 😒 😔

sharmana
8. sep 2009

no pred ovulkou som mala 36,7 .. ja mám také velmi vyrovnané teploty, po ovulke vyskočilo jeden ned na 37, a potom pokles a teraz tretí den 36,9.. graf nemám, na zoznam mi nedoslo heslo do ff, tak som na to kaslala..
snažíme sa od júla, presnejšie od 23.júla 🙂
inac ja si meriam aj v ústach aj dole, a niektoré dni sa mi odlisujú teploty.. napríklad v ústach teplotka teraz dva dni po sebe stúpla, ale dole je rovnaká už tri dni... tak neviem...
ale brucho mám na prasknutie, nafúknuté, proste PMS, celý den som bola v práci s rozopnutými nohavicami

diamond_doll
8. sep 2009

lucialen nie nie nejdem si ho sama nasadzovat.. 😀 uz som si nasla naco to presne je 😀

dzou
8. sep 2009

tak este nadi neboj ved to prezivame kazda 😉 ale dufam, ze ty uz budes len vesela 😀
sharmi no tak uvidis... som zvedava my sa snazime o jeden mesiac viac ... tak so zvedava ze ako dlho to bude trvat 😕

nadenkaaa
8. sep 2009

sharmi skus popozerat: hned prvy graf mam dievcina teploty najviac 36,9 😉a bola tehu 😉
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/ind...

dzou
8. sep 2009

tak tu ostavam som myslela ze zajdem ku kamoske ale nie je doma 😒

nadenkaaa
8. sep 2009

dzou v tomto mi konik pomaha viem ze nie som na tejto lodi snazenia sama 😉 😅

sharmana
8. sep 2009

no ved jasné, čo už spravím.. už len čakat...
jaj teším sa na víkend, tak sa mi nechce ráno do práce, teraz je už taká tma, fuuj... ked je tma, tak sa má spať! 😀
a ide ordinácia v ružovej zahrade.. manžel už prekrúca očami xixi

nadenkaaa
8. sep 2009

🙂 😉 😀

sharmana
8. sep 2009

ja som rada, že je konik a rada si čítam aj vaše názory a skúsenosti.. je to super, aspon môžem porovnávat, či je to alebo ono v poriadku a podobne...

dzou
8. sep 2009

tak som nakoniec bola so psom von 🙂 no aj ja rada chodim na konika...no a kde je ndes nasa tehula bris?som jej chcela teda napisat ze skusam tu jej metodu... po keksiku nevstavat ale spat ale ked mne vzdy potom straaaaaaasne treba curat, aj som skusala ze tesne predtym sa idem vycikat ale aj tak 😒 ale tak vcera vecer som poto len tak narychlo odbehla a hned lahla tak neviem i ked teraz akoze nemam plodne dni ale istota je istota, no nie?

nadenkaaa
8. sep 2009

no podla mna ze ked pojdes tak po 2 hodkach este cikat pokial teda nevydrzis do rana tak uz by to malo byt ok 😉

dzou
8. sep 2009

no ale ked ja neviem ja som sa tak naucila ze vzdy potom cikat, lebo som raz citala ze to pomaha ako prevencia proti kvasinkam(ktoych som si uzila az az) no a teraz som proste tak nejak naucenaaaa tak sa budem musiet nejak premoct 😅

nadenkaaa
8. sep 2009

pozri dzou podla mna ti najlepsi potapaci sa uz dostali kam mali pokial je krcok otvoreny takze hlavne sa nestresovat 😉

michelle
8. sep 2009

pekny vecer dievcata 🙂
sharmi, teploty nie su nizke... len meraj dalej, dufam, z neklesne. kolky DPO si? (uz si mozno aj pisala, len si nepamatam)...
nadiii, optimizmuuuus 😉

dzou
8. sep 2009

sak dufam 😀 minule som s mm kukala pozri kto to hovori 🙂 a jak tam na zaciatku isli tie spermijky tak hovorim, ze kukni jak idu potapaci...tak sa rehotal, ze kde som taky nazov vyhrabala 😀 😀

sharmana
8. sep 2009

michelle.som 25DC, ale už by som najradšej dostala ms alebo neviem, som taká nervózna, ako PMS...

michelle
8. sep 2009

sharmi, DPO si ktory? ..ake dlhe cykly mavas?

dzou
8. sep 2009

sharmi aj ty optimizmus 😀 este nic nie je strateneeee

nadenkaaa
8. sep 2009

michelle no neviem, uz zacinam citit prsia a to vobec nie je dobry znak u mna je to typicky pms 😅

dzou
8. sep 2009

no nadi aj ja to mam tak ale kludne to este moze byt tehu priznak 😉

sharmana
8. sep 2009

jaj, asi 8DPO podla BT, a cykly som mala 29,31,29,a posledny 28 dni...

michelle
8. sep 2009

nadi aj ja a pre mna to je nezvykle... ale to je jedno ci je ci nie je, dnes som totiz na ff citala, ze podla citlivych prs sa neda urcit, ci je zena tehotna alebo nie, lebo tento znak je preejavom zvyseneho hormonu tusim progesteronu a ten je zvyseny aj v lf aj v tehotenstve... takze kluuuud 😎

michelle
8. sep 2009

sharmi aj ja, ale som 20DC, mam skoro ovcu..

nadenkaaa
8. sep 2009

no ved uvidime baby podla teplot 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre