Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
21. sep 2009

veronika, testik si urobik okolo obeda, 2 hodiny pred tym nic nepi..
nadenka, aspon mas teraz "zabavku" a nemusis stale mysliet na teploty, hlieny a tak 😀
luci, drzim palceky, aby to tentoraz bolo bezproblemove a hlavne s pozitivnym koncom 😉
dzooou, ty si teraz na cakacke, co? tazke casy zacali... strihas meter? 😎

dzou
21. sep 2009

tomu ver mich... som jak by napisala nadenka natiahnuta jak guma v trenkach 😀

michelle
21. sep 2009

co som to napisala, ze urobik 😀
dzou a kolko dni mavas lf? ...ze si mas dost elasticku gumu v trenkach? 😉 ...c c c si robim srandicky, ale za chvilu budem ja v tej faze a trenkovat budem ja... a to ty uz budes mat vtedy.... zeby pozitivny tehu test? 😵

dzou
21. sep 2009

nooo tak predpokladam ze 14lf lebp 2 cykly dozadu som si robila ovu test(bt som este nemerala) a bol pozit na 14dc a mrcha prisla na 29dc takze ovu mohla byt tak jak tento na 15DC, no a minuly cyklus asi bola posunuta na 19dc a mrcha prisla na 33dc takze to tak vychadza...takze si este pockam minimalne 9dni 😝 😝 ale tak uz teraz som rozhodnuta ze budem cakat na ten 29dc a ked na 30dc mrcha nepride a teplotta sa udrzi tak budem testovat...takze mi treba este dooooost elasticku tu gumu 😀

michelle
21. sep 2009

dzou, ja mam taku istu gumu 😀 ..a dobre robis, ze budes cakat do az do konca...

dzou
21. sep 2009

no mich ja chcem cakat ale ci sa mi to podari to este neviem 😀 musite my pomoct 😀 ale uz ma nebavi furt vyhadzovat prachy za testy a potom je aj tak biely jak sneh tak snad to vydrzim

michelle
21. sep 2009

dzou, budeme ta podporovat a teda nedovolime ti testovat skor! dohodnute? 😎

dzou
21. sep 2009

jasneeee a ty si teraz v ktorej faze?

dzou
21. sep 2009

hmmm tak uz a blizi pomaly ale isto ovulka 😉 tak drzim palce a co to znamena ten zeleny stvorcek dole? 😕

michelle
21. sep 2009

dzou to je statisticky prichod ovuly 🙂 teda minuly cyklus som mala 12DC... od 9DC zacnem s ovu testami...

dzou
21. sep 2009

ahaaa no ja meriam prvy cuklus cely minule som merala od 19dc(inac vtedy asi bola ovu, mne to vsak nedoslo a tak ani tutumutu sa mi zda nebolo...ale ako keby som vedela) tak preto mi to tam asi neukazuje...
a kde zmizli vsetky baby?je tu nejak mrtvo, ale za chvilu sa to tu rozovuluje a bude vas tu velaaaaa 😉 sak skoro vsteky ste naraz dostali mrchu, len ja som asi teraz na cakacke

nadenkaaa
21. sep 2009

dzou ved mas pekne teplotky vobec sa nestesuj este mas na to dost casu este takych 8 dni aby si sa zacala stresovat 😉 to je teda utecha 😀
michelle ved prave preto som sa zacaal zaoberat kuchynou skusam novu taktiku aby som stale nemyslelas len na priznaky ovu a tak 😉 ja mam este cas co sa tyka ovu testov tak 12DC este 4 dni 😉

michelle
21. sep 2009

nadi, aha, ty mas ovu 15DC... ja som si zase kupila ten stepper, tak to striedam s behom, potrebujem sa znicit 😀 ..a aj ta anglina je fajn zmena 🙂

dzou
21. sep 2009

ja ako este nechcem nejak stresovat, ale tak mohla byt ta teplotka trochu vyssie nooo...ale aspon ze v stredu uz idem do roboty...nie zeby sa mi nejak extra chcelo, ale aspon uz nebudem na to az tak mysliet, i ked ma s..e ze to akurat bude v tom rozmedzi 7-10dpo ked by sa malo uhniezdovat vajko a ja v robote zdviham tazke baliky tak oklo 15-20kg a akurat tak blbo mi to vyslo 😒 ale budem sa snazit tomu co najviac zabranit

nadenkaaa
21. sep 2009

ano michelle ovu je 15 dc u mna no uvidime ako to vyde tento mesiac 😉a tiez sa nicim na stepperi aj ked to nekombinujem s behom 🙂
dzou snaz sa mysliet pozitivne pri vasej frekvencii by sa to teda malo podarit 😉 😀

dzou
21. sep 2009

snazim nadi snazim 😉 no ale to nie je zaruka ale tak uvidime ako tu uz pisem asi po 100x

nadenkaaa
21. sep 2009

neboj raz sa to zlomi a dufajme ze to bude uz tento cyklus 😵 😵

dzou
21. sep 2009

no ja dufam, ze tento september bude viac plodny ako posledny mesiac a ze sa nam to podari kazdej 😉 ale inac uz som vela bab pocula ovorit ze spetmeber je celkovo nejak plodny mesiac ...

rhodosbb
21. sep 2009

testik som si urobila, tie dve ciarky su kraaasne, skoda, ze su na ovu teste a nie na tehu teste ☹ takze podla testu ovu mam, vcera bol keksik, dnes bude tiez, tak uz by v tom bol cert, aby to nevyslo 😀

nadi, citala som, ze mate - budete mat calvados kuchynu, my mame tiez - calvados - vanilka 😉

nadenkaaa
21. sep 2009

rhodos vyde to ovu je keksik tiez tak by v tom bol cert aby to nevyslo drzim palce 😉 😵
a co sa tyka kuchyne ano budeme mat calvados-kedze ja mam rada teple farby 🙂

michelle
21. sep 2009

veronika, ked je ovu test pozitivny, tak mas tesne pred ovu, t.j. 12-24 hodin, tusim tak pisu... cize teraz je ten spraaavny caaas 😵 ...a este aj v den ovu a poistit den po 😉

groka
21. sep 2009

ahojte stale mi blbne net,uz som mala aj napisane dlhy prispevok a ani mi to neodoslalo,cakam kym ma vypne opat,ale stiham vas aspon citat,dufamkze toto mi este stihne odoslat

janulka04
21. sep 2009

hlasim prichod...ej ale som mala co robit, kym som sa sem docitala....
oznamujem prvu rannu tycku a objimanie WC misy..... 😝 😖 ☹

monikapd1
21. sep 2009

awojte babule nieco nove?? nejake nove tehulky?? sptne necitam totiz to mam skoro 200 strn a bolo by to na dlhoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😅

dzou
21. sep 2009

ahojte babule tak som tu opat a tak rychlo neodidem kedze moj drahy isiel na 2 dni prec 😉 akurat som si kupila pizzu a celuuuuuuuuu ju zjem sama 😀 😀

rhodosbb
21. sep 2009

jani, tak to ma mrzi, ze sa zle citis 😔 , len vydrz a bude lepsie 😉

moni, janulka je nova tehulka a ostatne sme presli do dalsieho kola 😉

michelle, hlavne ze ten ovu tester mi ukazoval ovu dva dni po odchode mrchy...ale pre istotu sme sa snazili aj vtedy 😀

dzou
21. sep 2009

rhodosb no nemala si naaaaaaaahodou vtedy plodne dni podla jonasa? 😀 ak hej tak mozno daco na tom bude 😀
jani no dufam, ze ta to coskoro prejdea co boli ste kuknut na ten bytik? pacil sa?

janulka04
21. sep 2009

ahoj moni, no neviem ako dlh si tu nebola...? No, ja som u tiez neni dlho...tehulky za minuly mesiac su bris, sharmi a ja... 😉

janulka04
21. sep 2009

boli...vyzera super, detska izba je obrovska, co bolo pre mna podstatne a asi sa stahujeme uz k 1.10., nie k 1.11., kedze dnes sme boli podpisat zmluvu 😉 😉
nooo, aj ja dufam, som zvedava na piatok na lekvosa...
a inac mm mi vcera prezradil detaily keksu, ked sme plodili...on si fakt hovadiny pamata...ale k mojmu uzasu sme dosli na to, ze to bolo vtedy, ked bol keks na stojaka a este nas aj male vyrusili v druhom kole... 😀 😀 😀 prepacte detaily, ale mne t prislo smiesne, ze ake bojove podmienky to vtedy boli a aha ho....potapaca, 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre