Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
5. okt 2009

motylek - no ak mavas 34 dnove, tak by mala byt ovu vcera ... zalezi samoska aj od dlzky lutealnej fazy. alebo sa ti moze natiahnut cyklus. ten vytok, co popisujes teda rozhodne ovu nie je 😖
testujes kazdy den?

nadi - tentokrat dufam ziaden pad nepride!

tea333
5. okt 2009

jaj a robila som si rapiclear direct ci ko sa vola taky cerveny, nemali mamatesty 🙂

motylek17
5. okt 2009

asi od 8DC... lebo mavala som aj tie take bielkovite, ale v poslednej dobe nic... ☹ a ty ako nadi??? este sa vam nic nepodarilo cez plodne dni???

janulka04
5. okt 2009

dobre ranko, babulky...
groka, tak ja uz som z toho jelen, mne vzdy detska lekarka vravela, ze ak maju sopliky, nechodit von, aby sa im, citujem, nezachladila nadcha...ale ja to beriem aj tak, ze tu u nas pri Alpach uz je dost chladno poobede...ine pocasie asi vladne na Slovensku 😉 a tiez jeden povie tak, druhy tak...ty sama vies, co je pre maleho naj..ozaj, aj uces das do fotiek? Ja som osoba zvedavaaaa 🙂
nadiiiii: ziaden pad nech sa nekona....tam si ostan s telotou v nebeskych vysinach 😉
motylek, neviem ci ten vytok ma nieco spolocne s ovu...podla mna skor nie 😒
veronika: este ziaden pesimizmus....
tea, baby maju pravdu, pockaj par dni este...kolko DPO si?
sisa: bodaj by ta ovu bola, bodaj by sa ti cyklus upravil a mozes snazilkovat ostosest uz o par dni.... 😉 🙂

dzou
5. okt 2009

bre ranko... motylek ak si mala 34dc tak kludne moze byt ovu aj na 21-22dc...takze este nevesaj hlavu
tea a rhodos moc drzim palce aby ta mrcha mrchovata neprisla 😉
ja som momentalne nezaujimava... 4dc...

tea333
5. okt 2009

jani to netusim, sexik bol asi 12DC a 14,ked som sa vratila z dofce, to by mohlo byt take aktualne pri mojom kratkom cykle..neskor to uz asi ovulka nebola..noa dnes 25DC

nadenkaaa
5. okt 2009

baby no uvidime nechavam to na vyssiu moc 😉 ale cez tie spravne dni sme to poistovali tak sa mozno niejaky potapac dostal na to spravne miesto 😀
dzou nebojsa ridu aj zaujimavejsie dni 😉 😉
tea kludne moze byt ze este sa ti to nemohlo ukazat na teste ked nevies kedy bola ovu tak sa to potm aj tazko testuje 😉 ale rozhodne to vyzera nadejne 😵
motylek aj ja som mavala bielkvoinove a odkedy to sleudjem tak nejak sa maximalne doastanem k vodovemu a to je vsetko 😀 😀 takze nevesaj hlavu este moze prist.Ale bolo by najlepsie ak by si nod buduceho cyklu -teda ak nejaky bude 🙂 merala v posve je to proste istejsie 😅

janulka04
5. okt 2009

tea, a ff si si neznacila? Tak potom pockaj este....a ak mrcha nepride, v co dufam, co ti prajem 😉 , tak otestuj o oar dni...

tea333
5. okt 2009

dzou to je zaujimave obdobie, vsak o chvilu snazilkujes zas 😀 😀 😀

nadenka naozaj ziadny pad nepredpovedaj, snad ziaden nepride..
mozno predsalen bude september plodny a par bab odtialto bude tehu 😉 aj keby nie ja, este su tu ine adeptky, najblizsie rhodos a nadenkaa 🙂

motylek17
5. okt 2009

ved som si skusala v sobotu merat aj aj a ty kokso tam dole o 0,3 stupna viacej... cize na od noveho cyklu meriam dole... 😀

lucialen
5. okt 2009

Ahojte, tu je moj nezazivny graf http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6, vcera som vecer pred spanim odmerala, len taky nezmysel ma napadol a mala som len 36,7, a z toho som vydedukovala, ze to moze byt ten prudky pokles teploty pred ovulkou, ale nic sa nestalo 😀 😀
Inak sa mi zda, ze som vas tu nakazila 😀 Ja sa uz citim lepsie, este trochu zakaslem, ale nakazila som aj draheho a teraz pred ovulkou 😠
Rhodos este ziadne zavery nerob, trpezlivo cakaj 😉
Tea, tak to uz musi vyjst, ked mas taky dlhy cyklus 😉
Motylek, ovulka este stale moze prist, napr, ja mam lutealnu fazu len 10dni, takze keby mam 34dnovy cyklus, tak mam ovulku na 24DC, cize do 24 mozes mat aj ty 😉 A hlien sa napr mne meni aj pocas dna, teraz biely husty, poobede uz moze mat vodovy 🙂
Sisa, tak to asi ovulka nebola 😉 Ale mohla by si zmenit doktorku a mala by si o dva problemy menej 😉

tea333
5. okt 2009

jani ja nemeriam, len som si povedala ze ked do dnes rana nic tak len tak cvicne skusim 🙂
lebo merat som mala v plane od noveho cyklu 😒

janulka04
5. okt 2009

veru dzou...o par dni mozes kropackovat zase 😀 😉

dzou
5. okt 2009

baby tak diki 😀 zaujimave to zacne od bud. tyzdna a co ma hneva je ze som akurat mala mat volno na 14,15,16dc minuly cyklus bola ovu na 15dc ale robim lebo kolegyna ma svadbu tak ona potrebuje volno 😠 ako ja jej to prajem 😀 ale ja budem zase robit kurat v den ovu 😒 teda asi ak bude tak isto a sa neposunie...
mootylek...hej je nekuticny rizdiel v teplotke... 😉 😀

tea333
5. okt 2009

motylek no prave preto sa odporuca na jednom mieste merat 😝 😀
lucialen tak ja som sa dnes zobudila so zapchatym nosom, trosku uzimena, zeby si za to mohla ty??? 🙂

motylek17
5. okt 2009

a ja som sa uz bala, ze som ina ako vy... najvyssia teplota bola max 36,4 .... tak som skalala rano jak sibnuta, ked som videla ten rozdiel.... 😀 nadi este sisi nerobila test??? ale tak za september by tu mala pribudnut nejaka ta tehulka, nie?

tea333
5. okt 2009

motylek mala by pribudnut, mame august, preco by nemal byt aj september?!! 😀

lucialen
5. okt 2009

Michell este nepodala hlasenie 🙂
Neviem co mam dnes robit, cely den som sama, pocasie o nicom, hmmm 😒 Idem si vypit alchemilkovy cajik 🙂
Zajtra idem na folikulometriu pozriet v akom stave je vajko, dufam, ze rastie, aj ked absolutne nic necitim, ani jeden pich 🙂

dzou
5. okt 2009

jani hej 😀 ale teraz to uz chcem nechat na vlny priebeh kropackovania 😀 😀 😀 ale ja tak to bude rata asi kazdy druhy den takze poho 😀 😀 este ze mm je taky sexos 😀 😀

tea333
5. okt 2009

lucialen tak to ti zavidim, ja idem o chvilu do skoly, dnes do 16.40 😒
ale hodiny to budu zaujimave 🙂 kedze mame retoriku 😉

dzou
5. okt 2009

no ja som sa pomylila som 5dc 😀 no ja tiez na cvilu padam o 11 som objednana s atom do servisu a este som furt v pyzame 😀 😀 ale potom sa este stavim

nadenkaaa
5. okt 2009

motylek ja som len 5 dpo takze este je skoro a okrem toho ja testujem az po vynechani mrchy skor nie 😉a co sa tyka teploty dole je to najistejsie a najspolahlivejsia metoda ak su dodrzane vsetky podmienky 😉
inak aj michelle by sa mohla ukazat ona ma vzdy taky pekny grafik 😵
tea to dnes do 16.40 ti nezavidim 😔
luci to budes vidiet zajtra na folikulometriii kam sa to posunulo s vajkom 😉
dzou ja neverim zeby to pre vas s mm mal byt taky problem ze ty si v robote poistite rano 😉 a pripadne potm vecer a nic ti neujde 😀 😀

nadenkaaa
5. okt 2009

idem do obchodu musim kupit tvrdy syr na nastruhanie chcem dnes urobit mm spagety bolonese 😉 ja to nelubim ale on si zgustne kedze uz neviem co varit 😅

michelle
5. okt 2009

dobre ranko, tak som tu: http://www.fertilityfriend.com/home/2a1a7a 🙂

michelle
5. okt 2009

nadi, pekny grafik 🙂 kolko pts ti vypisuje?
luci, robis aj ovu testy, aby si vedela dopredu, kedy bude den D? 🙂
tea, skus iny testik, kedze rapidy su vraj nespolahlive...
babeny mna dnes boli podbrusko... dost... taky tlak tam mam 😕

motylek17
5. okt 2009

... michell ty pouzivas nejaky zaruceny ovu test??? ... mozno tam uz nieco rastie.... 😉

michelle
5. okt 2009

motylek, pouzivam woman secret 5v1, preco? asi len podla testov (a teda podla hlienu, ktory ja velmi nemam) spoznas dopredu ovu... podla teploty to zistis az po... a ci tam rastie, neviem.. aj minuly cyklus boli vselijake pocity a nic z toho nebolo... resp. bolo, partizani 😝 😀

motylek17
5. okt 2009

... podbrusko a prsia bolia pred ovulaciou alebo az po????

michelle
5. okt 2009

motylek, ako koho... to sa neda zovseobecnit...
nadi, nasla som, kde si nastavis, aby ti kriz ukazal cerveny 😵 ...daj si opat Tuning/Override a v Detector Manual Override daj remove... a potom by sa ti malo ukazat cerveny 😎

dzou
5. okt 2009

este som tu na skok 🙂 nadi no my poistime, ale ci nebude mat vajko stresy, ked ja zdviham tie tazke baliky vselijake 😝
michelle pekny grafik len nech sa to drzi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre