Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
21. sep 2009

rhodos, dzou, dakujeeem... 😉 ☹ 😉

dzou
21. sep 2009

no teeeda jani 😀 ze ked sa nepodari teraz tak dalsia dobra poloha je na stojaka 😀 no vidis ho potapaca...jak sa mu to zapacilo asi sa chcel schovat pred sestrickami tak sa rychlo zavrtal do vajicka 😀

janulka04
21. sep 2009

dzou.... 😀 😀 😀 😀

dzou
21. sep 2009

baby inac teraz som zadala do ff ze aky mam cipok a uz mi tam vyhodilo 40pts to co vlastne znamena?... a inac musim napisat tiez tak pravdivo 😅 ze taky mam trvdy ten cipok a uuuplne vystupuje do susky ...ze keby sme teraz mali keksovat tak neviem ci by normalne nezavadzal 😅

dzou
21. sep 2009

jani takze v piatok ides na svk?kedze ides k dr?

janulka04
21. sep 2009

jasne dzou, idem v piatok a zase stresujem,ci to neni mimomaternicove...to ja som taka trubka uz...a ten FF poda mna ti napisal pravdepodobnost, ze si tehotna v percentach....myslim.. 😉

motylek17
21. sep 2009

ahojte, aj my sa snažíme od júla na svojom prvom bábetku, ale zatiaľ ☹ ... uvidime ako to dopadne tento mesiac....

janulka04
21. sep 2009

ahooj motylek, vitaj..

dzou
21. sep 2009

a preco by malo byt mimomaternicove? to ta ako napadlo?ty sa len pekne usmievaj a hladkaj brusko(mozno trochu aj zachodovu misu 😀 ) a nemysli na take veci, vsetko bude ok uvidis...drzim palce 😉

motylek17
21. sep 2009

dakujem... je to nepopisatelny pocit patrit do tejto skupiny... 😉

dzou
21. sep 2009

ahoj motylek...viem o com hovoris...ja ked som ukecala mm na snazilkovanie, to som akurat mala mrchu 😀 tak som chodila tyzden vysmiata jak leco 🙂
no teda ja sa snazim od juna... aby si mala prehlad 😉

motylek17
21. sep 2009

a ako to zvladas... bo u mna des... denne si hovorim, ze na to nemozem mysliet, ale vobec to nejde... drzim ti palecky aby to vyslo tentokrat... prve???

janulka04
21. sep 2009

dzou, ja stale stresujem, aj pri malych tak...ja vzdy cakam horsie spravy....ale v noci sa mi snivalo, ze to boli trojicky.... 😲

dzou
21. sep 2009

hej prve 🙂 nooo prvy mesiac bol des...kazdy den som sa kontrolovala a tak... teraz sa snazim na to nemysliet ale ako pises je to tazke a to ti potvrdi kazda 😉 je to veeeeeeelmi tazke na to nemysliet...ale zacala som si tento cyklus merat bt tak aspon viem ze ovulka bola a sa tesim teraz som na cakacke som 5dpo...a v akej faze cyklu si ty teraz?

motylek17
21. sep 2009

... aj ja som rozmyslala na meranim bt, ale zatial neviem... pred dvomi dnami mi skoncili... teraz musim pockat na plodne dni a uvidime.... snad sa nad nami tento krat stastie usmeje....

janulka04
21. sep 2009

motylek, ja zacala v auguste merat BT a uz som aj domerala...vsak, dzou...teplomer utopeny v zachode...
ozaj, na tych 40pts sa opytaj michelle, na to tu minule rozoberala s nadenkou, ta mala cez dvadsat a michelle, ze by bola stastna, kebyze ma tolko...tak ona bude vediet...

dzou
21. sep 2009

nooo to bt je fakt dobra vec ... ako nechcem malovat certa na stenu ale uz sa stalo ze baba mala normalny pravidelny cyklus ale ovu nie, tak si si aspon ista ze prebehla...ja som stastna jak blcha ze bola lebo uz boli pochybnosti, ze jani 😀
no a jani ze trojicky 😀 sa pose....m ak budu 😀 😀 a najozaj nic sa neboj vsetko dobe dopadne 🙂

motylek17
21. sep 2009

.... dakujem, musim utekat.... ak by si mi mohla trosk blizsie opisat meranie bt bola by som rada, bo som si o tom citala a nejako som tomu velmi neporozumela... kedy zacat atd...dakuje pekne....

michelle
21. sep 2009

motylek vitaj medzi nami 🙂
dzooou, ked ti krk zavadzia, musim zapisat, ze ho mas LOW, nie HIGH. high je, ked ho skoro ani nedociahnes. a low opacne. takze ti z tych bodikov ubudne... ale to nic neznamena, lebo pred uhniezdenim (co je teraz u teba) este nevystupi hore... az nejako po nom postupne, ak si tehu... 😉 ..a plati, ze cim viac bodov, tym vacsia pravdepodobnost, ale ja by som sa na to nespoliehala... je to podla toho, co vsetko si tam zapises... a tie priznaky mozu byt rovnako priznaky bliziacich sa partizanov... tak len pekne merat tepltoku a natahuj gumu v trenkach 😀
babeny ja letim na anglinu. pekny vecer 🙂

dzou
21. sep 2009

najlepsie je si to nastudovat na tejto stranke je to tam pekne laicky napisane http://merenibt.xf.cz/index2.html
ale teda...merat mozes aj cez mchu ak chces ...ak nie treba zacat po nej kazdy den rano v tu istu hod. nesmies ale ani vstat z postele ani cikat nic...proste zazvoni budik a odmerias potom hodis udaj do grafu... ked bude ovu teplota prudko klesne a na druhy den prudko vyskoci ako tu na mojom http://www.fertilityfriend.com/home/297b92 cize jedina nevyhoda bt je ze ovu vlastne zistis az den po nej, ale kedze vidis ze je velky pokles niekde v strede cyklu tak mozes ocakavat ze vtedy je...a este ak by si merala uz v inu hod uz to nie je az take 100%...o com ti zase mozem povedat ja kedze som 2x v tomto cykle zaspala a mala som graf ako vyskoe tatry 😀 tam mam teraz tie prerusovane ciarky lebo som ju radsej vymazala...ale urcite kukni na tu stranku tam je to pekne vsetko napisane 😉

dzou
21. sep 2009

mich ale ja tam mam ze je medium a viem ze low je nizko je to vlastne hned na zaciatku pri vstupe 😀 ale ja ho mam tak medium si myslim uz bol aj nizsie..
ja viem ze tie body az tak netreba brat v uvahu...to len tak pe dobry pocit 😀

janulka04
21. sep 2009

dzou, zatial grafik dobry, takze ti prajem bazalnu horucku 😀 😀

dzou
21. sep 2009

diki jani 😀 cestne sa priznam ze dnes som si kupila jeden tehu casopis lebo ku nemu bola aj kniza s menami pre babo a tak som si povedala, ze sak vyuzijem 😉 a inac dost ma pekvapilo ze v jednom clanku tam napisali ze vajo sa na treti den od oplodnenia zahniezdi to je podla mna dost skor nie? ale ak nahodou tak ako som tusim pisala tak akurat v noci z 3dpo na 4dpo ma bolelo dooost brucho tak ze som sa na to budila... tak budem dufat ze mali pravdu 🙂

janulka04
21. sep 2009

😀 dzou....dobra kupa...ved sa oplatilo...aj luci tak nakupovalaa priznam sa, ak bude vsetko ok, tak minimalne aspon tie male backorky jedny kupim, ma to strasne drazdi... 😀 😀 😀

dzou
21. sep 2009

no sak stalo o len £2.80 tak sa oplatilo... 🙂 heeej tie pidi vecicky suuu takeee kraaaaaaaasneeeeeeee aj mna to drazdi ale teda este nekupujem...

janulka04
21. sep 2009

a ozaj, ty mas teraz doma relaxacny pobyt po tom zatazovom vikende, co? 😀 😀
mne zase mm isiel len poobede do prace, takze dorazi niekedy za hlbokej tmy..tak mam tiez free

dzou
21. sep 2009

heeej este do stredy som doma 🙂 a mne mm isiel prec na 2 dni takze tiez som free 😀 akurat idem si urobit pizzu 😀

janulka04
21. sep 2009

ja som si jeu robila na obed, sa mi nechcelo varit...som mala zaludok na vode. Takze u mna to tentokrat mraznicka poistila 😀 😀 😀 sa hanbim...ale co..stane sa
a co mas v plane na zajtra, dzou

dzou
21. sep 2009

sa nemas za co jani 😀
este neviem asi budem pratat jednu skrinu na ktoru sa chystam uz dlho-taka bordel skrina 😀 a inac este budem oddychovat 😀

dzou
21. sep 2009

a ty co budes robit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre