Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
21. okt 2009

Sharmi ahoj. vesti vraj prstienkom, ale neviem ako... Akurat ma napadlo, ze ked som bola este pred mesiacom vo FR, tak jedna moja kamaratka, co je akurat tehotna, tiez spominala, ze jej niekto vestil s prstenom. My sme to robili na zakladke, vytrhol sa vlas, zavesil sa nan zlaty prsten a podrzal sa nad dlanou tej dotycnej, ked prsten zacal kruzit, tak to bolo tusim dievcatko a ked sa kolisal zo strany na stranu, tak chlapec, alebo naopak, uz si to velmi nepamatam. Vtedy sme sa na tom ohromne bavili... ale tiez by som chcela vediet ako vesti, a ako to vlastne s vestcami je, ci si uvedomia, ze maju nejaky dar, alebo ci sa to naucili... Janka vravela, ze jej muzik sa tomu tiez venuje a nastudoval si nejake veci tiez... musime sa spytat jej.

petafr
21. okt 2009

Luci, ja si myslim ze to mas z toho, co jes, resp. pijes. Ja mavam tiez farbu podla toho, co pijem. Ja pijem aj dost bylinkovych cajov, zihlavovy a potom rozne miesane, ktore mi robi mama, lebo ona bylinky zbiera a farbu to dost ovplyvnuje... ale to mas dobre, mozes cikat potme, ti to svieti, nie? 😀 😝 😀 😝

sharmana
21. okt 2009

ahoj peti, dakujem za vysvetlenie a ako sa más? tvoj drahý je ešte stále vo FR?

petafr
21. okt 2009

uz pride v stredu, este 7 dlllhaaanskyyych dni... cim je to blizsie, tym som nedockavejsia; hroza.
A ty ako? vravis, ze si nastupila znovu do roboty, co robis, ak sa smiem spytat? inac mne vestila tehulku do konca roka, tak ta s tym kocikovanim predsa len nejako stihnem... 😉

petafr
21. okt 2009

inac mne napisala toto:
Peti ..prstýnek ukazuje ,že jsi plodná a to hodně... mohla bys být těhotná ted i do konce tohoto roku...nevidím nějaký problém miminko mít budeš a už brzy..měl by to být klučík ..,ale to říká prstýnek může to být i jinak

lucialen
21. okt 2009

Peti, ja viem, dost sme uz usetrili na elektrike 😀
Inak ja som jej este raz napisala, ake pohlavie vidi prsten 🙂

sharmana
21. okt 2009

robim v prepravnej firme, v kancli, takže nic manuálne chvalabohu..
no ja to vestenie beriem akože s rezervou, to len tak, ako ked si čítaš horoskopy 🙂
tak už sa tešíš na mm, super... ved po dušičkách napríklad by sme sa mohli stretnút, čo povieš?

petafr
21. okt 2009

chuda, ta z nas bude na nervy, cely den bude len vestit a vestit hihihi

sharmana
21. okt 2009

luci a čo by si chcela, chlapčeka či dievčatko?

janulka04
21. okt 2009

babule...kedze tu bola rec o vesteni a tak...no ja len od mm viem, ze on ako mladik este raz isiel ku jednej velmi znamej slovenskej vestici, momentalne neviem jej meno, ale viem, ze mi ho hovoril a ona sa zhrozila, ze jemu vestit nemoze, ze ma v sebe velku silu, ze to nejde jemu vestit a ze nech si nemysli nic zle, ale ze sa ho aj boji, ze ci vie, ze ma ten dar...tak sa o to zacal viac zaujimat....
no a pravdou je, ze vesti teda z ruky, nepomylil sa este ani raz...ale ja sa zase buducnosti dost bojim, takze mne moc nevesti, ani to nechcem.... 😒
ale ako vravim, ludom, co im vestil sa vsetko splnilo...no i on sam moc nerad vesti, kedze pri svojej byvalej priatelke, co mal predomnou, ona tiez chcela velmo vediet svoj osud a jemu tam vyslo, ze ho viackrat podvedie, no nepovedal jej...len ze mu velmi ublizi a sa dusovala a aj tak sa tak stalo....a vyplnilo sa aj ostatne, co jej vyvestil, ostala tehotna, bez prijmov a sama ☹
proste, on vie, ze ma ten dar, ale nerad vesti

lucialen
21. okt 2009

Sharmi, mne je to v podstate jedno, ale stale mi to pride tak, ze prve dievcatko 🙂 Je to osuchane, ale len nech je a je zdrave 🙂
Peti, nevies ci sa moze v tehu matovy caj? Ja som nasla, ze niektory doktori neodporucaju, ale na druhej strane ze pomaha pri rannych nevolnostiach a negativne posobi na tvorbu mlieka 😒 Ja tiez som taka cajikova, hlavne bylinkove a zihlavovy 🙂

janulka04
21. okt 2009

luci, podla mna to treba brat s rezervou, ved praveze vela veci si protireci.....
ty mas ranne nevolnosti?? 😲

sharmana
21. okt 2009

luci. ja pijem matovy caj, vcera aj predvčerom som si dala jednu sálku... to podla mna nemá ako ublízit, pretože pôsobí na trávenie, proti nadúvaniu a zníženie teploty...
ahoj jani, už tam mas 10 tt 😉

janulka04
21. okt 2009

ano, sharmi, odo dneska 😉

motylek17
21. okt 2009

ahojky, ja mam taky isty moc a je to od vitaminu B....

lucialen
21. okt 2009

Jani, ja nemam ranne nevolnosti, len som pisala, ze niektory doktori neodporucaju matovy caj v tehu ale naopak je dobry na ranne nevolnosti 🙂 Som pisala Peti, lebo jej mamina je bylinkarka, tak aby zistila 🙂
Motylek, to som si vydychla, takze vit B, hmmmm 🙂
Ved ja to vestenie neberiem tak, ze sa to 100% splni, ale je to take povzbudive, tento mesiac sme sa vsetky natrapili, tak hadam, dalsi mesiac sa to tu rozbehne 🙂

petafr
21. okt 2009

Luci neviem ja vobec, matu mamina nezbiera, ale mame doma plno kniziek o bylinkach, tak sa jej spytam... podla mna by nemala skodit, pokial pijes s mierou, ako vravela sharmi, podporuje travenie a ukludnuje zaludok. V takom Maroku piju matovy caj v jednom kuse... ale s nami velmi nesuvisi 😒

lucialen
21. okt 2009

Aj ja myslim, ze jedna salka za den nemoze uskodit 😉

dzou
21. okt 2009

baby mna akurat tak natiahlo 😝 😝 som sa postavila z gauca a normalne sa mi vratila vecera do hrdla fuuuuuj aj teraz este grgam a citim tam grcanicky 😝 joj keby to tak bolo to 😵

dzou
21. okt 2009

a to som teda zjedla len 2 toasty ... nie vela 😕 pre mna 😀

petafr
21. okt 2009

grcas a pises zaroven, ty si fakt skutocna zenska, vies robit dve veci naraz a nic ta nezastavi!!! 😝 😝 😝
no je tam moznost ze si v tom, co ti poviem... 😀 😀 😀
joj, tak ti to prajem!!! tento mesiac to musime baby dobehnut, mne pride mm s cerstvymi spermijkami, cakaju v mesci uz vyse mesiaca, takze to bude aktivita, sa budu predbehovat, kto skor pride k vajicku...
no uz prestanem, lebo tarem!!! 🙄 😅

dzou
21. okt 2009

no ja ako som negrcala len sa mi to vratilo do krku 😝 a potom nazad 😝 a teraz to este furt citim.......no uvidime sa to tu nejak zastavilo tak to musi niekto zase rozbehnut 😀

lucialen
21. okt 2009

Dzou, len si od toho vela neslubuj,radsej, ja som mala to iste 😉
Peti, no ty budes mat riadnu kvalitku 😉 😀 Kedy mas ovulu?

petafr
21. okt 2009

dnes som 3DC, drahy pride ked budem 10 DC, ovulka bola minule 18DC a predtym 14DC, sranda, ze mi to vychadza vzdy presne v den splnu. A ked pozeram do kalendara, tak spln mi vyjde tento mesiac na 15DC, takze nieco na tom asi bude pravdy, ze nam cyklus ovplyvnuje mesiac. Ale az tak, aby mi to vzdy slo na spln, tak to je ohromne, uvidim, ci sa to trafi aj tento mesiac.
http://www.fertilityfriend.com/home/298c74

lucialen
21. okt 2009

Aj ja som 3DC, ja mam mat ovulku niekedy 1,2. nov, asi 🙂

petafr
21. okt 2009

tak to budeme mat naraz, akurat toho 2. novembra ma byt spln... a mavas vzdy v priblizne rovnaky den?

sharmana
21. okt 2009

babule ja som zaspala a znova sa zobudila, no ale teraz už zalahnem...
mne volakedy spln ovplyvnoval ms, vtedy sa mi spústala...
teraz by ste to mali ale magické splodenie, lebo 31.10. je taká čarovná noc, u Keltov to bol Samhain, u kresťanov neskôr Vs. svatých, Dušicky na 1. a 2.11. takže tfuj tfuj, nech vám to pomôže...
oki, idem hajat... papa a dobrú

dzou
22. okt 2009

bre ranko 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou tak ak bude takato teplotka aj cey tyzden mi to vadit nebude 😀
luci ja viem s tym grcani hned som si spomenula na teba 😉 ja to beriem s rezervou, ale sak co ak u mna je to to? no vsetko bude jasnejsie o tyzden 😉 tak pa pa

rhodosbb
22. okt 2009

dobre ranko 🙂 dzou dobreee 😉

moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

cez vikend sa meni cas, takze namiesto o 6,30 hod budem merat o 5,30 😝

motylek17
22. okt 2009

ahojte, tady moj graf, zatial nic moc - 2DC http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre