Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
9. sep 2009

baby ja osm mala vcera strasne mokro v nohavickach aj som to hovorila mm a on ze ty si zasa plodna? 😅 😀 ale ten hlien nebol bielkovy skor kremovy a brucho ma boli a som strasne nervozna podrazdena
sharmi aj ja pred mas spinim vzdy 28-29 dc potm 30 den sa uz rozbehne krvacanie

nadenkaaa
9. sep 2009

sharmi ja som skor nachystana na mrchu radsej nechem si privelmi nahovarat ze to je tehu a tieto posledne dni su uplne na nervy 😖 😔 😅

sharmana
9. sep 2009

presne nadi, tie posledné dni už žena nevie či je podráždená viac z hormonálnych výkyvov pred ms alebo z toho, či sa podaril a či nie... v júli som to prežívala podobne, bola som sklamaná, teraz až tak nie som, myslím že sme sa s mm netrafili v snažení a skoro sme prestali.. takže aj naša chyba.. ale tento cyklus si už dám pozor, aj na to spinenie, aby som náhodou nemala krátku LF, ked mi prisla ovu tak neskoro... a dám si spravit nejaký hormonálny profil asi...

dzou
9. sep 2009

ahojte ☹ tak neviem ci budem pokracovat v snazilkovani ☹ dnes v robote nas dali robit uz len na 3 dni a kedze moj drahy stratil pracu pred mesiacom, ale teda zacina podnikat, len to este treba rozbehnut....tak to asi budeme musiet momentalne ukoncit 😠 ani neviete ako som nasr....a 😠 😠 konecne som mm prehovorila na babo a teraz toto, ako este priamo o tom sme sa nerozpravali...ale tak predpokladam, ze ho to urcite napadlo 😒 takze neviem neviem a tak som sa tesila na tento cyklus ked uz tak poctivo meriam a vsetko asi ma slak trafiiiiiiiiiii
ale teda baby va drzim palce a dam vediet ze ako sme sa rozhodli

nadenkaaa
9. sep 2009

sharmi kolky den cyklu si mala ovu? ja som mala 15 den cyklu ovu a LF by som mala mat minimalne 12-13 dni tento cyklus -teda pokial zacnem spinit ak nebudem spinit tak LF bude 14 dni

sharmana
9. sep 2009

to mi je luto dzou, my tiež máme na pleciach úvery a nie je to lahké, ešte nie sme ani poriadne zariadení, a v tomto strese chceme bábo.... takže neviem či sa nám to vôbec podarí v najbližšej dobe...

groka
9. sep 2009

babule pridem vecer hadam ak nebude nic v telke,idem maleho kupat,kakavko a spinkat ho dat

papa zatial

sharmana
9. sep 2009

nadi neviem presne, ale asi na 16 až 17DC, to bol posledny den poklesu pred vystupom teploty, takže LF vyzera kratka u mna...

dzou
9. sep 2009

no sak to ze mame uver ☹ ako este to nie je uplne stratene, ale tak neviem ze ako sa zachova mm 😔
shrai ale ak nahodou budeme pokracovat tak dufam, ze budeme at spolu junovcata

sharmana
9. sep 2009

jasné dzou, dúfam že to tentokrát vyjde.. lebo už z toho začínam byt unavená, ale fakt.. a to bol ešte len druhý mesiac snaženia....

dzou
9. sep 2009

tak my uz 4. mame teraz, ale som velmi zvedava ze ako sa zachova moj drahy, lebo on vie ze je to naozaj velmi, velmi dolezite pre mna tak uvidim...no som citala ze aku mas teplotu a trochu spinis ja si aj tak myslim ze nic nie je strateneee 😉

nadenkaaa
9. sep 2009

dzou takto ma mrzi 😒 ale snad sa to nejak vyriesi drzim palce my sice nemame uvery ale kedze manzelpodnika a ja som zivnostnik tak je to zlozite striedavo oblacno ale dietacheme kedze vek cloveka nepusti 😔 a obaja uz velmi tuzime mat babetko

dzou
9. sep 2009

no sak aj my chceme ja mam 26( vdecembri 27) a mm na buduci tyzden 27 tak tiez nie sme najmladsiiiaspon podla mojho meritka na dieta 😒 ale on chcel az okolo 30 a teraz som ho ukecala ze je to pre mna dolezite tak a nakoniec suhlasil, lebo uz mame aj dom a vsetkooo ale teraz neviem ...no som vazne zvedava, urcite predame jedno auto...moje ☹ ale tak to radsej ozeliem ako babo tak uvidim mozno ma prekapi 😉

nadenkaaa
9. sep 2009

no ved mozno budes milo prekvapena dzou 😉 drzim palce

dzou
9. sep 2009

no tak dufam 😉lebo to iste som si myslela aj ked stratil pracu a ani o tom nepipol 🙂ale teraz je to ine 😖 a co ty ako? telotka stale hore?dufam, ze hej 😉

cheerlady
9. sep 2009

dzou tak to mi je luto ☹ ale este nevesaj hlavu 😉 my mame tiez hypoteku - minuly mesiac sme ju podpisali a okrem nej este potrebujeme peniazky na prerabku domceka,co sme kupili + kde je este zariadenie - kuchyna,obyvacka,spalna,no a teraz uz aj detska 🙂 ale ja hovorim,ze peniaze boli,su,aj budu a ludia v inej situacii dokazali vychovat a postarat sa o dieta,tak to musime zvladnut aj my 😉 a keby bolo najhorsie - moji rodicia by nam vzdy pomohli 😉

sharmana
9. sep 2009

cheerlady. no presne, mas pravdu.. aj môj mm hovorí, že nech sa nebojím volako to zvládneme, nieco vymyslíme 🙂 a na mna pôsobia tieto slová vlemi pozitívne, vzdy sa potom usmeje a ukludním... ešte že ho mám 🙂

elenka84
9. sep 2009

Ahojte dievčence,nedá mi nepridať sa..My sa s manželom snažíme už od mája a stále nič..Najhoršie,že som upadla do totálnej depky a už ma ani to snažilkovanie nebaví..Asi to poznáte,čakanie a následné začínanie od znova..Beriem aj vitamíny Babyplan,začala som aj zdravšie žiť,no stále nič..Teraz chcem skúsiť ovu testy a bazalnu teplotu,som zufala..ale vidim,že tu nie som sama..

dzou
9. sep 2009

no dakujem za pozvbudenie ja viem ze mate pravdu, ale mm sa na to cele urcite bude pozerat inak sme v cudzej krajine kde on rec az tak dobre neovlada 😒 ale uci sa... zacina podnikat s kamosom ktory nastastie je z holandska a po anglicky vie super tak uvidim no dnes ho prepadnem a uvidim ze ci pusti potapacov dnu alebo nie 😀
no my to s pomocu rodicov mame horsie... moja mamka je vdova takze nema z coho pomoct a ani potom s babom kedze zijeme tu 😒 no a jeho rodicia sak to som uz raz pisala ma neznasaju a aj po 7 rokoch cakaju ze sa rozideme takze tam pomoc nehrozi ☹ ked ten mm chce babo ale on chcel cakat este aspon rok, ked sme sa rozhodli snazilkovat tak som sa ho ale pytala ze ci to naozaj naozaj chce aj kvoli sebe nie len kvoli mne tak hovoril ze ano ze uz ten rok hore dole ale tak neviem teraz ako sa nato bude pozerat ☹

brisilda
9. sep 2009

elenka nikdy nebudes sama je vela kociek s takym problemom a niektore su an tom este horsie ☹ bohuzial taka je realita cize nevesaj hlavu teraz je nacase spoznat svoje telo a hlavne to ako funguje 😉 jedneho dna sa to kazdej podari 😉
ahpojte snazilky 😉 ja uz tu akosi castonechodim tak mi je zle a ako nadenka pisala objimam zachodvu misu 😀 len keby sa k nej netrebalo sklanat 😀 😀 😀 bleee mne uz vadi aj ten domestos ktory tam stale davam teraz castejsie ako inokedy ked sa uz stala mojou spolocnickou 😀 tak nech je aspon dezinfekcne nezavadna 😀 😀 😀

lucialen
9. sep 2009

Elenka vitaj, to sme na tom rovnako, my tiez snazime od maja, uplne ta chapem, ako sa citis, cim dlhsie, tym sme zufalejsie 😒 Ale stale si hovorim, ze coskoro to pride,dockame sa, asi to tak ma byt a mame mat letne babatka 😉

brisilda
9. sep 2009

sisa inak s tym vestenim sa mozem opytat sesterky aby kukla karty no to budem asi potrebovat tvoje prave meno a skade konkretne si 😉 dohodneme sa v IP 😉

dzou
9. sep 2009

ahoj bris no tak dufam, ze ta nevolnosti coskoro prejdu a ked pojdes na tu dovcu tak to bude lepsie 😉

nadenkaaa
9. sep 2009

elenka viem ocom pises sice sa snazime od decembra ale to som nicneriesila nejake plodne dni ani nic podobne od maja som sa zacala oto zaujimat a od maja teda snazilkujeme ovela viac a este nic ale verime ze aj nas uzlicek budeme nabuduci rok drzat v naruci 😵 tento cyklus som zacala merat bt a to ma upokojilo ze mam ovu tak sa tesim z toho ze vobec mam ovu a ze mam pravidelny cyklus 😉 mozno to niekomu sa bude zdat malo ale pomaly sa ucim tesit sa z takychto veci ked tu na mk citam o vselicom-ale nie si sama snad ti to momoze je nas viac na tejto lodi elenka 🙂

dzou
9. sep 2009

presne tak elenka vitaj 😉 my sa snazime od juna... a tiez tento cyklus som zacala merat BT tak teda dufam, ze aj neskoncim 😒 ako som uz pisala vyssie a teda neboj sa nie si v tom sama 😉

nadenkaaa
9. sep 2009

bris znie to ako fraza ale cim viac zle tym lepsie babetko je v poriadku 😉 😀 ale snad uz cosokoro uz nebudes musiet objimat zachodovu misu a uzijes si dovcu 😉

lucialen
9. sep 2009

A konecne som sa dockala poliakov s mojim altankom, uz ho mam postaveny 🙂 😵 😀

dzou
9. sep 2009

luci tak sa vytesujes co?
no nic ja idem ku kamoske ona tu upratuje bohacom domy tak sa idem infprmovat ci by mi nieco nevedela dohodit na tie 2 dni co nerobim tak drzte palce a potom dam vediet ze co a ako 😉

nadenkaaa
9. sep 2009

super luci tak uz budete mat romanticke zakutie v zahrade 😉 😵 dzou good luck 😉

lucialen
9. sep 2009

Baby a Stanka nakoniec ako dopadla s tymi tienikmi na teste? A Katy tu tiez nebola dlho? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre