Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
11. nov 2009

groka aj ja si myslim, aby si pockala tak dva dni.... ak tam maju byt, tak ti neuteciu, neboj... 😉

groka
11. nov 2009

dzou ja mavam krcok tvrdy v den mrchy,a otvoreny,akurat hlien mam taky tahavy a kremovy 2 v 1

dzou
11. nov 2009

presne... neutecu 😉
a inac ako ide vodicak? sa ti paci soferovat?

groka
11. nov 2009

asi predsa len pockam,idem sa odmalovat a lahnut si pred tv,mala by som sa ist okupat,ale spravim to zajtra rano pred jazdou,som ospala a neviem ci aj nepojdem spat,mam tak aj riady,ale som znechutena

dzou
11. nov 2009

a z coho ztych riadov?... preto ja mam umyvacku 😀

groka
11. nov 2009

soferovat ano,inak rozklepem sa ked vidim auto aj v tv,len instruktora mam na chuja,ked pride aj zaujtra,asi sa otocim a pojdem domov,dufam ze mi aspon prsat nebude

motylek17
11. nov 2009

babulky ten krcok je na zaciatku alebo uplne vzadu????

groka
11. nov 2009

dzou,nie,som znechutena zo zajtrajsieho instruktora ak mi pride on,z bolesti co mam ,z unavy co mam stale tiez

dzou
11. nov 2009

aj ja som mala jedneho k....a bol to policajt co si privyrabal ucenim a bol to iny chuj ale tak prezila som , v kuse som sa s nim vadila v aute 😀

groka
11. nov 2009

motylek ako to myslis?u mna hned ho nahmatam bez problemov

motylek17
11. nov 2009

groka tie bolesti su ako pred mrchou???

motylek17
11. nov 2009

cize na zaciatku, nie?

groka
11. nov 2009

mne povedal ze aby som si z neho nerobila srandu,debil sprosty,vobec som si nerobila,len asi pochopil ze nemal pravdu tak sa nemal cim ohanat,neviem chytit spravne rychlostnu paku a on ma mucil a ja som uz ukazovala vsetky polohy,uz som len cakala kedy sa ma spyta ako to chytam mojmu muzovi

dzou
11. nov 2009

no maji to zalezi v ktorej faze cyklu si http://www.rodina.cz/clanek5211.htm precitaj si toto 😉

groka
11. nov 2009

motylek tak tak,ako pred mrchou+pichanie,tlaky,bolest v krizoch

groka
11. nov 2009

motylek kde mas foto?

motylek17
11. nov 2009

groka, to chce trpezlivost... ja som mala takeho tlsteho, smradlaveho, stale spotene instruktora co mal neustale mastne vlasy a stale ma chytal za koleno 😠 a prezila som.... neboj, bude to dobre...

dzou
11. nov 2009

no ja by som na neho vyletela ja som taka prudka povaha v tomto 😀 ako mna tiez neviek ako vselijako ucili chytat paku a teraz ani neviem ci ju chytam spravne a jazdim 😉 booooooooze oni z toho robia take halo 🙄

groka
11. nov 2009

dzou uz by som mu davno vyndala ale mavam ho na teoriach a to by nebolo dobre,lebo chcem na ne chodit

ozaj ta robota sa nekona,vzala inu,pre moju zimnu dovolenku,ale nevadi,nie som ani smutna

groka
11. nov 2009

on nam na teoriach rozprava historky z jeho zivota naposledny to trvalo 30 minut a mne na jazde tiez rozpraval ale nabuduce sa asi nezdrzim

dzou
11. nov 2009

hm tak skoda s tpu robotu ale ak nie si smutna tak to je dobre 😉
inac ja som dosla na to ze ako petka tusim ma stale ovu na spln ja mam vzdy ked je spln mrchu 😀 ako nie vzdu ten isty den ale vzdy je mrcha ked je spln 😉

petafr
11. nov 2009

caute baby, hlasim stav, dnes ma vobec brucho nebolelo, ale ta vysoka teplota ma rano potesila, tak dufam, ze na konci nebudem dvakrat tak sklamana...
Veronika, Jani, tie vase detvaky su uplne uzasne, no nech uz mame aj my nieco take doma...
Sisa, nestacim sa divit... fakt nechapem, ako je v dnesnej dobe nieco podobne mozne... to je fakt uzas...

dzou
11. nov 2009

a aky je stary?

motylek17
11. nov 2009

groka ty si zasluzis viacej ako nejaku semetriku, co ta bude neustale buzerovat... 😉

ako ten krcok, teraz si niesom ista, bo ked zaveiem ----- do vnutra, tak na zaciatku mam akokeby uzatvoreny vchod do posvy (tazko sa tam dostat ako inokedy) a dalej ako taky vybezok, ktore to je???
sorry za opis, ale inak sa to nedalo ☹

groka foto dodam neskor...

groka
11. nov 2009

dzou netusim,stary pan

peta ukaz graf,ja som zabudla co tam maas

dzou
11. nov 2009

no to je en vybezok 😉

groka
11. nov 2009

motylek ked strcis prst 😀 ucitis ako taku gulicku,ucitis tam nieco nejakeho tvaru a male to neni

motylek17
11. nov 2009

groka supeeeeeeeeeeeeer, je tam a tvrdy jak slak 😀

groka
11. nov 2009

mas ho tvrdy?

dzou
11. nov 2009

tak to je dobre ale musi byt tvrdy az do kym necakas mrchu...
mne sa uz vratil mm tak budem pomenej(myslim dnes 😉) musim sa o neho postarat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre