Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
22. okt 2009

dzou podla mna uz ked niekto nevie nieco alebo sa volaco nepodari tak maju dobru vyhovorku -proste nieco v zmysle vyhovorme sa na krizu 😖 😒 😠 a co sa tyka aj v rakusku a urcite aj inde su taki ludia ze ti daju riadne pocitit ze si proste len mula alebo ze si nejaka chudera bohuzial 😠 😖 😔

nadenkaaa
22. okt 2009

ne mula ale nula som chcela napisat 😀

nadenkaaa
22. okt 2009

groka pozri vies ze to ide kedze sa vam to uz podarilo mas krasny dokaz doma 😉 teraz ide o to aby sa to udrzalo krasne zdrave mrnusiatko ale myslim ze to vyjde som pozitivne naladena a dokonca aj u seba som povedala mm ze do konca roka budeme mat mrnuska v brusku 😵 😵 tak verim ze sa nam to vsetkym podari babulky

groka
22. okt 2009

idem kuk TV

sharmana
22. okt 2009

🙂 ahojte babulky, tak dnes som bola u mojho dr., a som sťastnáááááááá, maličké podrástlo, už má 2,5cm, dokonca sa moje kuriatko aj pohlo... aj lekár bol velmi rád, dokonca aj sestricka sa pribehla pozriet... už som objednaná na odber krvi a zajtra sa idem objednat na ten 1. skríning... ked budem mat výsledky, tak by som už mala dostat aj knižku a 1. termín poradne....veeeelmi sa tešíííím 🙂

sharmana
22. okt 2009

a salute mi napísala, že tehu by malo byt na "jedničku" a že budem mat chlapčeka.. 🙂

lucialen
22. okt 2009

A nezasekol sa ten prsten, ked na vychadzaju vsetkym chlapci? 🙂

nadenkaaa
22. okt 2009

ale mne chlapcek nevadi 😉 aj ked by mi nevadilo ani dievcatko 😀

nadenkaaa
22. okt 2009

sharmi gratulujem to musi byt krasny pocit 😉 🙂 😵

lucialen
22. okt 2009

Ved ani mne, ale ved si nebude moct najst frajerku, ked bude velky, ved ako skonci tento svet? 😀

nadenkaaa
22. okt 2009

ale je to dokazane ze je prevaha zien na svete a my budeme mat super chlapov takze urcite sa o nich budu baby bit 😀 😀

lucialen
22. okt 2009

Hej Nadi, ale starsie dievcata a damy 😀

sharmana
22. okt 2009

ja som tiez rada chlapčekovi, ale poteším sa aj dievčatku.. ja len kvôli mm, lebo ten by hlavne chlapca chcel...
ale raz chcem určite aj dcérku, tie potom zostanú pri mame, aj ich často navštevujú, klebetia spolu atd., chlapci ked vyrastú, tak nebudú pri mame sediet...

nadenkaaa
22. okt 2009

no moj mm by radsej dceru ale mne je to tak jedno v podstate prve je jedno druhe zvycajne clovek chce to co nema 😉 🙂

sharmana
22. okt 2009

jaj tak ja sa už teším na to mimi, dúfam že všetky testy dopadnú dobre..
a minule som už pokukovala po takých mini vecičkách, bundičky nenormálne frajerské v mini velkosti 😀
a babule ako ste na tom s DC a ovu?

lucialen
22. okt 2009

Sharmi, ani sa nepytaj ☹ 4DC 😠

sharmana
22. okt 2009

dzou. neboj to rýchĺo ubehne a mas ovu 😉

lucialen
22. okt 2009

Sharmi,to bolo asi pre mna co 😉 Nevadi, mozes ma volat aj Dzou 😀
Dobru noc baby

sharmana
22. okt 2009

jeej luci, ano pre teba,ale mas novu foto a normaln e som si ta pomylila s dzou 🙂
dobrúúúú

dzou
23. okt 2009

dobre ranko tak prvy pokles od ovu ale sak ziadna tragedia este je skoro ale o tyzden o takomto case uz budem vediet verdikt 🤐 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou konecn je tu piatooooooooook tak si ho uzita a pekny dnik 😉

rhodosbb
23. okt 2009

dobre ranko 🙂

dzou, ten pokles vobec nevadi, ty budes vediet verdikt o tyzden v piatok a ja dva dni po tebe v nedelu 😉
uzi si vikend 😉

tu je moj, teploty su velmi podobne tym v predchadzajucom grafe...http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

sharmi, aky mily omyl 😀

miska, tak ti riadny zmatok narobili s tym terminom 😒 bohuzial 7.11 oslavuje moj mm narodeniny (narodky ma 31.10. ale oslava je 7.11), takze smola smola do kelu ☹ ale ved to hadam nie je posledny takyto vikend, dohodneme sa na dalsi 😉

tea333
23. okt 2009

Dobre ranko baby, ako sa mate? co je nove?

tea333
23. okt 2009

U mna po starom, nic nestiham, teraz je to praca skola psikovia povinnosti a som z toho nejaka unavena 🙄

rhodosbb
23. okt 2009

cau tea 🙂 kolky si DC? my sme boli tusim nejako narovnako s cyklom, nie? 😉

tea333
23. okt 2009

dnes je to 18 DC myslim, ale nie som si ista..tento mesiac sme skusali aj pocas mrchy, aj po nej, ale teraz sme obaja nejaki chori ☹

rhodosbb
23. okt 2009

Tea aj ja som dnes 18 DC 😀 tak teraz ti ostava uz len cakat na verdikt 😉
a liec sa, ak si tehu, nech si zdrava 🙂 to by sme cakali julovciatka 😀

groka
23. okt 2009
sisa2
23. okt 2009

groka - bud rada, ze ti to neskace ako mne 😀

sisa2
23. okt 2009

inak dobre rano 🙂

ja som vcera zasa odpadla s danielkom, ja som v LF vzdy uplne odpisana, len by som spala.

veronika + dzou - zatial pekne grafiky, len nech sa to drzi hore!
tea - rada ta tu opat vidim.

u mna zatial este skoro na nejake zavery, kedze som len 4DPO http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

groka
23. okt 2009

sisa som rada,dufam ze ani nebude uz,len takuto rovnu ciaru som este nemala nikdy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre