Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
9. nov 2009

kocky kedze bolest sa na vas lepi jedna radost tak vam posielam virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
dufam, ze sa na vas nalepia ako ta bolest podbruska 😀 tfuj tfuj kiez by sa tak stalo konecne 😉

dzou
9. nov 2009

ahojte kocky ako sa mate? ja som dnes zase nejaka znicena 😝 🙄 no dem vas docitat a inac nieco nove?
a este tak mimo vcera som tu niekde pisala ze ovu cakam v piatok tak to som sa sekla 😀 ak bude tak ako posledne dva cykly na 15dc tak by mala byt v nedelu 😉

majuska7979
9. nov 2009

ahoj dzou,
ahojte baby, no tak ja tajne dufam ze ovulka bude zajtra http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 co myslite, toto je moj prvy mesiac merania???

dzou
9. nov 2009

ahoj maji.. no vyera to dobre ak zajtra teplota stupne tak uricte bola ovu dnes 😉

majuska7979
9. nov 2009

ok diky, inak baby ta spominali ze kde si sa vyparila 😀
ako sa mas??? uz sa nemozem dockat ako moj chlap dorazi to sa hned nanho vrhnem 😀 dufam ze to stihnem 😀

majuska7979
9. nov 2009

vydis dzou, nakoniec som sa rozhodla meriat, a musim povedat ze je to velmi zaujimave, poznavat vlastne telo 😀 som viac kludnejsia nez predtym co sme trafali do cierneho 😀

dzou
9. nov 2009

hej no ja uz teraz robim cely tyzden tak nestiham.... a ja som v tejto teme doma 😀 ale sak napisem aj vesmircankam 😉
hej super ze spoznavas telo aj mne sa to velmi zapacilo a myslim ze je to super 😉

nadenkaaa
9. nov 2009

majka ovu moze byt aj zajtra aj pozajtra to uvidis podla teploty, alebo aj dnes ak zajtra vystupi nad 36.5 ak vystupi len mierne a este nebude nad 36,5 tak ovu bude zajtra alebo pozajtra 😉aky dlhy mavas cyklus?

nadenkaaa
9. nov 2009

ahoj dzou no ja v nedelu necakam mrchu a ty budes mat akurat ovu 😉

dzou
9. nov 2009

hej hej nadi tak drzim palce 😉 a ani ta to netaha aby si odmerala rano?ze asi tak cca ako si na tom?

nadenkaaa
9. nov 2009

nie dzou ja som tvrdohlava 😉 ja to vydrzim 🙂

dzou
9. nov 2009

no sak ja sa len pytam ja by som to asi nevydrzala... 😅

nadenkaaa
9. nov 2009

dzou a co uz mi to teraz pomoze? ved uz to neovplyvnim bud to je alebo nie a okrem toho aspon si mozem pospat s nemusim sledovat kolko som spala a dbat na vsetky mozne podmienky pri merani 😀

dzou
9. nov 2009

ako to mas pravdu ... ja by som asi postupovala tak isto keby som mala take grafy ako ty ze furt hore este aj ip pokles a potom nic z toho... no mne klesaju postupne ja mam take kopceky 😀 takze ked budem teploty hore az do mrchy to bude dobre znamenie 😉

nadenkaaa
9. nov 2009

ved prave dzou vzdy to vyzera strasne dobre lebo stale sa mi to drzi hore a nakoniec dojde pokles takze bojkotujem meranie po ovu a uvidime 🙂 😎

majuska7979
9. nov 2009

nadenkaaa, no to uvidim dnes o 4.30rano, lebo vtedy meriam, a moj cyklus,??? ako sa mu zachce, raz 29, raz 30, raz 31??

majuska7979
9. nov 2009

to baby co si myslite, kedy by bolo mat najlespie sexik, dnes teraz alebo rano po merani????? 😕

nadenkaaa
9. nov 2009

no podla mna u teba ovu este len bude potapaci vydrzia az 2 dni 😉 ,maji neviem zavisi od toho kedy mas chut aby sa to zasa nezvrhlo na obycajne plodenie podla mna clovek by to aj pocas plodnych dni robit ked ma chut nie ked by mal 😅 drzim palce 🙂

dzou
9. nov 2009

maji sak ak mas chut tak aj dnes 😉 poistite a ak mas cas rano tak rano 😀 ... ved uvidis...
mne to tera dobre vyjde na vikend takze vtedy je viac casu a chute 😀

dzou
9. nov 2009

a co tu inak nik nie je? 😕

dzou
9. nov 2009

a inac k tomu kojeniu ja chcem tiez kojit ale uvidim ako to u mna bude moja mamina nemala mlieko ani pri jednej(sme 4 ak niekto nevie) ako segri mali mlieko ked mali miminka ale ja uvidim lebo od malicka (teda odkedy my zacali rast prsia 😅 ) mam jednu bradavku stiahnutu... aj sa ma dr pytala uz daaaaaaaaavno ci to mam tak stale alebo ma posle na nejake vysetrenia tak som jej hovorila ze to mam od malicka tak povedala ze to nevadi ale neviem ci to nebude vadit pri kojeni...

nadenkaaa
9. nov 2009

dzou neviem asi snazilkuju 😉 😀

dzou
9. nov 2009

asi alebo ide nieco dobre v telke co?
a onac ako sa mas?

nadenkaaa
9. nov 2009

pojde rozhodnutie v superstar ale az o 8 teraz su spravy 😉 inak po starom mna to nebavi tieto casy neznasam november samy dazd a tak nevludno skoda ze nie je leto alebo aspon jar 😅
na december na tie predvianocne pripravy sa uz tesim 🙂

nadenkaaa
9. nov 2009

a co ty dzou?mm este je v robote alebo majstruje v dielni? 😉

dzou
9. nov 2009

presne aj tu je uz strasna kosa a tak skaredo 😖 ale ja uz sa tiez tesim na vianocne pripravy akurat dnes som si uz vypisala posledne 2dni dovci co som mala na prvy tyzden v decembri to mam aj narodky tak budem ozdobovat piect skocim aj na nejaky nakup pre draheho na vianoce....
jeeej a dobra anketa ... co kupujete mm na vianoce? ja asi len nejaku vonavku a nejaky mikunu a tricko ak ma nenapadne nieco lepsie min. rok dostal netbook tak tento rok bude chudobnejsi 😀

dzou
9. nov 2009

ja sa mam dobre joj skoda ze clovek nemoze byt taky kludny ako teraz pred ovu aj po nej 😀
mm je v robote ... teda nejakej pani robia podlahu v kuchyni ci co....tak ani neviem kedy pride

nadenkaaa
9. nov 2009

neviem vobec neviem co mu kupit respektive viem ale stoji to okolo 300eur taakze to asi nie 😅 takze asi parfem nejaky pulover knihy z historie druhej svetovej alebo cyberpunk ,on je maniak do modelov lietadiel z druhje svetovej takze asi nejaky model a este urcite nejake dvdcka 😉
a budes davat nejake vervicky ceresne respektive nejakej inej dreviny na barboru (na svoje narodky 😉 ) do vazy aby ti vykvitli do vianoc?alebo mavas doma tu vianocnu ruzu? 🙂
chlapom sa podla mna tazsie kupuje ako zenam 😉
takze si lsamena vdova a kratis si cas tu na mk 🙂

lucialen
9. nov 2009

Ja som tu ale varim 😒

nadenkaaa
9. nov 2009

luci a co varis? a co ten smailik???boli ta to hnusne podbrusko?ja som tu skrutena pri notebooku mam tzv. ulavovu polohu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre