Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
29. sep 2009

mali hlavne papanie 🙂
no je to s tym stahovanim divne, mame spojene zahrady, jedine stastie ze su vela v praci...

nadenkaaa
29. sep 2009

a kolko dnovy mas cyklus ?
moj graf taky skakajuci:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

janulka04
29. sep 2009

dzou a kolko dnove mavas cykly?

dzou
29. sep 2009

inac baby sa chcem spytat...no dufam, ze sa nikto nezahanbi 😀 ...ked si rano meriam teplotu a teda idem tam dat teplomer normalne ked bola vyssia teplota tak sa mi to tam uz hned zdalo teplejsie a opacne...ale dnes sa mi zdalo teplejsie ako vcera a nic...aj vy to tak citite?
inac rano ake hororry 😀 som si tam dala teplomer... som ho vytiahla zasvietila z mobilom(lebo uz je tma ze ano)normalne som sa bala na nho kuknut ...kuknem a nic 😀 zabudla som ho zapnut 😀 😀 tak potom na druhy krat... a tiez som sa normalne bala na nho kuknut... zajtra uz budem uuuuuuuuuplne na nervy

nadenkaaa
29. sep 2009

jani tak to sa tees ze je vsetko tak v pohode ono kazde tehu je ine 😉 toto bude chalanisko ako repa 😀 😀
tea a ako je v skole? 😉

nadenkaaa
29. sep 2009

nomne uz sa podarilo s nim aj tak na pol hodku zaspat 😀 potom som ho rychlo lovila 😀 😀 🤐 😅

nadenkaaa
29. sep 2009

tea a este si sa nam nepochvalila ako v spanielsku a ci si aj na bris nenarazila 😀 😉

dzou
29. sep 2009

noo ja mam take od 28 do 32 ale raz za cas asi raz za rok 33dc ale to bol akurat minuly mesiac 😉
jani presne sak to je super... ze ti nic nie je...a teda asi tei vlozky by sa zisli 😀

janulka04
29. sep 2009

nadi...aj ja si myslim, malymi som tyckovala kadial som chodila 😀 😀 😀 😀
ale mne ho aj mm vyvestil...on je taky blazon...a aj male mu vysli....tak som zvedava 😉
dzou: noo....ja som mala stale dost nizke teploty, ale citila som, ze je tam teplejsie...a a rano, som si chytila brucho a druhou rukou podbrusko a aj tak sa mi zdalo podbrusko teplejsie...ale to som si asi uz aj vsugerovavala, co ja viem? A to s tym vypnutym telomerom sa mi tiez zoparkrat stalo.... 😀

dzou
29. sep 2009

baby a zase taka otazka..... co budem robit ak ZASE zajtra bude 36.7?????

janulka04
29. sep 2009

nadi 😀 😀 😀

nadenkaaa
29. sep 2009

som strasne zvedava,ked pojdes na usg ked to uz bude vidiet 😉 ale podla mna to bude mrnus 😀 nie mrnuska 😀

dzou
29. sep 2009

aj ja som s nim raz skoro zaspala 😀

janulka04
29. sep 2009

dzou: 😀 😀 😀
ja by som testla 🙂 , ale ja som taka netrpezlivka, ale asi bude lepsie pockat este 2 3 dni....uz snad stupne, teplota jedna protivna...uz je trapna 😀 😀 😀

janulka04
29. sep 2009

no ved uvidime, nadi....dufam, ze nebude ale 30kg navyse 😀 😀 😝

dzou
29. sep 2009

no tomu ver ze je trapna, ale podla mna to tu vobec asi ani nemusim riest lebo urcite klesne ☹
no ale aspon pozitiva z merania si musim zobrat... viem ze mam ovu a lf je tiez ok, a teraz prvy krat sa mi podarilo netestovat pred mrchou(zatial 😀 ) vzdy som testovala uz tak 25dc...tiez skom nedockavka, ale ked ta teplota tak ukazuje tak aspon usetrim 🙂

nadenkaaa
29. sep 2009

dzou podla mna nebude znovu taka ista a ak by bola tak sa nic nedeje je dolezite aby neklesla 😉
jani to snad nie 😅

dzou
29. sep 2009

nadi no ja dufam, uz aj to klesnutie by ma mozno potesilo 😅 ale nie keby stupla asi by som odpadla v tej posteli 😀

tea333
29. sep 2009

nadi bolo uplne super, vsetko vyslo ako sme chceli..inak s bris sme sa minuli skoro 🙂 asi jeden den sme tam boli obe 🙂

janulka04
29. sep 2009

to meranie BT je ale mania, co, babule? 😀 😀 😀
a je to pekne nakazlive 😅

nadenkaaa
29. sep 2009

dzou ale ked odpadnes v posteli tak nam nedas vediet a my budeme netrpezlivo cakat na tvoju teplotu 😀 to by si nam hadam neurobila 😉
tak som rada ze bolo tak super 😉 a co svadba si pisala ze je to na spadnutie tak ako pokracujes? 🙂

dzou
29. sep 2009

tomu ver sak vcera som skusala najst ten brisin graf a ako som tak kukala n zaciatku talmer ziadna nemerala a teraz skoro vsetky 😀 ale je to fakt super clovek sa aspon dozvie ze ako funguje jeho telo 😉 a ci je to ok...

nadenkaaa
29. sep 2009

jani a hlavne ide o to ze pokial sa dodrziavaju podmienky tak telo ta neoklame takze clovek vie na com je a neminie kopec prachov na tehu testy napriklad 🙂

dzou
29. sep 2009

nic sa neboj ak naaaaaaaaaaahodou stupne tak urcite neodpadnem 😀 ale budem utekat na wcko jak blazon s tehu testom... ale tak to asi bude en v mojom sne 🙂

lucialen
29. sep 2009

Caute, 😀
Dzou, ja na tvojom mieste by som zajtra tesla, uz len pre ten pocit, ze dalsi den taka napnuta by som nevydrzala. JA by som radsej aj jednu ciarku, len nech viem na com som 😉 Ale to som zase ja netrpezliva 😀 Samozrejme ze ked klesne, tak asi nic 😒

nadenkaaa
29. sep 2009

no inak ja som sa tak tesila ako blazon z dnesnej dialnice na ovu teste tak to si ani nechem predstavit co budem robit ked najdem dialnicu na tehu teste 😀 😀 takze uplne zivo si to viem predstavit dzou 😵

dzou
29. sep 2009

no asi je to aj tk stratene, lebo prsia ma zacinaju boliet viac uz tak jak pred mrchou takze zzajtra urcite bude dole 😔
luci a ty ako? som citala ze ti praskla cysta 😒

nadenkaaa
29. sep 2009

bris sa neregistrovala na ff len merala pred ms a v den ms jej nahle vystupila a pritom predtym jej klesla na 36,7 a tiez bola hotova a pripravovala sa na mrchu 😉

dzou
29. sep 2009

hej to so potom zistila 😉 ze sa neregistrovala...
nadi ja neviem co budem robit ked dakedy najdem// asi sa zbaznim od stastia 😀

nadenkaaa
29. sep 2009

ale no ved by mrnusik nechcel mat crazy mother 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre