Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
16. sep 2009

ozaj a musim si vypytat potvrdenie od dokiho - mozno budem potom aj platit menej,inak sa normalne plati 22eur.
sabi no tak to ste mali super,ja som zvedava,ci tam mm pustia so mnou 😕

sisa2
16. sep 2009

cheer - to je docela palka za to vysetrenie. snad vam drobca poriadne popozeraju a spravia aj fotku za tu cenu.

dzou
16. sep 2009

jaaaj ja som si ten link nevsimla 😅 tak diki
no groka ked si vsimnes co mam tie vykyvy tak to bolo merane v inu hodinu tak to asi preto...aspon dufam, lebo lieky ziadne neberiem a hak nemam uz 4 roky...

sisa2
16. sep 2009

dzou - nemusis brat lieky alebo HAK, aby si mala anovulak. u teba to tak skor vyzera kvoli tomu nepravidelnemu meraniu. uvidis, co spravi teplota zajtra, pripadne si tie dve merania vymaz, aj FF to bude mat potom jednoduchsie 😉

dzou
16. sep 2009

no sak ja viem ze mozem mat anovulak len tak....ja si vazne myslim ze to je len kvoli tomu meraniu, no tak zase uvidim co bude zajtra ach jo uz zase cakat 😒 skusim vymazat a uvidim...

janulka04
16. sep 2009

presne, dzou....aj ja myslim, ze to ma na vine to meranie v rozny cas... 😉

sisa2
16. sep 2009

neboj dzou, uz to pojde hore. ja tomu verim. a pri tej frekvencii snazenia ... neverim, ze to nevyjde 😵

janulka04
16. sep 2009

veru, dzouje mega snazilka 😀 😀

sisa2
16. sep 2009

jani - ten mutsy je kraaaasny 😵

janulka04
16. sep 2009

ze? siska, na ten som nadabila pred hodinou...aj ta farba sa mi paci...skoda, ze pre chlapcov nemaju nieco pekne pestre...ved uvidime, si zatial chute robim....

lucialen
16. sep 2009

Jani, tie Xlandery su aj mojou prvou volbou 😵 Ale musim uznat ze aj mutsy je konkurencia, hlavne tie kolesa a konstrukcia sa mi na nich pacia 😵

janulka04
16. sep 2009

heeej, luci? tie X-landery maju super dizajn...ale aj celkovo sa mi pacia a tie farebne kombinacie...pre mna dokonalost sama...i ked pravdou je, ako vravis, ze Mutsy mam tiez keby nie....zatial pre mna favorit X-lander...Mutsy nema pre chlapcov moc pekne farebne kombinacie

sisa2
16. sep 2009

tusim tu mame podobny vkus na kociky 🙂

lucialen
16. sep 2009

Pre mna to bola laska na prvy pohlad, farby su krasne obe 😵 Ja by som chcela fialovy alebo bordovy kocik, ale bohuzial v takom farebnom prevedeni velmi nevyrabaju 😒 A paci sa mi, ze ich predavaju v celej vybave 🙂

lucialen
16. sep 2009

Inak musim ist drahemu zaniest obed do prace, takze papa 🙂

sisa2
16. sep 2009

ten x-lander v limitovanej verzii je fakt haluz, ze rukavicky pre dieta a MP3 prehravac 😀 😀 😀

sisa2
16. sep 2009

luci - si mu varila a nosis do roboty? ten sa ma 🙂 tak dobru chut!

janulka04
16. sep 2009

tak pa, luci... 😀 😀 ..ja chcem pre dievca bordovy, ale ten Mutsy pink je tiez fajn a pre chlapca v petrolejovej...a tu ma len chippollino tusim a tie ma nijako neslovili.. a mas pravdu, ze ta vybava je tiez super... 😉
veru, sisa...asi sme sa hladali, az sme sa nasli 😀 😀 😀

dzou
16. sep 2009

kocky no som trosku bola mimo compu... ze megasnazilka 😀 😀 😀 😀 no tak uz idem vyskusat vumazat tie teploty ze co to spravi...
jani posli link na ten x-lander ze kuknem 😉

sabiatko
16. sep 2009

cheer, to je fakt daka palka, ja som platila 7 eur, mala som ziadanku od gynekologa a za ten druhy skrining budem platit 23 eur, ale origos by to bolo okolo 50 eur, takze urcite pytaj ziadanku.

minka21
16. sep 2009

Awojte 🙂 len tak som prišla kuknúť🙂 včera som zjedla palacinku a celý večer som objímala wc misu kým zo mňa všetko nevyšlo 🙂 inak ten Mutsy ma krásnu farbu🙂 aj vanička je pekná a hľadám obrázok aj spredu,prečo je všade len z boku fotení?
a aby som nezabudla!! TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a už sa nakazte nech je aj vám zle!!!!!! 😉

dzou
16. sep 2009

tak takto to vyzera ked som vymazala tie teploty...http://www.fertilityfriend.com/home/297b92

janulka04
16. sep 2009

dzou, tu to je...ale su aj lacnejsie..len sa mi nechce hladat 😉 len aby si videla..

www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id=5392

www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id=5391

dzou
16. sep 2009

pekne pekne musim kuknit kolko by stal na ebay ak tam teda je 😉

cheerlady
16. sep 2009

ahojte,som spat z obedu - dala som si len slepaciu polievku - dlho som ju nemala a zrovna mi na nu prisla chut 🙂
no ten mutsy je fakt krasny a ta farba 😵
sabi no ja neviem,kolko ma to bude stat so ziadankou od lekara,tak potom dam vediet 😉
ajoj minka 🙂

sisa2
16. sep 2009

dzou - vidis, hned to vyzera lepsie 🙂

dzou
16. sep 2009

no baby co myslite o tom mojom grafe?vyzera to tak ze je to take rozhadzane kvoli tomu casu takze dnes sa mam zase snazilkovat? 😀

sisa2
16. sep 2009

jani - si dala lepsie linky 🙂 ten chlapcensky sa mi fakt paci. dievcensky skor ten mutsy. i ked ja zatial stale pistim za stokke 😀 len mm s tym nie je uzrozumeny 😝

sisa2
16. sep 2009

dzou - jaska, snazilkujte o stosest 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre