Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
10. okt 2009

je to hrozne ako sa tak rodicia mozu chovat k detom,dufam,ze ja taka nikdy nebudem! 😠

dzou
10. okt 2009

no my tiez dufame 😀 on aj chce len jedno dieta a ja si myslim ze aj kvoli tomu,ze zazil ake to je byt tak odstrkovany 😒 ale sak my sme boli 4 baby a nasi nas mali vsetky rovnako radi

sharmana
10. okt 2009

dzou. jeho rodičia musia byt strasne zadubení a chorobne žiarliví... nuž, je to smutné, chapem že ak chcete mimi, tak teraz nerozmyslate nad svadbou, lebo peniazky treba na ine veci...
ja lutujem ludí, ktorí majú taký zlý vztah s rodicmi, my sme totiž mali doma dost demokraciu v názoroch, je pravda, že otec ma držal nakrátko ked som bola teenegerka, ale ked som bola dospelá, tak mi nikdy nehovorili do toho, s kým mám alebo nemám chodit... v tomto sú moji fotrovci úplne flegmoši.. a okrem toho ma poznajú, že ja si aj tak nedám od nikoho diktovat 😀
ale dzou, hlavne že sa maaaate radiiiii vy dvajaaaaaaaaaaaaa 😉

dzou
10. okt 2009

no sak sharmi 😉 aj nasi boli v tomto pohode...amoja mamka ma mm strasne rada(otec ho uz bohuzial nestihol spoznat)... ale otec mi vzdy hovoril ze jemu je jedno ze kto to bude hlavne ze ma bude mat rad 🙂 tak ale uz to nechajme .. ale je to skoda ze ma s odicmi taky vztah...mohli som mat klud ale tak asi aby nebola nuda v zivote😀

sharmana
10. okt 2009

ber to tak, že to nie je to najhoršie v živote, vy sa mate radi, mate svoj domček, teraz planujete mimi, čo sa vam iste čoskoro podarí.. to je to najdôležitejšie v tvojom živote...
dnes sa mi vydáva kamoška, my sme boli tri kamošky, vlastne sme sa zoznamili cez našich byvalych frajerov a už sme teraz všetky tri vydaté, ale za iných mužov... ako dobre sa nám stalo 😀

sharmana
10. okt 2009

mm sa vas pyta baby, ako tipujete dnesny zapas Slovensko:Slovinsko 😀
no ja tipujem že vyhráme nejako tesne 😀

dzou
10. okt 2009

sharmi to je zlate 😀 😀 tak ze prajeme vsetko dobre do noveho mnazelstva 😉
no ja netipujem kedze ja vobec neviem ze co a ako 😉

sharmana
10. okt 2009

no však jej pôjdem zagratulovat dodatočne, ja teraz nemôžem nikam... a ešte je tak sychravoooo fuuuuj... už sa tie Dušičky blízia... ale ja to milujem, to zapalovanie sviečok, tú atmosféru a spomínanie na blízkych čo tu už nie sú... mne to pripomína trošku ako je v amerike to vdakyvzdanie, lebo aj my sa zvykneme rodina vtedy stretávat...

lucialen
10. okt 2009

Hi girls 😀 😀 😀
Uz mi sibe z ucenia 😀

lucialen
10. okt 2009

Inak futbal neznasam, tak sa nevyjadrujem, je mi to jedno 😉
Mi mame dobre rodinne vztahy, nasi maju radi mojho snubenca a starky sa v nom normalne vidi 🙂 Teda spaja ich zaujem o alkohol 😀

dzou
10. okt 2009

babulky moje na dnes vas uz opustam.... idem si polebedit ku telke a venovat sa mm dnes konecne spravil aj nieco pre nas doma a vymenil odkvap uz je to hotove tak si ideme uzit sobotu... tak prajem prijemny vecer 🙂

sharmana
10. okt 2009

ahoj luci, a kedy más skusku?
tak pekný večer dzou 😉

lucialen
10. okt 2009

Sharmi az 19.10., ale nerada si nechavam na poslednu chvilu 🙂 Moja polovicka robi cely vikend, tak sa to snazim vyuzit a nech mi ten cas cakania na ortiel rychlo ubieha 🙂

sharmana
10. okt 2009

ja som sa tiez ucievala s predstihom, ale vacsinou mi to dlho nevydrzalo 😀
prave davaju bambulku na stvcke, moj maly synovec to teraz miluje, asi im to pustaju v skolke 😀

miskahryzka8
10. okt 2009

andzi, ja som uz potom nebola na nete... 😅 , no ja 8:20 vstavam, tak len rozlepim oci a meriam 😀 , jj to viem, ze cela krivka je dolezita 🙂
andzi aj kocky, ja som si spatne doplnila udaje o mrche od juna aj s keksikovanim - cez jun som vysadila HAK, mesiac sme si davali pozor a potom teda isli na to, no a FF mi to spriemeroval - dlzky czklu a dal na tento mesiac dve moznosti mrchy 20.10. a 21.10. 🙂 a fertilne dni 3.-4.11. a ovu dni 6.-8.11. 🙂 aj tie predchadzajuce mesiace mi to napisalo po 3 moznosti f.d. a 3 ovu 🙂
No ja som tie plodne dni pred tym pocitala tak klasicky a podla tohoto sme sa trafili iba teraz v oct. na prvy f.d., v auguste na druhy f.d. a v juli na 2 f.d., ale ani raz z troch moznosti kazdy mesiac ovlky 😲 😲 😲 😲 😲 😲 a inak dnes ma prehnalo a raz som vracala a nafuknute brucho mam asi stale...

A please kde mi to ukazuje pravdepodobnost tehu, teda ked som doplnila vsetky mozne udaje, co som vedela 🙂 ?

sisa2
10. okt 2009

ahojte, tak som tiez dosla kuk, ako sa mate 🙂 nam je uz nastastie lepsie, sice soplime a kasleme, ale uz aspon nemame teplotu. v pondelok idem s danielkom na kontrolu, som zvedava, co nam povie lekarka. dufam, ze ho necha este cely tyzden doma 😖

u mna ovu netusim, ci uz bola. podla teploty sa orientovat nemozem, kedze som bola chora. ovu testy som cez tyzden nerobila, len vcera a dnes ... a dnesna ciarka sa mi zda byt slabsia, tak neviem, ci sme to tento mesiac nepremeskali ☹ je to na maslu. dlhe cykly, takze kym sa je dopracujem vobec k ovu, vy uz mate druhu sancu a este k tomu aj chora ... vrr. a tak mooooc by som chcela junovciatko 😢
ako to je pls pri ovu testoch? po ovu ciarka postupne slabne, alebo ju uz vobec nie je vidno???

sisa2
10. okt 2009

miskahryzka - ak mas VIP, tak v pregnancy monitor je early pregnancy signs, tam ti ukazuje nejaku vysku. ale moc by som sa tym neriadila, ja som mala minuly mesiac 85 pts a mrcha aj tak prisla ☹

miskahryzka8
10. okt 2009

juj kocky a bude tu teraz niekto, ked je fucik 😲 🙂 , my sme chceli ist na janosika, nastastie poloviciak nie je taky futbal maniak 🙂 , ale nakoniec sa nam nechcelo vobec nic, tak mame papucovu kulturu a obcas pozrieme na vysledok... Zbezne som pozerala, ze ste riesili vztahy s rodicmi, tak dnes ide diabolska svokra s JL 😉, ale nie... podla mna je to velmi dolezite, ja mam klop,klop,klop zatial super vztahy so "svokrou", uvidime za chvilu, lebo akurat sme zacali byvat s poloviciakom v dvojgeneracnonm dome 😅

miskahryzka8
10. okt 2009

sisa a nejde na teba praveze ovu este len? No teraz som zacala, takze mam vraj VIP a kde presne je ten pregnency monitor, uz som ho tusim videla, ale teraz neviem najst...

sisa2
10. okt 2009

miska - no podla dlhorocnych skusenosti, by ovu mala prist kazdym dnom. len ma matie ta slabsia ciarka na ovu teste. a FF si mysli, ze som uz po ovu, kvoli vysokym teplotam - www.fertilityfriend.com/home/sisa2

najdes si to na hlavnej stranke pod grafom, kam si znacis teploty - najskor tam je fertility analizer, potom je ovulation detector a pod tym pregnancy monitor.

k svokre sa radsej nevyjadrujem, nepokazim si pekny vecer 😀

lucialen
10. okt 2009

Sisa, Andzi tu pisala, ze berie nejake femi kvapky a skratili sa jej cykly z toho 😉 Dufam, ze ta ovulka len cakaa 😉 🙂

sisa2
10. okt 2009

luci - hej, hej, akurat to citam, co ste popisali. skusim sa na to popytat. by som bola aj ja rada, keby sa mi upravili (skratili cykly).
a diiiik 😵

miskahryzka8
10. okt 2009

dakujem sisa, nasla som to, ale ukazuje mi to, ze mi to nic neukaze 😀 , kym nie je potvrdena prva ovu, tak skusim tie z tych minulych mesiacov potvrdit, ak to pojde 🙂
Pozeram tvoj graf 🙂 , no ani sa necudujem FF, ze si mysli, ze si mala ovu podla teplot... A kolko dnove cykli mavas?

lucialen
10. okt 2009

Miska, Sisa to robi rekordove cykly, myslim, ze minuly mesiac okolo 70DC 😒 😕

andzi
10. okt 2009

luci, hej, ale ja som nemávala také mega cykly ako sisa, maximálne 34-35 dní som mala cyklus

sisa2
10. okt 2009

jaj baby, bezne aj ja mavam okolo 36 dni, minuly cyklus bol totalny extrem, to som mala ako dva spojene, nech v lete nekramim a uzijem si leto 😀

lucialen
10. okt 2009

Andzi, ale ak by sa jej skratili na 60 dni, aj to by bolo super 😉 Prepac Sisa, ze som tvoj hovorca na chvilku 😀 Idem radsej spat 😀 Dobru noc 🙂

miskahryzka8
10. okt 2009

fiiiha a to ti vtedy vobec neprisla mrcha 😲 , no aj 36 je celkom dost, nie? Mne ho teraz FF spriemeroval na 33, tak som zvedava ako tento mesiac... Kukli sm s poloviciakom zaver fuciku, no pekne odveci a pozerame utecenca, to je vacsia svanda, len ja pri telke vzdy musim nieco robit, takze pri filme mam vacsinou zapnuty comp, uz som sa pytala, ci tu niekto z vas oziva tiez v noci, ale asi nikto 😀 a studujem merenibt, fakt supis stranka, dik za typ 🙂

sisa2
11. okt 2009

dobre rano 🙂
luci - v pohodeeee 😀 len ja dufam, ze viackrat take dlhe cykly mat nebudem. i ked, za inych okolnosti by mi vyhovovalo byt 72 dni bez mrchy ... a ked budem tehu, veeeelmi rada ju neuvidim aj rok 😉

miska - 36 je u mna taky priemer. mavam neskoro ovu. je to dost, ale stale lepsie ako spominanych 72 😀
ja som vcera tiez pozerala utecenca, mam ten film rada. vecer zvykla ozivat tea, ale ta tu uz dost dlho nebola.

lucialen
11. okt 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre