Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
8. okt 2009

ahoj misi a co postudovala si tu stranku o merani?... dufam, ze u dr. uz bude vsetko ok...

nadenkaaa
8. okt 2009

misi ma to veru aj vystavilo to vysvetlovanie tej ff poobede😀 😀 😉 😉

dzou
8. okt 2009

baby to tu nikto nie je 😒

miskahryzka8
8. okt 2009

ahojte, neee nestudovala, som si celkovo oddychla od netu 😀, dik dufam, ze hej, no ale ako som doma sa hrozne posledne dva dni prezieram, tak sa uz asi uzdravujem :D
nadenka to verim, si mi tu davala siahodlhe vysvetlivky 🙂, idem este zjest polievku zeleninovku, ale este sa vratim 😀

nadenkaaa
8. okt 2009

to bolo v pohode 😉 len som si pripadala hrozne nemohuca takto cez net 😀 😀
dzou ja som tu 😉

dzou
8. okt 2009

preco nemohuca 😕

nadenkaaa
8. okt 2009

dzou vies ked nieco vysvetlujes cez net je to na dlhe lakte

sisa2
8. okt 2009

ahojte 🙂 ja som chora, totalne KO. nemam hlas, soplim, kaslem, ledva prehltam. to zas danielko priniesol nejaky suvenir zo skolky 😖 on je tiez chory, tak uz len mm a mame doma lazaret.

BT asi nema zmysel merat, rano som mala 37,3 .. co je moje zbozne prianie mat v LF 😀 ale kedze to je ovplyvnene niecim inym, tak to neberiem vazne. a cely ten moj graf je skratka ftipnyyyy http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2 😀

idem vas precitat, co mate noveho

dzou
8. okt 2009

nadi uz chnapem 😉 ...
joj siska sa rychlo vyliec no bay ale vazne co to tam mate za bacil? este ze ja som tu daleko od vas 😀 😀 ale nie...skoda ze sa nemozme stretnut ☹

sisa2
8. okt 2009

dzou netusim, co to tu koluje. ale je straaasne vela chorych. vsetci soplia a kaslu, ja mam k tomu este aj bonus, ze som bez hlasu. ale aspon je zo mna idealna manzelka, no nie? 😀

veru, skoda, ze si daleko. by sme dali stretko. chodite na slovensko? uz ked budeme vsetky tehulky resp. maminy, tak by sme mohli nieco spachat.
prisiel ti uz ten balicek? ci to este bludi na poste?

lucialen
8. okt 2009

Ahoj Sisa, neverim, ze si mala ovulku, ved ti to tam hrozne skace 🙂 Urcite pride normalna ovula, ktoru vyuzijes 😉
A rychlo sa uzdrav 🙂 😉

janulka04
8. okt 2009

dobry vecer vospolok

sisa..pekny grafik by bol...veru skoda tej choroby hnusoby...
inac dzou, aj v Bayerne je chripana 😀 😀 ...poslem ti??? Ale nie....zartiik

sisa2
8. okt 2009

luci ved to, skace to hore dole, fakt sa z toho neda nic vycitat. u mna ovu na 15DC nehrozi, cakam ju kazdy dnom. zajtra spravim ovu test, uvidim, ci ciarka konecne silnie.
a dakujeeeem 😵

dzou
8. okt 2009

nie este neprisiel ☹ ale dnes som aj rada ze neprisiel lebo mm je doma a moc nechcem aby vedel ze mi ''nejaka cudzia baba'' ako by to on nazval poslala nieco a ze som dala na net nasu adresu...on je taky puritan v tomto... tak dufam, ale ze uz coskoro pride lebo ake nepride nejak do stvrtka bud. tyzdna tak ju asi pouzijem az bud. cyklus, ale dufam, ze sa to niekte nestratilo, lebo mamina mi v auguste poslala pohladnicu na meniny a dodnes ju nemam 😅 ale to sa stalo prvykrat ....aj pas mi posielala a prisiel 😉
no ja ak budem tehu tak do bud. roka do maja tak na svk pridem az ked bude mat mimi aspon rok 😝 takze tak skoro nie... mi mame vyhodu ze mame vlastny byt a nedelime sa s nikym o podnajom ako je to tu bezne ze moja rodina k nam kludne moze prist.....ale pevne verima dufam, ze budeme v kontakte nadalej a ze sa teda raz stretneme ked pridem 😉

nadenkaaa
8. okt 2009

sisa ti verim ze ti je uplne na h..... no co uz to treba len vydrzat lenze ked je clovek taky rozbity to cloveka ani kropackovanie nebavi 😔 😀
veru baby take stretko by bolo podla mna uplne super lebo mne sa vsetky tu zdate take super ze sme si tak padli a vobec to neberiem zeby ste boli cudzie 😉 ale chlapi to vnimaju inak 😅

dzou
8. okt 2009

no sak nadi ani ja to tak neberiem.... to len ten moj dilino 😅 on to proste nechape....ale ak nebudem tehu tak mozno pridem v juni alebo juli...

nadenkaaa
8. okt 2009

coby si nebola 😀 zabudas na pozitivne myslenie najneskor budeme vsetky tehu v decembri 😉 😉
moj chlap mi povedal ze to im tam musis vsetko vesat na nos ze sme boli spolu a tak? 😀 chlapi to proste nechapu su z inej planety 😀 😀

sisa2
8. okt 2009

no moj mm je uz zvyknuty. aj ked som cakala danielka, chodila som na net - teda aj predtym a dodnes chodim, len mame sukromnu diskusiu s babami, co sme si rozumeli. stretavame sa, deti sa poznaju, su spolu radi, fakt super. dokonca s jednymi (co sa pozname cez net), sme boli teraz v lete na dovolenke - ale samoska sa uz pozname a stretavame dlhsie, nie ze hned spolu na dovcu. a mm je (bol) rad, ze som niektore veci neriesila s nim a vykecala sa z toho na nete 😀 😀 😀

dzou
8. okt 2009

no sak ja viem ze budem 😀 ale tak ako treba planovat ze aj ked co ak ... sak chapes...
no sak to sme pisali uz velakrat ze su z inej planety...
sisi dufam, ze si sa neurazila kvoli mm on je proste taky ale ja som ti vazne nesmierne vdacna 😵

janulka04
8. okt 2009

aj ja mam v plane v juli Slovac, ale to musim male zaviezt na prazdniny, lebo uz tzeraz sa o ne rodina bije, ze kde budu 😀 ...tak v lete by sa stretko spachat aj dalo...uf uf....inac sharmi, ja tiez riadne priberam, uz mam 68kg, 😀 😀 ..tak ale ja to mam tym mojim spachtosenim 😀 😀

dzou
8. okt 2009

no mm to tazko znasa... ale sak kazdy je iny.... 😒

sisa2
8. okt 2009

dzou - neboj, este to pride. aspon dufam. neposielala som doporucene. ak nahodou nepride, poslem druhy doporucene, oki? a mozno ho uz fakt ani nebudes potrebovat 😉 to by bolo najlepsie.

nadi - ved prave, ze to je momentalne to posledne, na co myslim. dufam, ze kym sa dopracujem k ovu, bude po chorobe.

jani - no ani ako ovulacny teda podla mna nie je pekny, strasne mi to tam skace. ale neva, vsak kto si pocka, ten sa docka 😉 ty ako?

nadenkaaa
8. okt 2009

aj ten moj tarzan este neni doma z roboty 😠 😠 😔 😔 a to mi rano sluboval aka bude horucan oc tak to v noci pride a ja budem uz spat 😔 😝

dzou
8. okt 2009

nie to nemusis doporucene podla mna to dojde... do bud. utorka urcite 😉 sak ako ju budem mat hned ti dam vediet...

dzou
8. okt 2009

no mm je doma, ale je vzadu v dielni a daco tam majstuje so susedom, ale uz ho idem za chvilu vyhodit odtial sak uz je kopec hodin 😠 uz za chvilu asi zacnem ziarlit na suseda 😅

janulka04
8. okt 2009

to je pristup kazdeho chlapa...mm zase nechape, preco davam na net, kedy sme co pachali....on si mysli, ze kazdy je len na neho uz zvedavy 😀 😀 ..ale je tolerantny.....poznam sa totiz tiez cez net 😀 😀 😀 😀

sisa2
8. okt 2009

ten moj tu spi pred telkou. vcera isiel spat o 3:15 (teda dnes) a vstaval o siestej 😠
ja som KO, takze si idem lahnut. snad bude uz choroba na ustupe.

dzou
8. okt 2009

no sak jani presne aj ten mm si mysli ze kazdy je uz len na nho zvedavy 😀

dzou
8. okt 2009

jani inac aj motylek sa pozna s mm cez net 😉

janulka04
8. okt 2009

siska, tak dobru nocku a bacile vyhnat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre