Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
7. okt 2009

aha 🙂 , tak ja si zajtra napisem prvu a potom sa budem pisat co a ako, ked sa budem orientovat 🙂 , groka a preco si dobrovolne neplatis mesacne socialku, ked este nie si tehu, ked si das dobrovolne tu najvyssiu robi to tusim mesacne 18500SK ak to priebezne nezmenia...

dzou
7. okt 2009

hej ja od juna....
groka asi tusim ze co ale teda ak je to to tak to je kazdeho osobna vec 😎

groka
7. okt 2009

miska jul ale intenzivnejsie od augusta

miska ale ked merias nesmies teda nemala by i to menit,ze raz v ustach,iny den v posve,lebo v ustach je o dost nizsia teplota ako dole a skresluje to graf

dzou
7. okt 2009

jaaaj nie este raz som si precitala tu vetu a asi to nie je to co si myslim, ale urcite ta aj tak neodsudime 😉 neboj sa groka....

groka
7. okt 2009

dzou uz mi je to ble 😝

groka
7. okt 2009

dzou co si si myslela?ipni mi

dzou
7. okt 2009

no tak teraz som mimo, ale teda ked nam to budes chciet povedat tak povies 😉 a fakt sa neboj 😉 sak sme tu dospeli ludia tak sa pochopime

groka
7. okt 2009

no moja teta to nechapala,odsudzovala ma,najradsej by ma prefackala

groka
7. okt 2009

dzou ipni mi to som zvedava 🙂

dzou
7. okt 2009

uz som 😉

nadenkaaa
7. okt 2009

groka dole vlavo ked sa prihlasis tak je invite friend a tam napises dalasi mail ktoru mas a vlastne samu seba pozves (ja som si kvoli tomu inicializovala dalsio mail na gmail.com

groka
7. okt 2009

nadenak a budem mat vip na cely mesiac zas?oddnes uz?a to mozem na tu istu mailovu ako pred tym?

nadenkaaa
7. okt 2009

jasne ze budes mat vipo na dalsi mesiac neviem na tu istu adresu som to neskusala ja som si registrovala ma gmaili novu email adresu pod dievcenskym menom 😉

groka
7. okt 2009

nadenka este raz mi napis presne co mam urobit,

nadenkaaa
7. okt 2009

jarka som z tej vasej debaty s dzou mierne mimo 😅 😅 mysoim zeby sme ta neodsudzovali kazdy zije kao najlepsie vie a nikto nemoze druheho odsudzovat lebo nikdy nevies co by si spravil ak by si bol na jeho mieste teda aspon podla mna 🙂

miskahryzka8
7. okt 2009

tak sa necham samozrejme poucit a budem merat len dole, to mi bolo jasne, ze striedat sa to nema, iba sa mi zdalo pohodlnejsie pusou 🙂 a vy si robite tieto grafy len mesiac a ci kolko uz? A ked sa vam podla grafu blizi ovu, robite si aj tie pruzkove ovu testy z lekarne 🙂

groka
7. okt 2009

nadenka chapem,no mozno vas napadlo ze som bola na preruseni ale to nie

dzou
7. okt 2009

nadenka mas pravdu.... no my sme si uz napisali cez ip takze v poho uz nebudeme obtazovat 😀 😀

nadenkaaa
7. okt 2009

normalne sa prihlasis pod svojim menom na ff a potm vlavo co mas tie kolonky zacina to main atd... a uplne dole vlavo je invite friend a taka prazdna kolkonka a tam napises mailovu adresu svoju nejaku a oni ti tam pozvu akoze prihlasku a zasa sa musis registrovat ze tam udavas datum narodenia ,kde ches merat,v akych stupnoch ,kedy ti zacal cyklus a tak dalej 😉

dzou
7. okt 2009

ja teraz meriam 2.cyklus...

groka
7. okt 2009

no mne to potom vyhodi nieco kde mam napisat asi nick a potom nejaky mesage a tam neviem co mam napisat

nadenkaaa
7. okt 2009

groka to ma nenapadlo 😅 napadli ma fin . problemy ok nechajme to 🙂
miska teraz prvy mesiac so to skusila aj s ovu testami a sedi mi to s teplotou 😉

dzou
7. okt 2009

mne uz zachvilu pride mm...som mu volala ze kde je uz tak dlho 😠 tak sa zachvilu s vami rozlucim....zajtra zase pridem az podvecer...

nadenkaaa
7. okt 2009

no napis tam svoje meno do toho nicku a do spravy som napisala ahoj🙂(vsak oni nerozumeju po slovensky 😀 😀 takze je jedno co tam das

dzou
7. okt 2009

to vies nadi to mohlo napadnut len mna 😅 ale uz to vazne nechajme 😉

nadenkaaa
7. okt 2009

no dzou co uz s tebou niekto musi drzat nad vodou nasu temu podvecer a po veceroch lebo inak bez teba je to tu slabe 😅 skor cez den su tu baby ktore su v robote a mozu konikovat 😉

groka
7. okt 2009

necche mi to vziat mail

dzou
7. okt 2009

no sak ... rano to tu fici 😉 ale ja ked robim sak vies tak nemozem konikovat... a mm je furt dakde na fuskach 😝 ale tak sa snazi kedze stratil tu pracu v auguste...a teraz sa snazi sam so susedom....

nadenkaaa
7. okt 2009

tak musis skusit registrovat iny jas som si registrovala na gmail.com a tam mi to prislo hned 😉 krsne meno.priezvisko @gmail.com

dzou
7. okt 2009

groka skus mi napisat tvoj mail do ip a ja ti poslem uvidime ci to pojde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre