Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
11. sep 2009

dzou. dakujem 🙂
baby ja som vam spomínala, že hned po ovu mi zacalo tak vela hlienu, a bol biely, klzký, ku koncu trosku zvodnatel a nebol nejako tahavý... takže u každej ženy je to asi iné a samozrejme netreba sa len podla toho riadit.. ja som sa nad tým však pozastavila, lebo po ovu som nikdy nejaké hlieny nemávala a už vôbec nie zrazu v takom množstve... takže sa pozorujte a uvidíte... ja si aj tak urobím ešte zajtra alebo pozajtra test, aby to nebol nejaký blud 😀

sisa2
11. sep 2009

na porod nerada spominam, nechali ma vytrapit. najskor ma takmer o 2 tyzdne skor zatvorili do nemocnice, lebo som podla nich prenasala (tazko posudzovat moje dlhe cykly podla standardnych 28-dnovych) a to byvame za rohom pri antolskej. velmi zle som to znasala. potom ma vynervovali, az mi praskla voda. no a od prasknutia vody to trvalo 28 hodin 😔

sisa2
11. sep 2009

kocik - ak sa bude dat, tak chcem stokke. no neviem, ci mi u poloviciaka prejde, jemu sa nepaci, ze vyzera ako ufo 🤐

sisa2
11. sep 2009

sharmi - to mam nieco podobne, ako si mala ty. no necham sa aj ja prekvapit, co z toho nakoniec bude.

sharmana
11. sep 2009

sisa. ale máš krásnučkého synčeka, tak to asi stálo za to 🙂

nadenkaaa
11. sep 2009

chudatko ☹ to skoro ako moja mama pri mne ked rodila 😖 36 hodin,
no moj mm povedal ze urobi vsetko preto aby som mala co chcem pre babetko 😉 ale chcem ho aj preto ze ako som pisala ze moj mm je taky vysoky a nemusis sa tolko zohybat kedze stokke je taky vyssi 😉
sharmi dnes sa ti bude krasne zaspavat s takymi krasnymi myslienkami ze mas v brusku drobceka 😵

nadenkaaa
11. sep 2009

ja som mala taky hlien asi 3-4 dni dozadu ked som aj mm povedala ze mam nejak vela hlienu a moj mm si robil srandu ze ci nemam znovu ovulku 😀

sisa2
11. sep 2009

sharmi - jaska, ze stalo. i ked po porode som povedala, ze nikdy viac a drzalo ma to dost dlho 😀

sisa2
11. sep 2009

nadi - tak si to tiez "uzila" 😖
mne sa to tiez paci na stokke, vzhladom k tomu, ze mam 180 cm, tak to je super, ze sa clovek nemusi hrbit, ako pri inych kocikoch. golface som kvoli vyske kupovala jane energy a boli super vysoke.

nadenkaaa
11. sep 2009

no to si uzila 😒 prisla do porodnice 25.12 rano a ja som sa narodila 26.12 vecer o 20.10 a to kvoli tomu ze ti doktori respektive personal prave kovli sviatkom to bral tak ako to bral "sviatkovali" 😖 😖
sisa a druhemu dietatku tiez das dve mena? 😉

sharmana
11. sep 2009

nadi veru, myslienky mi v hlave víria... no dufam ze vôbec zaspím...
sisa. to si teda vysoká riadne 🙂

nadenkaaa
11. sep 2009

sisa a tvoj mm je ako vysoky? 😉

dzou
11. sep 2009

no baby ja sa vam teda cestne priznam ze mne sa ten stokke nepaci 😅

sisa2
11. sep 2009

to je fakt nevyhoda rodit pocas sviatkov 😖
dve mena - neviem, ak sa s mm dohodneme na jednom, tak bude len jedno. my sme si z tych dvoch nevedeli vybrat, preto ma bubo dve mena. bude nam raz za to nesmierne "vdacny" 😀 ale bezne pouzivame len daniel. len ked uz moc vymysla zruknem sebastian a hned vie, kolka bije 😀 😀 😀

nadenkaaa
11. sep 2009

dzou on vyzera dost cudne ale mne sa take uletene veci pacia skor ako take tie klasiky ktore maju vsetci 😉

sisa2
11. sep 2009

sharmi ani sa ti nedivim. ja by som asi tiez nevedela zaspat 😉

nadenkaaa
11. sep 2009

😀 😀 to je dobra technika sisa 😉 pre dievca by som aj mala dve mena ale pri chlapcovi ani nie 😉 tak zostaneme pri jednom 😉

sisa2
11. sep 2009

mm je o kusok vyssi odo mna, okolo 184 cm ma.

dzou - myslim, ze na ten kocik nejaky neutralny nazor nie je. bud sa ti zapaci, alebo sa clovek pri nom zatrasie 😀

nadenkaaa
11. sep 2009

sharmi ale toto je ten najkrajsi a najsladsi dovod pre nespavost 😵 😵 😵

dzou
11. sep 2009

joj sak kazdemu podla jeho chuti 😉 ja mam tiez rada vseijake uletene veci ale v kocikoch som asi stara skola 🙂

sisa2
11. sep 2009

ja som dievcatko chcela vzdy annette. dokonca som bola prekvapena, ked sme sa s mm rozpravali daaavno o menach, ze jemu sa paci aneta 😀 lenze anetku ma danielko najlepsiu kamosku, takze budeme musiet vymyslat nieco ine, aby sa mu to neplietlo. a teda on je stale presvedceny o sestricke lucke. len mm sa to meno nepaci, lebo mu pripomina kojenecku vodu 😀

nadenkaaa
11. sep 2009

🙂 🙂 dzou ale kym este otehotnim 😒 tak bude este mozno uplne novy typ kocika takze 😅 😉

sisa2
11. sep 2009

dzou - to je prave super, ze sa kazdemu paci nieco ine. ja by som napr. nechcela ten typ kocika, co sa paci tebe. je tazky a zle sa s nim manipuluje - aspon mne 😉 ale hlavne, ze sa paci tebe a bude tebe vyhovovat. ty ho budes najviac pouzivat, tak vyberaj podla seba.

dzou
11. sep 2009

joj nadi sak nekric hop kym nepreskocis sak grafik je kraaaaaaaasny 😉

nadenkaaa
11. sep 2009

sisa este stastie ze je na vymyslanie mena 9 mesiacov 😉 😀

sharmana
11. sep 2009

sisa. pekne su obe mena, daniel aj sebastian... bris tusim chce sebastiana....
mne sa to meno paci, lebo si ho pamätam z Neverending Story, kde sa tak volal ten chlapček, čo čítal ten príbeh pod dekou v kabinete a to bola moja naj rozprávka s mojou najlepšou kamoškou z detstva, ktorá už je teraz v nebíčku..

sisa2
11. sep 2009

nadi ty uz si predsa nasa tehula 😵

dzou
11. sep 2009

no ja budem lavne pouzivat autosedacku 😅 a ppotm uz to bude skor jak taka bugina

nadenkaaa
11. sep 2009

dzou ale este som len 12 dpo takze ak to bude takto aj v pondelok 😵 tak mozem testnut ak nie tak idem do dalsieho kola 😉

sisa2
11. sep 2009

nadi - v podstate mas na to len 8 mesiacov, lebo ked to zistis, zacinas uz druhy mesiac 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre